Aktuálně: 4 058 inzerátů199 456 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

Třetí víčko

Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 25.07.2023, 08:16:40 xxx.xxx.20.192

Raduš,myslím,že jsem je někde zahlídla..Jednou na fotce..Já mám ráda jednoduchost…A určitě jsi viděla Čvančarovou loni na udílení nějakých cen??nebo si už nepamatuju(nejde mi sem dát smajlík)..Tak ty určitě vejdou do dějin-ty modré…

O hubnutí se s babou,která nakupuje v dětském bavit nebudu..se.reš mě už..řešíš 2 kila nahoru..Smiř se s nima,i tou svou svrklou kůží(což určitě nemáš)…Proč mi sem nejdou dávat přednastavení smajlíci??🙂🙂🙂🙂

Jinak u nás včera párkrát pršelo,já byla odpolko doma,stříhala jsem pásky na ty polstry..V sekáči byly zase za 40,-kč rifle-teda všechno,tak jsem jen doplnila jiné barvy..

Elišáku-smekám🙂jste borka!!..dávám palec nahoru!!

Jdu pokračovat-jsem se do toho zakousla…Měla bych ale i za bráchou zajet,uvidím…

Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 25.07.2023, 08:21:32 xxx.xxx.20.192

rozklikla jsem tuhle nějakou diskusi “červencová teplákovka”-se mi líbil název…tak jsem si dala chvíli změnu na plochu🙂🙂

Niki-čučni,jsou tam pěkné slepičky…a krásný páv-bílý….

Obrázek
zbynek
zbynek (939 příspěvků) autor webu
25.07.2023, 09:52:58 xxx.xxx.40.76

Dobrý den, hlásím, že se podařilo odstranit problém s posouváním smailíků, který hlásila nedávno Bobca. Můžete to vyzkoušet, už je lze posouvat tlačítkem myší a okýnko se smailíky nezmizne🐈

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 25.07.2023, 11:03:11 xxx.xxx.56.129

Bobeš, jakový páv? Páva nevidím, jen slepiny😲

Ty víš, že já jsem prcek, takže každé kilo je fakt vidět. Jednoduchost….jo, taky mám ráda, ale ne na svatebních šatech. To je to: ,,jednou za život", tak mi přijde škoda, nebýt za princeznu, když si to ještě může dovolit. Když se chci hlavně vdát, pro ten papír, tak ano, je jedno, jestli jdu třeba v teplákách…

Kdoví, co plánuje Elišák, když tak hezky zhubnula…co? Prozradíte? Třeba já, jak mám větší prsa na svou postavu, tak přes to, že nejsem tlustá, normální, ve všem pořád vypadám jak ,,mašina"👎Fakt není moc střihů, co mi sluší. Zavinovací, teďka jak se nosí košilové(to teda na svadbu sotva) a to je myslím skoro všechno. Nosívala jsem ráda ,,pod prsa", mám ty, co jim Tom právě říká ,,těhotenské", ale ty jsou taky hezčí na holkách, co mají ,,lemtilky", protože jak prsa jdou dolů, ani to už není zrovna nádhera😕 a ani podprda to nespasí.

Teď jsem si v Praze vyzkoušela asi 10 sukní, ať nenosím jen krátké sukně, něco elegantnějšího…Líbila se mi plizovaná, cyklámenově růžová, no nějak mi prostě na mě připadla divná, jak jsem malá, tak ta delší sukně je na mě divná. Nakonec jsem přece jen jednu vybrala, oproti všem mým představám a přáním😎 je černobílá(nějaké květy) a v pase vypasovaná dlouhými záševky…ta jediná mi přišlo, že mi nějak víc sedla. 

Zbyňku, smajlíci vyzkoušeno, fungují👍😀

U nás stále ještě nekapnulo😢 Těch neměřitelných 5kapek teď ráno nepočítám😟

Kilian
Kilian (1403 příspěvků) 25.07.2023, 11:31:02 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 25.07.2023, 11:03:11

….no ona Kvitová zrovna tedy není tip na princeznovské….spíš nějaká antická říza….

Kilian
Kilian (1403 příspěvků) 25.07.2023, 11:31:03 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 25.07.2023, 11:03:11

….no ona Kvitová zrovna tedy není tip na princeznovské….spíš nějaká antická říza….

Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 25.07.2023, 11:55:32 xxx.xxx.20.192
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 25.07.2023, 11:03:11

Raduš-jako ten páv-ten je o příspěvek výš…v tom vlákně..jen jsem navedla na slepičí vlákno,nevím ale proč zrovna “červencová teplákovka”,ale přišlo mi to vtipné,tak jsem tam vlezla..🙂🐔

a ta Kvitová mi přijde sportovní typ,takže nějaké volány asi by to nebylo ono👎

Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 25.07.2023, 11:58:27 xxx.xxx.20.192

jo,Zbyňku,už to funguje…dík🥰..já je nemohla vůbec rozkliknout,mě posunovat jinak šli(y)??Reni??.Asi tvrdé,ale líbí se mi i měkké i😇

Elisak
Elisak (71 příspěvků) 25.07.2023, 12:47:17 xxx.xxx.194.232
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 25.07.2023, 12:34:45

Tohle by šlo, ale na mě asi až moc krajky, hlavně ty druhý.

Uvidím, co mi nakonec bude slušet. V pátek jdeme s kamarádkou poprvý na něco kouknout. Úplně jednoduchý nechci, ale klasický princeznovský taky ne. Spíš něco splývavýho. Dost se mi líbí tohle:

https://www.miabella.cz/svatebni-saty-na-zakazku/kvetinove-svatebni-saty-florance-2/
https://www.miabella.cz/svatebni-saty-na-zakazku/krajkove-svatebni-saty-angel/
https://www.miabella.cz/svatebni-saty-na-zakazku/celokrajkove-svatebni-saty-bonita/

Uvidím, jak mi to bude sedět, ale věřím, že ve velikostech 36-38 se bude vybírat relativně dobře, určitě líp než předtím

Kilian
Kilian (1403 příspěvků) 25.07.2023, 13:24:10 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele Elisak z 25.07.2023, 12:47:17

..šaty mají tedy krásné a ty ceny na dnešní dobu velmi slušné …já si tedy všechny šaty, tedy na jednu svatbu a dvě promoce navrhovala sama a šíla mi je vždy velmi šikovná švadlena …mám hodně úzký pás a hrudník 70 objem a k tomu velké košíčky….no pes když jsem se vdavala tedy tehdy ještě nebyl, ale obě promoce už se mnou absolvoval….

Kilian
Kilian (1403 příspěvků) 25.07.2023, 13:25:51 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele zbynek z 25.07.2023, 09:52:58

…..mohu moc poprosit, občas se mi zdvoji odpověď a už nejde jedna z nich odstranit, pak tu visí dvě totožné….děkuji 

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 25.07.2023, 13:51:31 xxx.xxx.56.129
Odpověď na příspěvek uživatele Elisak z 25.07.2023, 12:47:17

Popravdě….nevím, které bych vybrala, asi ty, ve kterých si budete připadat nejkrásnější, protože všechny troje jsou hezké a hodně podobné, takže u těchto by asi rozhodnul nějaký detail, pocit….V užším výběru se můžete nafotit a hodit sem, víc hlav, třeba vás navedem😉 

Ano, vybírala jsem šaty v boho stylu, Petra v tom stylu měla a pokud také nemusí moc krajku, vybírá se hůř, uznávám, protože tenhle styl na krajce v podstatě stojí. Když se sebere, už to vypadá právě tak jako nijak, levně, obyč hadr s prominutím. Ale ty vaše vybrané také krajku mají🙂

Elisak
Elisak (71 příspěvků) 25.07.2023, 15:11:29 xxx.xxx.28.3
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 25.07.2023, 13:51:31

Krajka se mi na šatech líbí, ale prostě v nějaké rozumné míře. Ne úplě celokrajkové, kdyžtak krajka jen jako vrchní vrstva. Bude to se mnou složitý, přijde mi, že těch šatů v boho stylu, ale s míň ktajkou zas tolik není…

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 25.07.2023, 16:25:57 xxx.xxx.56.129
Odpověď na příspěvek uživatele Elisak z 25.07.2023, 15:11:29

No ne, není. Myslím, že většina ženských si něco vysní a pak lítá po obchodech a to něco hledá, to co ještě nikdo neušil😜 a pak postupně nerada slevuje ze svých požadavků, ze své vize. Mám to tak tedy já, ale ustoupím celkem rychle, případně si oblečení doupravím k obrazu svému. Třeba moje mamka něco vidí na nějaké moderátorce v telce a nepochopí, že ta to má z drahého butiku a u Ťonga to fakt nekoupí, i kdyby těch stánků prolezla tisíc😎

