Aktuálně: 4 054 inzerátů199 778 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Třetí víčko

Bodlinka
Bodlinka (1264 příspěvků) 08.07.2024, 20:59:35 xxx.xxx.92.24
»
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 08.07.2024, 20:32:56

to chce nějaký fígl, třeba balenou vodu. tam by mohlo být mikroplastů tolik že je to skoro jak homeopatický lego.

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 08.07.2024, 21:05:16 xxx.xxx.119.6

Bobčo, já jsem ráda, že jste nemlčela, bylo to tu zajímavý povídání. To koleno mě mrzí, vydržet s bolestí je prostě na dvě věci. To fakt ale není nic, co by Vám ulevilo? V lékárně by něco doporučit mohli? No jo, tak budu držet palce, ať to přečkáte.

lesnizinka
lesnizinka (2088 příspěvků) 08.07.2024, 23:22:20 xxx.xxx.85.70

Byli jsme na cestách, už jsem zde😉 Bobi klíííd, nenech se rozhodit, řeči se mluví a voda teče…. Miliony lidí homeopatika berou. Jistě i tady na ,,zvířatech" jsou takoví, jen to nepíšou sem, teda teď už by ani nenapsali😜 Už fůra doktorů na to studuje, lékárníci se tím také zabývají. Když jsem si posledně přišla do lékárny pro svoje, měla tam nachystané minimálně tři objednávky. Já jsem se smála: jéé, to je tady ještě nějaký další magor, co to objednává? A ona: to by ste se divila, kolik lidí to užívá. Takže asi tak. Mimochodem, pomáhalo Workovi, pomáhalo Viktíkovi (i když tam to bylo kontraproduktivní, protože to zastíralo ten pravý problém, na který by samozřejmě žádné homeo nestačilo, jen to právě dlouho mírnilo🙄) pomáhá mně, konečně mi přestalo děsné nadýmání, nějak se mi naponěkolikáté povedlo namixovat ty správné a už skoro rok mám klid. Takže je mi šumafuk, co si o tom kdo myslí.

Buggyro, s těma melounama jsme na tom stejně, přesně takto ,,velké" melounky mám taky, jenže na zemi, takže mně je na rozdíl od vás, ostatně jako každý rok, sežere slimák😎 Vlastně popršelo, takže je možné, že teď už tam nejsou😏

Hlásím, že jsem si kromě čokolád nic nekoupila, myslím žádné zbytečné hadry apod 😉 Ale jsem kočkám objednala automatické krmítko na granule, ještě ho nemám, natož vyzkoušené, no jsem zvědavá. Nebylo až tak drahé, oproti loňsku šla cena výrazně dole tak čekám,,kde bude zakopaný pes". Má ovládání přes mobil, je tam kamera i mikrofon, takže s nima můžu i mluvit. Musíme začít trénovat, kdyby jsme opravdu někdy chtěli nadýl odjet😉 Popravdě mám nerva, jen si to představím.🙄 

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 09.07.2024, 08:36:06 xxx.xxx.198.226

Dámy, já si objednala na dovču chytrý telefén.

Docela se toho děsím, jsem konzerva a umím jen tlačítka, šoupací jsem už v ruce sice párkrát měla, ale to “intuitivní” ovládání je nějak nad moje síly… 

Mám v oumyslu si v zahraničí (mimo EU zónu) koupit jejich simku na internet a právě chci “nový” telefon, aby v něm nebyla žádná moje data, kontakty.. Svůj nejspíš vypnu, ať se mi ani nikdo nedovolá, sice chci aktivovat rouming, ale stejnak strhávají peníze i za moje i za příchozí hovory, tak to nechám jen jako zálohu, kdyby se něco pos…

Chci v zahraničí se spolucestovateli, když se rozdělíme, volat přes “vocap”, to bude taky drsná výzva, já nikdy žádnou aplikaci neinstalovala, to si tam budu muset udělat nějaký účet a přihlášení, no to bude zase akce, jen co je pravda. Chlap má taky tenhle chytrouš (xiaomi redmi), tak mi určitě všechno nastaví a řekne, umí to ovládat.

Nechci se tam v “stánu” připojovat přes nějaké veřejné wifi, navíc s vlastním telefénem, tak jdu do takovéhle “výměny manželek”, je to asi to nejděsivější na celé té cestě 😀 A to ještě netuším, co tam budou stát data, snad to půjde nabíjet třeba v bankomatech, po cestě potkáme asi dva, v nejhorším holt nainstaluju žórže, páč mám spořku pro milionáře a bába od spořky tvrdila, že žórž je nejbezpečnější varianta správy financí, na rozdíl od potvrzovacích esemesek, no tak to bude legrace, až jí budu referovat, jak mi v “stánu” vybílili účet.

Snad aspoň ten foťák v tom telefénu bude výhoda. Můj foťák dva megapixely, jehož prezentaci vidíte v každém příspěvku s fotkou, není asi na dovolenou důstojným partnerem. No ale zase by bylo pěkné pak doma luštit, co jsem to vlastně kde fotila 😀

kometa
kometa (5566 příspěvků) 09.07.2024, 08:48:21 xxx.xxx.147.163
Fikovnice:

Fakt? Tak tu historku s dovolením převezmu do výuky. Můžu?


