Aktuálně: 4 054 inzerátů199 743 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Třetí víčko

Bobca
Bobca (1423 příspěvků) 02.07.2024, 14:57:00 xxx:xxx.28dd:980b
Ronja s motejlem:

A nemůže se to počůrat? No každopádně přikláním se k patentkám, zip se může zaseknout, pak by se muselo přistoupit ke svlíkání a to by člověka probudilo. Knoflíky by zas mohly tlačit. Já si to z MASHE vůbec nepamatuju😁.


Zip jako vepředu.. Rozepnu, shodim ramena, stáhnu gatě.. Vrch se hold musí shodit.a pridrzet. Ale co vim, bývaly jegry s odepínacím poklopem na zadku.. Ve starych filmech s vojenskou tématikou byly.. Říkalo se tomu myslím ribano. 🙂😊I prekrizene latky na zadeli, jen se to oterelo.. V MASCH si je nevybavuju, a to mam kdysi shlédnute porad dokola.. K holicce chodim na pánské a barvim se zatim sama.. Spatlam mahagon s fialovou pula na pula.. Mladá krasna a štíhlá jsem taky kdysi byla.. Teď už jsem jenom krásná 😇používám pouze obocenku,. Na tetované obočí si netroufám. A co se týče nemoci, snažím se je nevnimat.. Zapomněla jsem, že jsem po operaci kolene a chtela jsem vlezt do kurniku pro vajco. Zasekla jsem se ve dvirkach, padla jsem rukama do kurincu, zvrkla si kotnik, a nemohla ven. Dá se tam vlezt jen capacky, v podrepu… Jsem prostě zapomněla.. Jsou tam dvířka tak max 90x60,i vysoké uvnitř je to tak.. schodek 15cm,a ta noha se mi prostě jaksi zasekla, hlavně ze mi říkali že nesmim ještě drepat.. 

lesnizinka
lesnizinka (2088 příspěvků) 02.07.2024, 19:37:23 xxx.xxx.85.70

Nééé, nepadám na znak😛 ani nejsem v komatu😏 Já se líčím od nějakých 15, kdy jsem měla silné akné a tedy na sebe patlala tunu makeupu denně🙄 Teď si myslím, že se líčím střídmě, ale není to tak, když si projdu, co na sebe ráno napatlám😉 Ve výsledku je to BBkrém, korektor, troška pudru, troška lesku, zdravíčko na líčka, řasenka a barevný lesk na rty. Výsledkem je snad trochu pohledná baba. Než přijdu z obchůzky, je ovšem většina z toho jinde, než jsem to původně napatlala😜 U kadeřnice jsem nebyla 20let a stejně dlouho přemýšlím, že bych měla. Pak mi kámoška řekne, co tam měsíčně vyplázne za sumu a mě to nadšení zase přejde😏 Stejně nosím jen culík nebo drdolek pod kloubouk do zahrady.

Canka
Canka (383 příspěvků) 02.07.2024, 21:57:25 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Nestíhám nestíhám nestíhám..moooc práce,málo času😂

Vzhledem k tomu,že ve čtrvtek odlítám,tak od pondělka furt jen něco zařizuji…na poslední chvíli jsem sehnala parkování u letiště,protože mi nedošlo,že na prázdniny bude všechno plný..nakoupila jsem,co mi chybělo na cestu..dokoupila krmení zvířátkům,aby měli dostatečnou zásobu…dneska jsem chtěla už balit,ale bohužel..jak to tak u mě bývá,když něco naplánuju,něco se vždycky pohnojí😂Ségra spadla na bruslích a opravdu hodně se sedřela..takže jsem jela pro mamku a jeli jsme jí ošetřit..vypadá to fakt šíleně a hrozně jí to bolí…navečer potom přijela kamarádka,která se mi bude starat o zvířátka,zatímco budu pryč,aby jsme si ukázali a doprobrali co a jak…dala jsem jí klíče od bytu a zahrady..dvacetkrát se ujistila,že všemu rozumí a bude mi posílat denně zprávy a fotky a pak jí v klidu pustila domů😂No ještě jsem pro ségru šla natrhat čerstvý řepík a zítra jí ho dovezu,aby si ho vylouhovala a dělala obklady..je mi jí fakt líto,protože celý naše ošetřování probrečela..v práci si musela vzít dovču,protože prostě musí jen ležet a nejde jí sedět..

