Aktuálně: 4 064 inzerátů199 619 diskuzních příspěvků18 104 uživatelů

Třetí víčko

Canka
Canka (383 příspěvků) 14.08.2023, 23:10:43 xxx.xxx.215.178

Ahoj holky,

Teda Bobi luxus vázně..jsi prostě talent..jak říkám,objednám si u tebe na Vánoce nějakou taštičku🙂A ja bych vůbec neřekla,že v tady těch vedrech porostou houby?😲To já vždycky vyrážím až tak v září,kdy už to počasí není tak šílený jako zase teď…to víš Raduš,ze jsem koukala na tu předpověď veder a šťastná nejsem..když jsem na dovče,tak mi to nevadí..to je člověk u vody..ale takhle,když v tom musím makat,se mi to vůbec nelíbí🙂 

Dneska jsem po práci jela k soudu..nebojte,nelekejte se🙂Byla jsem oficiálně podat žádost o rozvod… a potom šla s kamarádkou na oběd(pozdní😀) a tam jsme pomlouvali všechny chlapy světa😂No a do toho tam přišel jeden můj starý známý,se kterým jsme si spolu hráli jako malý,když jsem ještě bydlela ve městě a vyrůstali spolu vlastně až do puberty..vzpomínali jsme na mládí a strašně se zasmáli..takže jsme si vyměnili čísla,že se musíme někdy sejít a zavzpomínat…no a s kamarádkou až v 7 hodin jsme si řekli, že tam jsme už nějak dlouho😀Takže jsem vylítla,jela domů a ke zvířatkům..a samozřejmě tam byl ten černý kočičák..jídlo v seníku snědené,Bertík spal venku😟Takže jsem vytáhla přepravku,dala do ní jídlo,ale kocour samozřejmě zdrhl☹️Takže jsem to tam nechala na stražené a cíl bude ho naučit chodit jíst dovnitř a snad se mi ho povede odchytit..a budu to muset vymyslet nějak jinak..dojet na zahradu autem..hned ho naložit..ale budu tu přepravku muset třeba zabalit dekou,aby neviděl ven a nechtěl zase zdrhnout..  

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 15.08.2023, 07:20:43 xxx.xxx.198.226

Půjčte si sklopec na kunu (na bazoši by se snad mohlo dát domluvit zapůjčení) a naučte ho chodit tam. Nejprve jen na jídlo, mechanismus nezapojený, a pak až budete mít domluveno, tak mu to tam nastražte na sklopení. Z toho už se nedostane. Hodíte deku přes, aby vás nepodrápal, a odnesete kam libo. Hlavně to vypadá jinak než přepravka, tak by mu ten návyk nemusel trvat tak dlouho.

Anonymní (neregistrovaný) 15.08.2023, 09:49:18 xxx.xxx.45.252

Tady Bobca.. Asi budu anonym, bo se mi nejde se sem přihlásit. Nevím heslo.. Tak jen krátce.. Moc hub jsem nenašla.. Posílám foto, mám nachystané kureci a ten špunt je ze včerejška, Jarca prisla na Ulici, že ji tam nenechali dívat se, je jich tam more.. 3 malí kluci, děda a 2 matky těch dětí… TaTak jsme si otevrely lahvinku.. Je tu současně se mnou u dědy i s dcerou a neteři s detma, do ctvrtka.. 

Obrázek Obrázek
lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 15.08.2023, 10:43:46 xxx.xxx.0.188

Čau anonyme, to je jedno stačí, když písneš že jsi to ty😛 Co je ta červená houba? Takové barevné nesbírám, páč nepoznám.  Trochu jsem se v těch lidech poztrácela, hlavně kde je to ,,tam", ale neva hlavně, že je to tam dobře, ať už je tam kdokoliv😜👍 Jedu si zaplavčit🙂

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 15.08.2023, 10:52:40 xxx.xxx.0.188

Niki, vůbec mě to nenapadlo, že návrh na rozvod se musí jet podat k soudu…přijde mi to hrozně divné, jako by člověk něco udělal🙄 Myslela jsem, že třeba jen nějak na matriku a pak se to až posune na soud. Jsem ráda, že nejsem vdaná😉 tohle bych řešit nechtěla😕 Čuchám, že to má nějaký důvod, to podání😉A jak to vůbec s bývalým vypadá, komunikujete nějak spolu, slušně? Vím, že ti dává čivinku, jen jestli i spolu o něčem promluvíte, jak žije? 

