Aktuálně: 4 059 inzerátů199 640 diskuzních příspěvků18 105 uživatelů

Třetí víčko

Bobca
Bobca (1422 příspěvků) 28.05.2024, 19:09:23 xxx.xxx.20.192

dík,hojí se to pěkně👍…Dnes jsem byla na úřadě-asi 250-300 metrů..Odpočívala jsem na lavičkách..Už je to fakt dobré..Nehřeším na to,ale mírně na to došlapuju,to nejde jen na rukách se přenášet…V noci spím bez bolesti..Jó,byla jsem si vyřídit “senior taxi”..Mám kartičku,objednám si ho na ty rehabky..Jedna cesta za 20kč..to se hodí..Nemusím nikoho otravovat..

Niki-Jo,já říkám,že jsem Maxe vyléčila vývarem..ale on ho pil,chutnal mu-vlažný..Né teda kvanta,ale po troškách ho pil...Nechceš jí to teda tou stříkačkou dávat do tlamky?

Canka
Canka (383 příspěvků) 28.05.2024, 19:25:19 xxx.xxx.212.25

Bobi sama ho nevypije..to jsem zkoušela..jedině fakt tou stříkačkou zkusit…každopádně dneska jsem objela všechny lékárny ve městě a Calopet pastu mají jen na objednání.. vyjde na 599 kč 120 ml tubička..je mi to jedno,hlavně,když jí to pomůže..takže jsem si jí objednala..do 3 dnů bych jí měla mít..dneska snědla aspoň malinko zase šťávy z kapsičky a v záchůdku byl pidibobek..takže jíst něco musí,když má bobík..měla jsem z něj radost🙂

Dneska jsem s ní celý odpoledne..ani se od ní nehnu..jen už fakt budu muset metelit za zvířátkama..ale chci,aby se cítila dobře a aby byla u mě…

Obrázek Obrázek
Saga
Saga (511 příspěvků) 28.05.2024, 19:25:26 xxx.xxx.245.41

Jo, holky tak to sedí! Vozík si seženu teď, ale k tomu auto a řidiče? Tak to už je solidní sci-fi, tohle jsem absolvovala jednou. Podruhé jsem kobylu vezla na černo v jednokoňce za oktávkou a bez papírů, to byl taky hardcore, ale bylo to kousek 🤪a jiná doba! Pak už jsem nikdy nikam koně nevezla a ti současní mi byli dovezeni původními majiteli. Mě se to nevyplatí vůbec do toho investovat, jako dodělávat si E, ještě s rizikem, že přijdu i o B! S koňmi cestovat nechci, tže u mě se jedná jen o výjezd na kliniku, kam předpokládám, pokud pojedu, budu v takovým nervu, že budu vděčná za to, že řídí profík a já se jen vezu! Jako muž by to odřídil, ale na autokoňku přebytečný milionek překvapivě nemáme, ani nevíme, zda tahle auta v ČR někdo půjčuje? Nevíte existuje takováto půjčovna? 

efe
efe (1499 příspěvků) 29.05.2024, 08:10:05 xxx.xxx.199.5
»
Odpověď na příspěvek uživatele Saga z 28.05.2024, 19:25:26

O půjčovně taky nevím, asi spíš ne…

Jo to Ečko byly nervy, jízdy v cajku, letitej řidič, ale ty testy se za těch skoro 20 let nějak změnily 😀 Ale naštěstí jsem to dala na poprvé. Bez papírů bych si troufla tak kolem komína, ale když jsem jela s morgánětem Německo, to by hodně bolelo, kdyby mě stavěli - a taky že mě stavěli…

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 29.05.2024, 08:34:05 xxx.xxx.198.226

U nás teď taky trochu přes celý den popršelo, ale úhrn jestli 2 mm… hm ☹️ Musím juknout na intersucho, co ta voda dělá, já myslím, že hloubkový nedostatek se do podzima nehne, teda leda k horšímu.