Takže zítra si doufám konečně zabalím,potřebuji ještě umýt a vysát auto,odbavit si online zavazadla,zajet vyměnit korunky..a moooc se na dovču těším..

Obrázek
lesnizinka
lesnizinka (2088 příspěvků) 02.07.2024, 23:19:26 xxx.xxx.85.70

Ježíši ségra je trdlo, to jezdila nahatá? Má mít oblečení a chrániče! Zrovna dneska jsem říkala sousedovi, jen o dva roky mladšímu než já, ať na stará kolena na těch bruslích neblbne, nebo si něco zlomí…🙄 Toto mu ukážu jako odstrašující příklad. Néé, dělám si srandu, samozřejmě mu to neukážu, jen popíšu😉 Já už jsem se bála, že jsi snad odjetá. No chápu ten blázinec, kdyby jen doma, ale ještě v zahradě další sestava.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 03.07.2024, 07:48:44 xxx.xxx.198.226
Ronja s motejlem:

A nemůže se to počůrat? No každopádně přikláním se k patentkám, zip se může zaseknout, pak by se muselo přistoupit ke svlíkání a to by člověka probudilo. Knoflíky by zas mohly tlačit. Já si to z MASHE vůbec nepamatuju😁.


Ono to tam nebylo moc vidět, protože většina záběrů byla zepředu.

A jo, počůrat se to dá 😀 I jinak potřísnit 🤭

Obrázek Obrázek
Bobca
Bobca (1423 příspěvků) 03.07.2024, 07:51:58 xxx:xxx.28dd:980b

Niki a co tak se stavit u doktora? Má to skarede sedrene… já takové odreniny, když se děcka nabourali na motorce, mazala kravskym sulfatiazolem. Za pár dní tam nebylo skoro nic, ani strup se neudělal.. 

Nemám zkušenost s bylinkami, ale musí teda trpět chudera.. A tu dovcu si užij😇

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 03.07.2024, 07:52:10 xxx.xxx.198.226
»
Odpověď na příspěvek uživatele Saga z 02.07.2024, 13:05:52

Indulona není levná, proto je to většinou Isolda nebo nějaký Tip noname vodový krém z Tesca 😀 Indulona tomu jen říkám…

Tak super, že máte s kadeřnicí takové báječné zkušenosti 🙂 Mně je líto peněz. Leda bych si k ní došla pro šampon a kondicioner, to jo, to by mě asi zajímalo. Ale jinak, já se stříhám tak, že jednou za půl roku ustřihnu konec culíku do roviny. A vyřízeno. Vypadám pořád stejně, vlasy mi padají pořád stejně, barvu a šediny neřeším, ať se snaží samy. Lidi mě musejí brát jaká jsem, no (ono jich moc není, co by se mnou vydrželi). Tu čtu, že jdu ruku v ruce s žínkou 🙂

No ale ráno na sebe zase nic nepatlám, a protože pokud mi vlasy někdo v noci nerozcuchá, nepotřebuji je ani česat, tak to ráno jen hodím do culíku. Ráno nejvíc času zabere záchod. Umím být za deset minut od probuzení z bytu. No většinou mi to trvá čtvrt hodiny 😀

Bobca
Bobca (1423 příspěvků) 03.07.2024, 07:54:55 xxx:xxx.28dd:980b
Buggyra:

Ono to tam nebylo moc vidět, protože většina záběrů byla zepředu.

A jo, počůrat se to dá 😀 I jinak potřísnit 🤭

Obrázek Obrázek

Ano.. ribano.. Už si to vybavuju.. 👍

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 03.07.2024, 08:06:50 xxx.xxx.198.226

Já jedu do zahraničí o týden později než Canka a taky jsem včera se slzou v oku (zásek do rozpočtu) objednala Kocourovi zásobu krmení. Jako již tradičně bude mistr těch 10-14 dní trávit v bytě samostatně. Možná máti znervozní a půjde ho tam kontrolovat někdy vprostřed, ale zatím to vždy po celý svůj život zvládal bez ztráty kytičky, bungee jumpingu na lustru, leteckých dnů z okna a smrti žízní či hladem.

