Aktuálně: 4 058 inzerátů199 456 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

Třetí víčko

Kilian
Kilian (1403 příspěvků) 27.07.2023, 20:50:54 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 27.07.2023, 19:28:31

….no pokud mně bereš jako škrkavku nebo roup, svalovec nebo vlasovec, tak tedy nevim….na dovolenou jedu až druhý týden v srpnu…

Canka
Canka (383 příspěvků) 27.07.2023, 22:24:16 xxx.xxx.215.178

Ahoooj holky,

U nás stále střídavě prší🙂Jsem naprosto spokojená🙂to u nás tady v červenci opravdu nebývá zvykem a výběh u koníků ae začal zase trošku zelenat,což je super…

Joooo dovolený…dneska jsme to zrovna rozebírali tohle téma🤔Po práci jsem totiž jela pro mámu a pak na pedikůru ke kamarádce..no a byla tam i její dcera..prostě babinec..a rozebírali jsme samozřejmě chlapy,drby a tak😂No a dostali jsme se k tématu dovolených a hubnutí😂No a ta kamarádky dcera mi řekla,že jí pomohl právě ten přerušovaný půst🤭Takže od 1.srpna(to bude přesně měsíc do začátku dovolený) se na to zase znovu vrhnu a nepolevím👍Měsíc to přeci musím vydržet🙄

Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 28.07.2023, 08:47:01 xxx.xxx.20.192

Niki-haha😊-promiň,ale musím..Ty tvoje začátky diet mě fakt baví👍👌😎..Jako v dobrém slova smyslu…Než pojedeš kolem mekáče v nějakou blbou dobu,co bys měla mít “přerušení”..Vlastně 8/16 by bylo fajn,ale když ráno posnídáš,tak nejíst potom tak dlouho,a nemoci usnout,že ti kručí v tom tvém pupíku?😲To je vražedné…Máš hodně pohybu,dobře spaluješ😇buď radši v pohodě❗..nejsi tlustá-zadel a boky  jen tak neshodíš…

U nás taky často prší..je 18 stupňů,a hned ráno to rubalo do střechy dole na domečku.A vedle na plotě visí od včera úplně nový velký koberec-bílý se vzorama(místo toho bílého“plyšového”-teď už šedého,který asi “šel”🤔),a plný sušák povlečení a prostěradel…a malý sušák dětského..Je mi po tom houbelec,ale kupovat si každé 2-3 měsíce nový,a nechat ho zničit venku,jenom tak??kdo na to má??  O psech psát ani nebudu..Řev z bazénu už ustal,je chladno,jen večer začnou psi kontra obyvatelé..

Jsem hnusná-vím,ale zrovna “neladím do sopránu” 👎jak ???? řídící😀(nevzpomenu si na jméno)..ale když celé odpoledne pod okny štěkají už 2 psi,do toho kvičí štěně…Nechci na ně pořád volat…že jim to nevadí…

Tak hezký zamračený den☁️🌧️

Jo,Evi,to jsi trefila👌..ale u nich se to tak říká,aniž by člověk myslel třeba na škrkavku🙂..Ale Raduš je trošku vypasenější hlísta s velkýma prsama,že Raduš..a ty tě na tom štvou nejvíc,žejo...Včera jsem měla scuka s vnučkou..a říkal mi.."teda babi,tohle bych teda nosit nechtěla"🥰

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 28.07.2023, 12:38:59 xxx.xxx.248.204

Evko nemysli hned na hnusy, hlísta je u nás jak správně píše Bobča - žížala😛 Jedem k tomu Balatonu, sama jsem zvědavá, jestli do toho, po tom koupání v teplé vlezem😉

Už mi začíná být dlouho po kočinách, hlavně se o ně bojím. Brácha je za celou dobu zahlédl  každého tak jednou - jsou schovaní chuďata moje😟

Musím dnes zavolat mamce, zapomněla jsem se bráchy vyptat, jak je u nás.

