Aktuálně: 4 061 inzerátů199 595 diskuzních příspěvků18 104 uživatelů

Třetí víčko

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 12.09.2024, 17:16:01 xxx.xxx.93.160

Evi, to bude asi nějaký lehčí, narazila jsem na něj náhodou v e-shopu Lidlu, když jsem hledala lehátko. Byl tam tuším i pro děti, pro ženy myslím, že na padleboard. Jestli by mi v něm nebyla hned zima netuším, ale nebyl tak drahý, něco přes tisícovku. Já vím, plavu sportovně, protože to jinak neumím, ale hlavně proto, že je to vášeň. Ano, jak píše Buggyra, zbytek roku budu veslovat, abych se na jaře z domu nevykoulela😜 Néé, kolo je pro mě bléé, bolí z něho zadek a navíc u nás není žádná cyklostezka. No včera jsem poprvé po létě veslovala, koupila jsem si právě i na to cyklistické kraťasy, protože sem si v zimě sedrala prd.. a nevím jak jsem to dokázala, i tak jsem se odrala doprčic. Se mi to nějak zešolíchnulo či co🙄 

No a dneska opět perlím😏 Muž odjel do práce, venku prší, tak uklidím barák, ne? Jdu vytřít ložnici, stáhnu plovoučku od koupelny ke dveřím, jdu udělat zbytek od postelí a okna ke dveřím, hodím okem k té koupelně a tam ještě nějaká čmouha, bylo to i hodně namočené, tak, že to s tím už skoro suchým mopem ještě stáhnu, udělám dva rychlé kroky, už jsem cítila, jak mi klouže noha jak na ledě, ani jsem se nesnažila to tou druhou vybalancovat, to jasně nemělo naději na úspěch. Tak jsem sebou prásknula na záda, respektive na lokty, krční páteř mi slušně cukla, ale hlavu jsem udržela, nepraštila s ní o zem. Zůstala jsem ležet, myslela jsem, že je snad po mě😛 Ležela jsem tam jak beruška, lokte jsem se ani nemohla chytit, když jsem zkoušela, jestli nejsem přeražená. Chvíli mi trvalo, než jsem se zhrabala. Hlavně levý loket to schytal, bolí jak sviň, přesně ta špička, snad se to časem rozejde, bude modrý, ale to je fuk, jen ať funguje.

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 12.09.2024, 17:21:12 xxx.xxx.93.160
Skeeve:

Jeseter je celkem trouba, ze zahradních jezírek je tahají kočky, toho bych se nebál, a u nás ti obrovští ani nebudou, rybáři si drží nějaké křížence ( sibiřský x malý myslím) 


Ona asi většina ryb je trouba😉 ale proplout pode mnou dvoumetrový sumec, umřu hrůzou, i když racionálně vím, že je to ,,jen" neškodná  ryba, není to žralok😏

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 12.09.2024, 17:39:22 xxx.xxx.198.226

Ale sumeček by mohl ďobnout, jakože co se to nad ním mrská, kdyby si nevšimnul, že je to připojené k zbytku těla 😀

lesnizinko, vy si taky umíte udělat dobře, že jo! 😀 Tak hlavně ať z toho není nějaká delší polízanice…

Bobca
Bobca (1420 příspěvků) 12.09.2024, 20:39:22 xxx.xxx.20.192

lesnizinko, vy si taky umíte udělat dobře, že jo!

Buggyro-to mě teda rozesmálo🤭auuu,to muselo bolet..Raduš,holt nejsi nejmladší,musíš chodit pomalu!!😜Ty zezadu,já zepředu..Ale jak jím asi ten 3.den tu Arniku,bledne to krásně ta modřina..bílé fleky v té "lepší části"..

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 12.09.2024, 22:50:59 xxx.xxx.93.160
Bobca:

lesnizinko, vy si taky umíte udělat dobře, že jo!

