Aktuálně: 4 061 inzerátů199 593 diskuzních příspěvků18 104 uživatelů

Třetí víčko

Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 23.08.2024, 11:03:05 xxx:xxx.e7a1:8a9a
»
Odpověď na příspěvek uživatele orionka-2 z 23.08.2024, 10:52:12

…ale tak na druhou stranu, to ty manželé občas podpoří a sami se třeba i zapoji…..

Bobca
Bobca (1420 příspěvků) 23.08.2024, 11:05:32 xxx.xxx.20.192
orionka-2:

….Do svatby……

Neměla jste se vdávat ! Za to chlapi nestojí, vzdát se……


Je to složitější…(teď už to taky vím..ale “odběhla” jsem si na 26 let do manželství,vychovala 4 děti,dochovala tchýni do 90..A vrátila se dochovat matku ..Po 3 letech jsme znovu “obnovili” starou coutry kapelu,dělala jsem 10 let kapelnici..po covidu jsem nechala chlapy,ať si hrají sami,já si zahraju sem tam s chalupářema ,nebo tady s mlaďochama…To už ale všehochuť..Od Lucie,Olympic,Nováky,Kabáty,Matuškoviny,lidovky…

Ale v Olmiku jsem chodila každé úterý k Puškařovi,pak k Bílému Černouškovi hrát se sejšnem(asi 8,i 10 chlapů z různých kapel se scházeli si zahrát)

Bobca
Bobca (1420 příspěvků) 23.08.2024, 11:07:34 xxx.xxx.20.192
Kilian:

…ale tak na druhou stranu, to ty manželé občas podpoří a sami se třeba i zapoji…..


mě chlap zakázal kapelu,že "smrdím kouřem"..ale jak píšu-bylo to složitější..

Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 23.08.2024, 11:13:57 xxx:xxx.e7a1:8a9a
»
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 23.08.2024, 11:07:34

…já vím, už jsi se párkrát rozepsala….ale zase znám spoustu dvojic, kdy jedendruheho přivedl ke svému zájmu….například moje dcera svého nastávajících k pejskarině…a znám ze svého okolí, kdy tomu konicku propadli oba, ted nemyslím jenom tu pejskarinu….můj taťka zase přivedl mamcu k houbaření a chatařeni…mů strejda tetu k zahradničení a bylinkářstvi….

Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 23.08.2024, 11:36:47 xxx:xxx.e7a1:8a9a
»
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 23.08.2024, 11:18:05

….tak ale zase si teď užíváte v rámci možností a vedete život,  kdy si děláte co vás těší a zajímá….na druhou stranu to také neni pro každého samozřejmostí….

Bobca
Bobca (1420 příspěvků) 23.08.2024, 12:10:02 xxx.xxx.20.192
Kilian:

….tak ale zase si teď užíváte v rámci možností a vedete život,  kdy si děláte co vás těší a zajímá….na druhou stranu to také neni pro každého samozřejmostí….


Evi-ano,naprostá pravda👌Mám se dobře,nestěžuju si…

připojím sem i reakci na žínku..že nemá čas na hudbu..zas žije sportem..Já si nedovedu představit život-den!! bez hudby😊..I u toho plení bych měla vedle sebe asi tranzistorák..A jak píše Orionka,ono to naskakuje samo naboku..Jednu písničku si pustím,a další naskočí..Platím s i Youtube premium-bez reklam,takže mě nic neruší..(můžu si to dovolit)👍

Bobca
Bobca (1420 příspěvků) 23.08.2024, 12:29:30 xxx.xxx.20.192
orionka-2:

Kdyby to šlo, tak hlasů 10.

Jinak, já tu blbou poznámku nemyslela doslova. Jen takový povzdech. Taky bych neměnila.


ježíš-vpohodě..já to nebrala nijak vážně..Tak to prostě muselo být..Kdybych uměla psát,tak by z toho mého života byla druhá “sága rodu Forsytů”🤭Ale je to pryč…

Ta písnička je bomba,že?-teda ten klip se všema country zpěvákama..

Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 23.08.2024, 12:33:13 xxx:xxx.e7a1:8a9a
»
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 23.08.2024, 12:10:02

..hudbu poslouchám moc ráda, ale stylem líbí x nelíbí….ráda poslouchám rádio, kde je to namichané do všehochuti…

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 23.08.2024, 15:36:02 xxx.xxx.80.36

Né Bobi hudbu, nemám čas vyhledávat něco na NETu, protože poslední dobou vyhledává úplně mimo👎 Hudbu…hm, když třeba jedem v autě, tak až se vykecám, tak zbytek cesty posloucháme Radiožurnál. Ale jinak si nikdy, opravdu nikdy hudbu nepouštím. Mám ráda ticho…kterého už teda moc není(vedle na koupáku se staví, takže denně je tam nějaký rambajz) Nemyslím ticho jako úplné, ale ty běžné zvuky, ptáčky, cvrčka, ševelení listí, když fouká, klidně i auta, co projíždí kolem. To, co už brzy asi neuslyším, protože ohluchnu úplně😟

Coudas
Coudas (57 příspěvků) 23.08.2024, 16:08:02 xxx.xxx.87.254

Bez dovolení si dovolím vložit náš jediný koncert. Když jsem byla v zaměstnání, hrávala jsem chlapům večer u piva. Teď už není s kým a kde, tak vyřvávám koním na pastvině.