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 29.05.2024, 10:14:20 xxx.xxx.83.199
efe:

Tak my jsme dle odborníků nejsušší kraj v zemi, ale dneska ráno byly u nás v našem vysušeným lese louže! 👍


My asi nejsme, protože jsme Jihomoravský a v Brně prší denně, stejně jako v Praze. Že na opačném konci kraje nekapne - nikdo neřeší👎

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 29.05.2024, 10:17:35 xxx.xxx.83.199
Bobca:

u más taky zamračeno..ještě neprší,ale chystá se..Vedle sousedi koupili dětem skákací hrad🙏to zas bude řevu🤔


Asi nebude pršet a to ani u vás Bobi. Zataženo je od noci i u nás - z těch bouřek, co prošly kolem. 

Hele, třeba tě nechají si zaskákat😜 To by jsi to teprve rozcvičila😛 Od kdy ti začínají ty rehabky? 20korun za taxi je super, to by jsi autem dala víc😏

Bobca
Bobca (1422 příspěvků) 29.05.2024, 12:05:05 xxx.xxx.20.192

Volala mi z rehabek včera,že jim někdo vypadl,tak že mám přijít v pátek na 10.30 na konzultaci a domluvení se jak a kdy..Nemůžou mi dávat elektro,zkrz léky(stejně tak to uspání-jsem riziková skupina😇)..takže jen cvičení..švagruše nemůže jet,kluci od vedle jsou ve škole,tak mi poradila to taxi..Hned jsem tam volala,a že můžu dojít hned,vyřídit si tu kartičku..Musí se to objednávat den dopředu dopoledne-což jsem do 11 hodin prošvihla,tak zítra..Mělas pravdu-nepršelo…Ale jinak denně leje..

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 29.05.2024, 13:05:31 xxx.xxx.198.226
Bobca:

u más taky zamračeno..ještě neprší,ale chystá se..Vedle sousedi koupili dětem skákací hrad🙏to zas bude řevu🤔


Nějaké novinky o prostěradlech? To jsou stejní sousedi jako se skákacím hradem? O zmizelém (oranžovém?) vybledlém prostěradle visícím od listopadu jsem tu četla. Prostěradlová telenovela mě nepřestane fascinovat!

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 29.05.2024, 14:51:52 xxx.xxx.119.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 29.05.2024, 09:13:04

Ke skákacímu hradu dokoupit ochranná protihluková sluchátka a abyste slyšela televizi, tak ještě přikoupit sluchátka do telky. A abyste se z toho řevu nezbláznila…to nevím, na to už nevyžádanou radu nemám.😉😪.

Super, že jste takhle hezky sehnala nejen rehabilitaci, ale hlavně i dopravu. Už jen držím palce, ať po rehabkách nezačne koleno zlobit - nebo moc zlobit, ať už rekonvalescenci doklepete pěkně v klidu.

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 29.05.2024, 16:32:35 xxx.xxx.83.199
»
Odpověď na příspěvek uživatele Ronja s motejlem z 29.05.2024, 14:51:52

A to berte, že Bobča má děti ráda. Ale chytnout takové sousedy já, tak zešedivím😛 Tady by byla má hluchota konečně výhodou😜

Canka
Canka (383 příspěvků) 29.05.2024, 22:53:48 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Tak jsem vyzkoušela od ségry takový ty tekutý mlsky od Ontaria a ty Čikitka jí!!!Okamžitě jsem jela do zverimexu a nakoupila kvanta zásob😂Prodavačka se jen smála😂Koupila jsem i ty polívky od Ontaria a ještě něco..dneska konečně snědla aspoň něco..dvě ty celý mňamky a cca půlku té polévky…trochu se mi ulevilo..je to tekuté,tak jí to i trochu doplní tekutiny…jinak teda většinu dne stále prospí nebo je schovaná za gaučem..já jí vždycky vytáhnu a chovám..teď cca hodinu a půl už u mě spinká,ale jak se zvednu vyčistit zuby,uteče zase za gauč..ta Calopet pasta je na cestě,tak snad to pátku dorazí…

Jinak holky,držte mi zítra palce..jdu na pohovor(v rámci firmy) na vyšší post…tak ve 13 hodin si na mě vzpomeňte,je to dvouhodinový pohovor😏

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 29.05.2024, 23:10:25 xxx.xxx.83.199

