Aktuálně: 4 075 inzerátů199 455 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

Třetí víčko

Canka
Canka (383 příspěvků) 08.09.2024, 18:01:15 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Moc děkuji za pochvalu skútříka.. jsem z něj úplně nadšená…není to Raduš přímo Vespa,je to její imitace a za poloviční cenu. Koukala jsem tentokrát hodně na to,aby na to byl servis a aby na to byli levný náhradní díly…a to je u Vespy opravdu drahé..takže když jsrm pak našla tohke a po pár diskuzích s bráchou a mým automechanikem jsem do toho šla..uvidíme,zda bude vše tak,jak má být..

Ale teda prodej toho starého🙄Dala jsem inzerát a dala tam,že v případě rychlého jednání sleva..holky,ale co si ty lidi dneska myslí?Že dám slevu 10 000,- kč?Jako přestává mě bavit zvedat ty telefony a mluvit s těma lidma..to jsou otázky..a jestli jim slevím ma cestu,a jestli slevím teď po telefonu a ještě pak i na místě…no jako mám.dost..to si ho klidně ještě nechám a dáms i ho do garáže přes zimu ke známému.Na ten prodej nespěchám,tak mi to je jedno,ale je to jako mazec…

Bobi na SZ jsem ti odpověděla a jsem teda v šoku😂

Jinak zítra už musím do práce..a upřímně se mi po 14 dnech nikam nechce😂Jdu vsadit Eurojackpot😂

Orionka (neregistrovaný) 09.09.2024, 02:10:44 xxx:xxx.c8e2:29ae

Jen taková veselá historka k tomu prodeji:

Když ještě byly inzertní noviny (Tipservis se to jmenovalo) a lidi měli čas a náladu na blbůstky, tak podali kamarádi kolegovi inzerát “Vyrábím sádrové trpaslíky. Zn. Levně”. Telefon mu vyzváněl pořád, čili furt. 

Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 09.09.2024, 07:46:20 xxx.xxx.20.192

Konečně je venku 21!! a prská!! V noci asi mírně sprchlo,jen střecha pode mnou je mokrá..hned je líp..Já tu včera propotila durch 3 šaty-bavlněná dlouhá trika z Bonprixu-bezva,lehká..Předělávala jsem si skříňky,uklízela v nich a šroubovala ručně šroubky do skříně,místo čudlíků pod police,ty bych musela vrtat a nemám vrtačku..Objednala jsem si šatní,u Möbelixu jsem si vzala v odpadu desky a udělám si z ní policovou..Nepsala jsem to už sakriš?Takže jsem byla pilná jak včelka🐝(je to včelka?)

Buggyra
Buggyra (4156 příspěvků) 09.09.2024, 07:52:38 xxx.xxx.198.226

Já o víkendu poslední letošní závody, tedy ty námi pořádané, a jsem úplně hotová. Celý parkur jsem uklízela sama s jedním pomocníkem, myslela jsem, že se ráno nezvednu, každý sval je cítit 😀 Všechno jsem tradičně pytlíkovala na poslední chvíli, ale zdařilo se, lidi chodili děkovat, donesli mi dárky, já jsem zase podarovala svoje spolupořadatele, kteří nezištně celý rok makali a kolikrát ze svého leccos přidali… nejúžasnější na tom je, že pro letošek hotovo 🙂

Příští víkend mám objednanou konečně dornovkářku na rovnání kostry své i koňovy, tak mám nařízený pohov a dodržím. Takže první válecí víkend od “dovolené” 😀

Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 09.09.2024, 09:26:18 xxx.xxx.20.192

Příští víkend mám objednanou konečně dornovkářku na rovnání kostry své i koňovy, 🤭

U toho bych chtěla být🤔,jak se koňovi rovnají záda👌ale jinak si to užijte oba-měli jste náročnou sezonu🥰

U nás už prší a fičí u toho..říkala rosnička včera před Modravou,že zapomeňte na deštníky,že je to tak na páštěnku,bo bude hodně foukat..A je to tady☔

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 09.09.2024, 09:31:25 xxx.xxx.119.6

U nás 18 a pršííí🙂. Já mám takovou radost, jako sůl to bylo třeba, doufám, že to vydrží celý den, klidně i týden…

Buggyro, gratuluju, jsem zvědavá, jestli opravdu vydržíte s nohama nahoře😉. 

