Aktuálně: 4 047 inzerátů199 683 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Třetí víčko

Orionka (neregistrovaný) 02.08.2024, 20:09:45 xxx:xxx.e6d2:11e7
Bodlinka:

já jsem dneska děsně aktivně strhala v ložnici polystyrenový tapety, protože to bylo od koček už hnusný

a teď je to ještě hnusnejší a doufám, že to přes víkend zvládnu aspoň oškrabat a napenetrovat. ten pokojíček je malej, ale těch vrstev starých barev je hodně.


Pomáhej pánbůh, se říká. Ještě by mohli pomoci lidé dobří, ale ti jaksi vyhynuli.

Bobca
Bobca (1423 příspěvků) 03.08.2024, 08:01:18 xxx.xxx.20.192
»
Odpověď na příspěvek uživatele Canka z 02.08.2024, 18:30:34

Niki-"velká zadel-základ dobré rodiny"👍to říkávaly babičky.."ženská bez zadele,jak týden bez neděle.".Už jsme to tu řešily..Samozřejmě,stehna a madla lásky by ti mohli odcucnout(myslím,že ty ale nemáš,jen asi boky na kyčlích)..vygugli si to..ale můj názor je ten,že to opravdu nepotřebuješ..Já neměla zadek žádný,byla jsem plochá jak deska,a víš jak mě to štvalo??Kozy jak vozy a vzadu nic,nohy hubené…Buď ráda,že jsi zdravá,veselá..užívej si života🙏

Jinak u nás pěkně popršelo..včera byly dokola bouřky..Normálně jsem slyšela asi 10minut rachot-nepřetržitě..jsem myslela,že někde něco dělají.Jsem vylezla z okna,a ono fakt rachotily dokola ty hromy bez přerušení-bylo to divné..

Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 03.08.2024, 09:51:49 xxx:xxx.8098:99aa
»
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 03.08.2024, 08:01:18

Bobi já tu Canku docela chápu. ….ano, to se říká, ale člověk se chce líbit především sám sobě a cítit se dobře.u Canki je to fakt asi pouze o vůli….do hubnuti za tu dobu co sem užchodú už investovala dost financí, zkoušela různý pohyb, ale nic dlouho nevydržela …buď se bude omezovat a trpět anebo se na vše vykasle a bude si to jídlo užívat….

Orionka (neregistrovaný) 03.08.2024, 10:05:28 xxx:xxx.e6d2:11e7

Podle mě by měl člověk přijmout svoji (asi) genetickou výbavu a být spokojený. Nepřežírat se, neválet se…..a pak se mít rád, takový jaký je. A být ráda, že není intersex. 🕊️

Podívejte na Bobcu. Půl života se trápila, že nemá prsa a teď by je řada prodala (pardon, sama to psala). 😜

