Aktuálně: 4 058 inzerátů199 456 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

Třetí víčko

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 26.07.2023, 07:53:53 xxx.xxx.56.129
Odpověď na příspěvek uživatele Canka z 25.07.2023, 22:58:54

Ježíííš, to je ale krásná fotečka roztomilého Nikouška😀👍

U nás taky ,,sprchlo"… 3mm - co na to říct🙄není to poznat nikde😢

Niki, bych se na skůtra vyprdnula, stejně bude už brzo ošklivo myslím, než spácháš dovču atd. Zapomněla jsem, jak to máš daleko do práce? Nedalo by se na kole? Měla by jsi to i s pohybem 2in1. Vím…ráno blbé, máš fofry😟 Ale ušetřila by jsi teď a nechala ho opravit až na příští sezonu…pořádně. 

U nás se včera ještě moc neochladilo, všichni sme měli ještě kraťasy a trička. Byla tu mamka s bráchou a děckama, hráli tenis, hráli se v zahradě, já jsem s neteří hrála badminton…jako děcko jsem ho hrávala pořád, teď jsem se nemohla ani trefit😛 Za chvíli už lepší, chtělo by to tréning😉nehrála jsem to 40let😎

Odjíždíme dnes do toho Maďarska. Noťas si beru😉

Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 26.07.2023, 07:56:25 xxx.xxx.20.192

Elišáku-smekám..člověk by neřekl,že ta druhá fotka jsou ty samé šaty👍moc vám to sluší,i hlavně ta růžová..V té tmavé jste smutná…Noste veselé barvy..

Niki-u tebe je to marný,je to marný,je to marný🙃tobě by museli zašít tu pusu🤐..ty buď ráda,že máš postavičku,jakou máš,i s těma tvýma náletama na Mekáče,KFCčka atd…dortíky a zákusky v práci😘(jé,není tu dortík-to neva)…Jsi pěkná baba,a víš co se říká? "ženská bez zadele-jak týden bez neděle"😄

Raduš-já nic neříkám..ty to pořád zkresluješ ty informace…Vím,že to myslíš dobře,abych třeba vysadila léky🙂ale já prostě “dožívám”v klidu..Elišákovi je koukám kolem 20,mě o 50víc..ano,řeším(neřeším) váhu posledních 6-7let,co jsem se sesypala a řešila stres jídlem,mám “kůžičku napnutou”..ty řešíš scvrklou😇Já se fakt na stará kolena nehodlám trápit nějakýma dietama..Už nepiju u garáže pivo,vlastně od toho 28.6. jsem měla celkem asi 5 piv u Zdenky na hřišti…Jím pravidelně,sladké jsem neviděla ani nepamatuju-nemusím ho..nějaké prohřešky člověk má..ale je to pořád dokola..Víš,že nejím uzeniny,salámy,maso občas kuřecí(bo jsem ho nakoupila levně)ani ho nějak nemusím…A váha je pořád stejná..Jsem prostě líná se zvednout a jít ven..já to vím..U Zdenky jsem měla hodně pohybu,myslím,že mi opadla mírně “madla lásky”,ale to je asi tak všechno..žaludek zůstal..😕Já rezignuju vždycky,když mi umře spolužák,nebo někdo známý,mladší než já..

V 60ti jsem měla 70kilo,což není při výšce171(vlastně už 167😲)tak špatné..Máma byla malá,a na stáří byla jak kulička😎brala taky spoustu léků(nesvádím to na ně,ale ta antidepresiva můžou mít něco do sebe v kombinaci s těma jinýma)..ale zase jsem se rozepsala o něčem,co nechci řešit..Raduš má talent vždycky něco “podpíchnout”..že Raduš-rýpalko😇😜🙃☝️

a od rána chčije a chčije🌧️a prádlo visí a visí😲

Elisak
Elisak (71 příspěvků) 26.07.2023, 08:36:50 xxx.xxx.87.253
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 26.07.2023, 07:56:25

To jste mi hodně ubrala, je mi 35, ale nedávno po mě taky někde chtěli občanku, když jsem kupovala víno.