Buggyro-to mě teda rozesmálo🤭auuu,to muselo bolet..Raduš,holt nejsi nejmladší,musíš chodit pomalu!!😜Ty zezadu,já zepředu..Ale jak jím asi ten 3.den tu Arniku,bledne to krásně ta modřina..bílé fleky v té "lepší části"..


Oběma😉 Tom přijel večer z valachů, tak mu to popisuju, jak jsem sebou majzla a že se divím, že jsem nepropadla do přízemí, jaková to byla rána a on na to: ještě, že máme ty betelné železobetonové stropy😛

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 13.09.2024, 07:21:26 xxx.xxx.119.6

Tak snad loket dobrý. 

Mně hlavou v poslední chvíli probleskne - hele tohle asi není dobrej nápad a pak přijde bum. Jako onehdá, šla jsem se převlíknout, kalhoty pod zadkem a říkám si, že zavřu okno kvůli komárům. Nenatáhnu si kalhot zpět, že, protože musím rychle, ni komár nesmí projít! Jsem na stoličce, okno dovřený a dělám pohyb dolů a ten hlásek vypískne - to asi není dobrej nápad. A prásk ho, noha omezená v pohybu kalhotama nedosáhne na zem, já se ze stoličky skácím jak švestka, hlavou praštím o postel, zápěstí tlumí dopad, kostrč je ale stejně natlučená…a příště můžu jet nanovo😁.

To je asi tím nevhodný pohybem, málo si otřásám mozek😅.Než začnu něco dělat, budu skákat panáka, mozek se prokrví, budu inteligentní.

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 13.09.2024, 07:41:28 xxx.xxx.93.160

Ty jo😲 nechápu, jak ste přežila prásknout sebou ze stoličky?!? Vždyť já tam půl minuty ležela jak beruška a dumala, co mám přeražené, bála jsem se pohnout. Loket je pořádně naražený, ta kost bolí na omak, ale jinak to jde.  Áno, poslední myšlenka byla, že asi není dobrý nápad kapat tu olejovou puellu do vody na poslahy😏

S deštěm u nás zatím dobré. Včera 30mm, dneska do rána 30mm, ale zatím neprší, míjí nás to. A to bych to pršení brala, aby se umazal ten roční deficit, hlavně doplnit podzemní zásoby vody, Na dnes bylo hlášeno 70mm, na zítra 130!…tak to už pravda není, je to stažené o polovic. 

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 13.09.2024, 07:49:43 xxx.xxx.198.226
lesnizinka:

Oběma😉 Tom přijel večer z valachů, tak mu to popisuju, jak jsem sebou majzla a že se divím, že jsem nepropadla do přízemí, jaková to byla rána a on na to: ještě, že máme ty betelné železobetonové stropy😛


Vy budete moje krevní skupina 😀

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 13.09.2024, 08:00:24 xxx.xxx.119.6

Myslím, že jsem to přežila díky tomu, že blbost je věčná🙃. Tak to víte, že jsem si tam chvilku ležela, pak jsem chodila a fňukala si - to je bolest, to je bolest. No dělam si z toho srandu, takovýhle pitominy se mi stávají, když se mi nedostává spánku, třeba k cirkule bych se ale nevyspalá naštěstí nepřiblížila.

No a nemáte tam něco štíplýho? 

Já blbka jsem vlezla na nějakou diskuzi pod článkem k tý výstraze a zas mi to na nějakou dobu stačilo. U nás prší, Vám déšť akurátní přeju a ostatním držím palce.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 13.09.2024, 08:02:28 xxx.xxx.198.226

plovoučka klouže  i bez puelly. Mimochodem, stále dojíždím puellu od Canky, moc děkuji, většinou peru v tom voňavém Arielu, tak to nepotřebuji, ale když potřebuji protáhnout pračku normálním práškem, který tolik nevoní (peru na málo, kapsle se špatně rozpouští, tak musím občas vzít práškem, aby se nic nezanášelo), tak tam cmrdnu tu puellu, mám ten jeden sáček asi na 7 praní 😀 A dobrý.

