Aktuálně: 4 061 inzerátů199 593 diskuzních příspěvků18 104 uživatelů

Třetí víčko

kometa
kometa (5545 příspěvků) 25.08.2024, 08:13:22 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 25.08.2024, 07:15:28

(ty Synkopy byly

Správně! Ale úplně na jistotu bych formulovala - kapela Synkopy byla… Tam se nedá udělat chyba.😉

Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 25.08.2024, 08:14:31 xxx:xxx.f1ee:df9e
»
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 25.08.2024, 07:15:28

….no já nám hudební hluch, tuhle hudbu miluju, ale ten Bárta mi tam moc nesedí…řekla bych, že v té závorce to máte správně….

Bobca
Bobca (1420 příspěvků) 25.08.2024, 09:49:49 xxx.xxx.20.192

jsem ho hned nepoznala,až jsem si to přečetla..jsem se soustředila na tu zpěvačku..Znám originál,a tam má ten chlap super hlas(i když proti Bártovi nic nemám,taky zpívá pěkně)

posílám Micouška na stole,jak si hoví…🐈

Obrázek
lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 25.08.2024, 11:01:23 xxx.xxx.80.36

Bobi, nemůžu se vynadívat na Micinčin obličej, vypadá strašně něžně, jak zakletá víla. 

Kometko, město je od nás 30km a nevím, jestli to tam mají, dost pochybuju. Už je vyřešeno. Dopisovala jsem si ráno s bráchou, prý jí nechce kazit dovolenou, zapne u babči starý mrazák a dá ho tam. Mezitím přijel hostinské syn a odklidil ho. Jestli to byla náhoda, třeba ho jel krmit a našel ho, nebo už mu dal někdo vědět…nevíme. Mamka ho daly tak, aby ho případně hned viděli. Šel ho pochovat. A stejně jim to na dovolenou asi telefonoval, mamka říkala, že tam chodil s mobilem na uchu.

Dneska ráno obchůzka hrozná, děsné vedro👎 Jediné, co mě drželo při životě😉 bylo, že jsme se s Tomem včera domluvili, že k večeru on půjde hrát tenis a já bych se mohla zajet vykoupat na štěrkáč😀 Tak s vidinou toho, jak si plavu, jsem to zvládla obejít😛

eva (neregistrovaný) 25.08.2024, 13:04:18 xxx.xxx.163.62
Bobca:

Tak tahle skladba je taky top..Syn hraje s Bártou👍..Zpěvačka má ten soprán úžasný..👌Nightwish jsem měla všechny CD-teda 9,možná pak ještě bylo nějaké,nevím..I DVD někde ještě mám..pak jsem je darovala..A Beach Boys jsme měli s bráchou na vinylech..Equels,Bee Ges..už si ani nepamatuju všechny..

dnes jsem si cestou domů z Moravy..

 z kama jste?Oblast..že jste ty Synkopy prošvihla🙂ti byli v Uničově..(ty Synkopy byly?)ha?Kometko?


Jojo, hraje, díky.

Byli jsme pár dní na dovče, v Uničově mám příbuzné. Jinak jsem z Polabí.

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 25.08.2024, 15:26:06 xxx.xxx.80.36
eva:

Jojo, hraje, díky.

Byli jsme pár dní na dovče, v Uničově mám příbuzné. Jinak jsem z Polabí.


Ha, ha to je dobré - Bobča je v Uničově👍 Že ste se nepřihlásila😉 A nakonec ještě zjistíte, že máte společné známé, nebo jste dokonce příbuzné😜

S Bártou…já si to zprvu nepustila a napadl mě jen Dan😏 Tak jsem si to pustila😉 a je škoda, že je to jen tak zdálky záznam, moje ucho to moc nepobere, jen refrém, což jsem pak poznala, že je to z Fantoma, Webber. kdo je zpěvačka jsem nepoznala vůbec. 