Ozvu se ještě později. Jsem na koloběžce, takhle jsem to totiž dala dolů…

Obrázek
lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 26.07.2023, 10:11:34 xxx.xxx.56.129

Šmarjá Bobi, co jsem zase podpíchnula??😲 Já jsem narážela na to, jak omlouváš tu tloušťku a myšleno bylo u jiných, třeba tu Růžičkovou apod., že byly tlusté a spokojené. A to je podle mě blbost, to jsou kecy v kleci. Co už můžou říkat? Sice všichni berou  tunu léků na tlak a na cukrovku a nevím na co ještě, co si způsobují tou tloušťkou, chodí na psychoterapie kvůli depresím a tudíž se motají v kruhu jen kvůli obezitě. Tím nechci říct, že zhubneš a všechny problémy se tím zázračně vyřeší, ale minimálně polovina těch zdravotních ano. Tak to prostě je. A fakt to nejsou výčitky směrem k tobě, až mi bude jako tobě, třeba taky už na všechno rezignuju a budu si zobat co chci a nebudu lítat a cvičit. Ale ještě se na to cítím prostě mladá, neřkuli Nikča a Elišák. Niki je v pohodě, pořád v pohybu, ta to víceméně vylítá, v zimě se zase vrhne na cvičení, viď Niki👍 Elišák(Eliška?) se taky vrhnula. Opravdu vám takto pomohlo jen to ježdění na kolobrndě, nebo i velká změna jídelníčku? 

Elisak
Elisak (71 příspěvků) 26.07.2023, 10:52:41 xxx.xxx.194.232
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 26.07.2023, 10:11:34

Jj, jsem Eliška. 
Jen ten pohyb, docela dost pohybu. V jídle jen omezení večerního vínečka a sýrů na max jednou za 14 dní. Ale to přišlo skoro přirozeně, když člověk maká tak to nechce úplně zazdít chlastem…

Začala jsem loni v létě inline bruslema. Na podzim pořídila koloběžku, jednak jako zimní náhradu inline bruslí a jednak i kvůli psovi. Na volno ho nepustím (basenji a odvolání od zvěře), tak na nějaký větší utahání. Když jsem se dostala pod 100kg, tak jsem začala i běhat, nejdřív postupně indiánem, ale teď už běhám cca 13-15km. Takže běh/koloběžka/inliny tak 5-6x týdně cca 90-120 minut. K tomu od listopadu i nějaký posilování aspoň 3x týdně. A skoro každý den procházka se psem aspoň 5-6km svižně.

Elisak
Elisak (71 příspěvků) 26.07.2023, 11:11:24 xxx.xxx.194.232

A vlastně ani nevím jak se mi povedlo takhle se vyžrat. Když už jsem se s tím snažila před 3-mi lety něco dělat a začala jsem běhat se psem, tak přišel vážný úraz psa (Quie), já si to vyčítala a bylo to i dost náročný hodně jsem s Quiem cvičila, jezdila s nim na rehabilitace, to teda jezdím pořád, ale už ne tak často. Druhýho psa (Efíka) jsme pořídili až později.
 

A mimochodem na tom hubnutí mě jen štve ta nutnost častý obměny oblečení, cca každý 2-3 měsíce. Zrovna včera jsem kupovala novou podprdu na běhání, ta předchozí mi vydržela přesně 2 měsíce. Posledních pár běhů jsem byla vždy hrozně sedřená pod prsama a pak koukám, že jsem už do ní neměla co dát… 

Kilian
Kilian (1403 příspěvků) 26.07.2023, 11:12:02 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele Elisak z 26.07.2023, 10:52:41