No když vytřu plovoučku v pokoji čímkoli, tak pak jede jak na másle, takže kolikrát Kocour, když chce rychle vypálit, vypadá jako Tom a Jerry, jak mu ty nohy dělají rychlé kolečko ve vzduchu a on stojí na místě 😂

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 13.09.2024, 08:04:18 xxx.xxx.198.226

No, u nás se deštěm docela straší, máme tu sice jen takový potok, co by plivnul, ale vylít z koryta se umí, no tak snad budem v pohodě, koně i bytovku máme na kopci. Spíš přemýšlím, zda známé, co má koně hned u řeky, nenabídnout azyl, ale snad na to myslí a má to nějak vymyšlené. Azyl by musel schválit majitel areálu totiž….

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 13.09.2024, 08:05:02 xxx.xxx.198.226

Ale nabídla jsem nějakému psímu depozitu, co na netu žádalo dočasné umístění psů, tak možná budu mít doma na víkend nějakého pséka 🙂

Nicméně úhrny se snížily asi tak na pětinu původních hororových prognóz, tak zase nečekám nějakou apokalypsu.

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 13.09.2024, 10:21:21 xxx.xxx.93.160

A co vím, jestli to není štíplé? Takové věci neřeším, na funkci to nemá vliv😉 Jo bolí to dost, ale v klidu ne, jen když s tím pohnu, ani se nesnažím propnout ho dozadu, to bolí. Ráno se po chvíli rozpršelo zase, takže jsem venku šlapání zrušila a šla na pás do sklepa. Máchání rukama u chůze je taky trochu masochistické, ale na to jsem já zvyklá. Včera jsem s tím veslovala, to celkem šlo, tam se to dozadu nepropíná. Největší problém je jídlo😛 U snídaně jsem si klasicky chtěla opřít ruku o stůl s hrnkem kafe🙄 Málem jsem se počůrala😜 Tak jsem si chvíli zakňourala a dobrý.

Vidíš Bobi o co lepší je narazit si kozy, ty na nic nepotřebuješ😉 Pokud na nich nenosíš roční dítě, tak dobrý, no ne?

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 13.09.2024, 11:21:52 xxx.xxx.119.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 13.09.2024, 10:21:21

No jooo, že se ptám, že jo🙂. 

Bobca
Bobca (1420 příspěvků) 13.09.2024, 13:58:39 xxx.xxx.20.192

To je asi tím nevhodný pohybem, málo si otřásám mozek😅.Než začnu něco dělat, budu skákat panáka, mozek se prokrví, budu inteligentní.

Na mozek jsem si objednala Omegu 3..je to na mozek,srdce,zrak a imunitu..Někde to n amě vyběhlo,tak jsem to zkusila..Bacha,přišlo mi o balení míň,musela jsem volat,ale dopošlou mi to..179,-kč za měsíc..budu to splácet to 18 měsíční balení až do února 2026..Nechci slyšet negativní rady,co bych měla a neměla jíst😇🙏,nebo že rybí tuk je levnější(brrr)a 2x týdně ryba by stačila..už to mám prostě doma..A jí se to 2 denně..Je to “nejčerstvější lososový olej na světě”..vím,že papír snese všechno,ale já si napřed objednala zadara na měsíc,ale vím,že by se to mělo užívat dlouhodobě,tak jsem do toho šla….Jinak u nás prší sem tam skoro vůbec,sem tam hódně…

Sardullah
Sardullah (1485 příspěvků) 13.09.2024, 15:23:09 xxx.xxx.189.104
Bobca:

To je asi tím nevhodný pohybem, málo si otřásám mozek😅.Než začnu něco dělat, budu skákat panáka, mozek se prokrví, budu inteligentní.

