Aktuálně: 4 043 inzerátů199 645 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Třetí víčko

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 11.06.2024, 19:36:47 xxx.xxx.63.85
»
Odpověď na příspěvek uživatele Bodlinka z 11.06.2024, 19:25:10

Kolik že to máte těch kočičáků? 5? Už jsem to zas úspěšně zapomněla…😀

Jinak asi nejvíc info pro Niki: Niki, dnes se začal léčit Čeněk😉. Začalo se promáčklinami na kapotě. Tak slušnýho chlapa (servismana) jsem ještě nezažila. On mi dokonce zavolal TAXI a zaplatil mi je! Jako samozřejmě byla dohoda, že při celkové platbě mu pak TAXI doplatím. “Hrál” si s tím asi 6 hodin, promáčkliny jsou fuč, vyleštil odřeniny, které jsem vyrobila já, zabarvil ránu od cizích dveří a hlavně přilepil totálně odtrženou výztuž kapoty! Řekl mi, že po tom musel někdo vyloženě rajtovat😠a že příště by už do takové práce nešel!!! No, a na úvod mi řekl, že mi to opraví za 2 tis. Kč!!! Pak bylo na faktuře 2200,- Kč (dvě stovky byly za to TAXI). Když jsem viděla, co vše na Čeňkovi udělal, jak (vy)leštil mnou vyrobené odřeniny, tak jsem mu dala slušné dýško. I když mám půjčené peníze (zítra máme výplatu). A hodlám mu někde napsat recenzi, takto solidní lidi se dnes už málo vidí!!!👏👍

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 11.06.2024, 19:45:05 xxx.xxx.63.85
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 11.06.2024, 19:36:47

Tak teď jsem mu volala, že si jeho práce strašně moc vážím a že fakt dnes takoví lidé téměř nejsou…  Moc mi děkoval, že si mé pochvaly velmi váží a cení.

Byl rád, když jsem mu řekla, že zkusím někam napsat pozitivní recenzi. Navíc dámy - nádhernej chlap!!!🤭

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 11.06.2024, 20:10:57 xxx.xxx.119.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 11.06.2024, 20:10:14

Chlapa!

Canka
Canka (383 příspěvků) 11.06.2024, 21:14:34 xxx:xxx.a2c5:e331

Ahoj holky,

Předem si mě teda Jani pobavila,když Leithian chtěla fotku a ty dáš fotku auta😂Bože já se tak nasmála 😂Už už jsem chtěla psát to samé,že hurá sem s tou fotkou toho chlapa,ať můžeme slintat a ty dáš fotku auta😂Děkuju za výborné pobavení dnešní😛Jinak jako za tu cenu…smekám..servisy u nás totál katastrofa,holt bydlím v debilním kraji😂I když teda co se týče auta,tak můj mechanik je taky kádr,nechává mi to za cenu dílů a nějakou tu svíčku😂A je to taky hezký chlap..celý potetovaný a na to já jsem těžce ujetá😂Ale co se týče těch motorek..už ani nemluví…každopádně poslední naděje,než ho prodám ten skútr,je servis,kam ho vezu zítra..řekli mi tam,že si myslí,že dokážou můj skútr opravit a že to zkusí,jen nic neslibují..každopádně prý pokud rovnou po rozebrání zjistí,že to nepůjde,nic prý  dělat nebudou a nebudou mi to ani účtovat..což je fér..takže zítra po práci tam jedu a je to vlastně taková poslední šance a pak už to bude holt na koupi nového skútra..jenže kde na něj vzít?V červenci dovolená v Londýně,potom zaplatit seno,co v červenci přijede,na konci srpna dovolená u moře,v září pojistka na auto a sláma..noooo nebude to jednoduché😂

Bugyrro ta noha rozseknutá toho koňucha vypadá hrozivě!!!Jo a kurník já čistím každý den..blbec no😂

No a já dneska konečně dostala nové škrabadlo(už asi osmé doma🤣),protože jsem Čikitce chtěla udělat radost po tý depce z kastrace..a moc se jim všem líbilo😇   

Obrázek
lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 11.06.2024, 21:31:28 xxx.xxx.88.203
Fikovnice:

🤣😂

Mně to vůbec nemyslí!!!


