Aktuálně: 4 075 inzerátů199 455 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

Třetí víčko

Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 30.08.2024, 08:43:03 xxx.xxx.20.192

jé,holky…teď mi sem vletěla Jiřinka..píšu a říkám si,co to za mnou šustí😀..Mám otevřené okno dokořán,a do půlky mám záclonu,jako svisle..Druhé okno otvírat nemůžu,tam mají hnízdo..Mimochodem,tam bývá takový šrumec,když mladí mají hlad😊Tak jsem oddělala celou záclonu a našla kudy ven🤭

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 30.08.2024, 11:48:18 xxx:xxx.2304:dca5

Jo, jo, 6xtam a zpet, tedy 6x200m. Ale za odpoledne. Dnes je tu mamka, tak asi jen 5x. Mela sem to nastavene: 20 minut plavu, 40 odpocivam.

Bobi, tobe na ty nohy a celkove, by spis nez ty hulky, prospelo to plavani, cachtani i s nejakym tim kruhem nebo podlozkou, aby jsi prave ulevovala tem kloubum. Vy tam u Olomouce mate nejake jezero ci co, jeden znamy tam vloni jel na padleboard.

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 30.08.2024, 13:17:50 xxx:xxx.2304:dca5

S mamku je to vyzva😜 Dala sem ji bojku, tak pomalu plavala na druhou srranu. Ja uz zpatky, byla v pulce. ,,A kdyz si tak v klidu plaves, preplavala bys to aj dvakrat tam a zpatky"?😛 ( s klidem by si nechala utopit decko😜) Hmm nevim asi jo, ale nezkousela sem. Kdyz sem to do plavala, nebyla jeste ani tam, tak sem plavala za ni a zase zpatky, takze jo, tech 400m najednou v pohode dam.

orionka-2
orionka-2 (1027 příspěvků) 30.08.2024, 13:32:05 xxx.xxx.226.32
lesnizinka:

S mamku je to vyzva😜 Dala sem ji bojku, tak pomalu plavala na druhou srranu. Ja uz zpatky, byla v pulce. ,,A kdyz si tak v klidu plaves, preplavala bys to aj dvakrat tam a zpatky"?😛 ( s klidem by si nechala utopit decko😜) Hmm nevim asi jo, ale nezkousela sem. Kdyz sem to do plavala, nebyla jeste ani tam, tak sem plavala za ni a zase zpatky, takze jo, tech 400m najednou v pohode dam.


Tak jsem se zamyslela….(nestává se to často ) mam pocit, že bazén v Lbc je pade, 400 m normálka, když jsme se hecli, tak kilák, ale nebyly vlny a vítr - a tenkrát, když nám bylo - asi tolik.

Buggyra
Buggyra (4156 příspěvků) 30.08.2024, 13:34:54 xxx.xxx.198.226

Jj, Lbc bazén je pade. My právě plavali 10x (i když trochu ve mně hlodá, jestli náhodou ne 20x - protože ono to dost možná bylo 10x, ale tam i zpátky 😀 ), tak jsem od toho odvíjela své úvahy.

orionka-2
orionka-2 (1027 příspěvků) 30.08.2024, 13:38:18 xxx.xxx.226.32
Bobca:

jé,holky…teď mi sem vletěla Jiřinka..píšu a říkám si,co to za mnou šustí😀..Mám otevřené okno dokořán,a do půlky mám záclonu,jako svisle..Druhé okno otvírat nemůžu,tam mají hnízdo..Mimochodem,tam bývá takový šrumec,když mladí mají hlad😊Tak jsem oddělala celou záclonu a našla kudy ven🤭


Prosím, na co je Citalec? Má Vú?

orionka-2
orionka-2 (1027 příspěvků) 30.08.2024, 13:41:31 xxx.xxx.226.32
Buggyra:

Jj, Lbc bazén je pade. My právě plavali 10x (i když trochu ve mně hlodá, jestli náhodou ne 20x - protože ono to dost možná bylo 10x, ale tam i zpátky 😀 ), tak jsem od toho odvíjela své úvahy.


JÁ jen dodám - loni mě vylákali mlaďoši na zatopený lom. Po pás a dost. Móc hluboko tam bylo, radši jsem hlídala mimina na břehu. Neměla jsem rukávky.

Jinak u nás straší nějaká buřina. Někde hromotluci válí sudy.

