Aktuálně: 4 061 inzerátů199 593 diskuzních příspěvků18 104 uživatelů

Třetí víčko

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 13.09.2024, 17:19:31 xxx.xxx.93.160

Přísahám, že jsem to sem Bobči hned psala, teď čtu vaše reakce a koukám, že ode mě ani čárka🙄 Sem to neodeslala?!?😲 Tak to toho budu potřebovat víc, než ten rybí tuk😏 Ač nejsem zastáncem doplňků stravy, protože je to pro mě jen tahání peněz z kapes důvěřivých občanů😏 sama jsem si po nějakém článku ten rybí tuk objednala, protože ryby jíme, ale spíš nárazově, než pravidelně a v potřebném množství. Takže ho asi dva měsíce beru a netuším jak zjistím nějaký pozitivní účinek😉

Kopřivová semínka? Áno😉 viděla jsem reportáž, předevčírem narvala v zahradě a suším😛

Vidím to v růžových barvách, pokud se sama nezabiju v ložnici, jsem nesmrtelná😜 

Všude sice hlásí nejvyšší úhrny, nás se to ovšem netýká, my sme mimo tabulky i zájem, ač jsem zatím vyšší nikde nenašla. Od půlnoci doteď rovných 80mm. 

Bobca
Bobca (1420 příspěvků) 13.09.2024, 19:06:35 xxx.xxx.20.192

Hele, já sem něco napíšu, jo?

Jani,proč se ptáš??tady píšou přece všichni😎piš co chceš…...Napiš,kde jsi ten noťas měla ha?.. na břiše? a kozenky ven?,to by bylo teda veselé😊přiznej se😄

Orionka (neregistrovaný) 13.09.2024, 19:19:48 xxx.xxx.149.248
Bobca:

Hele, já sem něco napíšu, jo?

Jani,proč se ptáš??tady píšou přece všichni😎piš co chceš…...Napiš,kde jsi ten noťas měla ha?.. na břiše? a kozenky ven?,to by bylo teda veselé😊přiznej se😄


Není to tak veselé jako u Fikovnice, ale připomněla jste mi, jak vnučka měla při zavření školy největší starost, aby ve škole neviděli, že se připojuje z postele. 

Orionka (neregistrovaný) 13.09.2024, 19:25:16 xxx.xxx.149.248
lesnizinka:

Přísahám, že jsem to sem Bobči hned psala, teď čtu vaše reakce a koukám, že ode mě ani čárka🙄 Sem to neodeslala?!?😲 Tak to toho budu potřebovat víc, než ten rybí tuk😏 Ač nejsem zastáncem doplňků stravy, protože je to pro mě jen tahání peněz z kapes důvěřivých občanů😏 sama jsem si po nějakém článku ten rybí tuk objednala, protože ryby jíme, ale spíš nárazově, než pravidelně a v potřebném množství. Takže ho asi dva měsíce beru a netuším jak zjistím nějaký pozitivní účinek😉

Kopřivová semínka? Áno😉 viděla jsem reportáž, předevčírem narvala v zahradě a suším😛

Vidím to v růžových barvách, pokud se sama nezabiju v ložnici, jsem nesmrtelná😜 

Všude sice hlásí nejvyšší úhrny, nás se to ovšem netýká, my sme mimo tabulky i zájem, ač jsem zatím vyšší nikde nenašla. Od půlnoci doteď rovných 80mm. 


Koukala jsem na tabulky, mají místa seřazená podle m n.m. a úhrny přepočítávají. Možná tam je místo vám blízko.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 13.09.2024, 19:44:13 xxx.xxx.32.250
»
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 13.09.2024, 19:06:35

Ale to byl jen řecnickej dotaz týkající se ožehavého tématu přece! Ano, uhodla jsi!!!😄😛

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 13.09.2024, 19:45:14 xxx.xxx.32.250
»
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 13.09.2024, 19:19:48

No já Vám narovinu napíšu, že mým příběhem bavím své široké okolí, ale mně se ještě teď svírá zadek!!!