….to máte tedy pěkný zákulisí co se sportu týká, to já se dokopala hen na 10 a více km rychlé chůze se psem denně….nejvíc mi to pomáhá udržet váhu a baví, respektive jediný druh pohybu v Praze pro mně přijatelný….za chvíli jedu na skoro měsíční dovolenou, tak to přidám kolo a plavání…

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 26.07.2023, 17:28:41 xxx.xxx.248.204
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 26.07.2023, 11:12:02

Evi, ale 10km svižné chůze je taky dost, ani nevím, jestli bych tolik zvládla😲 Já ty své 3km ráno a někdy se mi ta cesta zdá nekonečná😏

Eliško, tak to jste se na sport vrhnula s vervou jak Nikiška. Když už, tak už😉 Sportovala jste i před tím přibráním, že vás to tak chytnulo? To vyžrala je vážně blbé. Radši nekecám protože já taky, jen až ne teda tolik kilo, abych musela měnit velikost oblečení. Mamka zase stoupá každý den na váhu a jak jí vyskočí přes 2kg - končím se žraním!😉

Sme v Maďarsku, jdem konečně na jídlo😀

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 26.07.2023, 23:12:30 xxx.xxx.248.204

Udělali jsme dobře, že jsme první šli na večeři a až pak so bazénu. Když jsme večeřeli, byla tam ještě nějaká děcka. Tom sice obracel oči, že tak nažratí půjdem plavat, ale měli jsme čas, já jsem si i schrupla a mezitím se bazén parádně vylidnil, takže jsme tam byli sami a parádně jsem si zaplavala kolečka. Tak tak jsem teda stihnula zen svůj půl hodinový limit, končila jsem 20.57 a v 21 venkovní bazén zavřeli - hodili tam vysavač. Když jsme tu byli na Velikonoce tak ne, tak jsme si mysleli, že ten čas, je jen jako😉

Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 27.07.2023, 08:17:16 xxx.xxx.20.192

My včera byly s Petrou na kole u její mamy popřát-je Anna..24 měla narozky..Takže opět griotka-že nechci nebyla odpověď..nemusím až tak tohle lepidlo,ale nechtěla jsem jí urazit..Dovezly jsme jí ty záclony,tak byla šťastná,hned že je dnes vypere a pověsí..

Včera bylo u nás dost zima..párkrát i zapršelo,ale dnes už pere slunko,na meteo je 30 venku-teda na čidle a tady 26..

Eliško,tak to bych vám teda 35 neřekla😇ale mě hádali ještě nedávno o dost míň a v telefonu,když řeknu,že mám čas,že jsem v důchodu,tak že prý to není možné,že mám mladý hlas😀

Raduš,ozvala jsem se,bo to řešíme pořád dokola..a jak víš,že třeba ta Růžičková…hrála,byla veselá..Halina kdysi zhubla,nedávno měla pořad o vaření-a teď je jak almara-no a co?…Kdyby je to až tak trápilo,tak s tím něco dělají a nepůjdou do televize..Já jak jsem bydlela s Ukrajincema…Světlana(50let) byla kyprá ženská😀zadel jak "zádveřice"břicho,nohy…a ta se uměla nosit,ta milovala svoje tělo👍Obtažené trika,krátké sukně,kozačky(to já-ještě hubená jsem chodila jak šedá myška)..A v žádném případě by nechtěla hubnout,bo se to líbilo Vasilovi-i jí,a žádné léky nebrala(já je začala až po 60tce..a ty samé berou i hubení lidé..A jsem tlustá posledních pár let..Třeba jednou😇😎☝️

.Tak jsem to myslela,že ne každý chce být hubený..Každý má jiné dispozice..Ať si každý dělá se svým tělem co chce..Ty nebudeš tlustá nikdy,tvoje mamka a tety jsou hubené..Do manželovy rodiny jsou postavou všechny ženské krev a mlíko(100-120kilo) a kluci hubeňouři…Ty se cítíš být tlustá i když přibereš jen 2 kila na břiše..😎Jezdíš s Tomem ven,nutí tě to se sebou něco dělat..to je dobře..👍Mě nenutí vůbec nic.👎 

