Aktuálně: 4 044 inzerátů199 645 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Třetí víčko

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 18.08.2024, 15:24:00 xxx:xxx.d325:4a80

Megííí : Kdo jaký Novotný?

No, to je můj soused ( reálný, žádný imaginární ) a vy máte odhalit jeho mailovou adresu, abyste mu mohla podat hlášení. o čem tu plkáme.

kometa
kometa (5550 příspěvků) 18.08.2024, 15:53:01 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele orionka-2 z 18.08.2024, 15:24:00

Já bych neodhalila ani mail sousedů, se kterými bydlím v jednom baráku.

Ale coby digitálně chudá duchem to není směroplatné.😉

Canka
Canka (383 příspěvků) 18.08.2024, 18:20:29 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Sakra,jsem tu rozhořela veselou diskuzi😂Holky vůbec to nebylo myšlené na vás tady🙄Na náš plkací kroužek😇Já to tady mám ráda a nějaký debílek nebo debilka mě tady odtud přeci neodradí😉Jen si budu víc dávat pozor na soukromí,protože evidentně někomu asi ležím v žaludku😂

Abych vám to osvětila..včera mi přivezli seno,15 balíků a já byla se sousedem z vedlejšího pozemku(úplně první,který se sem nastěhoval do pronájmu a se kterým si opravdu rozumíme a tak nějak vzájemně pomáháme,když něco. Takový ten zdravý sousedský vztah😉) domluvená na tom,že bude tak hodný a pomůže mi ty balíky nakutálet dovnitř a přikrýt..no zvládli jsme to docela rychle,letos jsem si je nechala navézt nahoru k plotu,plot jsme oddrátkovali,odpojili,nakutáleli balíky a zase zapojili..žádný kutálení do kopce…no šlo to moc o hezky oproti minulým létům..moc jsem mu poděkovala za pomoc,pokecali jsme a já mu jen zase říkala,jak tu ty děti řvou s těch ostatních pronajatých zahrádek…nic vo by nevěděl…no a on mi na to konto řekl,že se mě chce na něco zeptat a ukázal mi screen tady z toho našeho kecacího vlákna..kde jsem psala o tom,jak mi vadí to,že se ten pozemek vedle mě pronajal a nastěhovali se tam s karavanama a smradi tam řvou…nic co by nebylo pravda a o čem by ten soused nevěděl..bavili jsme se o tom a právě on se to tam snaží korigovat aspon trochu,aby tam neřvali…což je super..no a bylo to poslané z nějakého telefonního čísla,které si ho pak hned po odeslání zablokovalo,protože se tam nemohl pak dovolat..hned to pak samozřejmě zkoušel,aby zjistil,o co tomu člověku jde..ale..záhada je..jeho číslo mají jen ty sousedi,já a lidi na obci…ty sousedy neznám..nemají o mě ani šajna..takže že chodím na nějaké fórum,nemůžou vědět..a hlavně by jsme si to klidně řekli osobně…absolutně netuším,kdo by to mohl být..napadá mě několik lidí.. jen mi nedává smysl,kde by vzali číslo toho souseda…

Každopádně pokud si to bude číst ten dotyčný,tak ničeho nedosáhl,neboť nás nerozhádá se sousedem.Jsme v naprosté pohodě🙂A je to opravdu ubohé🙂 

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 18.08.2024, 18:37:11 xxx:xxx.d325:4a80

Zapátrejte v paměti, vypadá to na společného známého. ČR je hrozně malá a všichni jsme si příbuzní a známí 🙂)

Veselejší : dostala jsem ( mailem, jak jinak, že ) hezké a milé vánoční přání, podepsáno Jarda. Nějaké Jaroslavy znám, ale žádný z nich….Ha, mám tajného ctitele a takové hezké přání mi poslal. I poslala jsem též přání a napsala jsem “přání potěšilo, my se známe?”  Nebudu vás napínat. Neznali jsme se. Jen moje mailová uvízla v jeho poště, od společné známé, která adresy nemaže. To se tak stává. Ctitel se nekonal.

Ty, které adresy nemažou bych bila potěhem. Někdy mi přijde mail, sjíždím stránku a ve změti adres hledám posílané sdělení. Takže od jistých kamarádek mám adresy všech jejich známých a známých těch známých i jejich známých……..

