Aktuálně: 4 089 inzerátů199 091 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů

Třetí víčko

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 05.09.2024, 13:25:56 xxx.xxx.32.233
»
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 05.09.2024, 12:45:41

Raduš, co říkáš USO a Mušce? Když je ve formě, je téměř neporazitelná. Btw, nevíš o nějakém neplaceném streamu, kde to dávají? SF, ev. F bych ráda viděla…

Orionka (neregistrovaný) 05.09.2024, 20:11:24 xxx:xxx.c8e2:29ae
lesnizinka:

My ještě tento týden, s mamkou převážně, taky dovolenkujem😉 Ještě je vedro, tak taky každý den na koupáku. Stejně se jinak nedá dělat nic, než plavat, 33st. Doma jsme už úplně bez přítoku do jezera, za včerejšek se odpařily 3cm. Ne, že by voda nevydržela, ale bude se rychle přehřívat a hlavně ztratí kyslík tak čekám, kdy se zase začnou obracet ryby. Tomovi jsem včera říkala, že kdyby se ,,začaly divně tvářit"😉že musí jednat, rychle natáhnout hadici ze studny. 


Jen takový okoukaný nápad - nepomohlo by trochu koleso? Takové jako dětský mlýnek. Rybáři tak čeří v horku hladinu a provzdušňují vodu.

Canka
Canka (381 příspěvků) 05.09.2024, 21:20:53 xxx.xxx.212.25

Ahooj holky,

Raduš jdu do práce až v pondělí..měla jsem volno 14 dní…týden by pro mě byl málo..jenže to vypadá,že ho odmarodím..já blbec s tou klimatizací…ach jo..noc byla hrozná..čičiny tedy méli radost,že jsou doma a se mnou,spinkali na mě nalepený tak,že jsem se potila jen z nich😂Ale rýma,ucpaný nos,bolest hlavy..naštěstí jsem doma našla zbytek Grippostadu,takže to mě trochu zachránilo..a kapky do nosu..ráno jsem byla úplně mrtvá a nemohla vstát z postele..jenže jsem musela do Děčína vyzvednout ten nový skútr. Takže kamarádka mě hodila na vlakové nádraží(musela do práce,tak mě nemohla hodit až tam) a já frčela vlakem. Celou dobu ve vlaku jsem prospala..vzbudila jsem se až na konečný..pak jen přestoupila ještě na jeden spoj jednu zastávku a byla jsem před tím obchodem..pan majitel nebo jednatel,nebo co to přesně bylo,tak byl fakt milý,sympaťák…jakože prostě ochotný,vše mi vysvětlil,ukázal..a asi měl docela strach,abych dojela v pořádku,když jedu takovo štreku domů..prý jestli se na to cítím..říkám,že jasně,že jo,že jsem pirát silnic😂Cesta domů super,hned jsem si na něj zvykla..a sladila se skútříkem i helmu..takže červená frajerka😂Řidiči hodně koukali,co jsme se míjeli..i když jsem jela po městě..je to prostě skútřík krasavec…mám z něj obrovskou radost..už jen prodat ten starý…

Obrázek
Bobca
Bobca (1408 příspěvků) 06.09.2024, 07:27:02 xxx.xxx.20.192

Niki-skútr nádhera👍takového jsem měla Pažouta 309..krásná červená..Klima je potvora..Já bych ji nechtěla ani za nic..To si radši dám ručník kolem krku a otevřu okénko..Mě to odrovná hlasivky..Bych si musela zalepit pusu🤐Jak jsi psala,že mamka byla z kočičáků nešťastná..Už jsem asi zapomněla,proč nechtěla jít k tobě??Ve svém jsou zvyklí..To musela být divočina u ní-nedivím se🤭

Raduš-to čeření vody,jak psala Orionka jsem viděla na sádkách u nás..nevím už ale,na jakém principu to bylo..

Jó a vítám zpátky Fíkovnici💐

Bobca
Bobca (1408 příspěvků) 06.09.2024, 07:32:43 xxx.xxx.20.192
Buggyra:

No jen nežehrejte. Já se vždycky u práce venku spotím a pak nedejbože v těch mokrých věcech zůstat na chvíli někde stát a kecat. To mám zánět močáku hned. Díky moc za vedra.


jako-co by vás ofouklo?😇😘já teda bývám taky durch-a to se vracím z nákupu třeba,ale ten luft se nepohne..akorát teda,když dojdu dom,tak okamžitě se převlíkám do suchého,to jo..A když jsem doma,snažím se teda dodržovat pitný režim..okamžitě ze mě teče..takže taky aspoň 3 trika propotím durch..

aháá-teď jsem to pochopila..kdyby nebyla ta horka,tak🙄..Díky moc za vedra.