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 28.07.2023, 22:51:53 xxx.xxx.248.204

Takže Balaton😎 Je velký, hezký, ale na nás, jak jsme předpokládali - studený. Já jsem tam tedy vlezla, dala jsem si rovinku k bojkám, což není jo nijak daleko, ale hnusné vlny, hodně foukalo(nevím, i někdy nefouká?) a stačilo. Plavání jako boj s živly mě nebaví, mám ráda klidnou hladinu, po které si jen tak klouzám já😉 Tak jsme si to tak nějak obešli po areálu koupaliště, zavolali našim, ať si taky užijou, udělali fotky a jeli zpátky do teplého jezera😉 Jak jsem předpokládala, Tom do Balatonu vlezl po kolena a utekl😛 Fotka, jak jdem na molo je jak někde z Asie🙂

Obrázek Obrázek Obrázek
Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 29.07.2023, 08:15:20 xxx.xxx.20.192

přesně tak Evi😲..něco podobného bych asi napsala,ale nebudu se rozčilovat-sama to vidíš-a i všichni ostatní😏

Jiřinky si postavily hnízdo nové za rohem..slyším švitoření ,ale nevidím na ně🙂

Včera u nás byl Xindl X a Mig 21 v parku..slyšela jsem je až doma..

Raduš-jinak jsi dobrá,že takhle plaveš,jako daleko…Já maximálně v bazénu,a to musím vidět a dosáhnout na dno…

Jinak žádné novinky-hezkou sobotu🌼

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 29.07.2023, 10:38:53 xxx.xxx.248.204

A všimnuly jste si, jak nenápadně schovávám pupek? Žádná fotka zepředu, z profilu😛 Pr.el nemám, mám jiný typ postavy než Niki, ona je hruška, já jablko, mě zadek nenaroste, max tak vnitřní stehna, což je taky pěkný hnus😕Teda na těch schodech zezadu - o tom focení jsem nevěděla.

Bobi psala jsem, že jsem plavec. Přes rok nemám žádné možnosti, nejbližší bazén je 30km a navíc v bazénu mě to až tolik nebaví. I když teď jsem plavala ráno 30minut, večer 30minut v bazénu…no a přes den tak nějak na jezeru pořád. Nevydržím jen tak se máčet na místě, mě to žene plavat, mám ráda výzvy. A koukni na fotku, na záda, ramena, jsem svalouš od přírody, to se musí využít😉 Když se vidím zezadu, jako bych koukala na taťku, jen ta chlupatá záda mi chybí😛 On nijak neposiloval, necvičil, jen normální fyzická práce, jak je na baráku, na poli nutné, prostě jsme tak rostlí. 

Balíme. je mi líto to tu opustit, odjed, nemoct už plavat😢 Na druhou stranu už se těším až (a snad) uvidím kočiny, budu zase v klidu, když je budu mít alespoň pod jakous takous kontrolou. Tak mi držte palce, ať jsou OK. Pá doma😀

Canka
Canka (383 příspěvků) 29.07.2023, 22:25:29 xxx.xxx.215.178

Ahoj holky,

Bobi já to vím,že ty moje diety jsou vtipný😂Ale nic nebude nikdy horší než jeto dieta a tu jsem vydržela na pytlíkách celých 14 dní😂A když jsem vydržela tohle,vydržím vše😂Stále jsem odhodlaná to 1.srpna rozjet🙂Odhodlání je veliké..a Bobi,tam můžeš jíst prakticky vše,takže i sem tam Mekáč tam může být..i něco sladkého….nejtěžší bude potom vydržet to hladové okno..musím toho co nejvíc zaspat😂Bobi měsíc snad nějak dám..s jedním prasečím dnem v týdnu🤣

Holky u nás teď fakt každý den prší..ne dlouho,ale prší..dneska zase..stihla jsem to jej tak tak..byla jsem na kole..sice foukalo jak blázen,ale bylo relativně teplo..no a už na cesté zpátky mi bylo jasné,že do toho musím šlápnout,nebo zmoknu..sotva jsem dojela,uklidila kolo a zacvakla dveře baráku,spustil se chcanec jako kráva…

Raduš,jsi kost..přestaň bože s kilama navíc…to jako je fakt trapný jo?😂Moc ti to sluší…a jsem ráda,že si to tam užíváte…

Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 30.07.2023, 08:34:55 xxx.xxx.20.192

já taky..v noci jsem měla plnou hlavu myšlenek 🤔

Jako-"babo raď."Volala mi spolužačka..že si vybrala kotě Ragdola-5 měsíců..kocourek.kastrovaný,papírový..Jenže-někde na Slovensku,poprosila mě,jestli bych s ní pro něho nezajela..(250km).Někde u Námestova je dědinka,kde je “prý”CHS..ALE!!paní komunikuje výhradně po mejlech….prostě se mi to nelíbí😲😟vybírala nevím kde všude a tady se jí to “zdálo”jako nej..

