Aktuálně: 4 047 inzerátů199 683 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Třetí víčko

Fikovnice
Fikovnice (5766 příspěvků) 01.08.2024, 14:55:50 xxx.xxx.32.240
»
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 01.08.2024, 13:45:37

Ronjo, děkuji moc, i ostatním. Už vyřešeno - popsala jsem zážitek/zážitky ve Všeobecném pokecu… Myslím, že by ale nad ránem nikdo nevěřil svým očím, jak šátrám po jedné halence, druhé halence a následně teplém pleteném svetru. Vůbec mi to nešlo oblíct, po x pokusech jsem to nějak dala, a ležela v “trojobalu” v tom šíleném vedru a klepala se tak, že se kočky bály (už by si ale mohly pomalu zvyknout, že…😀), ona se i postel posouvala mým klepáním se po pokoji, a vydávala zvuky typu “Dzzzzz, to je kosa, brrrrrrr….” 😀

Fikovnice
Fikovnice (5766 příspěvků) 01.08.2024, 14:58:20 xxx.xxx.32.240
»
Odpověď na příspěvek uživatele Bodlinka z 01.08.2024, 13:31:15

Taxík byl v mých úvahách…jen bych musela shánět někoho známého mezi taxikáři, ptž v Brně neznalého natáhnou šíleným způsobem!👎

Ph (neregistrovaný) 01.08.2024, 16:35:00 xxx.xxx.93.71
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 01.08.2024, 14:58:20

Kdyz me vyhodili ve 4 rano z pohotovosti v nemocnici - Bolt.

Ted jsem byla par tydnu bez auta -tak ve stavu nouze taky jezdil Bolt ( byt nekde na cas s nasimi spoji MHD neni obcas snadne ) . Myslim si, ze ty ceny odpovidaji zhruba spotrebe meho auta 😇

a btw. vozi i zvirata 

Canka
Canka (383 příspěvků) 01.08.2024, 17:03:00 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Nějak nestíhám a nestíhám😂Ale taková klasika u mě..musím se polepšit..příspěvky už ani nestíhám číst..ale teď se na to už fakt zaměřím..ať to tady neflákám..

V neděli jsem holky byla na maderoterapii…nevím,jestli znáte..masáž takovými dřevěnými válečky..na rozproudění lymfy v těle..50 minut to trvalo a já nemohla dva dny chodit😂Byla to masáž nohou,zadku,boků a břicha…jak kdybych dva dny v kuse posilovala😂Tak mě boleli svaly…

No a dneska jdu pro změnu na intenzivní anticelulitidní masáž😂Blíží se dovolená(plánuji zase konec srpna,začátek září) a tak musím zase zařadit kroky hubnoucí😂Už jsem najela i kalorický tabulky,tak snad něco shodím ja tlusťoch..jsem si naprosto vědoma toho,že je to u mě jenom o tom jídle..že se cpu sladkým a fast foodama..takže si dávám stopku s těmahle hnusama😂

Proč nemůže existovat něco,jako je liposukce,co ti odsaje tuk a pak můžeš zase jíst a stálo by to třeba 2000,-kč😂

Fikovnice
Fikovnice (5766 příspěvků) 01.08.2024, 17:31:53 xxx.xxx.32.240
»
Odpověď na příspěvek uživatele Ph z 01.08.2024, 16:35:00

Jj, máte pravdu, jen je problém, že na to musí být tuším apka. Myslím, že párkrát mi jej volali přátelé. Ale tuším, že z NTB to nelze. A zpět už vůbec ne (noťas bych s sebou nevezla).

Ale vím, že ceny má příznivé.

Orionka (neregistrovaný) 02.08.2024, 09:06:11 xxx:xxx.e6d2:11e7
»
Odpověď na příspěvek uživatele Canka z 01.08.2024, 17:03:00

Liposukce přece existuje, ale to musí být asi tuku víc, než máte vy. Také existuje bandáž žaludku….udělají vám na žaludku uzel a máte k dispozici jen půlku. Víc se do vás navejde….. když tedy nemáte pevné odhodlání, že takhle tedy ne a žádné nedojedky, prostě do sebe tu svou porci nacpete…..😜

Bobca
Bobca (1423 příspěvků) 02.08.2024, 09:10:13 xxx.xxx.20.192
Fikovnice:

No, to mě odvezou do špitálu… Kdyby ještě existovaly takové ty převozové sanity…ale stejně myslím, že by se se mnou nevezli k PL. Jinak mně je líp, ale mám nasazená ATB a rozhodně si nemyslím, že bych v tomto stavu a s ATB měla chodit do práce. Takto to, na pohodu, vzala i pražská šéfová. No tak se uvidí, co se dozvím v 15h… Jak jsem psala, postoj sestry chápu…


Jani-promiň přímost🙏..nechápu,nemůžeš se pomalu obléct,máš třesavku,a ty řešíš převoz taxíkem,nebo něčím,"někam"..kam?Doktora budeš řešit pak po telefonu?? po 15 hodině?Proč si fakt nezavoláš rychlou?v takovém stavu??😲že tě odvezou do špitálu? a nepatříš tam náhodou?v takovém stavu?Ta ATB ti někdo předepsal,ne?Nedělej hrdinku🙏prosím..