S černým záškodníkem koukám, pořád veselo😏

Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 15.08.2023, 12:28:03 xxx:xxx.f569:c88
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 15.08.2023, 10:43:46

…šacuju na holubinku, taťka je sbíra  a konzumoval…my jen hřibky, klouzky,lišky, bedly a podhřibaky  

Leithian
Leithian (800 příspěvků) 15.08.2023, 15:08:34 xxx.xxx.52.123

Zastavam nazor ze podat by to mel ten co se pro to rozhod a ze vcera bylo pozde. Dluhy Nikce snad nenasekal za zady. Tak dobry doufejme.

Jo musi rovnou k soudu, na podatelnu. Stavalo to litr ale to jsem byla samozivitelka. Ted nevim.

Niki a ted se obal trpelivosti. Me to trvalo přes rok nez na to sahli. Ale podany to je to je nejdulezitejsi pro pripad pruseru.

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 16.08.2023, 07:54:11 xxx.xxx.0.188

Žiju, neutopila jsem se, jen jsme přijeli dost pozdě, až skoro v 20h, pak ještě  šel tenis a fotbal a další tenisy a já nestihnula než sem jen nakouknout. Užila jsem si plavání, mamka se bavila s neteří(dělala s ní blbiny) a já si plavala po svých😉 

Potkala jsem tam jednu známou paní, seznámily jsme se spolu u plavání. Teď tam plavala s kámoškou. Zdálo se mi z dálky, že podle plovací desky co má sebou, by to mohla být ona a říkala jsem si, jestli ji ještě budu schopná poznat, obličej už se mi nevybavoval jen, jak jsme spolu kecaly. Ale hned jak doplavaly blíž, jsem ji poznala. A ona: jsme si říkaly, že už jste si asi splnila sny o domečku u moře, když tu nejste, nebyla jste dlouho, že? Říkám: no ano, dva roky určitě. Pak to tlumočím mamce a ta mi říká: co dva roky, naposled jsme tu byly určitě před covidem!😲 Šmarjá to letí…😟

Cestou zpátky jsme tam v cukrárně vraceli zálohované skleničky, jak jsme si něco brali a koupili jsme si s neteří a mamkou zmrzliny. Mají domácí, 35Kč kopeček, ale výborné👍Měla jsem ananas a jahodu a naprostý luxus, jahodovou už jsem měla, ale ten ananas….toho bych snědla kýbl! Úžasná👍

Teď ráno byla za dveřma Gucci, Viktíka zatím nevidím. Tom mi včera říkal: mohla bys nechat ráno toho lítání po zahradě a vyřvávání kde je kocour? Budu z toho mít infarkt jednou. Až přijde, tak přijde. Asi to nevydržím, jak se hned neobjeví, mám nerva🙄

Canka
Canka (383 příspěvků) 16.08.2023, 09:52:01 xxx.xxx.249.200

Ahoj holky,

Ano,taky jsem chtěla,aby tu žádost podal můj bývalý,protože vlastně to byl on,kdo odešel..ale prostě on nechtěl..nebo respektive říkal,že na to nespěchá..jenže prostě už to bude skoro rok a jako já už prostě nehodlala čekat..chci to mít za sebou,být oficialně vyrovnaní a ukončený…nejde o dluhy…to nemáme ani jeden..a nebojím se,ze by si je udělal..ale opravdu už prostě o to,že jsem to chtěla oficiálně už nějak ukončit..takže jsem já napsala žádost i dohodu o majetkovým vyrovnaní,spolu jsme to pak probrali,on souhlasil…podepsali jsme..a já nesla podat na soud…Raduš štve mě,že to musí řešit soud..ale já doufám,že to bude rychlé..dohoda o majetku je,děti nemáme..jen mě mrzí,že jsme se nedohodli na tom pozemku..že mi neprodá jeho půlku..nedá se nic dělat..bude půl na púl,ale v dohodě je napsáno,že v případě,ze ho bude chtít prodat,musím být první,komu ho nabídne…

Jinak Raduš..docela to mezi náma skřípalo mi přišlo..ale u toho podepisováni té dohody jsme si promluvili,vše si tak nějak vyříkali a fakt se dohodli,že tu budeme vždy jeden pro druhého,i když budeme mít jiné partnery..prostě když bude mít jeden nebo druhý problém nebo bude potřebovat pomoc,tak se na sebe můžeme obrátit..tak já doufám,ze to bude v pohodé..jinak se vídáme jen když si beru čivavku..jinak ne..není důvod..ale tak byli jsme spolu 12 let,kus života,tak já doufám,že se spolu normálně můžeme bavit jako kamarádi..

