Aktuálně: 4 060 inzerátů199 640 diskuzních příspěvků18 105 uživatelů

Třetí víčko

Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 22.08.2024, 14:02:25 xxx:xxx.dd4f:af24
»
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 22.08.2024, 13:30:32

….tak kalhotky a ponožky opravdu ne, ale zbytek ano…a třeba ručníky a povlečení, utěrky to mně docela i baví….ale zásadně v noci u detektivky nebo hororu…

Orionka (neregistrovaný) 22.08.2024, 15:28:50 xxx.xxx.226.32
lesnizinka:

Ještě jsem zapomněla, nechci to zase vířit, jen k tomu, co jste Sago vypsala Evě, jak šetříte, jak platíte, jak žijete….velký 👍👏 A souhlas.


Já nemám tušení, jak stará Sága je. Ale v mládí k životu patří cestování, podívat se do světa, jak to chodí jinde. A nějaký standard by měl člověk mít i bez “krvavého” odříkání. To neznamená nešetřit, plýtvat…..

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 22.08.2024, 15:31:02 xxx.xxx.198.226

No potkany slepicím, kdybych věděla, že nejsou potrávení a nemají nějaké ty nemoci, co slepice můžou chytit. A když ti potkani se dělí se slepicema o ty zbytky z kuchyně, tak asi nemají ty nemoci, protože to by pak ty nemoci měly i ty slepice a všechno. A potan je jistě kvalitní zdroj bílkovin, navíc, když je krmen těmi zbytky z kuchyně. Vsadím se, o co chcete, že potkan je kvalitnější krmení pro tvorbu vajec, než ty zbytky z kuchyně 😀 A ještě je čerstvý a plný různých chutných aminokyselin a vitamínů, případně výživných parazitů, a tak. Nakonec já jestli dostanu do rukou nějakou tu myš, tak budou slepice mít myš, on to pak zase takový rozdíl není 🙂 Abych uspokojila slípky, budu muset nachytat pět myší, no potkan by mi stačil jeden 🙂 No a když už vykrmuje paní potkany, tak to dá rozum, že je nebude chovat jen tak bez užitku. Potkan není pes, no ne.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 22.08.2024, 15:33:27 xxx.xxx.198.226

Taky mám známou, co žehlí kalhotky a ponožky. A neustále si stěžuje, kolik s tím má práce. Já jen udiveně poznamenám, že tohle mě míjí, a ona mě sjede pohledem “jako bys krávě z huby vypadla” a mně je to jedno 😀

Žehličku vlastním, asi tak jednou do roka něco přežehlím, no a pak si v tom sednu do auta, a když vystupuji, tak jdu zase jako krávě z huby, tak o co jde…

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 22.08.2024, 16:06:54 xxx.xxx.80.36

Taky žehlím jen muži do práce trička a košile, kalhoty. Sobě taktéž, oblečení mezi lidi😉 To mi připomnělo: dám si dnes pracovní tuniku, byla hezká, jenže první den na sobě jsem ji trhnula o šípek, to jsem hned zašila(je to taková jemná bavlna, lehounká jak pírko) Taky, že jo, oblékala jsem se onehdá a trhla jsem ji na zádech, dneska jsem našla díru i v průramku. Má svá léta, asi už je zpuchřelá. A po týdnu nošení i bílá už není bílá😏Takže jdu chystat to čerpadlo a nemám tam čím upevnit hadici. Možná by stačil vázací pásek, ale mám jen krátký. Vyrazím obejít sousedy, má až třetí👍 Přijdu a Tom: v tomto modelu jsi chodila venku jo?!?😜Teprve mi došlo, jak vypadám😏

Canka
Canka (383 příspěvků) 22.08.2024, 21:43:38 xxx.xxx.212.25

Ahooooj holky…

Sloní žrádlo?Nikdy jsem neslyšela😲Ale….na druhou stranu,to neznamená,ze by to nemohlo být dobré😂A upřímně mě to docela lákat udělat😛

