Aktuálně: 4 045 inzerátů199 661 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Třetí víčko

kometa
kometa (5556 příspěvků) 07.08.2024, 12:25:06 xxx.xxx.147.163
Canka:

Ahoj holky,

Přesně…tady se furt řeší nějaky jídlo a co pak já mám dělat😂A puding?Jedině horký…studený je hnus..a škraloup je taky hnus….bleeeee…ale horký vanilkový puding je top!!!Hned bych si ho dala,kdyby to situace dovolila😂

Dneska akční den..dneska mě v práci požádali,že už od čtvrtka v tom hnus počasí vedro,pak bouřky,chcanec apod. nám před fabrikou leží malý zajíček a že asi umře…jestli ho nezkusím zachránit…no copak jsem ho tam mohla nechat?Jeho maminu asi srazili autem,hned vedle na silnici totiž byl sražený zajíc.. pokusila jsem se prckovi vytvořit provizorní bydlení v takové staré skřínce,musím jí zakrýt před predátory,ale co mu mám dát k jídlu?Je kost a kůže a bojím se,že nemá šanci přežít..myslíte,že ještě potřebuje mléko?Přijde mi dost velký na to,aby už přijímal pevnou stravu…ale jak říkám,nevěřím,že přežije..

Obrázek Obrázek

myslíte,že ještě potřebuje mléko?

Nepotřebuje. A viz výše - záchranná stanice, tam mají zkušenosti a jsou na to zařízení.

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 07.08.2024, 12:42:43 xxx.xxx.92.232

My sme byli dva dny na cestách - Vysočina, Praha, přes Kolín domů. Po dlouhé době to nebyly ,,dostihy", přes to, že jsme nakonec jeli až v pondělí dopoledne, stihli jsme v Praze i navštívit partu kamarádů. Já jsem si stihnula koupit chybějící kosmetiku a semena rukoly, která u nás nemají(po letech mi ji na jaře blb brigádník poryl🙄 Nepomůže tyčka a ,,ryj jen potud"😎) Si Niki představ, že jsme se zastavili v Brně na nákup a já, že si na cestu skočím do mekáče na zmrzku. Přiběhnu tam a ,,vyprodáno" - všechny zmrzliny😲(kupuju si stejně jen sunday s čokoládou a karamelem navíc) Vy nemáte zmrzlinu?!?😲 On se nám pokazil stroj…Myslela jsem, že mě klepne😏 No moje zlatíčko mě odvezlo jinde, na mc drive, trochu jsme si zajeli, ale tam naštěstí fungovali👍 Psala jsem na mobilu, houby na to viděla, takže ani moc nevím, co jsem tam stvořila. Jen jsem koukala, proč tam mám jakousi 6ku😛 Co zajín? 

Canka
Canka (383 příspěvků) 07.08.2024, 22:53:37 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Bobi děkuju za pochvalu pokojíčku😂Dneska jsem ještě trochu vylepšovala a dávala nahoru králičí pletivo..půlku pokojíčku přikryla stříškou,aby měl stín a půlku nechala otevřenou,ať má i sluníčko,když bude chtít..upřímně jsem tam ráno šla s tím,že zajda to nepřežil…ale bylo to v pohodě…a odpoledne už tam pohupkával a hlavně jedl…nechci ho moc hladit nebo něco,ať zůstane přirozeně plachý a pokud se ho povede vykrmit,aby byl silný,tak ho vypustit zpět do přírody.. a já ani nevím,kde tady v okolí je nějaká záchranná stanice🙄

Raduš,ani mi nemluv..já dneska projížděla kolem Mekáče a málem to zlomilo mojí vůli😂Ale odolala jsem…

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 08.08.2024, 07:05:43 xxx.xxx.198.226

Canko, zavolejte si do té záchranné stanice prosím aspoň na konzultaci 🙂 Mohou vypíchnout něco, co by člověka v první chvíli nenapadlo.

Blahopřeji k odolání, já teď dlabu každý den jednu zmrzku na špejli od dovolené  a odolat odmítám. Taky nás na táboře pěkně vykrmují, na to nejsem zvyklá, takže mám co dělat…. Ještě že tam toho hodně naběhám 😀 Stejně se bojím, že něco naskočí.

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 08.08.2024, 17:06:10 xxx.xxx.92.232

Jde pásmo bouřek, přes celou republiku, od západu k východu. Bouřka nad náma, bouřka pod náma, u nás se opět utvořila díra😈👎 Je tu ještě někdo koho to minulo? 

Fikovnice
Fikovnice (5766 příspěvků) 08.08.2024, 20:08:08 xxx.xxx.32.201
»
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 08.08.2024, 17:06:10

V Brně to bylo kolem 15. - 16.h, já ležím jak placák na té PN. Ale chvílemi to i ohýbalo vzrostlé stromy, ale déšť, aspoň v oblasti, kde bydlím já, nebyl nějak extra výživný.

