Aktuálně: 4 054 inzerátů199 744 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Třetí víčko

hmn
hmn (1174 příspěvků) 30.06.2024, 14:10:15 xxx.xxx.37.128

“No neke…tak malá pořád zahradničí?? Jestli je tak šikovná jako Ginuška, která klíďo přitáhla do obýváku růžový keřík i s kořenovým balem a nebo ju komplít všechny zasazené hlízy jiřin…samo domo byly předtím řádně zalité…tak to by se člověk musel zbláznit…do toho, když vyhrabe na zahradě pár pastí na Popelku, tak ten píseček, zemina v baráku a samo domo i na gauči je.”

pilná žena to je 😎
a proto mám veškeré práce a dodělávání zahrady pozastaveny do neurčita 😄

lesnizinka
lesnizinka (2088 příspěvků) 30.06.2024, 14:11:37 xxx.xxx.90.48
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 30.06.2024, 13:11:18

A ještě to vypadá dobře👍 jenže já bych to právě nedala😏 Mě se dělá mdlo jen při té představě ponožek na nohách. Dneska ani nemluvě, nebe je stále zastřeno, no 31st. I ten výlet dozadu pro zeleninu byl hnusný👎

Chodidla jak princezna je hezká představa, no pro mě nerealizovatelná. Navíc, mám i celé nohy hrozné, kůži jak hroch odjakživa, ne, princeznu z toho nevyrobím, jsem celá po tatínkovi😉 Naštěstí tu vizáž po mamce🙂

Fikovnice
Fikovnice (5767 příspěvků) 30.06.2024, 14:16:47 xxx.xxx.32.134
»
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 30.06.2024, 14:11:37

Raduš, dle foto zde jsi hezká ženská vypadající výrazně mladší než jsi!👍

Tak trochu brzdi s tou sebekritikou.😉

kometa
kometa (5560 příspěvků) 30.06.2024, 14:22:24 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 30.06.2024, 13:11:18

Jako já pokud nemusím, tak bez ponožek

Tak já se taky vždycky těším na období bez ponožek, ale jenom v civilu. Na turistiku nebo ke koním mám pořádné boty a ponožky.

Sardullah
Sardullah (1487 příspěvků) 30.06.2024, 14:26:24 xxx.xxx.189.104
»
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 30.06.2024, 14:11:37

 Mě se dělá mdlo jen při té představě ponožek na nohách.

 Já teda z těch podkolenek nadšená nejsem, ale zase se mi dělá mdlo z případných klíšťat na noze…když opomenu nějaké přenosy nemocí, byť jsem proti klíšťovce očkovaná, tak já se jich štítim neskutečně. Teda pesanům to sundám v poho, ale kdyby to mělo lézt po mně a nebo se do mě nedejbože zakousnout, tak se přiznám, že jsem pak lehce hysterická….naštěstí jsem za svůj život klíště měla jen 2x, takže těch hysteráků nebylo tolik.

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 30.06.2024, 14:35:21 xxx.xxx.64.54
Saga:

Vy jste husťačky😄. Já ty ponožky samozřejmě převlékám, na ven mám jiný a na doma mám taky jiný a do práce mám taky jiný, prostě kilometry ponožek všude, tže na gauč jedině v čistých👍. Chlupatce doma žádné nemáme, domů může jen kocour a ten má přísně vymezeno kam, a něco jako válet se v posteli má přísně zakázáno. Dveře do ložnice jsou stejně zavřené, tže nemá šanci. Tže když to shrnu, my s Bobčou jsme prostě ponožkové mimoňky a tak to nejspíš zůstane😄. A nožky mám jako princezna, tak aspoň k něčemu jsou ty fusekle dobré😄!


Přidám se k ponožkovému gangu. Já klidně i do sandálů 😀

lesnizinka
lesnizinka (2088 příspěvků) 30.06.2024, 17:16:04 xxx.xxx.90.48
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 30.06.2024, 14:16:47

Ha, ha děkuju, ale to jsou geny, to není moje zásluha. 20let ,,práce v zemědělství" ti fakt na půvabu nepřidá. Zestárne a zhrubne ti kůže, nehty prakticky nemám, ruce sedřené jak stařena a nohy…ty jsme probraly. Jako jo, udržuju se jak se dá, abych nestrašila lidi, ale tohle v kombinaci s věkem je vražedná kombinace krásy, i když tam nějaká byla😏

Sardullah, mě teda klíšťáci nevadí dá se říct vůbec, na mě nelezou. Vadí mi jen to, že je denně vybírám, teda teď už jen z koček. Áno, stačí napsat a jelikož očkovaná samozřejmě nejsem, budu mít jistojistě zítra klíště s encefalitidou👎 A jelikož jsem psala vedle, že se tu nekrade, taky budem vykradení😛

Teď jsem se probudila v obýváku po obědě. Už mám pocit, že v tomto horku jen jím a spím, víc nedávám. V obýváku je 32st. Měla jsem pocit, že jsem asi už mrtvá, pečená. Vikťa od rána chodí a neví kam zalézt (stejně jako já) a funí s otevřenou hubou(stejně jako já😛) Koukám, že v Brně je bouřka, jak jinak že?!?🙄 To je ta bouřka, co není a nebude u nás, ale bude v Olomouci🙄 Ostatně jako vždy. 

