Aktuálně: 4 057 inzerátů199 782 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Třetí víčko

Doron
Doron (2373 příspěvků) 11.07.2024, 10:01:26 xxx.xxx.6.72

Zdá se, že všichni budeme muset přejít na jižanský styl a žít ráno,  večer a v noci. Tohle se nedá!

Podpapíraků je u nás teď taky hodně,  jsou překryté hromadami toaletního papíru. Nějaký nový mrav, či co….Buďte ráda Buggyro, že to koně aspoň nežerou…

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 11.07.2024, 10:15:56 xxx.xxx.119.6

Podpapírák! Jsem si nemohla vzpomenout, jak se tomu říká😁. Uf, to klepu, že na tohle tady narazím ne moc často. Ono třeba já jsem držák, odskočím si než se jde ven - to je jasný, a pak radši držím, neb bych myslela na klíšťata a v moderní době i na fotopasti. Jó, když jsem byla na výletě, to jsem se styděla za to, jak ta turistická trasa vypadala.

Saga
Saga (511 příspěvků) 11.07.2024, 10:17:23 xxx.xxx.167.183

Doron já nemusím😄, ne fakt není mým cílem nikoho naštvat, ale když prostě já jsem tak spoko, když je takhle😉! Z nějakých 35°C se prostě nepoprdím a normálně venku funguju na sluníčku bez pokrývky hlavy i opalováku (neboť obojí nesnáším, zvlášť ty páchnoucí opalováky🤮). Prostě jen zvolním tempo, dělám pomaleji, pak se osvěžím v místní říčce nebo ve sprše, pořádně se napiju a frčím dál. Venku jsem tak od 15 do 19 a upe v poho. V noci spím jak mimino. Já se tak mám😄😄😄.

Saga
Saga (511 příspěvků) 11.07.2024, 10:20:08 xxx.xxx.167.183

Do 15h cca jsem  práci, jinak o víkendu i dopo samože.

Jo a holky v sobotu 13.7. si jedu do naší drůbežárny pro nové kuřičky🐔! Kurník už je vybílený a hezky vyschlý, zahrádka posečená a opečovaná a připravená na příchod nových soudružek!

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 11.07.2024, 10:53:16 xxx.xxx.119.6

Já Vám to přeju, že to takhle máte, rozhodně je to výhoda. No a slepičky tak ty závidím, už bych chtěla taky svoje, ale musím minimálně rok (počítám dýl) vydržet, zatím si užívám sousedovic. Ony jsou slepice vážně milý a legrační stvoření🙂 dáte pak nějaký fotos? 

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 11.07.2024, 10:59:51 xxx.xxx.198.226
Ronja s motejlem:

U nás v noci lehký deštík, opravdu jen tak na osvěžení, který už se ale vytratilo. Mno jsem ráda, že aspoň tu ložnici mám zatemněnou, zatím se to takhle v noci dá. I když do budoucna to bude chtít pořídit ještě lehčí deky, já i ve vedru musím byt zachumlaná, jinak neusnu. 


Dobré je obyčejné bavlněné prostěradlo 🙂

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 11.07.2024, 11:03:33 xxx.xxx.198.226

Já jsem taky venku zpravidla od 4 do večera, ale že bych si z těch veder nic nedělala… Taky bez opalováku, protože jsem venku denně, tak na co, že. Kůže si zvyká průběžně, na konci sezony jsem jak příslušník jiného etnika 😀 Na velké přímé slunce, kdy vím, že budu dlouho na něm (obracení sena, sekání, o víkendu pobíhání po závodech) si klobouk beru, protože normoš strávím aspoň hodinu z té doby na koni a tj. aspoň dvě hodiny z té doby s helmou na hlavě. Tak ta hlava na to zase tak zvyklá není. Vedro mě ale teda moc nenadchává, ale to ani zima, takže těžko si vybrat.

Saga
Saga (511 příspěvků) 11.07.2024, 11:29:25 xxx.xxx.167.183

Ronjo, foto určo dodám! Mám v domácím PC i foto soudružek, co už jaksi nyní obývají mrazák, tak to můžu dát i s porovnáním. Foto je z loňského července, tže to bude přesně po roce! 

Já když sekám nebo obracím seno, tak se zpotím taky, to je jasná věc, ale prostě jinak to se mnou nic nedělá. Jsem rudá ve xichtě, funím jak čtyři Sagy, ale to je asi tak všechno. Seno jsem letos obracela výhradně za pravého poledne, souseda z toho málem kleplo a to se na mě jenom díval😄. Fakt je, že na koni teď nejezdím, ne kvůli mě, ale kvůli ní. To je magnet na hmyz🤮je z toho strašně vzteklá, z toho hmyzu, a jako pravá příslušnice svého plemene se extrémně potí, čímž ten hmyz láká. Tže my se chodíme furt koupat, proto ani nemá cenu jí repelentit, když jí furt máčím, včera jsme nebyly, ale dneska asi půjdem, má to moc ráda. Fakt je že jaro a podzim jsou ke koníkům i ke mně asi nejideálnější, v létě ten hmyz je prostě fakt “super”. Zimu nesnáším, to je období, které by se mělo zakázat😠.

