Aktuálně: 3 983 inzerátů203 891 diskuzních příspěvků18 181 uživatelů

Třetí víčko

Doron
Doron 07.10.2024, 10:23:32 xxx.xxx.166.104
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 07.10.2024, 10:03:18

Sami utrácet.., to by Vám v Kanadě možná nabídli.

Psychiatrů , hlavně dětských,je zoufale málo, mám pocit, že poslední tři roky snad nikdo neatestoval.

U psychologů je to podobný, v atestační komisi sedí jak bych to řekla.., takoví mocenští lidé, podmínky jsou dost naročný a celý ten proces docela ponižující.Sami  podřezávají větev svému oboru.

Plus pojišťovny nechtějí dávat smlouvy. Teda dětským už by daly, ale ti prostě nejsou.

   

Sarah01
Sarah01 07.10.2024, 11:56:37 xxx.xxx.28.39
Buggyra:

A je tu nový Jirka, vysvětlující věci! 🙂

(nedávám náhled do příspěvku, ať neruším Megí 😘)

https://www.youtube.com/watch?v=CcKcCLFcroc


Tak to se hned kouknu, on má super videa, úžasně propracovaný.

Ad domácí porody…….nikdy jsem o tom ani náznakem neuvažovala, ani moje děti. Ale na druhou stranu se občas nedivím. Přístup doktorů je občas hrozný, i když je pravda, že za posledních 20 let se to hodně zlepšilo. Nejhorší je ale dostupnost porodnic, u nás dvě zrušili a z některých vesnic je to i víc jak hodina cesty autem. To pak není divu, že se porodí i cestou v autě. Každopádně je rozhodně potřeba mít lékařskou pomoc nablízku a u toho porodu mít aspoň kvalifikovanou porodní asistentku. Je jasný, že v sektě se nikomu ničeho takového nedostane.

Fikovnice
Fikovnice 07.10.2024, 12:50:36 xxx.xxx.32.159
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 07.10.2024, 09:38:33

Toto se snad ani nedá komentovat. Pokud Vy fakt nutně chcete, zjistěte si více info. Blesk a další nepoužívejte.

K Vašemu doporučení, aby dítě vychovával dotyčný otec připojuji jen “Sancta simplicitas!”

Fikovnice
Fikovnice 07.10.2024, 12:53:44 xxx.xxx.32.159
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 07.10.2024, 09:38:33

Píšete snůšku totálních nesmyslů, bohužel fest nebezpečných! Žádná PA při porodu nebyla! To, jak to v dané sektě chodí, už asi nezhlédnete - pevně doufám, že videa s potvrzením žen, jak jsou mláceny, jsou už stažena! 

Povinná očkování - to mě dostalo snad nejvíc!!! Kdyby to nebylo k pláči, je to k smíchu.

A co je nejvíc k pláči je Vaše vyjádření, že zavolali Lindě Rychlou. Víte, že ten porod streamovali??? Linda si měla říct, že je jí špatně??? Linda zkolabovala, popis, jak vypadala po kolapsu, sem psát nebudu! 

Sbohem!

Fikovnice
Fikovnice 07.10.2024, 12:58:32 xxx.xxx.32.159
Doron:

Vidím ty domácí porody spíš jako krok zpátky,  i když jsou leckde v Evropě běžné. Pro zdravotní pojišťovny je to ale zase lacinější..

Protože,  jak říká můj otec, porod je jednou z nejnebezpečnějších událostí v životě samice savce🙂.

Dula asi nebyla ani opravdová dula..

A tu paní prostě nechali umřít, možná , že i schválně.  


Co vím, tak smrti se předejít dalo stopro…

Marian už s Lindou žít nechtěl. Dula byla asi fakt leda tak “ďula”…

Co se týká dalších dětí Mariana, tak si je stáhl do toho baráku hrůzy (myslím, že jeden je ještě školou povinný). Paragrafy, které by šly napasovat na řadu z nich, měl ve videích mnou zmiňovaný Jakub Jahl. Největší obavy byly, že tam má zbraně + jeho opakované nabádání (ex)členů sekty k sebevraždě. Naprosto nebezpečný šílenec a Faun už zcela přebral jeho projevy chování… Děs a hrůza!!!