Saga
Saga (511 příspěvků) 30.06.2024, 17:43:24 xxx.xxx.245.41

Ponožkový gang mě dostal😄! Jako, co se týče hmyzu, klíšťat, komárů a ovádů, úplně se mi hnusí🤮 a právě, když jsem u zvířat, tak ochrana končetin je prostě nutná. Dneska jsem si teda vyrazila do výběhu poklízet jenom v crocsech a tedy naboso, no ale fujtajbl, málem mě ty mrchy hmyzí sežraly zaživa. A po příchodu domů jsem si krom rukou umyla i nohy, protože po čerstvě vytřeném vynilu jako prasátko chodit nebudu,ble ble. A jdu pro fusekle😄!

Jinak mám kromě koníků taky dneska pohodičku, o ně už je postaráno, venčit jsme nebyly, páč se nikomu nechtělo. Jedna pračka, jedna myčka, uklizeno a tak nějak na to prďánkuju👍. Aktuálně u nás fouká a 28°C, tže za mě feel good.

Bobca
Bobca (1423 příspěvků) 01.07.2024, 09:08:09 xxx:xxx.28dd:980b

 Když jsme u těch noh…. slabší povahy pozor🤮. Kdysi, když jsem dělala zootechnicku v 80tkach,dělala na kravine ženská, a ta chodila bosky.. Kravince, nekravince, krmení se tenkrát nakladalo na vozíky.takze slapala i v zeleném, krmily se i řízky z cukrovaru.. Dovede si nekdo představit ty nohy? Na patách krátery, rozezrane od mocuvky, nehty cvakaly vepředu o podlahu… Bylo jí kolem 50let.. Nevim, jestli doma pak navlekala ponozky, těžko,ale ono se kdysi říkávalo, že peřina špínu odre… a to nemluvim o kalhotkách na kterých byl i po 3 dnech flek od mocuvky, jak do ni spadla na zadel.. nosily se krátké satove zastery a gatky v létě☀️

Jinak tady bourka jak blazen, večer, několikrát vypli elektriku, dnes je ještě zamračeno, ale hic.. 

Daja
Daja (470 příspěvků) 01.07.2024, 10:20:37 xxx:xxx.2596:317e
»
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 01.07.2024, 09:08:09

TY vado to je humus. i když já jsem zastáncem, že i ta čistota se nemá přehánět, tak tohle bylo fakt na humus, fuj, blé.

Dája

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 01.07.2024, 10:36:25 xxx.xxx.119.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 01.07.2024, 09:08:09

Pardon, pardon - ale nehty cvakaly…mě dost rozsekalo🤣. Inu, každý jsme nějaký a já jsem vlastně čistotná🙃. I pedikúru jsem si včera udělala a s nalakovanýma nehtíkama jsem šla do záhonů.

lesnizinka
lesnizinka (2088 příspěvků) 01.07.2024, 10:37:54 xxx.xxx.90.48

Ahááá, tak ,,prase století" vyhrává paní z kravína (a já, že já😉) Tak jako ale nehty si ostříhat mohla, ne? 😎

Včera…všechno vedle, jak už jsem psala👎 Byla šance z posledního mraku, takže jo, z toho napršelo 4,8mm přesně🙄 Naštěstí je alespoň dnes zataženo a zchladilo se, je 20,3st. Zajedu mamce plotostřihem ostříhat tisovou kouli před barákem - to se může jen při zatažené obloze, jinak to hnusně ohnědne. Musím začít i naše tisové ploty, ale ty si nechám až na zítra. Odpoledne mají přijet elektrikáři opravit osvětlení před barákem. 

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 01.07.2024, 10:57:18 xxx.xxx.198.226

Tak na paní z kravína nemám, ale rozhodně se jí blížím víc, než dámám konajícím pedikúru. Já tak jednou za čtvrt roku kleštěma na větve zakrátím pařáty… Jinak ale chodím v ponožkách a celoročně většinu pohybu konám v gumových botech - holinách (35 st. žádný problém) nebo v jezdeckých perkách (ty jsou jen po kotníky). Ale dlouhé šedivé nebo černé tepláky, žádné kraťasy. No kalhotky si teda měním denně, ale bosa bych po venku chodit nemohla (však ty propocené holinky by mně to vysvětlily rychle), a vadí mi to i v sandálech, takže už jsem se vykašlala na pohoršování okolí a prostě i do lodiček a sandálků k sukním nosím ponožky. Do civilu vlastně punčocháče, pletené, zimní, protože teď sedím v kanclu, venku pětatřicet, v kanclu s bídou dvacet… Taky sedím v dlouhém rukávu a vestě. Tady v triku s krátkým a bez punčoch tak týden v roce, to musí venku ale zdechat hovada v letu.