Evi,užij si dovolenou 👍🙂

Kilian
Kilian (1403 příspěvků) 27.07.2023, 09:00:59 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 26.07.2023, 23:12:30

….to jste vecčeřeli snad ve čtyři odpoledne, pokud jste to neshltli na posezení a ještě si se stihla pospat ne?😉

Kilian
Kilian (1403 příspěvků) 27.07.2023, 09:07:38 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 27.07.2023, 08:17:16

….já ale ještě nikam nejedu….no Radka by ty při těle mohla zrovna chápat a rozumět jim, když je sama tak tlustá, jak tady stále dokola popisuje😉

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 27.07.2023, 15:35:27 xxx.xxx.248.204
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 27.07.2023, 09:07:38

Se nesměj hlísto, teď jsem zrovna pěkně vyžraná, ale za a) je to hotel pro důchodce, takže pořád dobré a za b) nikdo mě tu nezná, i když je tu i pár Čechů, budou to spíš od vás😉 Jedeš na dovču jako na dovču někam k moři, nebo na chalupu? Přijeli sme tuším v 16h, večeřeli v 17.30h. Já usnu v mžiku, takže mi stačí půl hoďka, dvě hodiny je moře času😀

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 27.07.2023, 15:55:23 xxx.xxx.248.204

Dneska jsme si naplánovali prochajdu k vykopávkám přes město, protože ještě nebylo až tak vedro, tak se to dalo. Chvilku odpočinem a jdem na 2h do teplého jezera - prý to stačí, tvrdí muž a dokonce je tam snížené vstupné. Zítra je v plánu Balaton, ale nemyslím si, že tam po jezeru, které má uvnitř teplotu 36st! a venku 33, vleze😉Ještě rád se vrátí na jezero😛 Dneska jsme jen kolem jezera prošli a bylo tam lidí jak vší. Trochu doufáme, že se to právě k večeru trochu vyprázdní. Teplý potok za hotelem, vytékající z jezera, kam se zadara chodí koupat místní, už jsem posílala na Velikonoce, to byla fakt venku zima a bylo tam pár lidí. Dneska teda lidí jak na koupáku😉

Obrázek
Kilian
Kilian (1403 příspěvků) 27.07.2023, 16:14:17 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 27.07.2023, 15:35:27

…..ja ale zatim na dovolenou nejedu, nevím co jste si to s Bobčou vzaly do hlavy….a jezdím jenom na chalupu,jednak je tam nadherně a hlavně klid od lidí a jednak bych si dovolenou u moře bez psa nedokázala představit a vlastně ani bez koček….hele co si mám představit pod tou hlistou…

Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 27.07.2023, 18:55:35 xxx.xxx.20.192
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 27.07.2023, 16:14:17

.za chvíli jedu na skoro měsíční dovolenou, tak to přidám kolo a plavání…

tohle mě Evi zmátlo…vím,že bys bez motýla nikam daleko nejela🙂

Naši mladí jedou na 3-4 dny na dovču koncem srpna a prý dají mopse do psího hotelu-než by mě oslovili…co už..Mám to k nim 8 km a klidně bych pohlídala…pobyla bych u ostatních v domě….😎🐕

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 27.07.2023, 19:28:31 xxx.xxx.248.204
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 27.07.2023, 18:55:35

Ještě, žes to sem Bobi dala, už jsem se bála, že jsem nějak blbě četla😊

Evi, psala jsi sem někam míry(váhu) takže jo, jsi hlísta😛

Jsem vyplavaná, unavená už celkem, co jsme nenachodili, to jsme naplavali. Jo zapomněla jsem napsat. Dali jsme si k obědu ve městě langoš…vůbec nám nechutnal😕teda české😉langoše jsou mnohem lepší😛 Ani mi nesednul, jsem nafouklá jak balon a to jdem za chvíli na večeři. Ještě, že mám ty ,,těhotenské" šaty😉


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.