Jen teda vždycky kilo plus, když se vrátím. Chjo. Je totiž krmen normálně dávkovačem (už jsem psala), zatímco během dovolených má dva hrnce granulí volně k dispozici. To je asi párty, když tam nejsem….😂 Upe si představuju ten film Tajný život mazlíčků - jak si třeba do toho hrnce s granulemi lehne a dělá jako že v tom plave, a tak 🤣

Samozřejmě zelenina právě začíná dozrávat - mám na ačokče maličké plůdky v paždích listů!!!! A už sklízím cukety. Musím zkontrolovat rajské, předpokládám, že teď to pošmourno je trochu zdrží. No a takže první sklízení bude během mé nepřítomnosti, to dá rozum, takže první plody mé dřiny sklidí příbuzenstvo a holky od koní. Jak jinak 😀

Včera jsem byla pro cestovní pojištění, jako dárce krve ho mám zdarma na měsíc v roce, tak jsem si vybrala jen 20 dní, protože před vánocemi mě zase rodina vleče do Chorvatska na nějaké trhy, tak si tam pár dní pojištění zdarma nechám, ať můžu umravnit případně nějakého drzého migranta. Taky jsem si chtěla vybrat eura, ale samozřejmě pobočka banky v naší obci s rozšířenou působností má zrušenou pokladnu, takže budu muset do city (Liberce), abych si vybrala na cestu. Nevadí, dneska nám snad konečně dovezou seno, takže prachy v ojrech by stejně nebrali, výplata bude až příští týden, takže holt musím výběr v cizí měně uskutečnit těsně před odjezdem, proč neušetřit svoje nervy zařízením všeho potřebného pět minut před katastrofou, že. Co dál? Jo, chtěla jsem si aktivovat rouming na telefóně, tak to neumějí na místní pobočce na rozšířené obci, takže to si musím zařídit přes operátora po telefonu, díky za nic. Miluju, když si můžu pokecat s automatem.

Ještě že jedem autem a nemusím řešit lítání. Byla jsem na pražském letišti jednou a díky znovu nepotřebuji. Jen v nouzi.

Bobca
Bobca (1423 příspěvků) 03.07.2024, 08:38:16 xxx:xxx.28dd:980b

Buggyro, kondicionér mastí vlasy.teda aspoň mě . Teda pokud nemáte afro, které se bez něj nerozcese, což naznačuje ranní stažení do culiku. A šampon je levný brezovy, koprivovy, a teď jsem koupila jakýsi 7 bylin za 29,asi půl litru? Nevim, kolik je vam roků, pripominate mi,kdyz jsem dojizdela do prace busem, tak taky, wc, zuby, mela jsem ježka, tak jenom prohrabla… zastávku jsem mela asi 60 metru..taky mě na to stačila ani ne ctvrthodinka… I dnes jsem schopná být před barákem za 10 minut, se sprchou za 15 od probuzení telefonem..pokud jsem už nazivu, tak i za 5 minut. Jsem strašný plasan🤭

Saga
Saga (511 příspěvků) 03.07.2024, 08:45:32 xxx.xxx.167.183

Bobčo, taky jsem objevila kouzlo levných šamponů a to z jednoho prostého důvodu! Vždy když jsem si koupila takzvaně “něco lepšího” lhostejno kde, tak se mi z toho vlasy akorát zbytečně zmastily. Už takhle je musím mýt obden, abych neměla na hlavě mastný kastrol. Kondicionér? Tak to nikdy! Ten samý problém. Já kupuji v Kaufu, název nevím, musela bych kouknout, ale je to 0,5 litru za 50Kč, tže jsem vzala rovnou dva a mám litra šampónu za kilíčko a myje to bombasticky (mám s levandulí) a vlasy vydrží ty dva dny cajk! Na ty drahý rádoby značky zvysoka dlabu!

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 03.07.2024, 08:49:00 xxx.xxx.119.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 03.07.2024, 07:48:44

Pořád si to v praxi (u sebe, u ženský) neumím představit😀, ale rozhodně Vám fandím, jsem zvědavá a doufám, že se jednou dopodrobna pochlubíte🙂.

Bobca
Bobca (1423 příspěvků) 03.07.2024, 09:00:31 xxx:xxx.28dd:980b
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 03.07.2024, 08:06:50

A na Kocoura vam nemůže kouknout nějaká sousedka? Nebo mamka bydlí daleko? Já se těšila na Barcu, a ona za mnou nechtěla jit😟az včera večer, zniceho nic si na ty kozenky vylezla. Jsem se jí nemohla loni, i v prubehu roku zbavit… Asi teskni po tom novém Fordikovi, nebo si to neumím vysvětlit.. Chodí za mnou, lisa se a pak se vytrhne z náruče a uteče.. Ale uvidim, včera byl pokrok 🐱

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 03.07.2024, 09:02:40 xxx.xxx.119.6

On ten březový a kopřivový - značku už nevím, ale nějaká ta levnější, dopadl v testu mezi “běžnými” šampony celkem dobře ( možná i velmi). No já musím používat spešl na kudrnatý, pak i kondicionér a jednou za čas i maskuhydratovat zevnitř i z venku. No když mi někdo řekne, že mi vlasy závidí, tak odpovídám, že já zas závidím ty jeho. Hodně dělá i tvrdost vody, a když člověk pracuje venku a s bordelem no tak to furt něco.