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 13.09.2024, 19:47:23 xxx.xxx.93.160

Ty tabulky, co poslala Janina? No, musela jsem se smát, nejbližší pro nás měřené je 42km. To je přesnost jak sviň😉 Ale já se nedivím, u nás je měřený jen potok, protože je důležitý pro Moravu. Že je tu v létě extrémní horko, když jsou mrazy, naopak mráz, že tu celé léto nekapne…se nikde neobjeví. Pořád posloucháme, jak je sucho na jižní Moravě, myšleno v okolí Znojma, kde prší x krát víc, než u nás. Tam se bude řešit, jak tam dostat vodu, přitom mají obr Novomlýnské. Zato my vodu zřejmě nepotřebujem, my vysadíme kaktusy🙄

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 13.09.2024, 19:50:47 xxx.xxx.93.160
Fikovnice:

Pro Lesnížínku (jinak jsem to dávala do “povodňového vlákna”):

https://www.chmi.cz/files/portal/docs/meteo/ov/aladin/results/public/meteogramy/mhtml/m.html#Jesen%C3%ADk%20


Teď to píšu, já na to právě koukala😉 

Hele a tvůj příspěvek předtím…tak už asi tuším, proč tě tam někteří bojkotovali, zřejmě ti, co ,,něco" zahlédnuli😜 že by bledá závist😉

Bobca
Bobca (1420 příspěvků) 14.09.2024, 10:12:19 xxx.xxx.20.192

Mám tu řemeslníka na výměnu té vaničky ve sprcháči..bych se za chvíli propadla durch..Jinak jsem už dlouho nepsala…"a prádlo visí a visí"👍 Prší od středy..Koberec na plotě s “Versage”ještě žije..Už dávno nemá bílou barvu,ale proč né🤭i šedá je pěkná…

Bobca
Bobca (1420 příspěvků) 14.09.2024, 14:04:06 xxx.xxx.20.192

Holky,tak bytná už dřív donesla že “stejnou” vaničku-že se jenom vymění..Je o 5 cm vyšší a 5 na každé rovné straně širší…Takže uříznout kachličky a kangem vybourat ..vyměřování a nekonečné řezání,bourání..V pokoji mlha z prachu,i když dveře do koupelny zavřené..leze to zpoza nich.…Takže od zítra všechno vyprat,všechno umýt,pozutírat kdejakou drobnost-jsem toho plná..Nedalo se to tak narychlo všechno pozakrývat..něco málo jo…Na oběd jsem se uvolila udělat palačinky,i když dělníci většinou nevyžadují jídlo-bylo by mi blbé před ním jíst,tak to bylo to nejmenší..Vím,že chlapi mívají rádi sladké..…Uvnitř v koupelně není vidět..to musí být hrůza..že je zvyklý,ale musí být toho nadýchaný,ažaž…V 8 začal a s malými přestávkami na cígo a pivko to ještě nemá usazené…

Canka
Canka (383 příspěvků) 14.09.2024, 14:35:28 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Tak jak to vypadá u vás?U nás ta výstraha není na severozápadě,ale i tak teda pršelo dost a ma to pokračovat i v neděli..já jsem za to samozřejmě ráda…jen ať prší..spíš vítr tady je hrozný..naštěstí na zahradě u koníků všechno dobré..všechny plachty i přístřešky drží..spíš slepice mě štvou..místo,aby se schovali do kurníku nebo pod kurník,tak jsou v tom dešti venku…no aspoň vím,proč se říká zmoklá jak slepice😀 Je to jejich rozhodnutí,ale v kurníku mají teplo,měkkou vrstvu slámy…no ať holky dělají,jak myslí..jediné co,tak kobče něco asi tím větrem vlítlo do oka a má oko nateklé a teče jí z toho. Tak jsem jí to očistila,vysušila..v oku nic nenašla..ale jedu ještě radši pro mastičku do lékárny,protože jsem zjistila,že doma nic nemám už…

Doufám,že nejste nikdo vyplavený…

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 14.09.2024, 14:54:51 xxx.xxx.119.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 14.09.2024, 14:04:06

Bobčo, tu Vaši bytnou radši nekomentovat...🙄  Tak jedině popřát hodně sil🌷. 

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 14.09.2024, 14:59:33 xxx.xxx.32.250
Buggyra:

Ale nabídla jsem nějakému psímu depozitu, co na netu žádalo dočasné umístění psů, tak možná budu mít doma na víkend nějakého pséka 🙂

Nicméně úhrny se snížily asi tak na pětinu původních hororových prognóz, tak zase nečekám nějakou apokalypsu.


👍

Aha, až teď jsem se dopátrala příspěvku, který naznačovala Orionka.

Buggyro:👏

Orionka (neregistrovaný) 14.09.2024, 19:35:49 xxx:xxx.abe9:43c
Ronja s motejlem:

Cestou necestou. 

Obrázek

Držím palce. Je to moc zlé ? Nàš potok to zatím zvládnul.

Daja
Daja (470 příspěvků) 14.09.2024, 20:15:53 xxx.xxx.71.199

Dobrý večer 😉,

holky zlaté Jindřichov (  z jedé stray odříznuti ) v Jeseníkách boží dopuštění, povodňové číslo 3. Ostrava katastrofa a Opava hmm jde o život. 

No potěš koště zítra má celá trasa kulminoval🥺.

Dája


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.