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 25.08.2024, 15:37:47 xxx.xxx.80.36

Vracím se o hodně zpět: Ronjo, píšete, že kozlík mizerný jako, že ho pěstujete v záhonu? To ani nevím, že jde😉 Zahradníci mi před kuchyňské okno ano, je na jih, naprojektovali bylinkový záhon. Jediné, co v něm ale kdy rostlo byla levandule a meduňka, ty se tam drží. Kozlík se odstěhoval stejně jako oregano, tymián zdechnul i se šalvějí. Já jsem si tam pozděj dosadila mátu, která se poposunula do vlhka k jezírku a jde tam routa, jejíž semínka mi poslal známý ze ,,zahradníků" Pokusy s ostatníma bylinama nevyšly. Kozlík je teď po celé zahradě, kde ho nechávám, když mu to tam vyhovuje. Spíš v polostínu. 

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 25.08.2024, 18:44:06 xxx.xxx.119.6

No byl v záhonu pod stromem, krásnej, velkej, voňavej. A drahou půlkou neoblíbenej, páč mu smrdí a hlavně po něm na strom nosili mravenci mšice - hrůza, že jo. Ale pustili se i do něj a začal vypadat nezdravě a jak jsme letos dělali ten obr záhon, tak jsem ho přestěhovala, sice taky pod strom ale starej, zatím se ale nezdérchal. Uvidím, co s ním bude na jaře, když nebude tak holt nebude, zas bude třeba spokojený přítel.😁

Jestli on k vám ten Macek nebrousí i kvůli těm kozlíkovým lánům teda😉. 

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 25.08.2024, 21:12:58 xxx.xxx.80.36

Kdyby jen Macek…ony k nám chodí ty kočky nejmíň tři ještě a nově i ten malej sousedů Kvído. Ale on kozlík roste i v okolí. Jen si nejsem jistá, jestli není roznesenej od nás, protože od dříve si ho nepamatuju, z dětství už vůbec, než nám ho vysadili, nikdy jsem ho neviděla. Proto ho nechávám růst na místě, co si sám vybere, protože vypadá, že mu hned tak něco nevyhovuje. Nikči jsem posílala rostlinky, semena a nic, nemá ho.

Canka
Canka (383 příspěvků) 25.08.2024, 23:33:13 xxx.xxx.212.25

Takže znovu…

Ahoj holky🙂

Potvrzuji,že mě kozlík prostě exnul😀Ale za pokus to stálo..

Dneska se konečně umoudřilo počasí a nebylo vedro,takže se dalo konečně popracovat venku..udělala jsem toho docela dost,ale už stačí..mám dovču a budu odpočívat😂Zítra to budu mít nabitý ten den a v úterý vlastně taky,takže než někam odletím,tak ještě bude lítačka…ale tak pak už sladký odpočinek..

Mamka mi to trochu zkomplikovala,že jí teď bylo nějak dvakrát špatně a že se bojí jít ke mě,kde nikoho nezná a nikdo jí nepomůže…že chce zůstat doma,kde jí kdyžtak pomůže moje mladší ségra..a že mám kočičáky přivézt k ní…no tak to můžu Čikitky důvěru pak budovat znova🙄Když si vzpomenu,jak dlouho trvalo,než mi po tý kastraci začala zvěřit…a teď jí odvezu někam pryč do cizího😔Každopádně furt lepší,že budou všichni tři spolu,s 24 hodinovým dohledem,než aby byli sami doma a někdo jsem jezdil jen na rychlíka krmit..holt se nedá nic dělat…