Vím,že Evka má tyhle kočky,můžeš mi prosím tě napsat,jestli víš o nějaké férové stanici u nás???Na cenu jsem se jí ani neptala,chci to s ní ještě probrat..že mi pošle komunikaci a odkaz..zatím se tak nestalo..Bojím se,aby nenaletěla.."Daskabáty" můžou být i na Slovensku..Záruky prý obrovské,ale já jsem už v tomto opatrná-papír snese všechno☹️..Chtěla už dnes,odložila jsem to na úterý..

Prosím o radu..dík🌺

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 30.07.2023, 10:44:50 xxx.xxx.56.129

Bobi, neposlala jsi název stanice, to je dost podstatné vodítko. Předpokládám, že ty jsi si recenze už hledala?

Takže: my jsme včera přijeli, kočky pochopitelně nikde, tak jsem hned vyrazila k domku, cestou hulákala. Gucci bývá u domku, nebo někde vzadu, Viktík zase spíš vepředu - tam jsem řvala první. Gucinka seskakovala v domku se skrýše hned, jak sem otevřela dveře. Dostala velkou pochvalu, že se neschovává, no hodila na mě výraz,,vyser si voko", proběhnula kolem ven, sedla si pod borovici a odmítala přijít, odmítala jít se mnou k baráku, jen házela divné ksichty, takže jsem trochu znejistěla ohledně Vikti. Jo….hlavně proto, že když jsme zajížděli ke garáži, na rohu baráku to okupoval Macek☹️ Bála jsem se, že už Viktěnku vyštval. Přišla jsem zpátky k baráku, myslela, že Gučajza mi půjde nasupeně v patách, nebo přijde za chvilku, ale houby, do tmy se neukázala. Tom hlásil, že Viktorek ještě doma není, tak jsem letěla dopředu hulákat, cestou jsem vybrblala Mackovi, že kolem baráku nemá co dělat a běžela jsem prohlédnout kolem cesty venku. Když jsem se vracela, už na mě Tom volal ze dvěří, že Viktorek je doma a kdybych si vzala mobil, tak by mi to zavolal😉Jen jsme malinko vybalili, jeli sme na oběd ke tchánům, protože už v 17h byly u nás běžecké závody a na ty chodíme fandit k mamce na balkon, vždycky celá rodina. U tchánů jsme to teda dost zkrátili, přejeli k mamce a tam…barák zamčený a nikdo😲 Napadlo mě, jestli se nejeli třeba koupat, jen mi bylo divné, že by nefandili. Volala jsem na všechny mobily, vzala mi to až švagrová, že šli na stadion na start a děcka závodili a že už je odstartováno a přejdou domů. Neteř závodila, ale koleno si rozbila až cestou domů, zakopnula o obrubník🙄Sedrala si ho pěkně a dnes ráno ji vezli na tábor někam do Krkonoš🙄 Po fandění proběhla malá oslava, kdy jsme si vzájemně pogratulovali - Tom i švagrová měli narozky, respective švagrová už takřka před dvěma měsíci, ale neměli jsme možnost jí doteď popřát. Večer jsme ještě obešli zahradu, něco málo udělali, co bylo nutné a pak už jsem vytuhnula u telky. Teda mezitím ještě přišla Gučinka konečně pojíst, taky jsem j vyčesala, nebo byla jak bezdomovec, cucky vylínané z ní trčely na všechny strany🤭 A spinkat přišli domů. Joooo a co jsem zapomněla: když jsme se večer vrátili domů, Viktík  spinkal v jídelně tam, kde jsme ho nechali….a v pracovně bylo přeznačkované obložení - zřejmě od Macka, i když se mi nezdálo, že by to nějak výrazně páchlo. Kdyby to tam nešel Viktorek očichávat nevím, kdy bych na to přišla😎 V kuchyni a dál v baráku už jsem nic nenašla. Napadlo mě, jestli to nebylo třeba i od naštvané Gučajz, protože nebyly vyžrané misky, což bylo od Macka divné. 

Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 30.07.2023, 16:54:19 xxx.xxx.20.192

Ona je stejně rozhodnutá,už nic měnit nebude..tak doufejme..Třeba Lawren.cz se mi líbí a je to u nás..mají tam i videa koťátek,jak si hrají..ale už na to kašlu..Jen jsem chtěla nějaký názor jiných lidí…

Canka
Canka (383 příspěvků) 30.07.2023, 22:52:52 xxx.xxx.215.178

Ahoj holky,

U nás od rána střídavě šíleně dusno a vedro a pak zase bouřka a déšt…ráno jsem si jela pro čivavku a byla trošku zklamaná tím počasím,protože jsem jí chtěla vzít na výlet. Tak jsme šli spolu na zahradu..přijela mi kamarádka pomoc ke koníkům,bylo tam práce a práce,no a byli jsme obě úplně propocený..fakt dušák..pak jsme šli s kobylkama ven a zase pršelo🙄Čivavka z toho teda taky nadšená nebyla🤭

Pak jsme se doma nabaštili a já se rozhodla vyprdnout se na počaší a prostě to risknout a jeli jsme k jednomu jezeru tady u nás,kde je kolem dokola 9 km okruh a tak jsme se na něj s čivavkou vydali…vykoupali jsme se obě…a schytali dohromady asi 4 bouřky a déšt,déšt a déšt😄Ale dali jsme to a užili si to dneska spolu..ani se mi jí nechtělo vracet😔

Obrázek
Elisak
Elisak (71 příspěvků) 30.07.2023, 23:06:45 xxx.xxx.194.232
Odpověď na příspěvek uživatele Canka z 30.07.2023, 22:52:52

Ale nějaká vysmátá z těch bouřek. Psala jsem to na psí diskuzi, ale hodin to i sem…

Už mě to počasí přestává bavit. Za poslední 3 dny jsem 4x zmokla a dneska teda parádně. Potkala nás vodní stěna, viditelnost tak 20m, během chvilky jsme byli promoklý komplet, domů jsme teda běželi. Jen Efík odmítal dál jít a věčně se schovával do křoví. Ale byla jsem ráda za fyzičku, co jsem si vypracovala dřív bych v kuse neuběhla ani ty 2 km.

 Jen se mi teda dnes moc běžet nechtělo. V pátek jsem běžela 14km, včera 9km a dneska jsem dala ráno 35km na koloběžce (zmokla jsem teda pokaždý, jen dneska poněkud moc) takže byla v plánu jen procházka…

Obrázek
Kilian
Kilian (1403 příspěvků) 31.07.2023, 07:54:24 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele Elisak z 30.07.2023, 23:06:45

…..ja byla na CACITU sobota, neděle v Dobříši a ten déšť to dost komplikovat, tak jsem nadávala, že pořád sucho a jednou se jedu podívat na akci a kazí to déšť, ale i tak to bylo moc fajn a parádně jsem si to užila…

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 31.07.2023, 07:55:50 xxx.xxx.56.129

Čau holky, klidně vodu hrňte sem😀 Nezávidím vám, že jste mladé a krásné a zdatné😀 (teda Eliško, vy jste se normoš vypracovala na Superženu😲👍) závidím vám jen ten déšť😟U nás včera přeháňka, 2.4mm…to není za chvilku poznat nikde. Přes den bylo příjemně, nějakých 25st, v noci ale 14, kočiny chrní doma. Ráno bylo pod mrakem, doufala jsem, že to vydrží alespoň než to oběhnu, abych nemusela v kšiltovce, ale slunko už leze😕

Niki, fotka s čivinkou je tak hezká, jsem se tu rozeřvala, je mi moc smutno po kožíšku😢

Strašně se ve mně melou ty dva moje životy: tento nový, kdy si užíváme spolu, objevujem nová místa, prostě to, co jsme spolu dělávali a pak roky ne. A ten druhý život, kdy mám psy a žiju s nima vlastně. Nořím se do kožíšků, opusinkovávám ty chlupaté tlamice. Vím, že vlastně vy všichni to umíte spojit v jedno…jen já nějak ne☹️Odjedu jen na pár dní a mám špatné pocity, jen co na kočiny pomyslím, hryže mě svědomí, že jsem je nechala doma. Být tam ještě zase psi, tak jsem v perdeli. No a jsem pár dní doma a už přemýšlím, kam by sme, nebo kdy nás zase čeká nějaký výlet. Protože tady jen lítám a doháním resty, jen práce a práce a povinnosti. Vím, že to je prostě normální, normální život, jak žijou všichni, jen já se v tom teď nějak motám a jdu z extrému do extrému, asi mi bude trvat, než se naučím (v hlavě) nějak normálně fungovat, věci skloubit, aby sme všichni byli spokojení.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.