lesnizinka
lesnizinka (2088 příspěvků) 01.07.2024, 11:06:39 xxx.xxx.90.48

Buggyro😄 a to si myslím, že jsem ve skutečnosti celkem zmrzloň😉 V kraťasech a tričku chodím už nejmíň dva měsíce. Pak mě někdo potká: jéé, vy už jste byli na dovolené(všichni tu víme, že jsme nebyli 16let) že jsi tak hezky opálená? Áno, na ,,maltě"😜

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 01.07.2024, 11:11:29 xxx.xxx.119.6

No tak do holin a turistických bot, civilních polobotek ponožky samozřejmě nosím, to bych nedala. Ale do espadrilek nebo sandálů to už mi vadí, ale tak nohy beru sprejem a případně trochu zapudruju a v sandálech mi to neklouže, nevrže. Dneska jsem byla taky v holinách a teda pak jsem přišla jak myš, ale zase suchá z trávy.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 01.07.2024, 11:19:58 xxx.xxx.198.226

Mno já jsem taky opálená, protože půl dne lítám po venku, že. Ale jsem opálená jen na rukou, krku a dekoltu. Vše ostatní sýrový styl 🙂 

Já po venku nechodím zababušená proto, že by mi byla kdovíjaká zima. Ale prostě je to praktické. Sandálama se blbě nahrabuje čerstvé slizké hovno na lopatu, mňo. Taky kolem koní lítaj různý krvežíznivý potvory, který se jen třesou na moje odhalené kotníčky! Za další věčně jsem domlácená na nohou od nějakých ohrad, od kopyt při čištění, od věcí, co překážejí (kurník má úzká dvířka…), od toho, jak věčně nohama nebo bokem něco podpírám, odtlačuji, posouvám… To by ty nohy vypadaly, kdybych na nich neměla tepláky. No a brouzdání vysokou travou, když vedu dítě na vyjížďce, taky bez tepláků nic moc. Taky si často klekám…těch důvodů se najde. No a jezdím. Takže holá stehna na holém sedle fujky, lepí se to, pálí se to, skřípe se to pod řemeny… Tepláky mi trochu drží tvary, bez nich by se mě taky mohli leknout a ještě bych mohla za nějakou hromadnou havárku. Si na svědomí nevezmu, no ne. No a taky holiny se strašně blbě sundavají, když je máte na holé noze a zapotíte. To pak fakt potřebuju druhého člověka, a většinou nemám. Dlouhé rukávy jak řečeno nosím hlavně kvůli zaměstnání, tu je zima. Spodek (sukně, punčochy) si ke koním převlíkám, vršek ne, takže polítám s těma vyhrnutýma rukávama u koní.

O víkendu jsem šla na houby v něčem takovém (obr.) a chlap málem padnul naznak. V lese jsem byla tak sexy, že se na mě slítli všichni kloši z širokého okolí, takže jsem se zase na dlouho vyléčila. Ještě že jsem byla (páč většina odhalených tělesných partií nese odstín “eidam 30”) napatlána mohutnou vrstvou opalováku No. 50, tak jsem jim moc nechutnala…

Obrázek
Ronja s motejlem (neregistrovaný) 01.07.2024, 11:30:36 xxx.xxx.119.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 01.07.2024, 11:19:58

To jste dobrá  takhle nahatá do lesa. Dneska jsem tam byla a hub jak much, jenže jsem je neměla kam dát, měla jsem jen pamlsovník, chvíli jsem uvažovala, že bych sundala triko. Jenže na to já mám malý koule, mám i to štěstí, že vždycky když si řeknu kdo by tady chodil, na just se někdo objeví.

Patlala jsem si na vlasy hennu, v těch třicítkách na hlavě kulicha, zastrčená chalupa jsme a bum jde okolo pocestný a ten si teda musel myslet, jakej magor😮🙃.

lesnizinka
lesnizinka (2088 příspěvků) 01.07.2024, 12:02:12 xxx.xxx.90.48

Téééda Buggyro, v tomhle do lesa? Ty voe, to by snad nešla ani Krainová😛 Do lesa bych si dala maximálně tričko a tepláky, v topu bych teda nešla, i tak přijdu vždycky doškrábaná. No u nás je v horku zbytečné do lesa chodit a v době kdy by mohly růst nějaké houby, už jsme poměrně navlečení😉 Jasně, že do turistických bot bych taky měla ponožky, protože mě teda sedere snad každá bota. A když jsme u těch bot, zapomněla jsem napsat, že jsem neodolala a koupila si krásné sandály. To jsem si tedy ještě myslela, že pojedem na dovolenou😏 

Obrázek
Ronja s motejlem (neregistrovaný) 01.07.2024, 12:37:27 xxx.xxx.119.6

Žínko, Vy se tu popisujete, že by jeden nabyl dojmu, že z Vás skoro roste lišejník a pak sem dáte zlatý botky? Už Vám to nežeru. Však si je někdy určitě užijete🙂.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.