Aktuálně: 4 059 inzerátů199 794 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Třetí víčko

Orionka (neregistrovaný) 10.07.2024, 19:48:11 xxx.xxx.155.37
Fikovnice:

To je generikum od Aulinu…a bojím se, že je preskripčně vázaný. I ten topický gel/krém.


Nevím co je generikum, preskripčně, topický. A vlastně ani Aulin - asi mazání. 🥺😃

Doron
Doron (2373 příspěvků) 10.07.2024, 19:52:44 xxx.xxx.166.104
»
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 10.07.2024, 19:43:57

Já musím priznat, že mám z divokých koček docela respekt a taky tedy nemívám k dispozici ty drogy ;)

Bodlinka je prostě takový akční anděl strážný! 🙂

Orionka (neregistrovaný) 10.07.2024, 20:04:18 xxx.xxx.155.37
Doron:

Já musím priznat, že mám z divokých koček docela respekt a taky tedy nemívám k dispozici ty drogy ;)

Bodlinka je prostě takový akční anděl strážný! 🙂


Jasně, že je dobrá. Však na to 6 let studovala za dělnické peníze 👏🙆🙋🥂

Bodlinka
Bodlinka (1264 příspěvků) 10.07.2024, 20:05:28 xxx.xxx.92.239
»
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 10.07.2024, 19:43:57

no domů to bylo jednoduchý, protože jsem prostě na místo přinesla ručník, no, osušku a celé jsem to posichrovala lehkou sedací, tzn. plechovka fungovala jako košík a jestřábí čepička, ručník neutralizoval tlapky, do odhalené hýždě šla injekce a pak už stačil ručník jako bariéra proti hmyzákům. asi by stačil ten ručník na odnos samotný

ale teď už by akce s ručníkem byla náročnější. možná deku.

Orionka (neregistrovaný) 10.07.2024, 20:07:01 xxx.xxx.155.37
Ronja s motejlem:

To mi udělal jednou soused, před brankou hovno jako kráva - pardon, ale ono to tak bylo. Jenže, já jsem sice blbá ale zas ne tak. Protože dát si dvě a dvě dohromady = psy tu pravidelně venčíme jen my dva a kukuřici v bobcích má milej Killer, to tak jako člověk vidí, když to pravidelně překračuje. No vzala jsem lopatu, bobek nabrala a položila mu ho před branku. Světe div se, od tý doby se to (zatím) neopakovalo.

No to mě ta lidská neohleduplnost teda dneska rozčílila. 


Tak ne soused, ale pes. Málem jsem upadla, když jsem si představila souseda v dřepu. A kukuřici v h…ě. Killer - příjmení?…..

Orionka (neregistrovaný) 10.07.2024, 20:16:07 xxx.xxx.155.37
Ronja s motejlem:

Sardullah a mě to tuze mrzí. Nedivím se, když mají lidi na předzahrádkách různý cedule o nekadění psů, protože to už musí být opravdu dost frustrující, když se člověk o ten kousek zeleně a kytiček před plotem stará, chce to mít hezký a vyšlápnout bobek, že jo…No tak zkusit dát tam ceduli - Vidím vás, Donalde Hovňoure…nevím. To kolikrát zírám, co za vulgarity jsou někteří schopni tam napsat, ale ono je pravda, že nervy má člověk jen jedny.

U nás je takový dusno, že mi neschnou podlahy😁. A na déšť to nevypadá, ona ho teď zahrádka kdovíjak nepotřebuje, ale osvěžení by taky nevadilo.


Kolega měl kdysi podobný problém. Zaparkoval na příjezdu ke garáži, vystrčil nohu z auta chtěje vystoupit a stál v exkrementu. V předzahrádce. Vyrobili jsme mu ceduli “nepouštějte sem své psy, hrozí otrava, leží tu návnada na krysy”. Žádná zmínka o ho…ě. 

Orionka (neregistrovaný) 10.07.2024, 20:28:04 xxx.xxx.155.37
Buggyra:

Koš tam není, jsou tam popelnice. Po celé cestě až ke konci civilizace. Kde to ho*no můžou nechat ležet a taky nechávají (třeba uprostřed vchodu do výběhu, že…).