lesnizinka
lesnizinka (2086 příspěvků) 03.08.2024, 10:45:04 xxx.xxx.93.40

Jsem ráda, že nejsem sama s názorem, že se má člověk, potažmo ženská o sebe starat. Jak to vypadá, když se ,,má ráda taková jaká je" vidím všude kolem sebe👎 Jsem momentálně na tom jak Nikča, trochu povolím a už se toho zase polovina nalepí. Makala jsem na sobě od zimy, celé jaro a vyplatilo se, vypadala jsem fakt dobře, prostě tak akorát(ne, že by nebylo co zlepšovat, to je vždycky😉) Ukolébaná pocitem dobře vykonané práce jsem zase povolila, začala se cpát sladkým a ani v jídle se nijak nehamovala (a já opravdu sežeru vagon, muž se vždycky diví, kam to nacpu) Možná by jen stačilo zmenšit porce, jenže já se pak pořád cítím nedojedená a honí se mi huba, doháním to sladkým. Vydržet bez sladkého a nafurt jak Evka, tak to já ani omylem. Takže mi nezbývá než cvičit a cvičit. Jenže a ví i Niki, v létě je víc práce, nebo i zábavy, pak se nestíhá ani ta práce a energie na cvičení už není. Mám postavu stejnou jak Bobča, prdel mi moc nenaroste, zato břicho jak balon, madla a kozy. Vypadám jak koule, jak zápasník pak. Já jsem taky uvažovala o liposukci v oblasti toho břicha, jenže jak já, s takovým strachem z doktorů bych mohla?? Niki, z velkého zadku se teď dělá přednost, takže se tak trápit nemusíš, ale chápu tě. Já nějaká hrozná stehna sice nemám, ale celulitidu na nich jak kráva, antikoncepce k tomu fest přispívá. Maderováleček mám doma, že mi to bude Tom valchovat - donutila jsem ho jednou, že ho bolí ručičky😏 Jenže sama si to tak dobře ne zadku neuválcuju, navíc mě ručičky bolí mnohem víc, protože nima pracuju😉 Včera jsem četla Bodlinku, jak ruší tapety a já zrovna smýčila špajz od základů. Pořád jsem to odkládala, že se stejně vystěhuje, jak se bude malovat, ale to u nás…netuším kdy, nikomu se do toho prostě nechce, takže už jsem byla donucená ten bordel zrušit. Předsevzetí bylo, že neplavu, tak večer jdu veslovat. Kdepak, měla jsem toho za celý den už fakt dost, sotva jsem lezla.

lesnizinka
lesnizinka (2086 příspěvků) 03.08.2024, 10:53:52 xxx.xxx.93.40

Buggyro do Bosny??😲 Tak to mě popravdě vůbec nenapadlo, ani nevím, že se tam jezdí. Oni mají přístup k moři? Na mapách jsem kdysi koukala(tuším v zimě) a připadlo mi, že ne. Říkala jsem Tomovi, že jim taky ti nenažraní Chorvaté mohli kousek toho pobřeží nechat, mají dost. Ale to jsem původně koukala asi na Černou Horu, si vzpomínám.

Aha, teď to vidím, koukla jsem pořádně, mají tam takový kousíček vystrčený…😉 No jo, Chorvati by přišli o slavný Dubrovník😏

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 03.08.2024, 16:25:50 xxx:xxx.8b7:9740
»
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 03.08.2024, 10:45:04

Však píšu nepřežírat se, neválet se…..Vy holt napíšete román, já to dám ve zkratce. Ale když má někdo boky, žádná dieta mu je neoseká ( všeobecně). Být pevná, nebýt rozkydlá. ( Tak jako některá mladá děvčata, na kterých se všechno klepe a sežraly by půl vola )

Anonymní (neregistrovaný) 03.08.2024, 17:53:08 xxx.xxx.123.75
Canka:

Ahoj holky,

Je teda pravda,že o tý liposukci jsem jeden čas ale vážně hodně přemýšlela..protože Bobi přesně jak píšeš,já na těch problematických partiích nikdy nezhubnu..zkusila jsem toho tolik..a ta liposukce by se nabízela😂Ale neee..nepůjdu na to samozřejmě..zbytečný peníze,který můžu investovat do zvířectva🙃Ale můžu o tom snít,že by mě mohli odsát😂Víte jak závidím hubeným holkám,co můžou sníst všechno a nemají celulitidu a tlustou prdel jako já?😂A čím jsem starší,tím víc mám sama ze sebe trauma😂  

Jinak včerejší masáž masakr..použila na mě ruce,válečky,nějaký bambusový plácačky a ty baňky..mám všude po těle ty kulatý fleky po baňkách..takže teď se ani nemůžu jít někam vykoupat..no a když jsem pak jela domů na skútru,chytla mě bouřka jako prase..nikdy jsem se tak nebála na tom skútru,jako včera..totál nárazový vichr,brutální déšť a blesky všude..když jsem dojela domů,crčela ze mě voda..a pak jsem ještě metelila v tý bouřce ke zvířátkům,takže by se ze mě včera dala vyždímat studna vody😂 