Elisak
Elisak (71 příspěvků) 18.08.2024, 21:14:11 xxx.xxx.194.232

Tak jsem zpět z Madeiry, je úžasná, na aktivní dovolenou doporučuju všema deseti. Jen na běhání docela náročná, hodně kopců a dost strmých, běžně sklon 30-35%. Ale jen 2 dny jsem nevyběhla. Jeden výběh 500m převýšení, ostatní jen kolem 200m. Na to že kopečky vůbec neběhám (bydlím na Mělnicku), tak jsem pyšná, že jsem vyběhla vše, co se vzhledem k terénu dalo. Běh po levádě byl super a ten výhled... Ráno jsem si zaběhala, pak jsme si dali nějaký pochodování po levádách a nakonec někde koupačka a večeře. Vraceli jsme se ve čtvrtek a ve středu tam začalo hořet v lesích/horách ve středu ostrova, prý od zábavní pyrotechniky. A teda docela se jim to tam rozjelo... Je mi z toho smutno.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
eva (neregistrovaný) 18.08.2024, 21:35:23 xxx.xxx.163.62

bylo to poslané z nějakého telefonního čísla

A to číslo jste viděla? Není vám povědomé? 

Musel to být někdo známý, vás i toho souseda…možná by vás překvapilo kdo to je.

Třeba nějaká “kamarádka”, jak tu někdo psal…

Mám v rodině 2 psychicky nemocné lidi…jedna mně velmi blízká osoba psala druhé mé  ještě bližší osobě nepravdivé sms o mně…z jiného čísla….mrzelo mě to, ale nepřekvapilo…

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 19.08.2024, 09:02:21 xxx.xxx.198.226
Orionka:

“jsem zvědavá, jak dlouho mi ještě vydrží ” 

Do té doby, než vám ježdění znechutí cenou PHM, až do ní promítnou emisní povolenky. Pak si holt koupíte elektroauto nebo elektrokolo, či elektrokoloběžku. Vlastně vy máte koně, vy máte vyhráno.


Elektroauto a tahání koní, tak jo. A během závodů si ho budu nabíjet. Asi ze slunce. Nebo ho dobiju bejsbolkou, to je tak nejpravděpodobnější. S herkama v přívěsu budu vozit elektrocentrálu na benzin, abych mohla dobíjet za jízdy 😀 Jak je normálně přívěs připojený na elektriku auta, tak teď bude auto napojené na zdroj z přívěsu.

Sranda je, že ta centrála mi na pět litrů benzinu pojede 8 hodin, to staré auto na pět litrů určitě 8 hodin nedá. Tak jestli to tomu elektroautu bude takhle stačit, tak to už se vyplatí!!!

Dublinbarzoj
Dublinbarzoj (270 příspěvků) 19.08.2024, 11:00:59 xxx.xxx.172.105
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 19.08.2024, 09:02:21

Krásný  nápad 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 19.08.2024, 11:12:52 xxx.xxx.95.188

Nevím, co by kdo mohl závidět Niki tak, že mu stojí za to tu šmírovat a hledat kompro proti ní. Tu práci kolem zvířat asi sotva. A teď mě napadlo..Niki práci? Zaměstnání, povýšení? Pak jinak to, jak psaly holky, že jsi dávala své fotky, že seš mladá kočka, svobodná, bez starostí holka a to může někomu pěkně pít krev, to jsem si jistá😎 A ten soused…nemá ženu, přítelkyni, co by žárlila? Ta mu lehce vleze do mobilu a nějaké info k tobě od něj určo má. 

Bobca
Bobca (1422 příspěvků) 19.08.2024, 11:12:54 xxx.xxx.20.192
Canka:

Taaaak jsem se dnes dozvěděla,že tu máme nějakého udavače😂Někdo tady ofocuje konverzaci a posílá to mým sousedům😂Jak ubohé😂 


týjo😲..Nebyla jsem tu asi od pátku,a zírám😲pečlivě jsem přečetla všechno..A nevím,o co tomu člověkovi jde..Možná ti Niki závidí,jak jsi spokojená,šťastná,žiješ si fajn život,sice sama-ale svůj,děláš si co chceš..cestuješ..Ale-svět je malý..Může to být i někdo z práce,kdo ti závidí postup..Nevím,co špatného mohl  ten (nemám pojmenování)….okopírovat a čím tě pošpinit..Jinak,co si pamatuju,tak jedině o těch děckách uřvaných jsi psala…Jinak nic,co by bylo na “pošpinění”(tím by ses mohla dotknout matek,co své děti vychovávají v duchu volné výchovy)…Kašli na to,hoď to za hlavu,jsme tu chvíli💖….Na bývalého mi to nesedí-dává ti čivavku..proč by to dělal.