Jo a Faun (= Štěpán) samozřejmě není bratr Mariana.

Fikovnice
Fikovnice 07.10.2024, 13:12:29 xxx.xxx.32.159
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 07.10.2024, 09:54:49

Poslední vstup: Barák není otce, o němž se zde bavíme. Je jeho rodiny, která se s ním totálně rozhádala. Víc nemá smysl s Vámi se bavit. Spánembohem, a doufám, že Evelína se k Marianovi - nemakačenkovi nedostane.

Fikovnice
Fikovnice 07.10.2024, 13:41:42 xxx.xxx.32.159
Buggyra:

Víte, jak těžké je dostat se ke klin. psychologovi, psychiatrovi?

Tohle je velký problém. Je spousta lidí, kteří by rádi svou situaci řešili, a péče se jim nedostává, terapeutických sezení se jim dostává zřídka, pravidelné návštěvy v řádu měsíců, co pak má takový depresivní opilec se sebevražednými sklony a nulovou podporou ve svém okolí dělat, když to na něj přijde?


Depresivní opilec se sebevražednými sklony, když to na něj přijde, tak asi spáchá suicidium… 

Kdyby to chtěl řešit, akutní pomoci se mu dostane - KC prostě fungují 24/7, o tom žádná. Dlouhodobá PT péče - ve velkých městech se dá sehnat (i relat. snadno), ale pravda, málokdy na ZP. Ceny jsou smluvní, mnohdy dostupné. I když opilec možná moc financemi oplývat nebude, no… Menší města, vesnice - to nevím.

eva (neregistrovaný) 07.10.2024, 13:50:47 xxx.xxx.163.62
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 07.10.2024, 12:58:32

Seriál o podobných bláznech právě vysílají každý čtvrtek večer na čt 1 - Černá voda….

Buggyra
Buggyra 07.10.2024, 14:17:19 xxx.xxx.198.226

Ne, tenhle chlapec skutečně financemi neoplývá. Má práci, ale… je to práce, v které jsou ochotni trpět opilce, který jim kvůli depresím někdy týden do té práce nepřijde. Tak co si tam asi vydělá. Ten kluk na mě koukal jak vyvoraná myš, když jsem mu řekla, ať si zavolá na linku bezpečí, když je v průšvihu. Ani já netuším o existenci KC 24/7, tak těžko bude on. To by mu to někdo musel říct, ale jeho ošetřující mu akorát tak předepisují léky, které on, pokud je vyzvedne a náhodou bere, pak zapije alkoholem, takže… Zatím se nezabil, tak asi dobrý 😀 Až ho dlouho nepotkám, budu doufat, že je v nějakém ústavu a že se má kdo postarat o jeho psy, morčata, ptáky a další zvěř…

Saga
Saga 07.10.2024, 14:19:16 xxx.xxx.167.183

Jo, na Černou vodu jsem si taky vzpomněla👍, shlédla jsem to na jeden zátah, páč severské krimi můžu, ale ten konec byl vážně WTF? Heh…no, stejně by mě zajímalo, co dovede člověka k tomu, stát se členem sekty (kdekoliv na zemi), a nechat si takhle vymýt mozek, potažmo se nechat týrat? Mdlá mysl? Nulový pud sebezáchovy? Potřeba někam patřit? Potřeba nechat se ovládat/být veden? Já jakožto 100% individualista asi ani nemám šanci tohle pochopit nebo?

Sarah01
Sarah01 07.10.2024, 14:26:18 xxx.xxx.28.39
Saga:

Jo, na Černou vodu jsem si taky vzpomněla👍, shlédla jsem to na jeden zátah, páč severské krimi můžu, ale ten konec byl vážně WTF? Heh…no, stejně by mě zajímalo, co dovede člověka k tomu, stát se členem sekty (kdekoliv na zemi), a nechat si takhle vymýt mozek, potažmo se nechat týrat? Mdlá mysl? Nulový pud sebezáchovy? Potřeba někam patřit? Potřeba nechat se ovládat/být veden? Já jakožto 100% individualista asi ani nemám šanci tohle pochopit nebo?