Očividně😛😉 Jako jó, Čeněk je taky fešák👍 

Bodlinko, z vás se stala úplná vesnická paňmáma😉 A jen tak mimochodem…čím to hnojíte?!?😲 Já jsem brzy zjara zasadila do skleníku celkem slušné papriky. Ožrali je slimáci, pak nějak zežloutnuly…až teprve dneska jsem utrhnula první papriku🙄 A hnojila jsem to jak divá vším, co mi přišlo pod ruku. Akorát jsem měla problém, že sousedka odstěhovala koně a neměla jsem kobližky👎 Kdybych to zjara vysadila do nich, byly by asi lepší. Ale okurky už trhám druhý měsíc, ty jsou OK. A na záhonu mi oranžoví první rajčátko. Jak mi  na to vleze plíseň o měsíc dřív, tak mě klepne🙄 Musím to zítra už preventivně stříknout, mám nakoupených těch bio postřiků, jenže to většinou stříkám až s křížkem po funuse😏 Dneska jsem nesla sousedce trávy na zasazení a zpátky jsem si vzpomněla, že jsem chtěla vyplet záhon u brány. Nakonec jsem usoudila, že ten v ,,předzahrádce" je ještě horší a hlavně na očích veřejnosti🙄 Ta jsem za brankou vzala kbelík a šla to vyplet. V nějakých těch plazivých chvojkách všude trčel pýr, pak velké místo s tou nízkou jatelinkou, no to se ještě dalo. Ovšem záhon od souseda, s takovýma nízkýma kytkama(nevím vůbec co to je, dala mi to sestřenka) ten zarostl totálně pýrem, přesličkou, takže jsem se to snažila nějak zpod těch kytek vyrýpat, všechny nezabít a taky nevylikvidovat cibuloviny, které jsou tam také. Dělal jsem tu předzahrádku tři hodiny a na roh, kam není přes výsadbu moc vidět a rostou tam hlavně pampeluchy jsem se nakonec vybodnula😏 Ke konci, když už jsem se nemohla narovnat, ještě přišel zedník(kámoš co vegetí v naší stavební budce momentálně) že mi nese praváky! Takže u nás jednou normálně zapršelo a rostou houby i u nás! Pravda, v horách pršelo o hodně víc, tedy myslím, když nepršelo u nás, alespoň v horách jo. Tak jsem sjela pro knedlík, stavila se u mamky přenastavit slepicím zavírání dvířek a uklohnila omáčku😀Přežrala se jako prase v 18h(to byl oběd prosím, čekala jsem na Toma) a teď se musím dokopat veslovat do sklepa😏 a nepoblít se u toho🙄 Je 12st a Vikťa je kdesi venku doufám, že neleží za rohem, ale někde chodí alespoň🙄

Buggyro, díky za hezky podaný opis situace🙂Já to znám od psů, kdy je to s velkým řevem a tanečkama, ale ublíží si taky spíš nechtěně. Tedy mluvím o normálmích psích samcích. 

Bodlinka
Bodlinka (1262 příspěvků) 11.06.2024, 22:05:13 xxx.xxx.85.26

jo, předzahrádka je náročná

mám nějaký cererit, ale ten dávám jen pod novou výsadbu a někdy když si vzpomenu v předjaří k ovocným stromům. ta zahrada je na černozemi 1. bonita, to nepotřebuje nic.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 12.06.2024, 07:40:28 xxx.xxx.198.226

Já zatím nemám žádnou červenou jahodu, jsem zvědavá, zda něco bude a nebo to zplesniví. Nevíte, zda se listy u jahod protrhávají, aby na plody mohlo slunce nebo tak něco? Možná by pomohlo, aby to nebylo na tom zvýšeném tak džungloidní.

Zalámala jsem u česneků vrcholové části stvolů s květem, nastrkala do mrazáku, bude se hodit. Někde jsem četla, že se to dělá, tak jsem to udělala. Podzimní sadba česneků hádám půjde již brzy ze země, tak pak místo nich nacpu ředkvičky a mrkve nebo něco (mám i ředkve).