Něco vás upoutá, třeba nakonec i trochu jiného, než jste si původně myslela. Nesledujete na některých programech(teď to chodí na Prima Show) ,,Vyber si ty správné šaty?" Je to právě ze svatebních salonů, jak si nevěsty vybírají šaty. Taky je tam čato, že přijdou s nějakou ideou a odejdou s úplně jinýma šatama, protože prostě ten střih třeba…na nich nevypadal vůbec dobře, nebo chtěly právě bez krajky a skončí s celokrajkovýma atd…😀

Elisak
Elisak (71 příspěvků) 25.07.2023, 18:07:44 xxx.xxx.194.232
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 25.07.2023, 16:25:57

Ale já i našla šaty co by se mi líbili, třeba ty co sem posílala, otázkou je jak mi to bude sedět. Třeba ne a budu muset hledat dál, uvidíme. Času mám relativně dost. Zatím se začínám rozlížet.

Jinak slíbená srovnávačka. Mimochodem ty poslední šaty byly pořizovány do tanečních, když mi bylo 17.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Kilian
Kilian (1403 příspěvků) 25.07.2023, 18:45:07 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele Elisak z 25.07.2023, 18:07:44

…ty modré na třetí fotce Vám sluší moc, od toho bych se alespoň ve střihu odrazila …

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 25.07.2023, 22:25:50 xxx.xxx.56.129
Odpověď na příspěvek uživatele Elisak z 25.07.2023, 18:07:44

Ty jo nádhera👍 Moc vám přeju tu hezkou holku, co se vyloupla🤩I váš budoucí muž je určitě pyšný👍

Bobi doufám, že nebudeš tvrdit, že s prominutím tlustá, vypadala spokojenější a líp😇

Ano, ty malé černé vypadají dobře, ale to už je u pouzdrových šatů standard, proto se pořizují. Ale dá se od toho odrazit, třeba ten hranatý výstřih je opravdu slušivý. Ale s touto postavou, budete mít velký výběr👍

Canka
Canka (383 příspěvků) 25.07.2023, 22:58:54 xxx.xxx.215.178

Ahoooj všeeem,

Elisák smekám před vámi!!!!Stala se z vás neskutečně krásná ženská!!!!!!🤗A jen mi prozraďte jako věčné dietářce,co to nikdy nevydrží,jak jste to udělala….

Tak u nás od včera několikrát pršelo,takže jsem opravdu moc a moc spokojená…vážně. Konečně je země mokrá..i ve výběhu..kde bylo fakt betonové sucho..akorát teda včera,když vypukla první bouřka a opravdu chcanec jako blázen,tak jsem akorát měla jít domů z práce a byla jsem na skútru🙄Skútr i když byl pod přístřeškem,tak byl totálně nokrý,protože jak foukal vítr a byla to fakt smršť,tak na to byl přístřešek slabý…takže jsem musela počkat chvíli,až to přejde,pak jsem skočila na skútr a okamžitě jsem měla totál mokrý zadek a dvakrát mě cestou domů ohodil kamion,protože všude na silnici byly louže jako kráva..jinak se skútrem jsem pak odpoledne jela ke klukům vedle do města na kukandu,co mi ten první matlal opravil špatně,protože prostě nejezdí,jak má…tak nadávali,že je to odfláknuté,že s tím vůbec nemám jezdit,že je to o hubu..takže mi tam vyjmenovali,co všechno se musí udělat a nakoupit🙄Tak jim říkám kluci,já potřebuju peníze na dovolenou a ne je strkat do skútra😀Tak se smáli,že pojedu asi tak do prd….tak jsme se ale dohodli,že objednají vše,co bude potřeba a až bude čas,dají to dohromady…

Dneska jsem po práci jela k mamce na oběd,odvézt vajíčka a zkouknout kočičáka..prý už moc nechce jíst..no je mu už 18 let..a už si myslím,že ti opravdu dlouho nebude..nevydrží podle mě ani do mých narozenin😔Nevypadal vůbec dobře..už je prostě hubený a nemá jiskru v oku..vypadá hrozně unaveně..

Pak jsem se ségrou řešila tu dovolenou..že nakonec dostala ještě nějakou dovču,tak by jsme mohli teoreticky odletět dřív..jenže já to musím naplánovat skrz zvířátka nejdřív nějak..a stejně budeme koukat zase na last minute..nebo teda já🙂Zase to budu celý dělat jenom js🙂Ségry jediný požadavek je all inclusive s drinkama🙂Bože,jestli tam budeme po večerech chlastat,tak nevím nevím,jak budeme vypadat🙂Kdyžtak si domů přivezeme nějakýho Řeka😂

Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.