Buggyra
Buggyra (4156 příspěvků) 30.08.2024, 13:46:46 xxx.xxx.198.226

Nás to včera krásně minulo, taky se bouřilo, ale na východě. Ať si to tam nechaj 😀

A jo, podle radaru se jeví, že se vám tam něco blíží, nás to naštěstí tak max lízne, na tohle je ten Turow dobrej…

eva (neregistrovaný) 30.08.2024, 14:01:36 xxx.xxx.163.62
lesnizinka:

Pokud plavete, tak ano, přeplavala to i moje mamka a to není žádný superplavec. Nic závratného, jsem to teď změřila 200m, takže tam a zpět 400m. Ale na druhé straně třeba minutu až 5 odpočívám. Většinou. 200m mi trvá necelých 10 minut, tam a zpět to mám spočítáno na 20minut. Pokud někoho nepotkám😜 Sama jsem zvědavá, jak to bude zítra, dneska jsem si celkem naložila, zítra se nepohnu😏


Díky, plavu, ale tolik bych nedala..

eva (neregistrovaný) 30.08.2024, 14:03:03 xxx.xxx.163.62
lesnizinka:

S mamku je to vyzva😜 Dala sem ji bojku, tak pomalu plavala na druhou srranu. Ja uz zpatky, byla v pulce. ,,A kdyz si tak v klidu plaves, preplavala bys to aj dvakrat tam a zpatky"?😛 ( s klidem by si nechala utopit decko😜) Hmm nevim asi jo, ale nezkousela sem. Kdyz sem to do plavala, nebyla jeste ani tam, tak sem plavala za ni a zase zpatky, takze jo, tech 400m najednou v pohode dam.


Ale teď jsem trochu zmatená, píšete na druhou stranu 200m, tzn. tam a zpět 400m…a když jste to dala 2x? Tak snad dohromady 800 m, ne? Nebo neumím počítat…😏

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 30.08.2024, 14:53:09 xxx:xxx.2304:dca5
»
Odpověď na příspěvek uživatele eva z 30.08.2024, 14:03:03

Ha, neumim pocitat ja, spis jsem teda nevenovala pozornost tomu, co pisu, protoze pred tim jsem si tech 800 rikala, kdyz jsem to odplavala, ale pak napsala blbinu😀

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 30.08.2024, 15:07:10 xxx:xxx.2304:dca5

Bourka…tak to je neco, o cem si tady tak muzem nechat zdat🙄 Neni nic hlaseno, na 14 dni. Misto plavani asi budu resit dusici se ryby v jezere.

Bobi, nasla sem to az ted, s jirinkou. Uz jsi dlouho o nich nepsala ja, ze snad ani nemas uz. Vcera vecer Viktin najednou vybehl z obyvaku na terasu, tak jsem za nim vysla, co vidi a sedel nad ropuskou. Boze Viktino ne, ze na tebe zase slintne a budem jezdit po veterinach😏 Za chvilku uz nad ni stala i Gucci. Ta potvora od predevcirem prisla az vcera ve 22h, najedla se a zase se zdejchnula. Nekdo znackuje zase v garazi👎 Jestli z nich dvou, nebo tam lozi Macek nevim, ale predpokladam, ze tak Gucajza, ta furt vymysla nejake pomsty.

Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 30.08.2024, 19:53:15 xxx.xxx.20.192
orionka-2:

Prosím, na co je Citalec? Má Vú?


Citalec je antidepresivum..beru ho od 2016(byla jsem na 6 týdnů na otevřeném oddělení na psychině ve FN v Olmiku..napřed 20tku,ale pár let už jen 10-slabší není..Několikrát jsem se ho snažila vysadit(musí se půlka brát aspoň měsíc,pak obden)..Ale jak naschvál se vždycky něco potentočkovalo,vracelo se mi noční “šrotování” v hlavě…Pak mi doktorka řekla,že 10 je jen udržovací,že ho klidně můžu brát dlouhodobě,tak jsem si ho zase nechala napsat..Vedlejší účinky nemá..

Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 30.08.2024, 19:58:01 xxx.xxx.20.192

Raduš-plavat mi nešlo.když jsem byla s Jaruš na wellnesu..koleno před operací bolelo jak čert..Já jsem neplavec..naučila jsem se asi ve 35 letech plavat v bazénu ve Václavově..Musím mít pod sebou hloubku na dostup..a čistou vodu-jenom bazén..Do rybníka,nebo přehrady(tam Jaruš plavala hodně-v Luhačovicích)mě nedostane ani heverem..