Boky, to známe 

lesnizinka
lesnizinka (2086 příspěvků) 03.08.2024, 21:47:38 xxx.xxx.93.40

Zapomněla jsem napsat, že po měsíci u nás sprchlo. Asi mám být ráda - 15mm, jedna skorobouřka a pak ještě takový deštíček. Na momentální zalití to bylo, stromům to bohužel nijak nepomůže, ty už žloutnou a letí z nich listí😟 Včera mi u smíšené čtyřhry málem prdla cévka. Ještě, že mě předtím strašně moc potěšili šermíři, ti to zvládli úžasně, hlavně skvělý Jakub Jurka, děkujem👍 No a pak ten tenis😏 Nakonec vyhráli, ale to byl tak děsný výkon a takové nervy, že jsem se ani nedokázala z první a zřejmě jediné zlaté medaile radovat, nebyla jsem schopná to rozdýchat. A dnes to hoši pěkně pohnojili. Všichni by měli jít ,,někam s hlavou", protože tak to posr…, to se hned tak nevidí. Oni všichni fakt dokážou prohrát i neprohratelné🙄

Fikovnice
Fikovnice (5766 příspěvků) 04.08.2024, 05:15:22 xxx.xxx.32.250
lesnizinka:

Buggyro do Bosny??😲 Tak to mě popravdě vůbec nenapadlo, ani nevím, že se tam jezdí. Oni mají přístup k moři? Na mapách jsem kdysi koukala(tuším v zimě) a připadlo mi, že ne. Říkala jsem Tomovi, že jim taky ti nenažraní Chorvaté mohli kousek toho pobřeží nechat, mají dost. Ale to jsem původně koukala asi na Černou Horu, si vzpomínám.

Aha, teď to vidím, koukla jsem pořádně, mají tam takový kousíček vystrčený…😉 No jo, Chorvati by přišli o slavný Dubrovník😏


Raduš, ale Černá Hora má přece taky moře.

Fikovnice
Fikovnice (5766 příspěvků) 04.08.2024, 05:19:45 xxx.xxx.32.250
»
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 03.08.2024, 21:47:38

Co blbneš? Katka byla TOP!!! Jako jo, trochu to za Tomáše táhla ona, ale jsem názoru, že je v současnosti opravdu TOP světovou deblistkou. Pamatuji si ji dlouho, od jejích začátků a vyzrála dost i psychicky/emocionálně. Jako jo, nervy to byly, ale dali to a to je hlavní. No a ten čínskej pár - to byli sympoši!👍 Ten chlap byl asi nejvyšší Číňan, jakýho jsem kdy viděla!😄 A furt vysmátí, i po prohře…

To včera nenadchli naši kluci v deblu o bronz. Ti byli dost Amíkama převálcovaní.

Bobca
Bobca (1423 příspěvků) 04.08.2024, 10:11:45 xxx.xxx.20.192

Podívejte na Bobcu. Půl života se trápila, že nemá prsa a teď by je řada prodala (pardon, sama to psala). 😜

?Kozy jak vozy a vzadu nic,nohy hubené..to jsem psala🙂

Né prsa!!zadel!!..Byla jsem plochá vzadu!🙂Prsa jsem měla nejmenší asi 3,když jsem zhubla na těch 60..teď mám 95 G-H😇

lesnizinka
lesnizinka (2086 příspěvků) 04.08.2024, 10:38:38 xxx.xxx.93.40
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 04.08.2024, 05:19:45

Jani, Černá Hora moře samozřejmě má, ale tu jsem teď neřešila, na tu jsem koukala v zimě, po nějaké reportáži v telce. U toho jsem koukla i vedle na tu Bosnu a tam jsem si jistá nebyla, protože jsem si to nepřiblížila. 