Ne, rozum zůstává stát.

Tak snad když je před barákem popelnice, tak ten pytlík hodím do ní, ne? Je jedno, čí ta popelnice je, teda v naší vesnici je to jedno, jsou to všechno nesoukromé popelnice, které vyváží stejná firma a každý občan platí stejnou částku, popelnice jsou samozřejmě k dispozici všem. I kdyby každý platil za objem právě té popelnice před barákem, tak ta za měsíc řekněme krabice mlíka ho*en by skutečně změnu neudělala.


To si myslíte vy, že popelnice jsou věc veřejná. Majitel domu si nic takového nepřipouští. Kolikrát jsem se s pytlíkem plížila k popelnici a když víko nepatrně klaplo: “co nám to tam házíte? dddddddd”. Někdy jsem se omluvila, že koš nikde. Jednodušší bylo, dělat že se mě to netýká a co nejrychleji vyklidit bojiště.

Dát tam plastový kyblík na podstavci s obrázkem?

kometa
kometa (5566 příspěvků) 10.07.2024, 20:37:16 xxx.xxx.147.163
Doron:

Bouřka nepřišla, je tady hak v papiňáku, chtěla jsem vám všem říct,že s tímhle způsobem léta zásadně nesouhlasím 🙂)))!!!  


Tak tady už podruhé bouří a podruhé prší.

Bodlinka
Bodlinka (1264 příspěvků) 10.07.2024, 21:32:21 xxx.xxx.92.239

mně by teda vadilo, kdyby mi v popelnici před domem 14 dní páchly cizí psí hovna

a děštěm neprovokovat, je vedro k padnutí a navíc čekám na tu průtrž abych se mohla těšit z nového oplechování na střeše.

lesnizinka
lesnizinka (2088 příspěvků) 10.07.2024, 22:41:36 xxx.xxx.81.86

U vody bylo dobře, pofukovalo, takže se nezdála ani tak hrozná výheň…i když byla. Samozřejmě jsem z pod stromu nevystrčila ani nohu, jen když jsem šla do vody. Horší pak doma, tam jak v pekle. Parádně jsem si zaplavala, zítra jedu zas. Akorát při prvním přeplavávání jezera jsem v rukou sakra cítila to večerní veslování. Ale podruhé a dál, ač jsem si myslela, že bude ještě hůř, se to uvolnilo, rozhýbalo asi a už dobrý👍 Muž říkal, že Viktík na chvilku odešel někam ven a vrátil se tak, že jen funěl, hubu otevřenou, jako by běžel maraton. Ač vypadá normálně zdravě, úplně happy to není ještě😟

Někdo, komu prší obden napíše, že vedro a chtělo by, aby popršelo? Že Doron? Nebudu ani komentovat, nebyla bych slušná. Nemyslím na vás, myslím všeobecně🙄 Taktéž Bodlinka😉

Niki, to to ale sakra uteklo, já myslela, že o tobě neuslyšíme týden a ty už jsi doma?!?😲

Bobi vím, že ti to nikterak nepomůže, ale já jsem v neděli při zalévání nahoře v hale, nějak šmatlavě šlápnula na schůdek u schůdků (to se mi ještě nestalo🙄) a sjela ho dolů holení, myslela jsem, že si cvrknu. Hned nad nártem, mám to modré 10cm, jako bych tam měla bércák👎 Dneska u řízení mě to bolelo jako kráva🙄

Doron
Doron (2373 příspěvků) 10.07.2024, 23:07:35 xxx.xxx.166.104

Ano, prší obden. 

Ale nešlo by to bez těch dramatických bouřek?

Tohle jako není normální. .;)))

Potřebujeme vytrvalý,vlahý deštík, ne tyhle slejváky !  

Daja
Daja (470 příspěvků) 11.07.2024, 05:12:01 xxx:xxx.b0b2:e74f

Počasí u nás hmm celou noc 21°. Tady vše živé zachraňuje ranní rosa v které si můžete umýt nohy. 

