Aktuálně: 3 983 inzerátů203 905 diskuzních příspěvků18 181 uživatelů

Třetí víčko

lesnizinka
lesnizinka 04.10.2024, 16:50:39 xxx.xxx.95.117

Hlásím, že dneska je u nás pěkně upršený den, za což teda já jsem ráda, protože vody u nás není nikdy dost. Tu, co proletěla potokem nepočítám, ta je v nenávratnu, tu nepočítám. Takže se zase celkem flákám, okruh jsem musela odšlapat na pásu ve sklepě😏 trochu jsem uklidila, do toho tenis v tece, zalila skleník, k obědu uklohnila lečo, objela obchody, protože jsem musela nakoupit jedlé dárky neteři a kamarádům, kam půjdem o víkendu gratulovat. 

Orionka (neregistrovaný) 04.10.2024, 17:17:39 xxx.xxx.226.32
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 04.10.2024, 07:16:59

Souhlas - Idos je pohádkář. Třeba vás na cestě z Jablonce nechá vystoupit ve Vratislavicích z tramvaje a nabídne další cestu autobusy MHD se třemi přestupy 😃. Ale stačí trasu hledat po úsekách a doberete se krásného spojení 😃. A ještě vám prozradím 1 fintu. Když máte z vlaku na Pražák 3 minuty, spolehlivě ho chytíte na Fugnerce 😉.

Orionka (neregistrovaný) 04.10.2024, 17:28:05 xxx.xxx.226.32

Ke svému nedávnému příspěvku musím konstatovat, že “pýcha předchází pád”. Stalo se mi dnes, že jsem se zavřela v nemocnici na WC na záludnou kličku. Točila se dokola vpravo, vlevo a dveře zůstávaly zamčené. Ve stísněném prostoru místnůstky, při představě, že mě přijde vysvobodit údržbář na mé úpěnlivé volání, když zatím nenávratně ztratím pořadí v čekárně…..lehce se mi orosilo čelo….a zámek klapnul a bylo odemčeno. A dělal na mě kiš kiš.

Sardullah
Sardullah 04.10.2024, 18:52:19 xxx.xxx.189.104
Leithian:

Já se přiznam že všude kde to jde jedu scan and go a je klid 😁 práce míň jak na samoobslužný nebo u pasu.


K samoobslužný nechodím…ale tohle využívám, kéž by to bylo všude..

Canka
Canka 05.10.2024, 10:24:30 xxx.xxx.212.25

Ahoooj holkyy…

Teda tady se to rozjelo😂

Já teda využívám samoobslužky jen k malým nákupům a to není moc často..většinou jedu jednou za týden nakoupit a to tak,aby byla plna lednice a to se nevejde ani na pas pomalu,takže to k pokladně musím😂A co se týče telefonu..bez moderního telefonu bych se neobešla…nepotřebuji počítač..mám všechno v telefonu,co k životu potřebuju…je to náhodou skvělé..

Včera jsme byli ještě na rozlučkové večeři se šéfem bráchy a jeho ženou a byli jsme v mexické restauraci,kde jsem si dala naprosto luxusní telecí steak a pak čokoládové fondue s ovocem…holky,ká prostr nemůžu držet dietu,protože prostě miluji jídlo😂 

Chtěla jsem dneska na houby,aleu nás chčije a chčije.. takže to vzdávám..vezmu pláštěnku a vyrazím s malou ponicí aspoň na krátkou procházku..a pak odpoledne musím dát do kupy kočičí domečky pro toulavky,nastlat nové čisté seno,poopravit je a ostříhat keře okolo..strašně to zarostlo..ať je to připravené na zimu…

Ju a teď jak tu mám bráchu,tak ho nechávám spát samozřejmr na posteli a spím na gauči..a ráno se probudím a na mém Dormeo polštáři spí Nikouš a úplně mě vytlačil zmetek tlustá😂Už tak mám diskomfort a ještě Nikouš mi ho dělá těžší🙂