Klíďo píďo. Já ji taky dávám k dobru každý rok. Když povídám o placebu a jiných věcech.

kometa
kometa (5566 příspěvků) 09.07.2024, 08:52:15 xxx.xxx.147.163
Bodlinka:

to chce nějaký fígl, třeba balenou vodu. tam by mohlo být mikroplastů tolik že je to skoro jak homeopatický lego.


A karcinogenní ftaláty navrch.😉

kometa
kometa (5566 příspěvků) 09.07.2024, 08:57:41 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 08.07.2024, 12:33:13

Ostatně z rostlin je “milión” léků, dnes třeba vyráběných synteticky (přesto původem z fyto

A používají se stále i námelové alkaloidy k léčbě migrény?

lesnizinka
lesnizinka (2088 příspěvků) 09.07.2024, 09:57:56 xxx.xxx.81.86

Téda Buggyro, jestli tohle s telefonem všechno zvládnete, tak určitě nejste konzerva👍 Shodou okolností jsme byli včera v bance, protože jsme zjistili, že jsme si tam před 30lety zřídili účet😜 a klučina že: zrovna vám zřídím i bankovnictví přes mobil…ani muž nevěděl, co tam všechno pozadávat, natož já😏 Jsem se smála, že to je stejně naposled, co tu aplikaci vidím😛

Psala jste, že máte nějakou zahraniční dovču, ale nepsala konkrétně, kam frčíte, že ne? Jezdíte vlastně každý rok, jak třeba Niki? (a většina ,,normálních" lidí😜) Kdoví jak Nikča, snad se ozve alespoň jednou, jak se má. Koukaje na Wimbledon, není tam ani teplo a hlavně tam několikrát denně zmokne😏

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 09.07.2024, 10:06:00 xxx.xxx.198.226

Já právě bankovnictví přes mobil nemám vůbec aktivované, protože to odmítám. Si to MOŽNÁ zřídím jen na tu dovo.

Nepsala jsem, kam frčím, ale je to jihovýchod mimo EU, tak snad to bude v poho… Já to raději napíšu až jestli se vrátíme 😀

Pojedu na déle než 3 dny do zahraničí asi po 15 letech 😂 A to jen proto, že jedu jako dozor s příbuzenstvem (starším)… Takže “dovolená” je jen takový pracovní název…

Nás čekají čtyřicítky ve stínu, jsem dost zvědavá, s kým to sekne nejdřív.

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 09.07.2024, 10:25:40 xxx.xxx.119.6

Tož s telefénem si určitě poradíte, se budete šprechtit po večerech, stejně nemáte do čeho píchnout😉🤣. Data asi nebudou dražší než u nás, máme snad nejdražší či jedny z nedrajžších? No 40 ve stínu, to vidím živě, byste mě musela táhnout na laně za sebou jak tři pytle brambor😁, ale vy jste trénovaná, takže no problemo🤣. 

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 09.07.2024, 12:33:37 xxx.xxx.198.226

Já ty čtyřicítky dám, což o to, aspoň vypotím nějaké to sádlo. Ale příbuzné budu vomejvat asi… Mám tajný plán, že přes den se budeme válet někde v kanále a cajdat budeme ráno a večer. Ono to asi jinak nepůjde. Jen teda se bojím úžehů a úpalů, musím nabalit šanel číslo 50.

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 09.07.2024, 13:09:29 xxx.xxx.119.6

Jo, klobouky, kšiltovky a ionťáky.

lesnizinka
lesnizinka (2088 příspěvků) 09.07.2024, 13:59:55 xxx.xxx.81.86

Bez klobouku nejdu ani pro poštu(mám to 70m) Ráno na obchůzku už s kšiltovkou, pokud nemám zrovna štěstí a není zataženo. Kámoši, co k nám chodí na tenis se smějou, že když se zeptají Toma kde jsem, aby mě pozdravili, dostanou odpověď: hledej kloubouk (v zahradě)😜

40tky?!? Fuj, dejte pokoj, mě kuva stačí tohle a to je prosím pod mrakem👎

Obrázek
Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 09.07.2024, 14:15:09 xxx.xxx.198.226
Doron:

Musíte pořídit klobouky  🙂!


Mám jich asi deset. Vím, že minimálně jeden člen výpravy nesnese na hlavě nic.

Spíš bych měla tedy pořídit slunečník…

Orionka (neregistrovaný) 09.07.2024, 19:54:03 xxx.xxx.64.54
Bobca:

že jsem tu hubu nedržela 🤭ale zase jsem se dozvěděla, co to vlastně to homeo je.. Nechám to osudu, nebudu nic shánět… Musím to vydržet do 17 než půjdu k ortopedovi.. 


A znáte Nimesil ? Ten zabírá na bolest dost spolehlivě a to i na hodně “rozbité” koleno. 

Bodlinka
Bodlinka (1264 příspěvků) 09.07.2024, 20:42:04 xxx.xxx.92.7

Tady taky, 31 °C hnus humus. Až teď k večeru jsem šla Noru ochladit k vodní nádrži a pořád je nechutně horko

No a u nádrže koukám co se tam u oplocenky divně hýbe a blýská se to na slunci.

Obrázek
Orionka (neregistrovaný) 09.07.2024, 20:53:03 xxx.xxx.64.54

Divně hýbe? Byla ještě živá?


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.