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 11.07.2024, 11:47:47 xxx.xxx.119.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 11.07.2024, 11:32:50

🤣

orionka-2
orionka-2 (1033 příspěvků) 11.07.2024, 12:12:34 xxx.xxx.64.54
Buggyra:

Já mám za to, že to byl od Orionky vtip, ne? Nebo jsem zase něco nepochopila?


Buggyro, byl to pochopitelně vtip, však jsem tam naskládala všechny smajly, co mi přišly pod ruku. Mně za dělnické peníze vystudovala většina rodiny, někteří jedinci i v Brně 🙂). Vlastně všichni kromě mě a bráchy. 

Tak se snad Dája přestane mračit.

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 11.07.2024, 12:25:01 xxx.xxx.119.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Saga z 11.07.2024, 11:29:25

Já zimu miluju, jen mě sejří zima a"la 14 stupňů. Jojo, každej jsme nějakej🙂. 

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 11.07.2024, 13:20:58 xxx.xxx.119.6

Přivezli mi oblečení, jsem si objednala koženou podprsenku, ani o tom nevím🤣. No nějak jsem ten materiál přehlídla, nebo mi v hlavě zase běhali skřítci nebo prostě nevím. Ale ona je příjemná🙈, ten vnitřek je takovej jemnej, heboučkej, do veder teda moc praktická nebude😁. Takže jí udělám pápá…ale i velikost sedí, kůže pitomá! 

Saga
Saga (511 příspěvků) 11.07.2024, 13:22:26 xxx.xxx.167.183

Ronjo, tak to je dobrý😄právě, když je zima ala 14 stupňů, tak to je ten jediný stupeň zimy, co jsem ochotná snést bez keců a depresí😄! To mám maximálně 4 vrstvy a ne dvacet vrstev hader a jsem celkem snesitelná. Ale je to dobře, že jsme každý jiný, aspoň se ty naše stížnosti na počasí během roku tak nějak rozptýlí!😉

Saga
Saga (511 příspěvků) 11.07.2024, 13:25:03 xxx.xxx.167.183

Ronjo, ale pokud velikost sedí, tak teď můžete být za Xenu, no ne?😄 Já bych to ještě přehodnotila! A teda jsem vůbec nevěděla, že podprda z takovéhleho materiálu vůbec existuje, to jsem zase o jednu informaci bohatší.

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 11.07.2024, 14:13:14 xxx.xxx.119.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Saga z 11.07.2024, 13:25:03

Nevěděla? Jděte. Taky nepobíháte na jehlách po hvězdných párty? V sáčku s výstřihem až k pupíku a ještě mnohem dál a s přiznanou koženou podprdou😮??? Možná na zimu by mohla být dobrá, prapředky asi taky něco takovýho nosily, ne?🤣  Ať už je zima.

Saga
Saga (511 příspěvků) 11.07.2024, 14:27:01 xxx.xxx.167.183

No tak ale když už je to venku…😄Pochopitelně mám zrajzovaný všechny červený koberce široko daleko, ve Varech nezůstalo jedno voko suchý😄afterparty a tak všelijak že jo😄! Jen jestli jsem si ty červený koberce nepopletla s těma stájovejma rohožema ve výběhu? Že by takhle vypadal úpal? Jsem ho nikdy neměla nóó!

Ale kuš se zimou😄!

Canka
Canka (383 příspěvků) 11.07.2024, 21:50:28 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Teda konečně mám všechno poflákáno a doděláno po ty dovče,měla jsem spoustu restů..jako záhul pro mě je to počasí tady u nás😂V Londýně bylo 19-22 °C,zataženo,déšť,sem tam sluníčko..a pak člověk přiletí domů a tady 32°C a vedro na chcípnutí..dneska jsem si konečně našla čas na chvilku u vody a bylo to fakt osvěžující…dneska byla konečně trochu bouřka a pršelo,ale nic moc…zítra má být podle předpovědi kolem 14 hodiny nějaká mega bouřka,tak jsem zvědavá…každopádně jsem za těch pár dní v Londýně,kdy jsme se cpali sladkostmi a street foodem přibrala další 3 kil,takže už 2.den držím kalorický tabulky..musím to zase shodit sakra😂A teda spočítala jsem ten náš 5 denní výlet(vyjma dne lříletu večer) a komplet s letenkou mě to vyšlo na 14500,- kč🤧Trochu drahá sranda,alr nejvíc nás vyšlo jídlo a vstupy do atrakcí..byli jsme v zoo,v podzemí,na pohyblivých obrazech,klub s bruslemi…no hnus velebnosti😂Fotky jsem nějaké dám,ale přiznám se,že nejvíc mám videí a ty sem dát nejdou…

Jinak jsem teda totál zklamaná z toho,že ten pozemek vedle mě je pronajatý na ty zahrádky…už je tam asi 6 zahrádek,natahané karavany,stany apod….hluk jako kráva a hlavně haranti..ať si mě tu ženský matky odsoudí jak chtějí,ale nesnáším.ty nevychovaný spratky uřvaný..křik,řev,brek,vztekání..rodiče je mají na háku..úplně mi to kazí můj klid a pohodu,kterou jsem bez sousedů měla..dneska jsme se kvůli tomu zhádali..kvůli cestě,kvůli tomu hluku…chtěla jsem u zvířátek spát,ale to ani kvůli tomu bordelu tam nejde…snad třeba zítra..už aby harantům skončili prázdniny a šli do školy.. 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.