Obrázek
lesnizinka
lesnizinka 05.10.2024, 14:41:36 xxx.xxx.95.117

Snad bys chudáka Nikouška nevyháněla, jen si vzpomeň, jak marodil s pupíkem…Jo pupík😎 dnes mi Tom zase u snídaně vybrblal, že Vikťovi hážu šunku: už to do něj necpi, vždyť už to ani nechce, takový pupek nemá ani prase! Jenže jak já mám vědět, jestli je tak napapkaný, nebo tam má ještě pořád trochu ty granulomy a když se trochu nají, hned je mu to poznat? Tak mu prostě dávám, kolik chce papat no, protože jsem ráda, že už zase normálně papká. Niki a do kdy ještě tu máš bráchu? Včera u nás taky lilo celý den dost, večer mi poslala sestřenka fotku, že prostě musela, už si pak svítily mobilem😜 Ano, už rostou i u nás👍

Obrázek
Sardullah
Sardullah 05.10.2024, 17:06:55 xxx.xxx.189.104
»
Odpověď na příspěvek uživatele Canka z 05.10.2024, 10:24:30

holky,ká prostr nemůžu držet dietu,protože prostě miluji jídlo😂

Já jsem začala hubnout od půlky července…jedu podle kalorických tabulek, neboť diety a jídelníčky někým sestavené mi nevyhovují…no a jeden den v týdnu mám free day, takže jsem se prožrala k tomu, že jsem zhubla 5 kg (můj imaginární plán je 30 kilo, tak za 3-4 roky)…no a pak klasika, úbytek váhy se zastavil…tak jsem si dala tejden voraz, jedla jsem co jsem chtěla a na začátku týdne začala znovu…jenže jsem teď nonstop v práci a ráno se nasnídat a pak si 3 jídla připravit a nakrabičkovat do práce a večer ještě večeři..tak to nějak časově nedávám…no a tak jsem teď 3 dny na kebabu..na tom zamotaným do té placky, tuším, že dürum…a za ty 3 dny mám dole krásný kilčo…no tak to otestuju ještě příští týden, jestli to není jen náhoda a shoda okolností a jestli to fakt bude fungovat, alespoň dočasně, tak teda přejdu na kebabovou dietu…jsem přežraná, chutná mi to a ještě u toho hubnu…ideál🤪

lesnizinka
lesnizinka 05.10.2024, 17:37:46 xxx.xxx.95.117

Jak už jsem psala u Nikči ne, že bych přesně věděla, co jsou kalorické tabulky, ale už jsem koukla. Takže kalorické tabulky, jsou prostě staré známé kalorické tabulky, nic nového pod sluncem😛 Když se to teď vytáhnulo, já myslela, že je to něco jako, že úplně nového, nějak speciálního. Nějak si nedovedu představit, že já bych si zapisovala jídlo a přepočítávala ho na kalorie atd. Já nejsem schopná ani zapsat denně teplotu. Snaha byla, ale ujal se toho puňťa muž, protože já bych to zapsala možná jednou za týden🙄 Vzít si denně tabetu HA je maximum, co zvládnu😉 (i na tu někdy zapomenu🙄) 

Teda kebab dieta by byla super😉 hlavně nám fakt písni, čeho jsi se dopátrala!👍 Jestli funguje😛 jdu do toho🤪 Jsem přesně jak Nikča, když vidím jídlo, prostě nedokážu si nevzít ba co, nedokážu přestat, dokud všechno nesežeru🙄 (nebo neprasknu😜)

lesnizinka
lesnizinka 05.10.2024, 17:48:12 xxx.xxx.95.117

Nechci odvádět pozornost od tématu, ale už jsem to chtěla napsat dřív a vždycky zapomenu a předevčírem jsem zase četla článek o porodu z Plas…probůh může mi někdo vysvětlit, jak může někdo s mozkem v hlavě, s normálním IQ, bez duševní choroby, člověk co není narkoman a ožrala poslouchat ty kecy, toho magora ,,šaška"?!?😲 Jak otevře hubu, mě vyskočí tep na 200. Kdyby tohle začal mlet přede mnou, normálně ho snad něčím přetáhnu, aby se mu v té lebeni rozsvítilo. A prý: jeho sledující na NETu…to jako kdo?!?😲 Vůbec tohle nedokážu pochopit…

Sardullah
Sardullah 05.10.2024, 17:58:08 xxx.xxx.189.104
lesnizinka:

Jak už jsem psala u Nikči ne, že bych přesně věděla, co jsou kalorické tabulky, ale už jsem koukla. Takže kalorické tabulky, jsou prostě staré známé kalorické tabulky, nic nového pod sluncem😛 Když se to teď vytáhnulo, já myslela, že je to něco jako, že úplně nového, nějak speciálního. Nějak si nedovedu představit, že já bych si zapisovala jídlo a přepočítávala ho na kalorie atd. Já nejsem schopná ani zapsat denně teplotu. Snaha byla, ale ujal se toho puňťa muž, protože já bych to zapsala možná jednou za týden🙄 Vzít si denně tabetu HA je maximum, co zvládnu😉 (i na tu někdy zapomenu🙄) 

