Aktuálně: 4 050 inzerátů199 695 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Třetí víčko

Daja
Daja (470 příspěvků) 26.06.2024, 07:20:59 xxx:xxx.ed94:4225
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 26.06.2024, 06:52:56

Dobré ránko😉,

hmm jak si človíček musí dávat pozor co kde napíše, aby náhodou se to neobrátilo proti němu🤫.

No já mít pole vedle a nebo po cestě tak taky udělám samosběr, kradu i kukuřicí, kytičky, rostlinky a to když vidím oddenek, hmm vlastně si udělám🤭 samosběr.

Dája  

Fikovnice
Fikovnice (5766 příspěvků) 26.06.2024, 07:36:48 xxx.xxx.32.137

No, to, co tady čtu, jsou teda hrůzy (u Raduš…😢).

Takže to, co teď napíšu, je proti tomu banalita. Přesto v době dovolené, přišel mi jen automatický mail, a to jsem byla celou dobu na telefonu… Co vím, měla jsem ten kontejner plný svých věcí.👎

"Určeno pro: Uživatele majetku MU: Byly provedeny změny v evidenci majetku: 

Majetek Akce DHM 307573 K2 kontejner zásuvkový, centr.zámek - majetek v užívání odebrán"

Bobca
Bobca (1423 příspěvků) 26.06.2024, 07:39:10 xxx.xxx.20.192
»
Odpověď na příspěvek uživatele Leithian z 25.06.2024, 22:35:14

Jani..ono je to sice pravda…ale! Dělá se to tak odjakživa..Pokud by si to chtěli nějak zabezpečit,možná by stačil nějaký děda s vlčákem,a lidi by se báli..Uprostřed nikdo netrhá,něco vyzobou ptáci..se ztrátama se počítá..…U nás jsem hráškové pole neviděla,ani nepamatuju..Akorát kdysi-měli jsme velké zahradnictví-se mohlo po prořezání květáku  jít a ty malé si vyřezat,než se to zaoralo..

Bobca
Bobca (1423 příspěvků) 26.06.2024, 07:41:22 xxx.xxx.20.192

Niki,mašinu jsem zabalila a krabice s látkama vyklidila před operací,abych tu mohla jezdit s vozíkem..V neděli jsem si to sem natáhala..zapomněla jsem,že jsem vůbec byla na operaci,že už normálně chodím, a nohou(samozřejmě tou bolavou)jsem si jednu posunula..Tanečky jsem přežila bez úhony a doma si způsobím bolest🤔No nejsem já blbá?Zítra odjíždím ke Zdence,něco si nabalím,i přenosnou mašinu(nechám si to nanosit do auta)..Kdyby náhodou!!Dnes chci ještě k ortopédovi-bolí mě celkem hodně ta pravá-neoperovaná..Opich za 1000 se mi nechce absolvovat,jen jestli mi dá doporučení na MR,ať se už objednám..ta mě taky určitě nemine..A u Zdenky ji odrovnám úplně..tam se člověk nachodí..Niki,jestli máš mejlovku(možná ji tu někde mám..tak ti pošlu všechny výrobky)..Teď jsem dlouho nic nešila..

Bobca
Bobca (1423 příspěvků) 26.06.2024, 07:48:06 xxx.xxx.20.192

Majetek Akce DHM 307573 K2 kontejner zásuvkový, centr.zámek - majetek v užívání odebrán"

Jani,já pod pojmen kontejner vidím velký kontejner na odpad,na hnůj a podobně..Zarazilo mě to-nevím,kde máš jaký-asi v kanceláři?..Psala jsi o něm??čtu pravidelně,ale nepamatuju se😊

Fikovnice
Fikovnice (5766 příspěvků) 26.06.2024, 09:01:45 xxx.xxx.32.137
Buggyra:

Fikovnice: 

Ten kontejner ti odebrali jen administrativně určitě, na vyklizení budeš mít nějakou lhůtu. Můžeš si zažádat o jiný 🙂 


Buggyro, děkuji opět za podporu. Ale u nás nic nejde podle regulí. Tam se prostě někomu něco hodí, tak se to vezme a přenese jinam… Už nám takto zmizel stolek. Já už nemám ani sílu ani chuť to jakkoli řešit…

Fikovnice
Fikovnice (5766 příspěvků) 26.06.2024, 09:02:55 xxx.xxx.32.137
»
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 26.06.2024, 07:48:06

Ne ne, Bobi, tak se říká takovému tomu “zásuvkovači”, jestli mi rozumíš - stolek k velkému stolu se zásuvkami/šuplíky.

lesnizinka
lesnizinka (2088 příspěvků) 26.06.2024, 09:08:34 xxx.xxx.90.48

Kontejner…je myšleno taková ta kostka se třema (dvěma, čtyřma…) zamykacíma šuplíkama pod psacím stolem, ne? 