To senior-taxi ,nevím,jestli ho mají i jiná města,ale mělo by se objednat den předem přes"dispečerku",ale když se zavolá přímo řidiči,tak pokud má čas,přijede.Vykládal mi,že vezl akutní bolest zubu na zavolání hned.

Bobca
Bobca (1423 příspěvků) 02.08.2024, 09:24:57 xxx.xxx.20.192
Orionka:

Liposukce přece existuje, ale to musí být asi tuku víc, než máte vy. Také existuje bandáž žaludku….udělají vám na žaludku uzel a máte k dispozici jen půlku. Víc se do vás navejde….. když tedy nemáte pevné odhodlání, že takhle tedy ne a žádné nedojedky, prostě do sebe tu svou porci nacpete…..😜


Nikča na liposukci,ani bandáž "nedosáhne"svou postavou😏..Je trdlo..má pěknou postavu-podle fotek-to sladké vyběhá,nevím,co řeší..prostě na těch partiích,co by chtěla zhubnout,nezhubne dietama..Bandáž stojí myslím přes 100000,známá na ní byla,vypadá teď strašně!!když měla pár kil navíc,bala pěkná(vůbec na to nemusela jít,ze známosti jí to udělali)..liposukce teď nevím,v 90tkách jsem za ni dala 12000+ 1200 anestezie a ubytování..odsáli mi 2 litry,dalších 20kilo jsem zhubla během "chvilky"(pár měsíců)..Držela jsem se dost dlouho,jenže na benzince člověk sedí,tlačí do hlavy brambůrky,sladké pití…a pomaloučku polehoučku🤗….I když odsají většinu tukových buněk,tak všechny né..Niki,vyprdni se na to…Ty máš jen silně vyvinutou slabou vůli-jak já👌Buď prosím svá!!veselá👍

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 02.08.2024, 09:58:05 xxx.xxx.198.226
»
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 02.08.2024, 09:10:13

Já to nechtěla říkat, ale souhlasím. Doktoři jsou nejhorší pacienti 😀 Proto asi všichni reagovali pak s takovou ouctou, když to Fikovnice zmínila…

Fikovnice
Fikovnice (5766 příspěvků) 02.08.2024, 13:47:05 xxx.xxx.32.240
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 02.08.2024, 09:58:05

Bohužel nevidíte do některých věcí. Já bych ve špitále nepřežila. Nechci to zde rozebírat… Jedna z mých nejhorších sepsí trvala přes dva měsíce, vybojovala jsem ji doma…a jsem si víc než jistá, že ve špitále bych to nedala. Ostatně první sepsi mi vyrobili při hospitalizaci a od té doby se to veze…v určitých intervalech se vrací.

Jinak včera jsem už měla roupy, dnes teda pro změnu roupy nemám…😟

Jo ad úcta: To je zdejší zvyklost. Proto jsem psala, že to nerada používám, nedělá mi to dobře. Až když se ke mně chová někdo jako hovado (viz třeba slečna na recepci na Očním, tak jo). Včerejší sestru jsem chápala… A ani jsme se nijak nechytly, nepohádaly. Já jí dokonce napsala, že mám pro její jednání plné pochopení. 

Fikovnice
Fikovnice (5766 příspěvků) 02.08.2024, 13:54:00 xxx.xxx.32.240
»
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 02.08.2024, 09:10:13

Bobčo, sepse dělá septické špice - tj. vystoupá horečka - na 40 (i víc) a zase spadne. Jak jsem psala, už jsem zažila, že jsem tyto špice měla dva měsíce. Teď to začalo ve středu někdy ve 4h ráno, přijde to ze sekundy na sekundu. Jak dlouho to trvalo, nevím. Pak to spadne, klidně do normálních hodnot. Pomnoží se baktérie a v momentě, kdy se vyplaví do krve, dojde tady k té septické horečce. Úplnou definici sepse to nesplňuje, jde o septikémii, ale to teď nechci rozebírat. Včera mi bylo celkem přijatelně. Dnes je to nějaký horší, ale špice zatím ne. Zato opar s prominutím jak prase velkej!👎