Teda kebab dieta by byla super😉 hlavně nám fakt písni, čeho jsi se dopátrala!👍 Jestli funguje😛 jdu do toho🤪 Jsem přesně jak Nikča, když vidím jídlo, prostě nedokážu si nevzít ba co, nedokážu přestat, dokud všechno nesežeru🙄 (nebo neprasknu😜)


Tak mě kalorický tabulky pomáhaj…používala jsem je i v minulosti…jednou týdně si k tomu dřepnu, naklikám si tam jídla..jídelníček na celej tejden,hned vidím, kde ubrat, kde přidat a pak nemusím přemejšlet, jen to připravím dle toho svýho rozpisu. Takže nezapisuju, co sežeru, ale dělám si plán dopředu a dle toho žeru.

Problém u mě je, že já za normálních okolností nejím…já jsem přesně ten případ tlusťošky, co je podvyživená…celej den nežeru, večer zbochám rohlík, ohřeju si k tomu párek a to je celý moje jídlo a naopak, když jsem doma, tak musím něco dělat, protože jak si lehnu k televizi, tak bych hned něco zmetala.

Vždycky mě nakonec dostihne moje lenost a zase přestanu jíst…no a hlavně s pitným režimem jsem teda na štýru…ale když se snažím zhubnout, tak se snažím vypít 2 litry vody denně…víc nedokážu.

Fakt vtipný je, že jsem kdysi dávno…a to dokonce už jsem měla dvě děcka…vážila 50 kilo a připadala jsem si tlustá…a jako nedělám si hlavu z toho, že jsem oplácaná boubelka (abych to tak kulantně nazvala), ale když už jsem byla váhově dvojitá Sardullah, oproti stavu před 25ti lety, tak už jsem si řekla a dost…magickou hranici nepřekročíš…opravdickej metráček být nechceš a hlavně si teda musíš udělat nějakýho váhovýho fóra, kdyby si zase nějaký kilčo přibrala.

Jako teď jsem dost namotivovaná od kolegy a kolegyně z práce, ty se taky snaží zhubnout (kolega už teda shodil 20 kilo, ale ten snad pije jenom takový ty kokteily…to bych nedala bléééé a kolegyně teď začala s ketodietou…tak to je pro mě taky sci-fi), ale tak motivuje mě to k tomu, že nejsem srabík a nevyprdnu se na to. Vzhledem k tomu, že já mám hubnutí skorem na pětiletku…pěkně v klídku pomaloučku, nechci to, co jsem nabrala za 25 let zhubnout za 2 měsíce…tak doufám, že jim to dlouho vydrží…aby mě furt motivovali pokračovat😂

Bobca
Bobca 05.10.2024, 20:03:35 xxx.xxx.20.192
Sarah01:

U nás většina lidí chce asi pořád platit u normálních. Dnes i Lidlu plný parkoviště, ale samoobslužný pokladny plný jen dvě, máme jich šest.


Já zvládám na samoobslužných i navážit a vyhledat cokoli-chce to jednou vidět,jak na to..a jde to🙂..Volám jen,když mám třeba 3 kartony mlik,abych je nemusela vytahovat z vozíku,tak mi obsluha to nějak udělá,abych to mohla nechat na vozíku..I velký nákup zvládnu..Je to rychlejší…Někde teda chtějí doklad na výjezd-třeba v Kaufu ve Štbk,ale u nás v Tescu ještě né..

Bobca
Bobca 05.10.2024, 20:06:13 xxx.xxx.20.192

předevčírem jsem zase četla článek o porodu z Plas…

Raduš..nevím,vo co go?..ale hlavně se nerozčiluj ,nečti to a máš klid😇

Bobca
Bobca 05.10.2024, 20:13:43 xxx.xxx.20.192
Leithian:

Já se přiznam že všude kde to jde jedu scan and go a je klid 😁 práce míň jak na samoobslužný nebo u pasu.