Tak já to třeba chápu tak, že člověk se dostane do špatné životní situace a neštěstí je hned. Třeba zůstanete úplně sama, zemřou vám oba rodiče, partner, nebo ho nemáte, nemáte ani děti. Dokážu si představit, že velmi submisivní osobu někdo osloví, je na ni milý, ta žena má naráz pocit, že ji někdo chce, že ji někdo potřebuje a neštěstí je hotovo. Nebo stačí nějaká jiná deprese, třeba poporodní nebo ze ztráty zaměstnání. To máte jak s těmi případy, že ženy pošlou nějakému americkému pracovníkovi na ropné plošině nebo vojákovi na misi miliony. Normální člověk to nechápe, ale přesto se to děje.

Buggyra
Buggyra 07.10.2024, 14:30:03 xxx.xxx.198.226

Já měla jednou blbé období v životě a lidi mi radili dost divoký věci jako řešení. Začít pít, pořídit si dítě, dát se na víru…  No já jsem vychovaná celkem racionálně, takže sekta by mě asi neoslovila, ale být to slabší povaha a jít hledat nějakou tu víru, tak si dobře umím představit.

Však lidi dají peníze dědkovi, co si s nimi pod falešnou fotkou píše na seznamce. Stačí na to dědkovi deset zpráv. Tak co by člověk chtěl.

Buggyra
Buggyra 07.10.2024, 14:30:58 xxx.xxx.198.226
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 07.10.2024, 14:26:18

Tyjo, jsem si váš příspěvek nepřečetla, píšeme skoro totéž 😀

Saga
Saga 07.10.2024, 14:42:37 xxx.xxx.167.183

Sarah01 bohužel se mi stala většina z toho, co jste napsala a nepopírám, že to bylo dlouhé a extrémně temné období👎, kdy jediná myšlenka, která mi v tu chvíli dávala smysl byla, nebýt tady, jako vůbec, chápete…Ale podobně jako Buggyra jsem byla vychovaná racionálně a jsem nesmírně praktický člověk, tže sekta mě nenapadla ani na samém dně, prostě ani jednou. Nesnesu, když se mě někdo pokouší dostat, kam nechci a toto jsem si uvědomovala i tenkrát, možná proto je to pro mě těžké pochopit, že někdo podlehne.

Sardullah
Sardullah 07.10.2024, 15:05:34 xxx.xxx.221.216
Bobca:

Jani,a jak se pak zjistí,žes třeba něco neoskenovala? jak procházíš pokladnou?..Předpokládám,že to je v Globuse,že si sama oskenuješ,co dáš do vozíku..Vysvětli mi princip prosím..A jak zelenina třeba?Dík.


Náhodně je prováděna kontrola nákupu, když ukončím skenrem nákup, tak mi buď mám zelenou a jdu platit a nebo oranžová (žlutá) obrazovka s nápisem, že bude kontrola, někdy se mi stane, že mě kontrolují dva nákupy po sobě, někdy třeba zase měsíc žádnou kontrolu nemám…zkontrolují cca 5 položek z nákupu, zda mám naskenováno a když cajk, tak jdu platit…když najdou nějakou, co naskenovaná není, tak kontrolují celej nákup…to se mi jednou bohužel stalo, že jsem zapomněla naskenovat toustovej chleba…hluboce jsem se styděla a litovala tu pracovnici, protože jsem měla fakty nákup asi za 4000,- a ona to musela všechno překontrolovat.

Pokud něco naskenováno není a není kontrola, tak to nezjistí nikdo.