Já bych mohla taky čekat reakci od sousedů..ale myslím,že jsme tu celkem vpohodě,když nám(myslím na druhé straně barikády) něco vadí,zastavím si “hlavního”,vyřešíme to,a je klid..A to prádlo??je to úsměvné,ale to je asi jejich styl..Prostě to tak má být..Včera navečer zpívali v průjezdě-krásně-dvojhlasně..Pak pouštěli hudbu-decentě,nikoho to nenazvedávalo ze židlí….A jde to👌..Chvíli to trvalo,už dýl tu nebyl rachot(nemyslím řvaní děcek a starších dam)-jen hudební..🎶ale jak půjdu kolem,dám jim palec nahoru👍

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 19.08.2024, 11:14:51 xxx.xxx.226.32
Buggyra:

Elektroauto a tahání koní, tak jo. A během závodů si ho budu nabíjet. Asi ze slunce. Nebo ho dobiju bejsbolkou, to je tak nejpravděpodobnější. S herkama v přívěsu budu vozit elektrocentrálu na benzin, abych mohla dobíjet za jízdy 😀 Jak je normálně přívěs připojený na elektriku auta, tak teď bude auto napojené na zdroj z přívěsu.

Sranda je, že ta centrála mi na pět litrů benzinu pojede 8 hodin, to staré auto na pět litrů určitě 8 hodin nedá. Tak jestli to tomu elektroautu bude takhle stačit, tak to už se vyplatí!!!


To byste tomu dala. Ta elektrocentrála bude ekologicky 100x horší než to spalovací auto🙂). To už by byly lepší panely na střechu stodoly ( jestli nějakou máte ). Známý takhle táhne na fotovotaiku celou domácnost a dvě eleauta.

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 19.08.2024, 11:20:55 xxx.xxx.95.188

Elí, tak to jste si tu svatební cestu pěkně užili, vy teda odběhala😉 Jedna známá tam také jezdila, tedy taky byla dvakrát a byla nadšená, dávala ještě na Psa fotky. Podle toho jsem viděla, že je to tam hezké👍 Oheň..to je teďka hnus, už několik let, určitě to dělají magoři schválně myslím, že s rozvojem sítí a informací, se to ze 100násobilo👎 My jsme před mnoha a mnoha lety byli v Thajsku(to tam ještě nejezdili všichni😏) A za tři roky ho potom spláchla tsunami. Dívat se v telce na záběry míst, kde člověk byl a která už nebyla, přemýšlet o personálu resortu, jestli někdo přežil…bylo hrozné😢

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 19.08.2024, 11:21:25 xxx.xxx.226.32

Možná ti Niki závidí,jak jsi spokojená,šťastná,žiješ si fajn život,sice sama-ale svůj,děláš si co chceš..cestuješ.

A nejvíc ho nas…., když si tak spokojeně budete žít dál !

( Někde jsem četla takový slogan : Být spokojená a žít s úsměvem je někdy docela dřina, ale když si uvědomím, kolik lidí tím naštvu, tak se ta dřina vyplatí. ) 

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 19.08.2024, 12:11:23 xxx.xxx.95.188

Včera jsme zdárně odbavili sedánek s kámošema, máme to za sebou a co víc, přivezli nám nejen radost, ale taky bouřku!!! Světe div se, k nám přišla bouřka👍 Musela sice od Bratislavy, protože z Čech prostě nikdy žádná nepřijde😏 ale 36mm v době, kdy nám od rána začaly ryby v jezeře lapat po vzduchu, bylo úplné vysvobození. O zahradě nemluvě. Tohle snad pomohlo i stromům. Akce se snad vydařila, nic jsem nezmršila, guláš a maso chutnalo, buchty se nakonec taky povedly. Dělala jsem švestkový makovník a oukotě. To jsem se prosím dozvěděla včera, že se ten perníkový závin s povidly a oříšky tady tak jmenuje, my mu říkám platýz😜 protože se mi u pečení vždycky rozplácne😏 U nás ve vesnici se to nikdy nepeklo, nám ho poprvé přivezla sestřenka ze slovenské Skalice a v okolí, i Moravy, se to peklo a peče. Všichni ještě navozili jídla a pití, že toho máme na měsíce😏 Na hodinu jsme se museli před bouřkou uklidit z mola do jídelny, ale to nikomu a ničemu nevadilo a já byla za déšť šťastná jak blecha. jen hrozně mlátilo, do hor, to už tu dlouho nebylo, vždycky nás to obešlo, pár blesků v okolí. Teď to byly pecky, že se nám klepaly rámy oken. Stáli jsme pak s Tomem v pracovně a vyhlíželi kočky, kam se uklidili, protože  naposled byli vidění u psí boudy, tak jsem doufala, že jsou tam. A jak jsem se držela rámu dveří, vykláněla a nahlížela do tmy k boudám tak bác rána šílená a všechno se rozvibrovalo. Nechápu, jak tohle venku dával Viktík, když z ohňostroje měl paniku. A tohle bylo mnohem horší. Když viděl, že v pracovně svítíme, za chvíli mokrý přiběhnul (zmoknul na trase od boudy, promočený nebyl) Gucci přišla po bouřce zepředu ke komínu, Vikťa šel za ní a my spát. Ráno přišla po mokré terase do postele. Tak hlavně, že jsem si koupila a navlékla nové povlečení a ta puclena se tam celá pootírala🙄 Teď ráno nějaké divné zvuky z jídelny, jako by od Vikťi, já jsem vylekaná vyběhnula, že se mu něco stalo😲 a on nese v hubě tu velkou vážku😏 Položil ji na koberec, myslela jsem, že je po ní, ale jak jsem ji vzala za křídla, že ji vyhodím ven, začala třepat nožkama, tak jsem ji dala venku na rákos, snad se zvetí. 