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 09.09.2024, 09:37:38 xxx.xxx.119.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 09.09.2024, 09:26:18

Pravda pravdoucí, deštník by byl málo i u nás.

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 09.09.2024, 09:47:56 xxx.xxx.119.6

Bobčo, kdybyste na to neupozornila, tak já to vůbec neviděla. Ehm, moje překlepy a čeština…tadadááá🙃.

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 09.09.2024, 10:28:30 xxx.xxx.86.203

Já jsem si taky nevšimnula, jak to tak čtu, nějak intuitivně, už si ta slova domýšlím (někdy blbě😜)

Ty jo, ty máš novou skříňu? A kam ti ještě vlezla, měla jsi na ni místo? Holky psala jsem o ježkovi? Jdu slavnostně po druhé letos vyklidit špajzku, protože se mi tam někde vysral a já to nemůžu najít. Už jsem tam našla tři hovnajzy pod regály, jenže smrad je tam pořád, někde musí být další a já nemůžu najít kde, už jsem skoro všechno z toho spodu a prvních polic vytahala. Takže ne odhadem, ale musím prostě popořadě vyklidit všechno🙄

Takže: včera předpověď, že dnes má celý den pršet a napršet má 20mm. Mělo začít před pátou ranní. Vstanu v půl sedmé, neprší, jen zataženo, krve by se ve mně nedořezal😲 Kouknu na radar, mrak sice jde, ale přes Německo a Čechy😟 Takový ocásek se stáčí k nám. Kouknu na srážky, prý už jen 9mm. Tak to teda stačit nebude😟 I když pro část ryb už pozdě, náhon totálně vyschnul před týdnem nevím, jestli to přežijou alespoň raci. Potok vyschnul v několika částech, tam jsou ryby kaput. Jak byl před 70rokama zregulovaný, ona se voda umí v některých místech za totálního sucha ztratit, vrátit se do původního koryta a objeví se zase třeba  po 100m zase v potoce. Malinko samozřejmě, už z hor teklo naprosté minimum. Takže těch 100m, mezi splavy vymře, protože přes splav se ryby nedostanou, nepovede se jim uniknout před tím vysycháním. Nikoho to nezajímá, Povodí naopak pobořené splavy opravilo a tím tu past zdokonalilo. No co, od Státu (rozuměj od daňových poplatníků) se vytáhnou další peníze na novou násadu ryb a hotovo. Týrání ryb…koho to zajímá, ryby se tady rybářema týrají běžně, je to přece jejich koníček👎 Už týden na mé ranní trase kolem potoka….horko a smrad se zdechlých ryb, je to hrůza😢Zatím napršelo 12mm a vyšlo slunko - utvořila se díra, u nás, jak jinak🙄 

V sobotu horko jak sviň, ale vykopali sme zeleninu, mrkve od slimejšů prožrané, petržel jakž takž na to, že většina vůbec nevylezla. Běžně máme každého přepravku, teď tak 20 mrkví, které ještě budu muset povykrajovat k použitelnosti a 15 petrželí. Očistím a nakrájím to do mrazáku, nemůžu to nechat shnít(jako vloni🙄) v mrazáku už nemám. 

Trochu jsem litovala toho, že jsme se nejely raděj koupat, tak Tom navrhnul, že ať jedem v neděli, když je to fakt naposled. Myslela jsem, že se mamka bude cukat, že má moc práce, ale kvitovala to s nadšením😀 Akorát, že zase fučelo jako kráva, vlny jak na oceánu, plavání bylo spíš sportovní výkon, než relax😏Mezitím lezlo slunko za mraky a to byla teprve zima. Nechápu jak to, protože v sobotu 31st, v noci 21st a v neděli voda chladná. Neměřily sme, ale určitě chladnější, tipla bych 25st. Jestli to tak dokázalo ochladit to vlnobití??😲 Odplavala jsem si těch 2,4km, takže z toho jsem měla dobrý pocit, jen sme si to až tak neužily, protože to počasí nebylo až tak příjemné…na koupání. Ani moc lidí nepřišlo, z tváří, co jsme se tam denně potkávali…jen dva pánové. 