Jani,a jak se pak zjistí,žes třeba něco neoskenovala? jak procházíš pokladnou?..Předpokládám,že to je v Globuse,že si sama oskenuješ,co dáš do vozíku..Vysvětli mi princip prosím..A jak zelenina třeba?Dík.

Orionka (neregistrovaný) 05.10.2024, 21:40:25 xxx.xxx.226.32
Bobca:

předevčírem jsem zase četla článek o porodu z Plas…

Raduš..nevím,vo co go?..ale hlavně se nerozčiluj ,nečti to a máš klid😇


Sekta, domácí porod, matku po převozu do nemocnice nezachránili, dítě přežije - snad, jestli bez následků? (neověřené), kdo se o dítě postará, kdo je otec - třeba někdo ví, já ne.

Orionka (neregistrovaný) 05.10.2024, 21:49:37 xxx.xxx.226.32
»
Odpověď na příspěvek uživatele Canka z 05.10.2024, 10:24:30

Vrátím se,  bez dovolení, do vašeho rodinného problému : starší sestra, mladší sestra, brácha….možná to znamená, že maminka vychovala 4 děti. To není žádné lážo plážo - nechte ji odpočívat. Omlouvám se a nečekám odpověď, pravdu díte, nic mi do toho není. Už mizím.

lesnizinka
lesnizinka 06.10.2024, 10:49:19 xxx.xxx.95.117

Dítě má někdo v péči, dočasně. Ono bylo zřejmě porozeno v pořádku, zkomplikovalo se to až potom, matka neporodila placentu a vykrvácela. O dítě usiluje otec, který je v sektě pod jejím vlivem. Jeho příbuzní tvrdí, že to byl slušný, tichý člověk, než se dostal do sekty. Partnerce nijak nepomohl, jen to snad byl on, který nakonec zavolal záchranku, jenže pozdě. Příbuzní matky usilují o to, aby se dítě k otci do sekty nedostalo. Zůstal po ní dospělý, 19letý syn, který napsal, že ji odtud nedokázali vytáhnout a tak to dopadlo. 

Nerodila jsem, takže všechno kol porodů mám jenom z doslechu a načteno. Ovšem domácí porody nikdy nepochopím. Teď se dámy budou ohánět domácími porody, když je jim třicet a zdechlé jsou jak v 70ti. Jo, ty rodičky před 30lety by to ještě daly, tyhle mají problémy otěhotnět, problémy celé těhotenství, která jsou povětšině riziková od začátku do konce, porody často končící císařem a to i u sportovkyň, naposled Petry Kvitové. A rodička z Plas byla podle vyjádření původně porodní asistentka. Takže asi taky mdlého ducha, protože kdo už ta rizika měl vědět, když ne ona?

Leithian
Leithian 06.10.2024, 13:37:10 xxx.xxx.116.244
»
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 05.10.2024, 20:13:43

No teoreticky by to měly sejmout ty brány za pokladnama. Jako kdybys něco umyslně kradla? Pokud ne, nezjistíš. Ale proto jsou tam namátkové kontroly.

Přijdeš do krámu, načteš jejich kartičku u stojanu se skenery. Ono ti to jeden rozbliká a ten si vezmeš. Pak normálně skenuješ zboží co jde do košíku. Čárové kódy. Zeleninu a tak si navážíš a pak to naskenuješ. Pečivo má kódy nad košíky. Když chceš vzít basu piv naskenuješ jedno pivo změníš počet na těch 20 a nad tím jsou i kódy právě pro basu jako takovou. Kdykolov můžeš cokoli zrušit. Je tam tlačítko popelnice a oskenuješ to co chceš zrušit. Pak jdeš k pokladnám na tohle scan and go, tam tím skenerem pípneš kód u vstupu (je obří) dáš skener do stojanu a jdeš k pokladně. Pípneš svoji kartu od nich, případně slevenky nebo vratku za starou basu piva a platíš jak si vybereš. Zní to možná kapku složitě ale z 90% je to rychlý jak blesk a plus je že vidíš průběžně na skeneru útratu a neřešíš až u pokladny že ti na něco třeba nezbylo. Má to už nejen Globus ale i Kaufland, Tesco a Terno. Albert netuším tam nechodíme. Penny to nemá. Billa asi jo a Lidl netuším.

