Aktuálně: 4 061 inzerátů199 593 diskuzních příspěvků18 104 uživatelů

Třetí víčko

Saga
Saga (511 příspěvků) 12.09.2024, 09:57:06 xxx.xxx.167.183

Teda tady to frčí! Vysílaji se signály, plave se s mrožem a já z toho mám poprskanej monitor🤣! Jako teď se tomu smějeme, ale já už bych tam taky neplavala, když by tam byl takovýhle fujtajbl, co si hraje s vercajkem🤮! Koukám, že jediná, kdo by ho majzla šutrem po hlavě, by byla Buggyra😄.

Holky a já jsem vám včera vyfotila ty naše nosnice! A pro porovnání tu mám fotečky i těch loňských, ty se mě osobně líbily více a letos jsme chtěly zase takové, ale no tak máme prostě holt po letech změnu!

Tže první až třetí foto červenec 2023. Další čtyři focené včera.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 12.09.2024, 10:01:38 xxx.xxx.93.160

U nás začsalo pršet až někdy v 7 ráno, napršelo necelých 5mm a je tu díra, neprší. Jezero pro jistotu zase odčerpáváme. Večer jsem ještě natáhnula hadice po horní části pozemku, co se svažuje směrem ven, abych tedy případně část vody pouštěla od baráku. Zbytek závlah se bude pouštět v části před barákem a to jde taky z pozemku pryč, prakticky zpátky do potoka. Nevím, jestli se něco změní novou výstavbou nad náma (jako, že jsme byli poslední barák v ulici, teď přibyly další dva) Změnil se tam terén, voda od nich valí na cestu. Už jsem chtěla jednou upozornit, když tam mají techniku ještě, ať to prohrábnou do potoka…očividně je to samotné nenapadne a já jsem bohužel s nikým z nich nemluvila. K nám to nedoteče, my jsme zase zpátky na kopečku, ale přes celou silnici je obr kaluž až až a nedá se to obejít, protože všude kolem kopané a bláto, prostě jak když vede cesta přes staveniště. 

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 12.09.2024, 10:03:35 xxx.xxx.119.6

Sagoooo, děkuju. Mně to udělalo takovou radost. Jsou krásný a mají štěstí, že mají takový “doma”🙂. 

Saga
Saga (511 příspěvků) 12.09.2024, 10:05:05 xxx.xxx.167.183

U nás pršelo celou noc, cca 12 hodin v kuse, pěkný zahradnický. Teď naštěstí přestalo. U nás je vody dost, tak snad to nebude takové jako hlásili!

Saga
Saga (511 příspěvků) 12.09.2024, 10:10:58 xxx.xxx.167.183

Ronjo, vůbec není zač! Já jsem byla ráda, že jsme je nějak nahnaly do záběru😄, protože napřed přišla jedna soudružka, pak dvě a ta čtvrtá dělala Zagorku a ne a ne vylézt na světlo Bóóží😄, načež máma pravila, že na ně veme klacek (pohrozit do výšky, ne tlouct), to je ta fotka, kde vypadají jak surikaty😄 a pak se nám zasejc rozprchly. Na kariéru modelek to prostě nevidím, záře reflektorů jim nevyhovuje😄! A jinak děkuji, o zahrádku pečujeme a máme tam plot jak hrad, tže predátoři maj smolíka👍A protože jsou tam jenom čtyři, nezvládnou tam ani udělat tankodrom. Ta plocha je na ně akorát.

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 12.09.2024, 10:19:50 xxx.xxx.93.160
Saga:

Teda tady to frčí! Vysílaji se signály, plave se s mrožem a já z toho mám poprskanej monitor🤣! Jako teď se tomu smějeme, ale já už bych tam taky neplavala, když by tam byl takovýhle fujtajbl, co si hraje s vercajkem🤮! Koukám, že jediná, kdo by ho majzla šutrem po hlavě, by byla Buggyra😄.

Holky a já jsem vám včera vyfotila ty naše nosnice! A pro porovnání tu mám fotečky i těch loňských, ty se mě osobně líbily více a letos jsme chtěly zase takové, ale no tak máme prostě holt po letech změnu!

Tže první až třetí foto červenec 2023. Další čtyři focené včera.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

😂😂😂

Neplavala…kdybych si mohla vybrat, rozhodně bych tam neplavala, ale já neměla na výběr. Já se nejezdila ,,koupat a slunit" - to nikdy nedělám, to je pro mě taková zbytečná ztráta času a to by mi stačilo se doma osprchovat a vycapit se na lehátko😉 Já to měla pojaté jako sportování, navíc prostě plavání je moje vášeň. Krom žraní a …😉 asi největší. Mě vadí i když se ke mě přidá muž nebo mamka, že plave taky na druhou stranu. Já nemám chuť sledovat a nervačit se, jestli se v půlce neutopí. Muže jsem befelem poslala zpátky, mamce jsem připnula bojku a ať si plave, kam chce😉 A nenechám si to zkazit ani žádným úchylem😠 Bohužel mi do toho hodil vidle podzim😏 Tom říkal: ještě že tak prosimtě😏 Ty bys byla schopná nedělat nic jiného, jen celé dny plavat a plavat(taky to tak celé léto bylo🙂) Protože už jsem začala uvažovat nad tím, kdybych si koupila neopren a vždycky si zajela na to velké jezero zaplavat, do kdy, do kolika stupňů bych to já zmrzloň zvládla, abych si to zase nekoupila zbytečně a jela tam dvakrát🙄

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 12.09.2024, 10:31:18 xxx.xxx.119.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 12.09.2024, 10:19:50

No a jezdil by tam s Vámi někdo? Sama to mi přijde docela o hubu, nejen kvůli nějakýmu takovýmu chlapisku. 