A jen k manželství, mě nic úžasnější opravdu v životě nemohlo potkat, snad to vydrží ještě dloooooouho….

Elisak
Elisak (71 příspěvků) 23.08.2024, 16:25:36 xxx.xxx.194.232

Já dřiv poslouchala hudbu při práci, jsem programátorka. Teď jak jsem na homeoffice, tak většinou si k tomu většinou pustim TV (většinou nějaký dokument), potřebuju zvukovou kulisu. Jinak hudbu při sportu, ale jen na inline brusle, tam mi totiž asi vadí ten zvuk od koleček. Na koloběžce většinou podcast (o Potterovi nebo Pán prstenů, Silmarillion), ten poslední dobou i v autě. Ale někdy chci na kolobce taky ticho, třeba posledně… A k běhání taky jen ticho, jak jdu se psem, tak chci vnímat okolí a a taky se mi líbí to ticho a do toho jen ty kroky… Většinou jdu brzo ráno, tak je všude klid.

Dneska jsem na inlinech potkala prcka užovky (měl tak 15cm, fakt prcek), tak jsem ho jen přesunula mimo stezku, aby ho nikdo nezajel. Byl dobře vzteklej… 

A konečně nám dozrálo ovoce, co jsme si přivezli z Madeiry. Znáte? Nebo si tipnete co to je?

Obrázek Obrázek
lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 23.08.2024, 17:20:09 xxx.xxx.80.36

Eli, byla jsem si jistá, že je to plod kytky, kterou dobře znám, ale nevěděla jsem přesně které. Už jsem si to našla, monstery👍 Měli jsme u rodičů velkou, taky dvakrát vykvetla, jen jsme tehdy nevěděli, že je to jedlé. Mamka mi cca před rokem dala mládě, protože ta velká jí vadila, tak ji nakrájela na menší. Já ji tu trápím, vyhodí list a zdechne a tak pořád dokola nevím proč mě neroste😟 Je tak, jak mi ji mamka dala, zkusím ji přesadit do lepší hlíny, kupované, protože je to nádherná kytka a moc bych stála o to, ji mít. 

Elisak
Elisak (71 příspěvků) 23.08.2024, 17:46:16 xxx.xxx.194.232
»
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 23.08.2024, 17:20:09

Jste dobrá. Tam to rostlo všude možně. Je zajímavý, že ten plod dozrává postupně a jí se vždy jen ten kus kde opadává ta zelená slupka. A je to dobrý, trochu to připomíná banán.

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 23.08.2024, 18:13:09 xxx.xxx.13.197

Snad nebude vadit, když taky přidám..

https://m.youtube.com/watch?v=EdTvcrWueMM&pp=ygUGS3Jvc25h

https://m.youtube.com/watch?v=IZOYmuV85CA&pp=ygUQcG9sw6Frb3bDoSBrZHlieQ%3D%3D

Ty jo, monstera je můj domácí držák, ale rozhodně nevykvetla, rozhodně neplodila;).

Žínko, já letos kozlík tadam tadam….mizerný, zaúřadovali mravenci + přesazení. Ale jinak já jeho vůni ták miluju.

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 23.08.2024, 21:23:12 xxx.xxx.80.36

Ale jinak já jeho vůni ták miluju. - to ste asi kočka👍😛 Já ji teda nemiluju, je taková zvláštní. Ne, že by mi vyloženě smrděl, ale chodit čichat k němu taky nemusím. Tyto rostly na textilce mezi japonskýma azalka. Namnožily se tam v mezerách po vyhynulých(rozuměj sežraných) buxusech. Z té textilky jdou dobře stáhnout, ze země bych je nedolovala, to jsem zkoušela jednou, ale tu jílovici z toho člověk nedostane🙄 Normálně už bych ho odtud vyplela dávno, protože to vypadalo ne moc hezky, jak tam poléhal. Ale pak mě napadlo, že ho nasuším pro kočky, protože mám už jen trochu ve sklínce a Jana si zrovinka napsala. Musím jít ještě Viktínovi vykostit králíka🙂


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.