Pro mě je tenthle způsob nakopování super…za prvé nemusím u pokladny, ať už s obsluhou a nebo samoobslužné vyndavat někam zboží z vozíku…za druhé na skenru se mi nákup sčítá, takže vidím za kolik kaček už mám nakoupeno….před výplatou pro mě rozhodně důležitá informace😏…a za třetí, když chci koupit nějaké zboží a jak na potvoru tam není cena…tak ho prostě naskenuju a cenu hned zjistím. Dokonce si nákup můžu skládat hned do tašek….a hlavně opravdu se stává velmi vzácně, že jsou obsazené všechny pokladny…teda to se mi stalo asi jednou….tím pádem žádné čekání, žádné zdržování…zaplatim, odcházim….a minule mi tam dokonce naskočila sleva na celý nákup…ušetřila jsem asi 600 korun…a to potěší.

lesnizinka
lesnizinka 07.10.2024, 15:09:30 xxx:xxx.4798:252a
Saga:

Sarah01 bohužel se mi stala většina z toho, co jste napsala a nepopírám, že to bylo dlouhé a extrémně temné období👎, kdy jediná myšlenka, která mi v tu chvíli dávala smysl byla, nebýt tady, jako vůbec, chápete…Ale podobně jako Buggyra jsem byla vychovaná racionálně a jsem nesmírně praktický člověk, tže sekta mě nenapadla ani na samém dně, prostě ani jednou. Nesnesu, když se mě někdo pokouší dostat, kam nechci a toto jsem si uvědomovala i tenkrát, možná proto je to pro mě těžké pochopit, že někdo podlehne.


Mam to naprosto stejne, nenecham se do niceho nutit a manipulovat, muselo by mi totalne  hrabnout, aby se ze me stal verici clovek, sekta s hlasanim zhovadilosti…to je totalne mimo. Jsem k blbosti absolutne netolerantni, vim to o sobe. Zatim co Tom se dokaze s takovym clovekem ze slusnosti bavit, ja zdrham.

megi-the-pes
megi-the-pes 07.10.2024, 15:34:14 xxx.xxx.124.191
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 07.10.2024, 12:53:44

Hele, děte si plivat na někoho jinýho, mě to nezajímá. 

Jejich několik youtube kanálů je volně přístupných. Vy jste u toho porodu byla, jak to tak vypadá, to je super, běžte policistům pomoct. 

Pokud víte o trestném činu, což se tady vyjadřujete, že víte, tak máte povinnost jej ohlásit.

Mějte krásný den. 🙂(A nepište mi, dík.)

Sarah01
Sarah01 07.10.2024, 15:40:25 xxx.xxx.28.39
Saga:

Sarah01 bohužel se mi stala většina z toho, co jste napsala a nepopírám, že to bylo dlouhé a extrémně temné období👎, kdy jediná myšlenka, která mi v tu chvíli dávala smysl byla, nebýt tady, jako vůbec, chápete…Ale podobně jako Buggyra jsem byla vychovaná racionálně a jsem nesmírně praktický člověk, tže sekta mě nenapadla ani na samém dně, prostě ani jednou. Nesnesu, když se mě někdo pokouší dostat, kam nechci a toto jsem si uvědomovala i tenkrát, možná proto je to pro mě těžké pochopit, že někdo podlehne.


Tak já to mám stejně. Jakmile někdo zkouší mi něco nařizovat, hned mně začne blikat varovný světýlko, zarazím se a končí veškerý kontakty. A to nemusí bejt ani sekta a ani voják na misi. 

lesnizinka
lesnizinka 07.10.2024, 15:50:59 xxx:xxx.4798:252a
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 07.10.2024, 15:40:25

Vojak na misi…😜😜😜

Leithian
Leithian 07.10.2024, 15:51:50 xxx.xxx.116.244
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 07.10.2024, 15:34:14

Megi. Drž už hubu, nedělej ze sebe hovězí samici a nepiš takový sračky jako tu občas vyplodíš. Že fikovnici nenávidíš tu ví každej tak jí za a ignoruj a za b to cos vyplodila předtim je na to ubalit ti pár facek.

Tvuj projev postiženýho děcka školního věku kterej vyžaduje rosetskou desku už je jen třešinka na dortu. Nikdo jinej ti to neřekne, tak holt já když už jsem tu za toho hajzla. Tvuj psanej projev fakt neni vtipnej ale trapnej. Na zajímavosti ti to nepřidává zato na směšnosti hodně. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.