Včera jsme s holčičkou u koní vykopávaly sladký lupen (širokolistý šťovík) a další plevele (nějaký plazivý rozrazil, kopřivy a hluchavky a pryskyřníky), docela jsme s tím pohly, řekla bych tak ⅔ výběhu máme vykopané. Když už nefunguje ten traktůrek, abych to posekala…

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 12.06.2024, 09:54:08 xxx.xxx.63.85
»
Odpověď na příspěvek uživatele Canka z 11.06.2024, 21:14:34

Niki, já zrovna telefonovala s kamarádkou, když jsem sem dávala ty fotky auta…a když mi došlo, že jde o fotky chlapa, dostala jsem takový záchvat smíchu, že jsem nemohla ani mluvit…🤣

Jenže jak fotku chlapa získat, že jo… Tak kámoška, že mi udělá další promáčklinu na autě!!!🤣 Že tam půjde se mnou a pak já říkám:"Ale je moc mladej!" A ona (moje vrstevnice):"Nekecej! Faaaakt?"😂 Já říkám:"Odhaduju tak 35…" A ona úplně ožila, ptž je na koloušky…😂 My jsme se fakt úplně chlámaly u toho telefonátu…

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 12.06.2024, 09:56:30 xxx.xxx.63.85
»
Odpověď na příspěvek uživatele Canka z 11.06.2024, 21:14:34

Jo a já, ač bez peněz, jsem mu dala trojku. On opravoval i to, co neměl!!! 🤣 Jak jsem si sama nabourala nárazník, tak to přeleštil tak, že 70% škrábanců zmizelo… I ta trojka mi za 6 hodin pečlivé práce (plus je v tom to TAXI) na dnes nepřijde moc. 👍

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 12.06.2024, 10:01:12 xxx.xxx.63.85
»
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 11.06.2024, 20:38:55

Evi, toto není konkrétně Čeněk…ale je to Čeněk, asi mi rozumíš.😄

A já si jej tak zkur…, pardon, nabourám + hajzli mi jej vandalsky poničí! Ten včerejší chlap říkal, že si nedovede představit, co kdo na té kapotě dělal, že urvaná byla celá výztuž kapoty!!! Moje láska veliká, takto nemocná!!! Kvůli penězům se bude “léčit” postupně. Příště jde do léčby až v črvci…

Obrázek
Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 12.06.2024, 10:03:38 xxx.xxx.63.85
Bodlinka:

chlap se mi stejně nikam nevejde

Obrázek

A kolik teda máte těch čičin?

Jo, holky, jsou už zralé třešně? Mám na chalupě nejlepší třešeň na světě, chrupku. Obří srdcovky, úplně rudé a sladké…jenže musím sehnat někoho, kdo vyleze na strom. Pokud mě už nepředběhli sousedi atp.☹️

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 12.06.2024, 10:33:04 xxx.xxx.88.203
Fikovnice:

A kolik teda máte těch čičin?

Jo, holky, jsou už zralé třešně? Mám na chalupě nejlepší třešeň na světě, chrupku. Obří srdcovky, úplně rudé a sladké…jenže musím sehnat někoho, kdo vyleze na strom. Pokud mě už nepředběhli sousedi atp.☹️


Jani, všimnula jsi si, že to vlevo je pes?!?😛 teda Nora😉 že jo? 😜

Kdyby jsi nepsala Nikče, tak jsem její psaní zase zazdila🙄

Niki, ty jsi pako, kdo proboha čistí denně kurník?!? Vím, asi když je menší, možná teda jednou týdně, ale normálně tak jednou za měsíc, možná za tři😏 My máme jedno škrabadlo, ten válec, co jsi kdysi dávala i ty. Ten teda používají jako skrabadlo, respektive si tam provokativně škrábou navzájem a skáčou po něm na stůl. Jinak je ale absolutně nezajímá, neleží na něm, neprolézají ho. 

Buggyro, ne, jahodám se listí neotrhává(rovnou píšu, že ani rajčatům, už jsem to u někoho viděla🙄) List je na to, aby dodával rostlině živiny(fotosyntéza, že áno) teda i plodům. S česnekem jste to udělala správně🙂

Bodlinko černozem…😛 jo, vím jak vypadá, občas ji vidím v televizi😛 To naše není, ani když zmokne😜 Naše zem je taková…šedožlutá🙄 A neroste v tom ani ho.no. Jak se u nás říká: roste tu jen kamení…

Jéé a zapomněla jsem napsat: od rána prská, naprskalo 2,8mm🙂


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.