Kačka je dobrá, než začne nervit. Ke konci, už to měli nahnuté, zkazili oba co se dalo. Tak jak ti kluci včera, to byl děs-běs i od Macháče, který se v deblu vyšvihnul. Jeho deblový spoluhráč je právě ten Číňan, co bral stříbro, kluci spolu už nějakou dobu hrajou a jde jim to. Ta Číňanka naopak v deblu kopyto, to bylo našich jediné štěstí, jinak byli v perdeli😉

P.S. Číňani jsou poměrně vysocí, z asiatů jako národ asi nejvyšší.

lesnizinka
lesnizinka (2086 příspěvků) 04.08.2024, 10:56:26 xxx.xxx.93.40
»
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 04.08.2024, 10:11:45

😛 vždyť to říkám, postavu jako já. Když trochu zhubnu, zhubnou mi i prsa. Já jsem spokojená, že jsou zase celá zpátky v podprdě, ne tak Tom😜

Fikovnice
Fikovnice (5766 příspěvků) 04.08.2024, 13:58:35 xxx.xxx.32.250
lesnizinka:

Jani, Černá Hora moře samozřejmě má, ale tu jsem teď neřešila, na tu jsem koukala v zimě, po nějaké reportáži v telce. U toho jsem koukla i vedle na tu Bosnu a tam jsem si jistá nebyla, protože jsem si to nepřiblížila. 

Kačka je dobrá, než začne nervit. Ke konci, už to měli nahnuté, zkazili oba co se dalo. Tak jak ti kluci včera, to byl děs-běs i od Macháče, který se v deblu vyšvihnul. Jeho deblový spoluhráč je právě ten Číňan, co bral stříbro, kluci spolu už nějakou dobu hrajou a jde jim to. Ta Číňanka naopak v deblu kopyto, to bylo našich jediné štěstí, jinak byli v perdeli😉

P.S. Číňani jsou poměrně vysocí, z asiatů jako národ asi nejvyšší.


Jj, já vím, že jsou deblový pár - ten Číňan a Tomáš. Tenis patří mezi moje nejmilejší sporty.

Ale teda před chvílí to byl děs běs - naše holky. Dívala ses? Chvílemi jsem si říkala, že bych to snad líp zahrála já 🤭, samozřejmě zamlada a když jsem ještě dost hrávala.

lesnizinka
lesnizinka (2086 příspěvků) 04.08.2024, 17:13:52 xxx.xxx.93.40
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 04.08.2024, 13:58:35

Přesně tak🙄 Volala mamka: dopr…to snad není možné, co ty dvě tam předvádějí, to bych i já snad zahrála líp😜 To co hrály posledně, bylo stejně hrozné, jen soupeřky byly ještě horší(kupodivu to ještě šlo😏) Člověk by si myslel, že trenéři s nima sednou a proberou se ty chyby a jak se to má hrát. Nejspíš ne, piánko, olympiáda je pro naše sportovce jak jsem pochopila ,,hromadná veselice".

Canka
Canka (383 příspěvků) 04.08.2024, 19:46:45 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Vím vím,Mekáč a ostatní fast foody jsem si teď úplně zakázala😀I sladkosti..nahrazuji si to ovocem hodně a řeckým jogurtem s medem….a funguje to..držím ty kalorický tabulky 3 týdny a 3 kila jsou dole..kaloricky jsem si nastavila 1700 kcal..a dá se to v pohodě a nemám hlad..a ano,vůle je to,comi chybí..nevydržím u ničeho dlouho..a protože jsem milovnicí jídla,je to opravdu opravdu těžké.. dělám si to sama..vím to..pohybu mám 3 prdele,ale to jídlo je můj mor😀Nespočítám ani,kolik sladkýho jsem schopná denně spořádat..

Dneska jsem dopoledne vyrazila s kobčou na takovou pohodovou vyjížďku..sem tam jsme popásli,já si poležela v trávě a pak zase pokračovali…bylo to super..a odpoledne jsem se vydala na výšlap do hor a chytla mě bouřka jako prase😂Nejdou sem dávat videa,jinak bych vám to sem dala,co jsem natočila,ale fakt pěkná smršť..každopádně v horách a v lesích by se mi líbilo..malá roubenka,velká louka pro koňuchy..ach joooo

Obrázek Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.