Bobca
Bobca (1420 příspěvků) 26.08.2024, 06:59:10 xxx.xxx.20.192

Niki-škoda,že nejsem blíž😟..určitě bych přijela pohlídat a pomazlit se s chlupáčema…Jinak u nás v 6 začlo pršet,ale jen takový zahradnický..už ustává.Je ale zamračeno..Uvidíme do 8-sedánek u kávy může být i pod mrakem,ale pršet nemusí🤔Včera odpolko jsem zabrousila na kanál “filmbox”..Byl tam film “pohlaď kočce uši”(samozřejmě obrazně)z roku 1985..Dětský sbor cestuje z Ostravy 300km na soutěž,která má být ale až za 2 měsíce.datum 9.7. spletl sbormistr místo 7.9…Pěkný oddychový film,plný písniček toho sboru-úžasné čtyřhlasy..a soprán hlavní zpěvačky..Problém se nakonec vyřeší a dopadne to víc než dobře..Po něm byli “páni Edisoni”..hrál tam opět kluk z “výbuch bude v 5” Jakub Wehrenberg..a mladičký režisér Jiří Strach..Myslím 1987..Bezva neděle..Probrala jsem papíry-hlavně jsem hledala jednu lékařskou zprávu,musím s ní zajít k Dr.

Bobca
Bobca (1420 příspěvků) 26.08.2024, 07:13:23 xxx.xxx.20.192

Raduš-Micka je nejklidnější kočka,jakou jsem kdy zažila..Chodí rozvážně..akorát když vzadu zaštěrcháme pamlskama,tak se pobavíme,jak začne běžet,spíš “klusat”..laloky se jí mrskají pod tříslama..párkrát snožmo poskočí..má prý 10 let..Nebo jak zvedá nohy ve vyšší trávě..zastaví se,hlavou jak surikata párkrát koukne do všech stran -už i špatně vidí(narazila i do vrat-jsem zrovna viděla😟)proto asi tak rozvážně chodí,jen po cestičce se rozběhne..Jo,a vousy má přímo dopředu jak mrož..Ocáskem-koncem- třepe jak chřestýš..Když vrní,je to jak přeskakující motor-něco jí tam chrčí(ale málo je slyšet..To ten Zdenčin “Harison Max Ford”je slyšet až ve vedlejší místnosti.🐈

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 26.08.2024, 10:23:03 xxx.xxx.80.36

Hm, teď jsem si uvědomila, že naše kočky nevrní, ani předešlé nevrněly. Někdy trochu Leonek, teď jsem onehdá malinko slyšela Vikťu.Nejspíš to bude tím, že oni se nikdy nevydrží tak dlouho hladit, aby se do toho stavu dostali. Když je člověk začne hladit, skoro je tím obtěžuje. To je: hele nepřeháněj to, 5x a dost😜 Ráno si lehnul Viktín před obývák na terasu, ale odtamtaď skoro nikam nevidí. Když jsem odcházela na obchůzku, sousedovic Kvídovi trčela hlavička zpod našeho živého plotu. Volala jsem na Vikťu, že tam Kvído je, ale tvářil se stylem: vždyť vím, proč si sakra myslíš, že tady ležím?😏

Nikï, stejně bych mamku nahnala k sobě, když je ségra v práci, taky je doma sama ne? Tak když jí bude blbě ségře prostě zavolá. Nebo opačně, ségra by k tobě místo ní nešla? 

Bobi pršelo?!?😲 Ach jo, to je neuvěřitelné, kolikrát vám tam prší😔 Já jsem do 19h plavala. Přijela jsem tam až v 17 a hecla se a přeplavala 3x, i když se plavalo nedobře, byly hrozné vlny. Fučelo tak, že jsem cestou od auta dvakrát chytala klobouk, na pláži všechno lítalo. Bála jsem se, že mi ho odfoukne i u plavání, málem jsem si ho k hlavě přibila😜 Nacpala jsem tam vlasy tak, abych ho jima přitěsnila…a dobrý, vydržel. Chtěla jsem jet i dnes, ale zchladilo se, je jen 23st. (hlášeno je 27🙄) Stejně ale musím na pohřeb sousedovi, se kterým jsem léta ráno venčila. Bohužel už pár let měl Alzheimera😟

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 27.08.2024, 10:27:38 xxx.xxx.87.42

Ne, nereagovala ani na moji poznámku, že jí suším kozlík. Doufám, že už je v pracovním procesu a písne sem. 