Buggyra
Buggyra (4143 příspěvků) 06.09.2024, 07:52:46 xxx.xxx.198.226

Bobčo, je to úplně jinak. Vedra právě způsobí, že se zpotím, a to je jedno, že je pořád vedro, když v tom pak někde zastavím mokrá. Jak se to odpařuje, hrozně to ochlazuje, no a nejvíc se zpotím pochopitelně na zádech, kolem břicha, tam to všechno steče… a jak stojím a ono se to studené a mokré na bedra nalepí, ještě tradičně se k tomu mírně ochladí, protože kmitám do večera a nebo slezu z koně a sundám si vestu, která mě do té chvíle ohřívala a izolovala. Oblečení má třeba jen pětadvacet a venku je třicet a nebo je venku pětadvacet a to promočené oblečení chladí na dvacet, ale to je přesně stejné jako s tou klimatizací. I když normálně bych v takové teplotě nikdy nenastydla, jak je to takhle lokální, tak šup, už je podbřišek proti zbytku těla podchlazený a už to jede. Neumím to líp vysvětlit. Děkování za vedra bylo ironické… Už mám ale u koní zásobu triček, tak se také převlíkám do sucha, a to hned.

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 06.09.2024, 10:12:55 xxx.xxx.86.65

Buggyro vidíte…a já na tohle po vlastní zkušenosti nevěřím. V 19letech jsem asi 2 roky v kuse měla zánět močáku. A to imrvere, několikrát do roka. Čůrala jsem krev a v jednom kuse žrala biseptol, či jak se to jmenuje. A nepomáhalo nic. V mokrém jsem nechodila, potit jsem se s těma 42kilama nepotila vůbec. Už jsem to psala kdysi na Faunu. Spolupracovnice, každá trpěla na nějaký jiný problém, mě ukecaly k ,,léčiteli" na Slovensko, vyhlášenému, že mají místo v autě, ať jedu taky. Velmi, velmi ušklíblá jsem tam jela, neb na to opravdu nevěřím, doteď nevěřím. Ale pán byl zkušený chiropraktik, udělal se mnou různé předklony, úklony, pak něco jako Hemlichův hmat s prudkým předklonem, mě šíleně prásklo v zádech a…od té doby jsem nemusela dávat pozor na nic, nikdy se mi zánět močáku nevrátil. Teď sedím 6 hodin v mokrých, tlustých, dvojitých jednodílných plavkách ve stínu a ještě na sebe cestou domů, na ty mokré plavky pustím klimu. Domů přijedu studená jak žába, muž ode mě zdrhá, že ze mě jde chlad jak ze studny a nic, nekašlu, nebolí mě v krku, nechytnou mě močové.  (je mi teď jasné, že zítra něco z toho budu mít😏) Nejsem si jistá, jestli ale dneska k vodě pojedem, u nás pošmurky a vypadá to, že se to neodsune, ale spíše nasune ještě víc😟 Já myslela, že dneska ukončíme s mamkou slavnostně sezonu a tohle mě teda zklamalo. Zítra má být líp, ale za prvé o víkendu nejezdím, protože hrozí moc lidí a nemusí být místo pod stromem a taky pro změnu má hodně foukat - to se plave blbě ve vlnách. A za druhé bych asi neštvala muže, protože sobota je ,,náš den", kdy nic neděláme a jen si užíváme sebe. Ani nemusíme vařit, jezdíme na oběd k tchánům. 

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 06.09.2024, 10:16:22 xxx.xxx.86.65

Jani, samozřejmě čumíme pořád, Kája byla skvělá👎 Pochopitelně jsem si nařídila budík a…bohužel v přímém přenosu sledovala ten neskutečný a nepochopitelný ,,výbuch"👎 Ještě teď to pořád nechápu, co se jí v té hlavě vylíhlo🙄 Je bravurní tenistka, kdyby zvládla hlavu, je neporazitelná.