Bobi,teda ta taška je!!!!Opravdu moc krásná…strašně ti závidím tvojí zručnost…vážně..já jsem na jakékoliv ruční práce totálně levá…jako můj vrchol je zašít díru někde..a to jsem ráda,ze to nějak vypadá a drží😂

Co se týče žehličky…nikdy jsem jí neměla😂A žehlila jsem tak možná jednou v životě😂Takže to jde mimo mě…nenosím žádné oblečení,co se mačká a co je potřeba žehlit…a se sušičkou navíc žehlit nemusíš…

Dneska jsme s holkama konečně zaplatili last minute …těším se zase jak malá… a v momentě zaplacení už mě přepadla cestovní horečka😂Už nekomunikujeme o ničem jiném,než o dovče😂Konečně se podívám na místo,kam jsem moc chtěla..

Obrázek
Bobca
Bobca (1422 příspěvků) 23.08.2024, 07:00:56 xxx.xxx.20.192

no děvčata-10 palců?🤭..to jste mě potěšily..móóc..Já se k tomu nemohla dokopat několik měsíců,ale nakonec to bylo za 2 dny hotové(odpoledne).Jen to vymýšlení trvá dýl…😇.A to kdysi bych udělalala minimálně každý den jednu..Teď se u toho kroutím,záda mě bolí…

Včera u nás byly Synkopy 61..Pamětníkům připomenu:

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 23.08.2024, 10:05:04 xxx.xxx.80.36

Niki, podle fotky máme poznat kam to je?😉 To bych tam musela být a to jsem jistojistě nebyla, protože v Evropě u moře jen doslova párkrát. A kdy odlétáte už? To věřím, že se těšíš, taky bych se těšila😀 Teď, jak často odjíždíme jen na pár dní, tak jsem už zbalená za 15minut, mám to nacvičené, co musím mít a kde to mám, už nepřemýšlím, co by tak ještě bylo potřeba vzít. Na dovču - to shrneš do kufru pár kraťasů a triček, plavky, kecky, něco slušnějšího na večer, kosmetiku, jak ji denně používáš a máš hotovo. Úplně nejhůř je z toho obstarat kočky (u tebe i všechna další zvířátka)

Bobca
Bobca (1422 příspěvků) 23.08.2024, 10:42:55 xxx.xxx.20.192

teda Orionko,kde jste to vyhrabala?Už ta druhá je"Olympiková"( to nesmělé vystupování,nevím,jestli Kahovce?…Jandu,Kleina a Pacáka jsem poznala)…Palo Hammel mladinký,Karel Černoch na konci,jsem ani nevěděla,že měl tenhle styl..já byla odkojená Olympikama.Mě v té době bylo 11..Brácha má úplně všechny desky(vinyly ještě)..Jsem to přeposlala oběma,druhý hrál kdysi taky v nějaké vesnické rokenrolové skupině🙂Já,později Rangers a Greenhorni..KTO,i Setleři..Do svatby…

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 23.08.2024, 10:44:47 xxx.xxx.80.36

Orionko, jak vás baví hledat na NETu věci, tak mě vůbec. Ještě před AI to šlo. Teď nadávám, že mi ten ,,debil inteligentní" hledá hňupiny a ne jednoduchou věc, co chci najít. Jsem vzteklá a přestává mě to bavit🙄

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 23.08.2024, 10:50:26 xxx.xxx.226.32
lesnizinka:

Orionko, jak vás baví hledat na NETu věci, tak mě vůbec. Ještě před AI to šlo. Teď nadávám, že mi ten ,,debil inteligentní" hledá hňupiny a ne jednoduchou věc, co chci najít. Jsem vzteklá a přestává mě to bavit🙄


Já to nehledám, ke mně to přichází samo 🙂) Ale žere to čas.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.