Bobca
Bobca (1423 příspěvků) 03.07.2024, 09:08:52 xxx:xxx.28dd:980b
»
Odpověď na příspěvek uživatele Ronja s motejlem z 03.07.2024, 09:02:40

Dostala jsem tip, že v Penny je nejlepší koprivovy i brezovy.. Tenhle s tema bylinama jsm brala myslim v Rosmanovi, mam to kousek a sla jsem tam pro harmasan😊

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 03.07.2024, 09:22:52 xxx.xxx.119.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 03.07.2024, 08:06:50

No teď má ještě pražský letiště nějaký průšvih s odbavováním, tak to můžete být za cestu autem dvojnásob ráda🙂. Přeju, ať si na dovče odfrknete. My už tak jako tradičně dovolená na Písku a Maltě😁, možná vyšetříme pár dní na nějaký pobyt na podzim. Hodilo by se to teď, když se krásně ochladilo - i mikinu musím nosit🙂 a mám z toho radost. 

Jo ačokču už taky sklízím, ty mexické melounové jsou pořád pidi, tak musím vydržet. Brambory úspěšně nepřežily poslední deště, věrny zůstávájí jen dvě rostlinky, rajčata a papriky se teprve klubou, takže tak koncem srpna z nich možná něco bude. Dneska udělám vepříka na mrkvi - ta už je pěkná a zkusím dosít nějaká semínka, co mají napsáno, že můžou jít ještě v červenci. 

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 03.07.2024, 09:44:19 xxx.xxx.198.226

Já mám vlasy nějaké tenké a nanicovaté, maštění hrozí jen na skráních, jinak se spíš lámou a elektrizují. Taky jsem najela na levné šampony kopřiva bříza, mně v tom nepřijde, že by byl rozdíl. No a mám i levný kondicionér, teď nějaký noname značka za 30 korun taky, funguje, víc mě netrápí. Kdybych neměla kondicionér, probouzela bych se ráno s dredama 😀 Když dělám něco náročnějšího, vlasy si dávám do copu, aby se i v tom culíku nezašmodrchaly, protože to je pak nerozmotatelné. No a to celou zimu, co mám doma len, užírám koním lněné semeno. Lhostejno 🙂

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 03.07.2024, 10:09:03 xxx.xxx.198.226

A na Kocoura vam nemůže kouknout nějaká sousedka? Nebo mamka bydlí daleko?

Máti bydlí daleko, no… dva paneláky vedle a čtyři patra po schodech bez výtahu (v mém paneláku). Ty schody bez výtahu jsou největší problém - lenorus lenorum 😀

Jak říkám, máme to tak zavedený systém, zatím bez problému.

Hnala jsem ji tam jen jednou, protože jsem se bála, že jsem nevypla vodu u myčky. No a nakonec jsem teda přemluvila druhou rodinu, ať přijedeme na otočku na návštěvu, a vodu jsem měla vypnutou 😀 Myslím, že to zrovna vyšlo i nějak že jsem měla službu na chodbě, a musela by za mě i vytřít… tak jsem to holt spláchla najednou.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 03.07.2024, 10:13:35 xxx.xxx.198.226

Cha, děkuji za přání odfrknutí na dovče - tak to zrovna nehrozí 😀 počítám tam do těch plavek dohubnu. Budu hlídat staříky, řídit, zařizovat, to je něco pro mě, a ještě v zahraničí. Takže spíš čekejte, že se pak ozvu z regreačního pobytu v Bohnicích - to by mi bodlo…

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 03.07.2024, 10:15:05 xxx.xxx.198.226

A svině srnka mi sežrala půl zvýšeného jahod. Mrcha hnusná, přemýšlím, jak bych na ni políčila! Asi ji sejmu lopatou, až ji zase příště potkám, vodí tam i toho spratka malýho zrzavýho s sebou.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.