Jinak stále hic, fuj už.

Dája

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 11.07.2024, 07:30:48 xxx.xxx.198.226
Ronja s motejlem:

To už je snad lepší to nesebrat, než tam nechat válet pytlík. No a taková blbost jako že, starosta by dodal koš, klidně nějakou šunku starou, k tomu zasobu pytlů do koše a holt byste se domluvili, že to jednou za čas hodíte (někdo hodí) za lahev vína (vím, že nepijete) do popelnice? Nafotit mu, jak hezky ty sra.cky v přírodě vypadaj? 

Píšu, že je to blbost! 


No hej, já tam nemám problém koš dodat sama, stačil by igelitový pytel přivázat na strom a označit, že je to odpadkový koš.

Ale odmítám to vynášet.

Já to přežiju a nepotřebuju s tím nic dělat, jednou za rok si ty pytlíky posbírám v rámci Ukliďme česko a během týdne se tam objeví nové. Pohoda.

Mě serou ty lidi.

Saga
Saga (511 příspěvků) 11.07.2024, 07:33:36 xxx.xxx.167.183

Holky u nás pršelo včera cca od 21h tak do půlnoci, možná déle. Jako bouřka byla, ale déšť byl takový kultivovaný, žádná průtrž, co by vše smetla. U nás prší tak nějak normálně, akorát na zalití. Ve středu mi kamarád přivezl seno v malých balíčcích, když jsme je cpali na půdě pod střechu, úplně z nás lilo, asi deset jich zbylo na zemi venku, chlap děsně páskoval, že je tam necháme a uklidíme až druhý den. No donutila jsem ho, že jsme to všecko udělali hned (nemusím asi říkat, že jsme se seštěkali jak…no víte jak…) a včera, jak byl rád, že jsme to uklidili! Odpoledne bylo i u nás 37°C, což mě venku jako upe neva, ale na půdě pod střechou je tak o 15°C víc, to už by vadilo i mě a večer déšť, tže to nakonec dobře dopadlo. Dnes ráno příjemných 15°C, zalito a všude mlha, že by se dala krájet.

lesnizinka
lesnizinka (2088 příspěvků) 11.07.2024, 07:35:09 xxx.xxx.81.86
Daja:

Počasí u nás hmm celou noc 21°. Tady vše živé zachraňuje ranní rosa v které si můžete umýt nohy. 

Jinak stále hic, fuj už.

Dája


Zdravím Dajo, kéž bych mohla napsat alespoň tohle. No u nás po rose ani památka a teplota neklesla pod 24st😕 Jen moje nálada se začíná blížit bodu mrazu, třeba mě to ochladí😉 Nejsem vyspaná, nepomohl ani větrák namířený na postel.  

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 11.07.2024, 08:10:11 xxx.xxx.119.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 11.07.2024, 07:30:48

Chápu a už mlčím 🙂.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 11.07.2024, 08:20:56 xxx.xxx.198.226

Druhá veselá historka je, jak jsme vyklučili a zprovoznili zarostlou obecní cestu (kterou, mimochodem, má udržovat obec…), po které jsme se chystali romanticky jezdit (protože automobilisté ji nevyužívají, ti dále brázdí (doslova) přilehlou louku a dělají z ní oraniště, na kterém si koně lámali hnáty), no a “lidi” si z toho udělali veřejné záchodky. Normoš uprostřed cesty, mezi kolejema u auta, ho*na s vlhčenými umělohmotnými ubrousky. A že jednou se tam vydělal hádám tak školní výlet.

Jako…. no.

V tomhle srovnání mi ještě pytlíky v křoví přijdou celkem nevinné.

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 11.07.2024, 09:05:34 xxx.xxx.119.6

U nás v noci lehký deštík, opravdu jen tak na osvěžení, který už se ale vytratilo. Mno jsem ráda, že aspoň tu ložnici mám zatemněnou, zatím se to takhle v noci dá. I když do budoucna to bude chtít pořídit ještě lehčí deky, já i ve vedru musím byt zachumlaná, jinak neusnu. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.