Aktuálně: 4 059 inzerátů199 456 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

Třetí víčko

orionka-2
orionka-2 (1027 příspěvků) 31.08.2024, 12:01:07 xxx.xxx.226.32

Holky se přiznám, že jsem těm příběhům s ventilačkama nevěřila, fakt ne. 

Ta kočka, když se zasekne, je pološílená strachy a ani ji nenapadne skládat nožky pod sebe a cíleně pracovat na svém vysvobození. Klidně v noci ventilačky otvírejte, uvízlá kočka by vás určitě vzbudila. Ale neriskovala bych to, když odjíždíte na celý den.

kometa
kometa (5543 příspěvků) 31.08.2024, 12:53:49 xxx.xxx.147.163
lesnizinka:

Bobi, já nemyslím, plavat, když nějak neplaveš. Ale když jedeš s kolenem do lázní, tak je tam takové to cvičení, rozhýbávání ve vodě, protože nadnáší a je to všechno jednodušší. Dostaneš pěnovou ,,housenku" místo kruhu a různě poskakuješ apod. Říkala teta, co byla. 
Holky se přiznám, že jsem těm příběhům s ventilačkama nevěřila, fakt ne. A pořád prostě nechápu, jak se mrštná kočka dokáže takto zaseknout. Neše tlustá Gučena - tak tam by to bylo pravděpodobné, ale jinak…je mi to vážně divné. Má drápy, které může minimálně zaseknout o těsnění. Taky mi neleze do hlavy, že zadní nožky nestrčí pod sebe a nenazvedne se. Vím, skřípne jí to břicho, hrudníček, brzo jí dojde kyslík a síly. Ale i tak je mi to divné. Já mám ventilačky po celém baráku v létě otevřené, hlavně teda v noci, ve dne je dokořán. Jen doufám, že naše kočky, jak se ani nikam nesnaží vyskočit, že by je něco takového, jak se cpát ventilačkou, vůbec nenapadlo😲 


A pořád prostě nechápu, jak se mrštná kočka dokáže takto zaseknout.

Viz orionka. Těch zhmožděných a udušených koček… Já ventilačku neotvírám.

Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 31.08.2024, 13:59:29 xxx.xxx.20.192

dceři se zaseklo kotě-krásné,chlupaté-tříbarevné(jen na to myslím,tak se mi chce brečet)v zatáčce na schodech,v zábradlí-taky dost šikmém…Eliška byla malá,ani jí to neříkali..přišli,už bylo pozdě..a v té ventilačce od Zdenky kámošce se taky zasekla myslím britka(nebo nějaká prostě lepší.... Raduš,já myslím,že to skřípnutí je takové…asi jiné,než u tvých velkých oken..Já nikdy nenechávala ventilku s Maxíkem..Ta kočka nemá šanci..

Plavání..Já lázně nedostanu,je to “jen”laparoskopický meniskus..Až to bude totálka,tak možná…ale fakt jsem nemohla plavat..Je to pohyb toho kolene doboku..Přemýšlej..Já tou nohou nemůžu třeba bokem kolenem nazvednout deku,když se obracím a třeba mi padá..Cvaká mi tam pěkně-v té operované..Byla už lepší..Ale uvidíme..

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 31.08.2024, 14:41:25 xxx.xxx.87.42

Nikča nepíše, neposílá fotky, tak jen tiše doufám, že je všechno OK, že se jim líbí tak, že ani nemá čas čumět na NET😉 Když si občas čtu ty příběhy zkažených dovolených…hnusný hotel, kolem bordel (nic z toho nebylo předem na fotkách vidět) špatné jídlo atd. tak je mi těch lidí líto, člověk se tááák těší na dovču a pak tohle🙄

Bobi a jak to, že ti tak blbne ta operovaná, byla dobrá, ne? Něco se mi mate, že jsi psala, že jsi někde sletěla či co?? nebo to bylo jindy? Připomeň prosím sklerotičce😏

Valíme na oběd, je US Open(tenis) rovnou dva zápasy v 17h, tak ať to stihnem pak doma sledovat😉 Jo, je 31st., no comment👎

kometa
kometa (5543 příspěvků) 01.09.2024, 08:08:15 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Leithian z 31.08.2024, 22:59:28

Vím. Ale já větrám balkónem (kvůli kocourům, aby mohli “ven”) nebo vůbec. Maximálně ventilačkou v zimě při vaření, ale to jsem doma, že jo.

Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 01.09.2024, 11:29:45 xxx.xxx.20.192

slyšela jsem o těch krytech..Já většinou taky balkonovky otevřené,aby coural a ventilačku nikdy..Když jsem otevřela okno,tak mi lozil po sítí😇

Raduš,nesletěla..jen to prostě není jaksi ideální,jak bych si představovalaje to 3,5 měsíce..co bych chtěla....cvičím s tím..Kámoška mi říkala,že to má už 2roky po operaci a cítí to..někdy že to bolí dost..Ale včera jsem se zaběhla po půlnoci na “retro”(zábava),šla v 1 hodinu parkem domů..Zapomněla jsem,že je rozkopaná ta poslední ulice..Tma jak v pytli.obcházím jakýsi -asi náklaďák,podle obrysu,vracím se a žuch..Já teda padat umím🤭.dlaň mám modrou,kozenky budou asi až zítra..(ještěže mám ty “erbegy”)předloktí odřené..No kdyby tam byl výkop,tak nevím😲pak šly 2 holky,svítily si mobilama..říkám jim,že jste nešly o chvilku dřív,nemusela jsem se tu tak rozplácnout…Pak jsem se zavěsila do jakéhosi chlapa s ženskou,ať mě z tama vyvedou..No,za chvíli už bylo městské osvětlení vidět,tak jsem jim slušně poděkovala a domů došla špinavá jak prase-celá od prachu..Artrózový palec jsem si pěkně narazila,bambule jak blázen..stříkám si to “prontoflexem”..

Jó,napřed jsem byla odpolko od 6 na koncertě kapely-nové,co si založil známý(taky vlastně zábava)v areálu jak jsem jezdila do vedlejší dědiny..Samé lepší písničky měli v repertoáru..Boženka opět trsala..musela jsem to pivko přece vypotit..to bylo do 22hod a o půlnoci jsme se přesunuli do parku na to retro(staré diskotékové písničky)Auto jsem svěřila sousedovi,dělal tam za barem,tak mě vezl pak zpátky..

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 01.09.2024, 11:56:09 xxx.xxx.87.42

Já se z ní picnu😜 Tak já si říkám ,,chudina Bobiš, vedro jak v peci, na kolena nemůže"…a ona celé odpoledne někde vytrsává..až do noci😄 To mě poser😎 Jako…že jsem se zeptala, jestli jsi se někde nenatáhnula…to jsem fakt nechtěla, aby jsi si to vynahradila včera zrovna😲 A ty jsi si mobilem nesvítila proč, ha? 😏 Ještě, že jsi si nic nezlomila, zápěstí to bývá nejčastějc😟 Ale jsem ráda, že jsi měla tak skvělý den👍🙂

Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 01.09.2024, 15:14:06 xxx.xxx.20.192
lesnizinka:

Já se z ní picnu😜 Tak já si říkám ,,chudina Bobiš, vedro jak v peci, na kolena nemůže"…a ona celé odpoledne někde vytrsává..až do noci😄 To mě poser😎 Jako…že jsem se zeptala, jestli jsi se někde nenatáhnula…to jsem fakt nechtěla, aby jsi si to vynahradila včera zrovna😲 A ty jsi si mobilem nesvítila proč, ha? 😏 Ještě, že jsi si nic nezlomila, zápěstí to bývá nejčastějc😟 Ale jsem ráda, že jsi měla tak skvělý den👍🙂


Já na mobilu nemám lucernu😜..Mám C1-4,5 x 10,5cm..a displej nic neosvětlí..Raduš,já nemůžu ležet,musím procvičovat..Pak jsem si uvědomila,co jsem napsala..zní to,jakoby opilá baba  cestou domů se vyválela v prachu..poslední-asi 3. pivo jsem dopila po 22 hod...👌pak jsem pila pomelo..

jo,a krásně tam foukal chladnější vítr odpolko..bylo to v chládku..

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 01.09.2024, 17:21:09 xxx.xxx.87.42

Ty si ,,bubá"😏 to mě ani nenapadlo, opilá baba😎 Popravdě jak my nepijem, tak mě vůbec nedojde, že ostatní ano😏 neřeším to, dokud takového nevidím. Takže to jsi řekla ty😛 já ne. 

U nás fouká dnes, je trochu líp, ale na slunko teda nelezu ani náhodou. I když…teď volala mamka, ať si přijdu nasbírat ty trnky na povidla, nebo už nebudou. Sme se domlouvaly, že je škoda ty velké švestky jen tak nechat do bečky, že si každá zkusíme navařit ta povidla. Já už to před pár lety zkoušela a všechna mi zkysala👎 O víkendu mi dávala ochutnat tchýně, taky nevydržela a vařila(pekla) Dobrá, ale spíš mi to přijde jako švestková marmeláda, než jak povidla. Je to červené a ne moc tuhé. Naše povidla(trnky) co chodívala vařit v kotle babča (to měla zbudované vždycky ve vsi jedna rodina a tam všichni chodili vařit), byla vždycky jak dehet a vydržela v hrnci ve špajzu klidně 5let, bez konzervantů a ledničky. Ale to se vařilo myslím i dva dny vím, že tam bývala přes noc.

orionka-2
orionka-2 (1027 příspěvků) 01.09.2024, 20:33:30 xxx:xxx.761e:afc8

Povidla - jeden rok se mi povedla dobrá., myslím, že se tam přidával ocet, pak jsem recept ztratila a další rok už nebyla tak tuhá, třeba to někdo má. 