Na mozek jsem si objednala Omegu 3..je to na mozek,srdce,zrak a imunitu..Někde to n amě vyběhlo,tak jsem to zkusila..Bacha,přišlo mi o balení míň,musela jsem volat,ale dopošlou mi to..179,-kč za měsíc..budu to splácet to 18 měsíční balení až do února 2026..Nechci slyšet negativní rady,co bych měla a neměla jíst😇🙏,nebo že rybí tuk je levnější(brrr)a 2x týdně ryba by stačila..už to mám prostě doma..A jí se to 2 denně..Je to “nejčerstvější lososový olej na světě”..vím,že papír snese všechno,ale já si napřed objednala zadara na měsíc,ale vím,že by se to mělo užívat dlouhodobě,tak jsem do toho šla….Jinak u nás prší sem tam skoro vůbec,sem tam hódně…


Já 😂svého času brala Ginkgo bilobu, jelikož a protože …prejže to má příznivý vliv na kognitivní funkce a paměť…no tak subjektivně můžu říct, že na mojí paměť to žádný vliv nemělo a na kognitivní funkce nevím…zrovínka si nemůžu vzpomenout cože to je…😂😂

Orionka (neregistrovaný) 13.09.2024, 15:30:59 xxx:xxx.abe9:43c
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 13.09.2024, 15:23:09

Ginkgo biloba….. slabé. Teď letí kopřivová semínka - prý český ženšen. Zkuste si jich nasušit pytlík.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 13.09.2024, 15:31:39 xxx.xxx.198.226

Já brala ginkgo na prokrvení periferií a mám za to, že mi to tenkrát dost pomohlo. Musela jsem se v té době hodně učit a seděla jsem u stolu u okna a zeď byla dost studená, pod stolem mi nohy mrzly.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 13.09.2024, 15:34:07 xxx.xxx.32.250
Ronja s motejlem:

Tak snad loket dobrý. 

Mně hlavou v poslední chvíli probleskne - hele tohle asi není dobrej nápad a pak přijde bum. Jako onehdá, šla jsem se převlíknout, kalhoty pod zadkem a říkám si, že zavřu okno kvůli komárům. Nenatáhnu si kalhot zpět, že, protože musím rychle, ni komár nesmí projít! Jsem na stoličce, okno dovřený a dělám pohyb dolů a ten hlásek vypískne - to asi není dobrej nápad. A prásk ho, noha omezená v pohybu kalhotama nedosáhne na zem, já se ze stoličky skácím jak švestka, hlavou praštím o postel, zápěstí tlumí dopad, kostrč je ale stejně natlučená…a příště můžu jet nanovo😁.

To je asi tím nevhodný pohybem, málo si otřásám mozek😅.Než začnu něco dělat, budu skákat panáka, mozek se prokrví, budu inteligentní.


Hele, já sem něco napíšu, jo?

Jak se u nás furt a furt schůzovalo, tak jsem se občas připojovala přes Teamsy z domu. Zásadně v posteli a na jaře/v létě spávám (polo)nahá. No a jednou byla schůze jaksi fest ráno, tak jsem se připojila, NTB na prsou, samozřejmě s vypnutou kamerou. Pak jsem se přihlásila do diskuze, cosi jsem chtěla říct a co čert nechtěl: Ten prokletej noťas si nějak “sám” zapnul kameru. Chybělo odhadem pár cm, a měla bych doživotní trapas!!!😛

Orionka (neregistrovaný) 13.09.2024, 16:15:46 xxx:xxx.abe9:43c
Ronja s motejlem:

Tak u nás už prší, v noci docela dost, ráno se dalo venčit, i když chlupatý teda hlásil, že jako dál ani omylem. Netopíme, ale ten jeho mozeček má déšť a podzim spojený s pecí, takže po příchodu se zavrtal a tipuju, že do večeře o něm nebudu vědět🙂.

Dnes ještě poklidím věci ze zahrady a děj se vůle boží. Možná dám nějaký pytle ke sklepu. Na víkend budu sama, s tím mám svý zkušenosti, zákon schválnosti zatím vždy vycházel. 

No jo, někteří chlapi to je holt záležitost. 


Jaký je stav vody na vašem toku ?


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.