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 06.09.2024, 10:28:23 xxx.xxx.86.65

Niki ty víš, že motorky a podobná pohybovadla nemusím😉 ale podle designu - to je Vespa, viď?😀 Tak bezpochyby je krásný👍 A je podobný autínku od Janiny, však stejná ,,líheň"😉

Ty jsi si teda dala s tou klimou🙄 Si jak Tom, tomu stačí jen se dívat na nezpuštěnou a je marod😜

Kočiny…skoro ti závidím. 14dní nejsem doma, od rána do večera se koupu a myslíš, že se přijdou pomazlit? Ne☹️ Viktína alespoň teda přijde pozdravit a vyptat si masko a večer chvíli vyskočí na gauč, kde můžu tak 5 minut drbat krk. Pak seskočí, lehne si někde opodál a hotovo. Spí (nebo co kde kujou) venku. Gucci pak přes den někdy přijde spát domů, Viktín chodil týden pravidelně, no tento týden posnídá a vyfičí někam ven, Gucci ani nepřijde, snad je OK, už ji ani nehledám, chodí si, jak madam chce🙄 většinou až někdy kolem 21h. 

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 06.09.2024, 23:24:31 xxx.xxx.32.233
lesnizinka:

Jani, samozřejmě čumíme pořád, Kája byla skvělá👎 Pochopitelně jsem si nařídila budík a…bohužel v přímém přenosu sledovala ten neskutečný a nepochopitelný ,,výbuch"👎 Ještě teď to pořád nechápu, co se jí v té hlavě vylíhlo🙄 Je bravurní tenistka, kdyby zvládla hlavu, je neporazitelná.


Raduš, představ si, že já to prošvihla a o “výbuchu” jsem se dočetla až zde od Tebe. Je to škoda, měla na výhru!!! Přesně jak píšeš - potřebuje přenastavit hlavu.👍

Sardullah
Sardullah (1461 příspěvků) 06.09.2024, 23:38:13 xxx.xxx.221.216
Fikovnice:

Co je zas, probůh, toto?

Diskuzní příspěvek jsem nezvýrazňovala já, jen mi to přistálo v poště.

Obrázek

No a pak prejže jde do babyboxu nacpat jen mimino…a to se děti vždycky smály, když jsem jim babyboxem vyhrožovala…že prej se tam větší dítě nevejde…prdlajs, tady je vidět, že když se chce, všechno jde.

Jinak si teda neumím představit, v jaké situaci člověk musí být, aby se k tomuto uchýlil. Smutné…

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 07.09.2024, 14:14:59 xxx.xxx.32.31
Bobca:

Niki-skútr nádhera👍takového jsem měla Pažouta 309..krásná červená..Klima je potvora..Já bych ji nechtěla ani za nic..To si radši dám ručník kolem krku a otevřu okénko..Mě to odrovná hlasivky..Bych si musela zalepit pusu🤐Jak jsi psala,že mamka byla z kočičáků nešťastná..Už jsem asi zapomněla,proč nechtěla jít k tobě??Ve svém jsou zvyklí..To musela být divočina u ní-nedivím se🤭

Raduš-to čeření vody,jak psala Orionka jsem viděla na sádkách u nás..nevím už ale,na jakém principu to bylo..

Jó a vítám zpátky Fíkovnici💐


🌷❤️

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 07.09.2024, 15:03:19 xxx.xxx.86.65

Jani samozřejmě, že sme rádi, že jsi tady, jen pořád čekám, že písneš něco o sobě, jestli ještě marodíš, nebo už jsi v pracovním procesu atd, protože jsi dlouho nebyla a nevíme proč, teda já nevím😟

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 07.09.2024, 17:40:45 xxx.xxx.32.31
»
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 07.09.2024, 15:03:19

Raduš, jsem na PN… Třeba se dnes večer dokopu Ti napsat víc… Některé věci veřejně psát nechci.

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 07.09.2024, 18:18:41 xxx.xxx.86.65
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 07.09.2024, 17:40:45

Samozřejmě, i takto mi to stačí, jen jsem nevěděla, kde teďka vlastně si, jestli doma, nebo už i v práci. 

Bobca
Bobca (1408 příspěvků) 08.09.2024, 09:56:09 xxx.xxx.20.192
Fikovnice:

Raduš, jsem na PN… Třeba se dnes večer dokopu Ti napsat víc… Některé věci veřejně psát nechci.


Mi to stačí..hlavně,že jsi napsala..hleď se brzo uzdravit🐟(symbol-zdravá jako ryba)..Raduš-nebuď zvědavá,budeš brzo stará..🤔Jak píše,tak to je už napůl redy🌷🌼že Jani..💪


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.