Já včera měla sepsáno a hezky se mi to smazalóó👎 Jiřinka…měla jsem mnohem horší pacoše, hlavička na stranu, krev u zobáčku…a přežili😟 Pokud neumře do pár sekund, max minut po ráně do okna, přežije. Vůbec nechápu, co se jí mohlo stát😢

My tady nic jako hrášek na poli nemáme, ale kdybych ho měla někde vedle, asi bych neodolala, trochu si zobnout😊Samozřejmě by mě nanapadlo trhat si na doma, do tašky. Jak píše Dája, někdy neodolám utrhnout si kousek kytky, která mě zaujme, pokud je možnost, tak si vyptám. Třeba v prodejně nebo v restauraci, kde ji mají jako výzdobu a hlavně jí ulomený lísteček, nebo odkopek neublíží. Častěj ale jen sbírám semínka. Vedle ve vsi mají u hnojiště pár trsů růžových fialek. Nemyslím si, že je tam sadili, spíš se tam namnožili, jak je odněkud vyhodili. Už dva roky se odhodlávám jeden kousíček vypíchnout😊 Už je to tak 20let, co jsem lese našla krásnou orchidej, okrotici červenou. Ač jsem ten les tehdy měla prochozený každým centimetrem, ani botanik z CHKO mi nevěřil, že tam je, naštěstí jsem si tehdy ještě vzala klasický foťák a vyfotila mu ji. Pak jsem tam šla až za pár měsíců a byla tam těžba, orchidej nadobro v pr…Chodila jsem tam ještě několik let, jestli se znovu neobjeví, ale nenašla jsem. Nikdy jsem nic vzácného v lese nedloubala, ale tohle mě mrzí dodnes, že jsem si ji raděj nevykopala do zahrady. Teď mi tu rostou samy…jenže jen bílé, těch je tu všude kolem dost. 

Fikovnice
Fikovnice (5766 příspěvků) 26.06.2024, 09:10:49 xxx.xxx.32.137

A jinak holky ještě o něco se podělím. Vždy se těším na poslední bazény. Když už má D skončit, tak ať si ještě aspoň zaplavu… No a v pondělí cca v poledne telefonát od manažerky, že se bazén bude vypouštět a že mi bazény ruší!!! Já váhala, zda tam tedy vůbec zůstat. Cožpak ono se toto může stát a rozhodně nebudu “svůj” penziónek hanět. ALE: Ono se to stalo podruhé, dokonce mám pocit, že poprvé při minulém pobytu, tudíž 2x po sobě. Storno nula, ale to nenárokuji, ptž od nich mám obrslevy. Bylo mi přislíbeno, že si ty bazény vyberu při příštím pobytu. No jo! Ale kdoví kdy bude další pobyt, bude-li vůbec nějaký. Napíšu narovinu, že mě to teda v pondělí totálně rozhodilo. A do toho v po odjížděla kámoška - ta ještě stihla všechno…

No “pěkné”! Já na dnes neusnula, a právě se začalo vrtat!!! Dle info od sousedky je to tu takto denně. Trvá to NEPŘETRŽITĚ cca rok a půl, možná i déle. Rekonstruuje se nejméně 5 bytů zároveň. A do toho mi umřel ten můj kamarád (psala jsem jinde), takže ten byt se časem také bude rekonstruovat. A ještě mi sousedka říkala, že vůbec nedodržují domovní řád. Vrtají prý i o nedělích, o sobotách večer, v prac. dny začínali někdy i před sedmou h.

Bobca
Bobca (1423 příspěvků) 26.06.2024, 09:12:09 xxx.xxx.20.192

Vidíš Jani..,jak se každá pohybujem v jiném odvětví..tak máme i jiné náhledy-pojmenování..Já bych řekla šuplíky pod stůl😇😊ale to tam máš teda fakt “ostré”….drž se🙏a braň se..