Fikovnice
Fikovnice 06.10.2024, 13:47:22 xxx.xxx.32.159
lesnizinka:

Nechci odvádět pozornost od tématu, ale už jsem to chtěla napsat dřív a vždycky zapomenu a předevčírem jsem zase četla článek o porodu z Plas…probůh může mi někdo vysvětlit, jak může někdo s mozkem v hlavě, s normálním IQ, bez duševní choroby, člověk co není narkoman a ožrala poslouchat ty kecy, toho magora ,,šaška"?!?😲 Jak otevře hubu, mě vyskočí tep na 200. Kdyby tohle začal mlet přede mnou, normálně ho snad něčím přetáhnu, aby se mu v té lebeni rozsvítilo. A prý: jeho sledující na NETu…to jako kdo?!?😲 Vůbec tohle nedokážu pochopit…


Já ho sledovala. Byl to čirý masochismus - ode mě! 👎 Ale od smrti Lindy jsem chtěla vědět, proč a jak jsou zmanipulovaní členové sekty Stančíka. Je to narovinu ke zblití!!!!!!!! A co provedli Lindě…já nemám slov. Ona byla zdr. sestra, taky si nechala vymýt mozek…ale ta dula taky nese vinu = můj názor.

A Marián (otec dítětě) chce tu Evelínku k sobě, opět ke zblití! 

Jsem teď nemocná, tak jsem pro zajímavost na nějaká videa koukla a otevírala se mi kudla v kapse…

Fikovnice
Fikovnice 06.10.2024, 13:51:58 xxx.xxx.32.159
lesnizinka:

Dítě má někdo v péči, dočasně. Ono bylo zřejmě porozeno v pořádku, zkomplikovalo se to až potom, matka neporodila placentu a vykrvácela. O dítě usiluje otec, který je v sektě pod jejím vlivem. Jeho příbuzní tvrdí, že to byl slušný, tichý člověk, než se dostal do sekty. Partnerce nijak nepomohl, jen to snad byl on, který nakonec zavolal záchranku, jenže pozdě. Příbuzní matky usilují o to, aby se dítě k otci do sekty nedostalo. Zůstal po ní dospělý, 19letý syn, který napsal, že ji odtud nedokázali vytáhnout a tak to dopadlo. 

Nerodila jsem, takže všechno kol porodů mám jenom z doslechu a načteno. Ovšem domácí porody nikdy nepochopím. Teď se dámy budou ohánět domácími porody, když je jim třicet a zdechlé jsou jak v 70ti. Jo, ty rodičky před 30lety by to ještě daly, tyhle mají problémy otěhotnět, problémy celé těhotenství, která jsou povětšině riziková od začátku do konce, porody často končící císařem a to i u sportovkyň, naposled Petry Kvitové. A rodička z Plas byla podle vyjádření původně porodní asistentka. Takže asi taky mdlého ducha, protože kdo už ta rizika měl vědět, když ne ona?


Nee, nevykrvácela. Zůstala 11 hodin spojená s dítětem pupeční šňůrou. Placenta totiž opravdu nevyšla. Dula ani nikdo jiný nepřerušil pupeční šňůru… Dle neofic. info měla Linda mozk. mrtvici, ale mohlo to být cokoli - klidně fulminantní sepse - právě z té nevyšlé placenty.

Věnuje se jim Jakub Jahl (jako že ve smyslu kritiky a poukazování na ně), má zajímavá videa. Asi tři dny zpátky konečně v domě “Ohnivého draka” proběhla policejní razie. Podle Jahla je další na řadě Gabriela - partnerka toho magora. Netají se tím, že ženy mlátí, aby z nich vymlátili Bábu šedivou!!! HAJZLI!!!

Fikovnice
Fikovnice 06.10.2024, 13:57:54 xxx.xxx.32.159
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 06.10.2024, 13:47:22

Jo a povedený Marián škemrá na soc. sítích o finance na péči o Evelínku. Přitom oni neuznávají státní zřízení, resp. přestali chodit do práce… Musel si zablokovat snad tisíce lidí na FB, lidem, kteří mu tam psali a co mu tam psali, se ale vůbec nedivím…

Linda nebyla PA, ale zdr. sestra. Vědět věci měla, ale měla u sebe dulu a další členky sekty, z nichž jedna zcela nedávno porodila!!! Volily porod “lotosového květu” či jak to nazývali - tj. nechali dítě spojené pupečníkem s placentou. Ono by to asi prošlo, ale musela by vyjít placenta. Lindě bylo mj. 42 let, i to už byla zcela jasná KI pro domácí porod.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.