Bobca
Bobca (1420 příspěvků) 12.09.2024, 11:03:06 xxx.xxx.20.192

Teda Sago-klobouček..(jak to tady obvykle píšou)👌smekám..teda ty pipenky mají krásný dvoreček..zázemí..To jsou pravé “šťastné slepičky” i travičku..

Tak další..chlubte se děvčata..Bodlinko,třeba celou drůbežárnu.🐔

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 12.09.2024, 11:27:01 xxx.xxx.93.160
Ronja s motejlem:

No a jezdil by tam s Vámi někdo? Sama to mi přijde docela o hubu, nejen kvůli nějakýmu takovýmu chlapisku. 


Nééé, na chlapa bych se zvysoka, to už bych asi příjemná nebyla, kdyby mi tam zasmrádal dýl😏 Ale to koupací jezero je zavřené, i když je fakt, že opačně, tedy obejít to na neplacenou stranu a plavat na placenou by se dalo taky. No na velkém bych to nemusela 6x, ale třeba jen jednou(jak se říká: jednou a pořádně😉) Aha, teď jsem na něj kouknula, má na šířku cca 1.5km, takže tam a zpátky jednou. Jen nevím, jestli bych to uplavala, to jsem nikdy nezkoušela, takovou dálku, ale však bych si vzala bojku. Akorát zkazky, co o něm jdou…jsem trochu posraná. O obrovských sumcích, co tam žijou a je tam ještě těžba v určitém úseku, lidi tvrdí, že jsou tam víry, jak se dno sesunuje, tak to mě taky odrazuje, teda mě už jen ten sumec😛 Brácha tam jezdil na padleboard a říkal, že je tam dohlednost 6m pod vodu, se kouknout a vidět pod sebou obr rybu, tak se utopím 100%. V jenom rybníkářském obchodě mají jezírko a tam mají obr vyzy. Snad metr a půl mají. Když jsem stála na můstku a plavala pod, málem jsem si hrůzou cvrknula. No jo, to jsme my odchovaní na ..Čelistech"😜

Saga
Saga (511 příspěvků) 12.09.2024, 11:29:24 xxx.xxx.167.183

Bobčo, děkuji! A vidíte, my to třeba brali dlouhé roky jako “z nouze cnost”, takovéhle zázemí. Protože dříve jsme všichni na obci pouštěli svou drůbež volně do prostoru, prostě do obce, kamkoliv, prostě se ráno otevřely kurníky, drůbež vyběhla a šla si kam chtěla, kohout je vodil a hlídal celé dny. Slepičky chodily domů jen snést vajíčko, nažrat se a zase vyfičely. Večer je kohout přivedl, pravda, někdy ne všechny. Měli jsme kolem 30ti slepic a 1-2 kohouty, tohle množství bychom ani na vlastním neměli kam vypustit. Pak asi před 20ti lety obec vydala vyhlášku o zákazu volného pohybu drůbeže a byl šlus. Každý jeden z nás jsme je museli nějak někam ubytovat. Prostě šoupnout za plot. Tže jsme silně redukovali počty, abychom se vešli na své. Do toho jsme rekonstruovali dům a přilehlé okolí a padl dotaz, zda na zahrádku bazén na tři tempa nebo slepičky? Teď už vidíte, kdo vyhrál🙂🐔. Bylo jich tu víc, ale plocha nestačila, poslední čím se chci kochat je bahnité cosi a v tom zvířata (jakákoliv). Tenhle počet máme ustálený už asi 10 let, vyhovuje, plocha je stále zelená, občas to poseču, vrbě i tavole se tam daří a zbytek máme za plůtkem, kam ony nemůžou. Spokojenost na všech stranách.

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 12.09.2024, 11:33:00 xxx.xxx.93.160

Sago Já jsem hrozná😔😏 Čumím a zvětšuju si pipeny, jakovou mají tu barvu a vůbec, ale vůbec jsem nekouknula na zahrádku🤭 To jste jim vyhradili hezký výběh, žádné 2x2m na úpalu bez jediného stromu( má to tak sousedka, ale je to novostavba, stromy budou…někdy)

Tohle mají jak park👍 Hezčí výběh, jak většina lidí zahradu😜

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 12.09.2024, 11:41:55 xxx.xxx.119.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 12.09.2024, 11:27:01

Jo, to jsem právě myslela - studená voda i přes neopren je přeci jen něco jinýho, víry, křeč… ale je vidět, že si to umíte sama zhodnotit😉. Omlouvám se, nechtěla jsem být jak černá kronika.

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 12.09.2024, 12:00:24 xxx.xxx.93.160
»
Odpověď na příspěvek uživatele Ronja s motejlem z 12.09.2024, 11:41:55

Jéé, neomlouvejte, jsem ráda, že to moje blábolení něhoho zajímá, že se někdo pozastaví nad mýma myšlenkovýma pochodama, bo ty někdy nechytám ani já🤣

eva (neregistrovaný) 12.09.2024, 13:50:53 xxx.xxx.163.62
»
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 12.09.2024, 10:19:50

Tak neopren vlastnil před lety muž a plavat bych v něm nechtěla…a co takhle vyměnit na podzim plavání za jiný sport? Třeba jízda na kole…

Skeeve
Skeeve (160 příspěvků) 12.09.2024, 17:11:10 xxx:xxx.5182:1e17

Jeseter je celkem trouba, ze zahradních jezírek je tahají kočky, toho bych se nebál, a u nás ti obrovští ani nebudou, rybáři si drží nějaké křížence ( sibiřský x malý myslím) 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.