Raduš,já mám bujnou fantazii..v první moment,jak jsi napsala,že “rozsekala feňulu křoviňákem”-..jsem myslela na nejhorší….I tak..musí se fakt cítit strašně..😟 

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 26.06.2024, 09:44:07 xxx.xxx.198.226
Fikovnice:

Buggyro, děkuji opět za podporu. Ale u nás nic nejde podle regulí. Tam se prostě někomu něco hodí, tak se to vezme a přenese jinam… Už nám takto zmizel stolek. Já už nemám ani sílu ani chuť to jakkoli řešit…


Pokud by ti uni odebrala ten nábytek i s tvými osobními věcmi, aniž by ti je někde uschovali, případně ti dali příležitost to včas vyklidit, potom se jedná o krádež a s ledovým klidem bych si přivedla policii, aby mi to vyšetřila. Taky by to mohlo zajímat inspektorát práce. Ty tam máš třeba nějaké léky? To by bylo dobré, hledat po uni třeba platíčko nějakých opiátů 😀 To bych do toho šla jen pro tu srandu!

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 26.06.2024, 10:02:59 xxx.xxx.119.6

Fikovnice,  já teda k ukončení prac. poměru dostala lejstro, co budu vracet a do kdy - poslední den, pak taky vše, co jsem vracela, obě strany podepsaly. Věřím/doufám, že je to tak, jak psala Buggyra.  

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 26.06.2024, 10:05:10 xxx.xxx.119.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 26.06.2024, 09:44:07

Jéje, no to by byla prdel🙂. 

lesnizinka
lesnizinka (2088 příspěvků) 26.06.2024, 11:10:26 xxx.xxx.90.48

Jo, jo, jenže ona ji fakt rozsekala🙄 je šitá na 5 místech😟 

Jani a nemají vždycky v pondělí sanitární den, tedy vypouštění a čištění bazénu? Vím, že někde jsme to taky zažili. 

U nás šel ráno mrak, dokonce bouřky. Problém byl v tom, že se roztrhnul, vpravo, vlevo a my sme byli ta díra uprostřed. Jo sprchlo, 2mm, už jsem jak u Bobči, zmoklo mi prádlo😉 Včera jsem ho honem dala přeprat, aby uschnulo do večera, protože na dnes přepršku hlásili. Jenže jsem po obědě usnula, na prádlo v pračce úplně zapomněla a to ho většinou Tom pověsí. Hmm, našla jsem ho někdy kolem 20h a už neuschnulo. Ráno před deštěm jsem ho letěla posbírat, jenže suché nebylo, takže visí, zmoklo a teď už na něj svítí slunko tak doufám, že do dalšího deště uschne, protože pršet má údajně zase zítra ráno.

Bobeš ty jako, že když jsi si to tak pěkně natrénovala, půjdeš i s tím druhým kolenem?😏

Canka
Canka (383 příspěvků) 26.06.2024, 12:24:00 xxx.xxx.249.200
»
Odpověď na příspěvek uživatele Leithian z 25.06.2024, 22:35:14

Můžeš si myslet,co chceš🙂

Není mi to blbý ani trošku😇Beru takhle kukuřici,slunečnici,řepu…nemám s tím absolutně problém😇Stejné tak i různý kytičky apod….asi jako Dája…a vůůůbec se za to nestydím😂

Leithian
Leithian (800 příspěvků) 26.06.2024, 17:11:48 xxx.xxx.33.125
»
Odpověď na příspěvek uživatele Canka z 26.06.2024, 12:24:00

A může někdo k tobě na zahrádku? Já jen když tobě nevadí brát jinde nemělo by ti vadit ani tohle ne? 😉

lesnizinka
lesnizinka (2088 příspěvků) 26.06.2024, 18:40:10 xxx.xxx.90.48

Nás trefila bouřka! Ne teda snad přímo nás, ale nás neobešla, takže máme zatím napršeno 21mm a ještě trochu prská👍 Jsem šťastná jak blecha, nemusím pořád dokola zalévat zahrádku(zeleninu)😀 Tom je šťastný o poznání méně, domluvil si po týdnu tenis😏 

lesnizinka
lesnizinka (2088 příspěvků) 26.06.2024, 23:12:24 xxx.xxx.90.48

Tak Jani, máme po srandě👎 My teda budem fandit Slovákům, bratránek nám posílal video ze stadionu, je s kámošema. Na nás byli teď ve fanzoně, nepomohlo🙄 Víc to komentovat nebudu, musela bych být hodně sprostá…Ještě, že začíná Wimbledon😎

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 27.06.2024, 07:53:54 xxx.xxx.198.226
Leithian:

A může někdo k tobě na zahrádku? Já jen když tobě nevadí brát jinde nemělo by ti vadit ani tohle ne? 😉


No může. Však vy jste neviděla ty Niky fotky, jak jí to někdo zničil? To ona je ještě (asi) hodná, utrhá jen pár plodů, ale ten někdo, kdo jí vniknul na zahrádku, jí zdecimoval celé rostliny i s políčkem! ☝️


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.