Jinak včera jsem normálně šontala po bytě, podle Mirka šontat mám (kvůli trombembolii). ATB mi obvykle napíše Mirek nebo sestřenice. Sestřenice od rána psala:"Urgentně nasaď ATB, do hodiny od příznaků!!!" To jsem tentokrát stihla. Dokonce na radu sestřenice se měnily. Co mě štve, mám v sobě 4 tablety a sr…. jak bič! A  to tu mám laktobacily a další podpůrné prostředky…

Bobca
Bobca (1423 příspěvků) 02.08.2024, 14:48:04 xxx.xxx.20.192
Fikovnice:

Bobčo, sepse dělá septické špice - tj. vystoupá horečka - na 40 (i víc) a zase spadne. Jak jsem psala, už jsem zažila, že jsem tyto špice měla dva měsíce. Teď to začalo ve středu někdy ve 4h ráno, přijde to ze sekundy na sekundu. Jak dlouho to trvalo, nevím. Pak to spadne, klidně do normálních hodnot. Pomnoží se baktérie a v momentě, kdy se vyplaví do krve, dojde tady k té septické horečce. Úplnou definici sepse to nesplňuje, jde o septikémii, ale to teď nechci rozebírat. Včera mi bylo celkem přijatelně. Dnes je to nějaký horší, ale špice zatím ne. Zato opar s prominutím jak prase velkej!👎

Jinak včera jsem normálně šontala po bytě, podle Mirka šontat mám (kvůli trombembolii). ATB mi obvykle napíše Mirek nebo sestřenice. Sestřenice od rána psala:"Urgentně nasaď ATB, do hodiny od příznaků!!!" To jsem tentokrát stihla. Dokonce na radu sestřenice se měnily. Co mě štve, mám v sobě 4 tablety a sr…. jak bič! A  to tu mám laktobacily a další podpůrné prostředky…


Jani,Jani🤔….právě,že ty jak to napíšeš po “doktorsky”..jakési septické špice,septikémie atd.to zní hrozně,ty tvoje odborné názvy😇...Vím,že to máš častěji,pamatuju ještě z iFauny..

Fikovnice
Fikovnice (5766 příspěvků) 02.08.2024, 15:11:24 xxx.xxx.32.240
»
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 02.08.2024, 14:48:04

Septická špice = vyletí horečka (na 40 i víc), klepeš se jak ratlík. Pak spadne teplota - klidně do normálu. A pak zas vystoupá/vyletí, a tak se to opakuje, dokud nezničíš baktérie. Takže se tady používá termín Zlatá hodina = do hodiny od té první špice nasadit ATB, což se mi tentokrát podařilo… K tomu obvykle vyletí CRP do závratných výšin a rozhodí se další hodnoty. U mě se za cca 30 těchto stavů nepodařilo vykultivovat agens = tu baktérii.

Orionka (neregistrovaný) 02.08.2024, 16:53:13 xxx:xxx.e6d2:11e7
Buggyra:

Být Nikčou, tak se na nějaké hubnutí srdečně vykvajznu, taková krasavice výstavní! Radost pohledět. Jen držet váhu a je to, úplně ideál.


Jsem s vámi za jedno. To já jen tak, že po té liposukci vzdychala.

Canka
Canka (383 příspěvků) 02.08.2024, 18:30:34 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Je teda pravda,že o tý liposukci jsem jeden čas ale vážně hodně přemýšlela..protože Bobi přesně jak píšeš,já na těch problematických partiích nikdy nezhubnu..zkusila jsem toho tolik..a ta liposukce by se nabízela😂Ale neee..nepůjdu na to samozřejmě..zbytečný peníze,který můžu investovat do zvířectva🙃Ale můžu o tom snít,že by mě mohli odsát😂Víte jak závidím hubeným holkám,co můžou sníst všechno a nemají celulitidu a tlustou prdel jako já?😂A čím jsem starší,tím víc mám sama ze sebe trauma😂  

Jinak včerejší masáž masakr..použila na mě ruce,válečky,nějaký bambusový plácačky a ty baňky..mám všude po těle ty kulatý fleky po baňkách..takže teď se ani nemůžu jít někam vykoupat..no a když jsem pak jela domů na skútru,chytla mě bouřka jako prase..nikdy jsem se tak nebála na tom skútru,jako včera..totál nárazový vichr,brutální déšť a blesky všude..když jsem dojela domů,crčela ze mě voda..a pak jsem ještě metelila v tý bouřce ke zvířátkům,takže by se ze mě včera dala vyždímat studna vody😂 

Bodlinka
Bodlinka (1262 příspěvků) 02.08.2024, 19:20:03 xxx.xxx.89.73

já jsem dneska děsně aktivně strhala v ložnici polystyrenový tapety, protože to bylo od koček už hnusný

a teď je to ještě hnusnejší a doufám, že to přes víkend zvládnu aspoň oškrabat a napenetrovat. ten pokojíček je malej, ale těch vrstev starých barev je hodně.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.