Elisak
Elisak (71 příspěvků) 30.08.2024, 20:53:15 xxx.xxx.194.232

Včera ráno krásný kochací proběhnutí a pak firemní teambuilding. Bylo to super, jen jsem si mohla odpustit posledních pár piv, dneska ráno mi moc fajn nebylo. Tak jsem tam ještě asi do 12 střízlivěla s kolegama u bazénu... Abych to mohla odřídit domů. 

Když jsme byly odpoledne venčit psy, tak měl soused zaseknutou kočku ve ventilačce. Chtěla vlézt domu oknem a zasekla se... Sice jsme ji vysvobodili, ale bojím se, že v pohodě nebude... Nechodila dobře na zadní, ach jo... A souseda jsme ještě nesehnali

Obrázek
kometa
kometa (5543 příspěvků) 31.08.2024, 07:58:04 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Elisak z 30.08.2024, 20:53:15

Nechodila dobře na zadní,

Tak jestli jenom nechodila dobře… To by se mohlo pospravit. Může být jenom bolavá a pohmožděná.

orionka-2
orionka-2 (1027 příspěvků) 31.08.2024, 09:25:00 xxx.xxx.226.32
Bobca:

Citalec je antidepresivum..beru ho od 2016(byla jsem na 6 týdnů na otevřeném oddělení na psychině ve FN v Olmiku..napřed 20tku,ale pár let už jen 10-slabší není..Několikrát jsem se ho snažila vysadit(musí se půlka brát aspoň měsíc,pak obden)..Ale jak naschvál se vždycky něco potentočkovalo,vracelo se mi noční “šrotování” v hlavě…Pak mi doktorka řekla,že 10 je jen udržovací,že ho klidně můžu brát dlouhodobě,tak jsem si ho zase nechala napsat..Vedlejší účinky nemá..


Děkuju.

orionka-2
orionka-2 (1027 příspěvků) 31.08.2024, 09:32:43 xxx.xxx.226.32
Elisak:

Včera ráno krásný kochací proběhnutí a pak firemní teambuilding. Bylo to super, jen jsem si mohla odpustit posledních pár piv, dneska ráno mi moc fajn nebylo. Tak jsem tam ještě asi do 12 střízlivěla s kolegama u bazénu... Abych to mohla odřídit domů. 

Když jsme byly odpoledne venčit psy, tak měl soused zaseknutou kočku ve ventilačce. Chtěla vlézt domu oknem a zasekla se... Sice jsme ji vysvobodili, ale bojím se, že v pohodě nebude... Nechodila dobře na zadní, ach jo... A souseda jsme ještě nesehnali

Obrázek

Taky se nám kdysi kocour zasekl ve ventilačce. Navíc se nechtěl nechat zvednout, mohl tam být i dost dlouho, pokálený, počůraný. nevypadal vůbec dobře, skoro se plazil.Odnesli jsme ho k vet., píchnul mu něco proti bolesti a něco ….zotavil se poměrně rychle a hlavně úplně, ani nekulhal, skákal, coural, pral se….Ventilačky jsou děsná past. Kocour už je další, ale ventilačku od té doby neotvírám.

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 31.08.2024, 11:13:00 xxx.xxx.87.42

Bobi, já nemyslím, plavat, když nějak neplaveš. Ale když jedeš s kolenem do lázní, tak je tam takové to cvičení, rozhýbávání ve vodě, protože nadnáší a je to všechno jednodušší. Dostaneš pěnovou ,,housenku" místo kruhu a různě poskakuješ apod. Říkala teta, co byla. 
Holky se přiznám, že jsem těm příběhům s ventilačkama nevěřila, fakt ne. A pořád prostě nechápu, jak se mrštná kočka dokáže takto zaseknout. Neše tlustá Gučena - tak tam by to bylo pravděpodobné, ale jinak…je mi to vážně divné. Má drápy, které může minimálně zaseknout o těsnění. Taky mi neleze do hlavy, že zadní nožky nestrčí pod sebe a nenazvedne se. Vím, skřípne jí to břicho, hrudníček, brzo jí dojde kyslík a síly. Ale i tak je mi to divné. Já mám ventilačky po celém baráku v létě otevřené, hlavně teda v noci, ve dne je dokořán. Jen doufám, že naše kočky, jak se ani nikam nesnaží vyskočit, že by je něco takového, jak se cpát ventilačkou, vůbec nenapadlo😲 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.