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 19.08.2024, 12:19:14 xxx.xxx.95.188
Bobca:

Raduš-psaly jsme současně👍..vzala jsi mi to z hlavy..


A já dopíšu ten svůj memoár(mezitím ještě volal brácha) a čtu tebe a říkám si: ty jo, Bobča píše úplně to samé co já, koukám, že máme s Bobiš nemlich stejné myšlenky👍😀

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 19.08.2024, 12:26:51 xxx.xxx.95.188
orionka-2:

Možná ti Niki závidí,jak jsi spokojená,šťastná,žiješ si fajn život,sice sama-ale svůj,děláš si co chceš..cestuješ.

A nejvíc ho nas…., když si tak spokojeně budete žít dál !

( Někde jsem četla takový slogan : Být spokojená a žít s úsměvem je někdy docela dřina, ale když si uvědomím, kolik lidí tím naštvu, tak se ta dřina vyplatí. ) 


Přesně tak, toho se držím😉

Bobca
Bobca (1422 příspěvků) 19.08.2024, 12:47:16 xxx.xxx.20.192
orionka-2:

Možná ti Niki závidí,jak jsi spokojená,šťastná,žiješ si fajn život,sice sama-ale svůj,děláš si co chceš..cestuješ.

A nejvíc ho nas…., když si tak spokojeně budete žít dál !

( Někde jsem četla takový slogan : Být spokojená a žít s úsměvem je někdy docela dřina, ale když si uvědomím, kolik lidí tím naštvu, tak se ta dřina vyplatí. ) 


Já mám na ledničce už moře let přidělaný citát..

“nikdy nezapomeň,že dobrá nálada sice nevyřeší všechny tvoje problémy,ale nasere tolik lidí,že stojí za to si ji udržet”..a podle toho se řídím..Když se mě někdo zeptá,jak se mám,někdy odpovím(podle toho kdo se ptá),že blbě,ale dobře to snáším…Nebo-to většinou, že se mám dobře,což je ale pravda..spousta lidí je na tom daleko hůř,a musí s tím žít..Koho zajímá,že s tebou děti nemluví..no a co..Ušetřím peníze na něco pro sebe(je to hnusné,ale je to pravda)..Že mám nějaké nemoci-kdo je v mém věku nemá…

Na tom víkendě jsem se dověděla pár negativních zdravotních stavů mých kamarádů(o kterých jsem nevěděla),že ty moje starosti -nevím,jak to popsat-prostě,že musím začít držet dietu,musím,to či ono…..jsou prostě prkotina..Ti lidé by si tak rádi dali to,co já si chci odpírat..Ano,jsem tlustá,beru léky…ale nic mi vpodstatě není…že mě bolí kolena?to spraví další operace…ale nemoct cokoli do sebe dostat,jak oni..Sladké nejím,tučné taky né..léky vysadit nemůžu..máma byla malá kulička-taky brala spoustu léků..A už kácí v našem lese,tak co já bych se trápila..Nečekám,že tu budu ještě těch 20let,co mi předpověděly 2 kartářky..ale vůbec by mi nevadilo,kdybych už prostě odešla..to není rouhání,ale počítám s tím…Ještě mám dost šití.ke kterému se jaksi nermůžu dokopat(horko-prokrastinace)..ale mám to komu poslat..www.Puntik.cz vyrábí věci z rifloviny,tak jim to tam zavezou..Ukousla jsem si velký krajíc,který jaksi nemůžu sníst..


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.