Leithian přes rok?Ale untebe asi hráli roli děti že?Ty my nemáme..  

Leithian
Leithian (800 příspěvků) 16.08.2023, 09:59:00 xxx.xxx.52.123
Odpověď na příspěvek uživatele Canka z 16.08.2023, 09:52:01

Dite jsem mela vyreseny rychle. Zalezi komu se to dostane na stul a jak tam budou zavaleny. Chlap v Moste (soucasny partner) byl dik dohode rozveden asi za 3 mesice. Je to ruzny. Muze to byt takhle ale i pomalejsi. Tak kdyby nahodou. Nediv se ale preju ti at to mas fofrem. Pozemek myslis ten kde mas zvirata? 

Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 16.08.2023, 10:48:56 xxx:xxx.f569:c88
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 16.08.2023, 07:54:11

…..jó já také kolikrát myslím, že to bylo před chvilkou a je to rok, dva….teď mně překvapili na očním, nebyla jsem tam čtyři roky….o tom domku u moře jsi kdysi docela dost uvažovala tady na diskuzi….

Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 16.08.2023, 10:56:22 xxx:xxx.f569:c88
Odpověď na příspěvek uživatele Leithian z 16.08.2023, 09:59:00

…opravdu záleží na lokalitě jak jsou kde soudy vytížené…vše jsme měli s bývalým manželem dohodnuté a sepsané a k soudu to šlo do pár měsíců a během pár minut jsme byli rozvedení, bylo to tedy rychlejší než svatební obřad….poté jsme šli spolu na oběd a já koupit si klec na králíka..

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 16.08.2023, 10:57:19 xxx.xxx.0.188
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 16.08.2023, 10:48:56

Já ani tak ne, i když by se mi to líbilo, ne že ne, ale já jsem realista - měla jsem Worku, který by do horka nemohl, sebe, která v horku zdechne. Kočky by se tam snad přestěhovat daly. Ale nechci tu nechat na stará kolena mamku…i když tu povinost postarat se o ni, dostal s barákem na bedra brácha. Jenže je a bude v Praze. No a v neposlední řadě si muž vymyslel práci, na kterou nabaluje další a další, zaměstnance, o kterých tvrdil, že lidi už nikdy zaměstnávat nebude…že by těžko tohle všechno mohl řídit on line, i když si to zpočátku představoval😏 Takže i pro něj je to tvrdá srážka s realitou. Já to přežiju, mě fakt stačí jen ty dovolené. Uklidnila jsem se po volbách, teď se otázka nejspíš otevře znovu…po dalších.

Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 16.08.2023, 10:59:48 xxx:xxx.f569:c88
Odpověď na příspěvek uživatele Canka z 16.08.2023, 09:52:01

…chápu, definitivní čára za touto etapou a pocit naprosté volnosti….což nevylučuje přátelství mezi vámi i nadále….na druhou stranu člověk když má nového partnera, tak se pak může hodně změnit, to ohledně vašeho bývalého manžela….

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 16.08.2023, 11:17:33 xxx.xxx.0.188
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 16.08.2023, 10:59:48

Není to na mě, ale taky mě to napadlo. Všechno může být OK, než se objeví u jednoho či druhého nový partner. Může to být někdo, s kým prostě nemůžete souhlasit. A nebo naopak - váš bývalý bude šťastný a spokojený a bude mít velkou potřebu se tak trochu podělit i s váma, takže v konečném důsledku budete spokojení všichni😀

Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 16.08.2023, 11:26:41 xxx.xxx.35.206
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 16.08.2023, 11:17:33

…anebo až Canka uvidí bývalého s novou rodinou, tak zjisti, ze ji to nedělá dobře….prostě je tolik možností, že opravdu všechno ukáže čas..


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.