Bobča dopadla dobře, já sebou práskla na rovném chodníku a odvezla mě rychlá. V 10,30 dopoledne, bez piva.

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 01.09.2024, 21:31:13 xxx.xxx.87.42
»
Odpověď na příspěvek uživatele orionka-2 z 01.09.2024, 20:33:30

Ano, recept jsem na NETu našla, je jich tam hafl. Jestli to bude jedlé, nespálím to a nepoletí to na kompost se teprve uvidí. Krom octa tam nepřidávám nic, takže škoda…jen co sežere trouba. 

A dopadla jste při tom kaskadérském kousku nakonec jak? 

Orionka (neregistrovaný) 02.09.2024, 09:02:58 xxx:xxx.c8e2:29ae
lesnizinka:

Ano, recept jsem na NETu našla, je jich tam hafl. Jestli to bude jedlé, nespálím to a nepoletí to na kompost se teprve uvidí. Krom octa tam nepřidávám nic, takže škoda…jen co sežere trouba. 

A dopadla jste při tom kaskadérském kousku nakonec jak? 


Znáte tu dětskou písničku ?: hlava, rameno, koleno, ruka, palce….Palce celé, ruka v gypsu.

Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 02.09.2024, 12:06:08 xxx.xxx.20.192

Raduš,Zdenka to pekla,když jsem tam zrovna byla..Myslím 5 hodin,octem to smrdělo pěkně,byl tam myslím i rum-troška..a měla je krásně tmavé a husté..Myslím se to nesmí ani míchat..Musela bych ti to zjistit..

Jo,následky pádu-už mě zmodrala prsíčka..což není dobré..Ale já už měla s nima tolik úrazů,že to doufám dopadne dobře..Akorát jsem dnes celkově rozlámaná-asi ten prudký pohyb-trošku i bok..záda..na dlani mám modřinu..Hlínu z ranky jsem vydloubala,abych to mohla zdesinfikovat👌

Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 02.09.2024, 12:07:41 xxx.xxx.20.192
Ladd:

Máme v oknech sítě proti hmyzu. Na ventilačku otevíráme jen to křídlo se sítí. 
 


na to bych se taky moc nespoléhala-nevím..🐈

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 02.09.2024, 14:15:03 xxx:xxx.52ce:e515

Hura, hura, koupaliste vzhledem k pocasi nechali jeste tento tyden otevrene. Akorat jsme cumeli na paralukostrelce, takze sme vyjizdeli az pred 12h. Tom nas vyhodil a jel do prace. Vyzvedne nas pred patou, protoze v pet zacina tenis Muchova. Snad to bude stat za to a nepojedem driv zbytecne. A doufam, ze odplavu alespon 5x. 

Bobi, kdyz jen potlucena…to se za chvilku odbarvi. Hlavne, ze jsi nedopadla, jak pise Orionka🙄

Canka
Canka (383 příspěvků) 04.09.2024, 00:17:32 xxx.xxx.137.55

Ahooooj holkyyyyyy😊,

Já už se zítra vracím ze zaslouženěho odpočinkuuuu…a naprostá spokojenost…hotel hezký,čisťounký…jídlo a alkohol na můj rozmazlený vkus nic moc😂Ale bříška máme vždycky plný…ostrov nádherný..to moře…bože taková průzračná nádhera…nechce se mi pryč…ani trochu ale…jediné co,že jsme tu na naše období nesehnali ani skútr,ani čtyřkolku,ale museli půjčit auto..ale domluvili jsme se s jedním pánem s dcerou a hezdili všude spolu,takže poloviční náklady….těším se zítra hrozně na zvìřátka….soused se stará každý den,vidím fitky a záběry z fotopasti…hen máma mi dneska volala zničená,ať si hlavně nezapomenu přijet pro kočičáky,že jí jinak prý odvezou z toho,jak zlobí😂

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 04.09.2024, 07:30:15 xxx.xxx.86.65

Nikolko nádhera a voda, jak píšeš, to je ,,modrá laguna"👍 A všechny jste kočky a užíváte si to, je to vidět👍 Jen škoda, že vám to tak rychle uteklo😕 Úplně mě na tom vyděsilo, jak rychle ten čas běží😲A vidíš, tady poctivě nikdo nepíše jen, aby sme neprošvihnuly tvůj příspěvek😜 Ha, ha chudák mamka😛


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.