Buggyro, jestli u vás v tu sobotu bylo vedro jak u nás, tak to vám teda organizování závodů nezávidím. Já jsem z baráku na tu zeleninu vylezla až někdy v 18h a brblala, že je ještě vedro😏

orionka-2
orionka-2 (1027 příspěvků) 09.09.2024, 10:40:13 xxx:xxx.5a9d:ee71
Buggyra:

A máme tu dalšího Jirku, mého oblíbence 🙂 Pro mě tedy aktuální téma…


Jak kdo😀. Mluvila jsem s holčinou, trochu jí dělalo problém chodit. ??? Dělala jsem 100 dřepů. ??? Bylo (asi ve Vesci ) sportovní odpoledne pro veřejnost. Ve stánku měli ceny, ale platilo se dřepy. Jedna z nich  tam jásala nad vstupenkami na koncert. Byl za 800 (dřepů). Tak se jí na něj složily. Mně se ta historka moc líbila. Kamarádství nevymřelo.

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 09.09.2024, 11:50:27 xxx.xxx.119.6

Safra, Buggyro, děkuju za to video. 

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 09.09.2024, 12:15:51 xxx.xxx.86.203

Ráno to pršelo, tak jsem na obchůzku nešla. Šlapala jsem to na pásu ve sklepě. Teď nesu odpadky do garáže, vyjdu před vchod a od rohu garáže na mě kouká Macek - bezdomovec. Macku, chceš papat, že? Udělám krok ke garáži a málem šlápnu na tohle. Plch předpokládám. Málem mě kleplo, následně jsem ho ořvala😢 Asi ho přinesl, nebo Gucci. Zřejmě ho chytili na lískách. Ach jo😢

Obrázek
lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 09.09.2024, 12:34:47 xxx.xxx.86.203

Čekala jsem, až mi vyschne špajzka, abych to tam mohla nastěhovat zpátky a pustila jsem si to video. Hmm, to je asi video pro dnešní mládež, která umí dělat na počítači věci, které už asi nepochopím😉 bohužel o normálním životě neví ani zbla. Ve videu není nic, co bych nevěděla a co by mě překvapilo. Přiznám se, že jsem to poposunovala, protože pro mě nuda. Ano, pro to se právě snažím hýbat, protože nejsem už mladá. Ty mladé, tlusté puberťáky jejich životní styl bohužel dožene. To už já tady nebudu a doufám, že jejich léčení, které začíná už ve třiceti, nikoli jako našich předků v 70, nás v 60, pak zaplatí jejich rodiče. 

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 09.09.2024, 12:36:24 xxx.xxx.86.203
»
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 09.09.2024, 12:28:25

Díky Reni👍 Na ,,živo"(bože😢) jsem ho nikdy neviděla, ale vylučovací metodou…co jiného😟

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 09.09.2024, 12:43:12 xxx.xxx.86.203

A já že Bobi, proč jsi si vzpomněla na moje veslování😛 Včera, jak jsem si uvědomila, že už nebudu každý den plavat kilometry, jsem se úplně zděsila😲 že budu muset naběhnout rovnou na veslování, žádné pauzírování, protože ne, že bych byla nějaká zhublá ( když jsem si stěžovala, že jsem prase, to bratránek výstižně popsal: veď vieš ako vyzerajů ty lamanžské plavkyně😜) ale se mi celkově hezky pod tím sádlíkem zpevnilo tělo, jak se říká, mám ho ,,jako skála"…hmmm, tak zase za rok😎za chvíli se to celé ,,rozblemcá"😏


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.