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 08.08.2024, 20:25:53 xxx.xxx.92.232

Ne, že by nepršelo dneska vůbec, to bych měla jiný hysterák!😏 Ráno se u nás utvořil nějaký mrak a 10minut pršelo - 11,5mm, neplánovaných👍 To, co šlo jako velké bouřky - 0,5mm👎

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 08.08.2024, 22:00:55 xxx.xxx.92.232

Těžko se přestěhuju, když jsem si tu postavila barák a vybudovala zahradu…víceméně za všechny naše peníze. Když něco budujete vlastníma rukama 20let je to jiné, jak si koupit barák tu a támhle. Vy jste si také stěžovala, že vám letos prší málo, ale předpokládám, že od té doby vám napršely hektolitry a ryby jste před zdechnutím v potoce zachraňovat také nemusela…Zahradu zalévat z vodovodu? To bysme museli odkoupit Vodovody a kanalizace😜

Canka
Canka (383 příspěvků) 08.08.2024, 22:35:48 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Tak úspěšně hlásím,že zajda papá…okusuje větvičky,pampeliškový listy,salát a mrkev…snědl i trochu zrní..dneska se ode mě nechal i hladit..ani se už neschovával v sené,ale hupkal po ,,pokojíčku,,😂Tak snad je to znamení,že je to na dobré cestě a prcek to zvládne..vtipný je ale Berťas,který je vyřízený z toho,že tam běhá nějaký prcek a on ho nemůže chytit a sníst😂

U nás byl dneska dvakrát pěkný ceďák…já samozřejmě frajerka v práci na skútru😂Naštěstí jsem to domů stihla tak,že jsem vyjímečně nezmokla…a jela si vyzvednout nový vysavač…protože prostě ten co jsem si myslela,že to dá,tak už to po roce používání nedává..myslím tím mou chlupatou domácnost o 3 kočičkàch😂Takže i když nerada,koupila jsem si drahý Dyson a budu doufat,že to aspoň bude stát za to…myslím si,zw ten robotický vysavač by to u mě asi nedal😂 

kometa
kometa (5556 příspěvků) 09.08.2024, 07:56:12 xxx.xxx.147.163
Canka:

Ahoj holky,

Tak úspěšně hlásím,že zajda papá…okusuje větvičky,pampeliškový listy,salát a mrkev…snědl i trochu zrní..dneska se ode mě nechal i hladit..ani se už neschovával v sené,ale hupkal po ,,pokojíčku,,😂Tak snad je to znamení,že je to na dobré cestě a prcek to zvládne..vtipný je ale Berťas,který je vyřízený z toho,že tam běhá nějaký prcek a on ho nemůže chytit a sníst😂

U nás byl dneska dvakrát pěkný ceďák…já samozřejmě frajerka v práci na skútru😂Naštěstí jsem to domů stihla tak,že jsem vyjímečně nezmokla…a jela si vyzvednout nový vysavač…protože prostě ten co jsem si myslela,že to dá,tak už to po roce používání nedává..myslím tím mou chlupatou domácnost o 3 kočičkàch😂Takže i když nerada,koupila jsem si drahý Dyson a budu doufat,že to aspoň bude stát za to…myslím si,zw ten robotický vysavač by to u mě asi nedal😂 


dneska se ode mě nechal i hladit..

Ale zvíře zvyklé na člověka nemůžete jen tak vypustit do přírody. Teda můžete, ale asi v ní dlouho nepřežije. První myslivec si ho dá k  večeři.

Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 09.08.2024, 08:11:50 xxx:xxx.9f80:5b42
»
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 09.08.2024, 07:56:12

…proto jsme radili tu záchrannou stanici….teď už nejspíš zůstane jako domácí mazlíček….

Canka
Canka (383 příspěvků) 09.08.2024, 10:40:05 xxx.xxx.249.200

Ahoj holky,

No asi už zůstane prostě u mě🙂Teda pokud opravdu přežije…zatím to vypadá moc slibně…nechala bych ho časem běhat po ohrazeném pozemku..neměl by se dostat ven..i když prcek je mrštný..takže nevím nevím😂Věřím,že pak třeba nebude mít úplně touhu utéct,když tu bude mít dostatek jídla a zázemí..aletak zase je to příroda..když bude chtít pryč,tak prostě zdrhne…nasilím ho pak držet nechci. A už vůbec ne v nějaké kleci… 

Bobca
Bobca (1422 příspěvků) 09.08.2024, 11:44:15 xxx.xxx.20.192

u nás včera lilo pěkně-přihnalo se černo,ale odešlo to nad Olomouc a tam,prý to napáchalo dost paseku…že byla voda všude(jen z doslechu,nemluvila jsem s nikým)..Tady měli být Rangers-Plavci v klubu na zahradě…Nevím,jestli se to uskutečnilo,nebyli slyšet-původně jsem chtěla jít,ale vstupné bylo dost vysoké…Nebe bylo šedé a pršelo vytrvale asi 3 hoďky..Seděly jsme pod pergolou u sousedky s Peťou,asi do 9..No než to začlo,se zdvihlo povětří😲⛈️lítaly věci po dvoře..

Bobca
Bobca (1422 příspěvků) 09.08.2024, 12:06:01 xxx.xxx.20.192
Fikovnice:

Bobčo, kdybys (někdy) potřebovala, pošli mi zprávu do SZ a čemu bys event. nerozuměla, tak dovysvětlím (budu-li tomu rozumět já).😉


Tak mám Jani rupturu menisku..zkráceně..6.9. pojedu do Olmiku si pro termín a papíry k operaci…Do levého mi pích nějaký “mogul”..odsál-prý tam byla tekutina..aniž by mi to řekl,sestra se něčemu smála,já zařvala bolesí a ona,že pan doktor odsává tekutinu a pak mi tam dá to mazání..No nečekala jsem takovou bolest..a v papírech mám napsané-v lokální anestezii 2ml meso pce 4ml ser.výpotku z levého kolena s instalací Hyaluru,obstřik pes ans maj gen.1.sin 20mg depo..


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.