My sme bohužel opět bez přítoku vody a nějaké pršení…v nedohlednu😢 Už nemám ani sílu se na tu předpověď dívat. Další týden veder…to sme v perdeli👎 Ano, pozitivum to má, můžu plavat. Jen nevím, jestli mě to bude těšit a hlavně…jestli místo toho nebudu zase v jezeře zachraňovat ryby před udušením😟 Teď to dvě bělice - ty nejstarší asi, nedaly. Několik dní po té bouřce, když byl přítok sme odčerpávali ze dna kaly, ale ještě tam toho je…neúrekom. Dál už sme nemohli, přestával přítok. Je v plánu zavolat firmu a prakticky ho zrekonstruovat, vyčistit pořádně i s částí přítoku, kde se rozlepila folie a teče to do trávníku mimo. Vymyslet a umístit skimer, aby sbíral nečistoty, hlavně zpadané listí z obr dvou vrb…to je strašné množství následně tlejícího materiálu na dně👎 A nové molo, které hnije, protože leží zčásti ve vodě. Už se dělalo dvakrát a zavelela jsem, že tentokrát bude z kompozitu, protože tohle už mě fakt nebaví. Desky se nacucají, zkroutí, vyskáčou nahoru, zakopáváme o ně☹️

Canka
Canka (383 příspěvků) 27.08.2024, 19:25:27 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

To byl dneska den.a ještě neskončil😂Ráno jsem měla schůzku s právníkem..věděli jste,kolik stojí hodina konzultace?Šílené😂Potom rychle dokoupit,co mi ještě chybělo na dovču,vyměnit eura, pak malá oslavička,potom rychle domů pro kočičáky..všechno naložit do auta(misky,krmení,kočkolity,škrabadlo..) a pak kočičáky..byl to boj,teda s Čikitkou..úplně šílela,jen jsem se k tý přepravce s ní přiblížila. Skončila jsem totál dodrápaná,ale zvládla jsem to…prostě se bála,že jí asi zase dovezu k vetce..každopádně byla jsem z toho úplně vyschízovaná,ale paradoclxně to dopadlo výborně..byla jsem tam hoďku u mamky s nima a Čikitka se po chvilce už mazlila,papala a honila se s Nikoušem..asi ten fakt,že byli všichni 3 spolu(jen Pučmelda teda vyl dost ostýchavý,ale taky se rozkoukal) je uklidnil a asi i moje přítomnost..odjížděla jsem spokojená,jen se bojím,jak budou vypadat,až pro ně přijedu😂Máma je bude hodně rozmazlovat…

Teď jsem doma konečně dobalila kufr,vešlo se tam snad všechno,co jsem potřebovala a letím za zvířátkama na zahradu… 

Bobca
Bobca (1420 příspěvků) 28.08.2024, 19:40:47 xxx.xxx.20.192

Já měla dnes rozlítané..Švagrová má dnes 90tiny,objednávala jsem jí chlebíčky,tak jsem jí je zavezla..chodí o chodítku a dnes u nás od rána skoro 30.tky😲Byla jsem i s výsledkama u MuDr..☹️..Nebudu se v tom nějak moc babrat..Pořád,že jsem “silně ohrožený druh”.(tlak 135/80-85 je pro mě vysoký-jinak v mém věku úžasný u zdravého člověka)Takže prášky na snížení tlaku…sebemenší bolest na prsou-hned volat rychlou..Na echo jdu až v březnu…Krkavice neprůchodné..takže to může být prý podobné i kolem srdce..

Niki asi už letí..tak doufám,že ti kočičáci se zabydlí u mamky a bude se jim tam líbit🐈


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.