Jééé, Nikča bude ředitelkááá😛👍 Konečně Čikitka papá, je jedno co hlavně, že papá. U nás to bylo nemlich to samé. Vikťa jak přestával papat, tak já pořád na NETu hledala, co mu tak dát, co by mu mohlo chutnat a zároveň bylo výživné. Mám i těch políveček nakoupených - toho se ani nedotknul. Naštěstí se chytnul na ty kapsičky Kattovit gastro, ty papá ještě pořád i teď, kdy papá hodně maska a mezitím i granule a mezitím i Felix jak papal vždycky, ale ty mu zatím moc nedávám, ať jí něco zdravějšího než tenhle šunt🙄 Jo pastu jsem dávala tuhle: Gimcat Pasta Energy

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 30.05.2024, 10:33:02 xxx.xxx.83.199

Měla jsem jet s mamkou do zubní laboratoře - stále i po skoro roce, jí nesedí zuby, spodní jí upravovali znovu, stále stejné, tady tato úprava je poslední možná, pak už to nemá řešení. Ještě k tomu dodám: no tak nějak vydržím s pár zubama, co mám, pak s můstkem na nich a nakonec, až odejdou i ty, tak budu mít prostě klapačky…toť úvaha většiny starších lidí. Jenže. Stoličky odejdou mezi prvníma, mamka je už nějmíň 15let neměla. Tudíž kost se vytratila, zdegradovala a protéza nemá na čem držet. Řešení? Tak dát tam alespoň ty dva zadní implantáty a protéza bude držet na nich. Kolik má paní let? 72? Aha, tak to už jí nikdo neudělá…

Hlásí bouřky ne, že by hlásili u nás, ale teoreticky by pár kapek spadnout mohlo. Takže panika, musí se shrabat a odvozit tchánům seno. Něco se mi mate, že v té laboratoři jsou dneska do 15h doufám tedy, že tam nepojedem zbytečně 🙄 Nemůžu nikde hodiny najít. 

orionka-2
orionka-2 (1032 příspěvků) 30.05.2024, 14:40:15 xxx.xxx.64.54

Jedna nevyžádaná rada :

Volby do Evropského parlamentu

 Do úřední obálky se vkládá 1 hlasovací lístek. Volič vybere stranu, hnutí či koalici. Na kandidátní listině „své“ strany, hnutí či koalice může zakroužkováním pořadového čísla nejvýše u 2 kandidátů vyznačit, kterým osobám dává přednost. Tyto preferenční hlasy vaše oblíbené kandidáty přibližují samotnému zvolení.

Když se k volbám vypravíte, byla by škoda, kdyby váš hlas byl neplatný.

Canka
Canka (383 příspěvků) 30.05.2024, 22:44:59 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Čikitka dneska stále stejný stav..navíc byl počůraný pelíšek,ani nešla na záchod😔Takže mi ale dneska konečně přišli ty Calopet pasty..takže jsem do ní (ne příliš dobrovolným způsobem😂) nacpala doporučenou denní dávku a pak dvě ty tyčinky tekutý od Ontaria..z misky to nechtěla,takže jsem to dávala z prstu a tak dlouho jí to dávala před čumák,dokud to neolízla..teď večer se do ní pokusím ještě něco dostat..povedlo se mi jí vyhnat z pod gauče na záchod..takže čůrala úplně hodně..prostě to drží celý den,než aby vylezla😔Já ten její stav nechápu..bříško hezké,nenateklé,není teplé..nevím co už s tím..

Jinak pohovor…mám za mě dobrý pocit a děj se vůle boží….za 14 dní budu vědět výsledky…tak uvidíme,co ze mě bude😜

U nás dneska pásy bouřek a deště,ale vždy jen chvilkově..

Canka
Canka (383 příspěvků) 31.05.2024, 05:41:26 xxx.xxx.212.25

Dobré ráno..

Tak jsem s Čikitkou zůstala spát na gauči,aby nebyla zase pod gaučem…přikryla jsem jí dejou a držela jí v obejmutí,aby věděla,že jsem s ní…cca v 1 hodinu ráno mě probudila,že sedí..tak jsem toho hned využila a zkusila ji dát napít a najíst..pít nechtěla,ale tentokrát sama snědla další dvě tekutý tyčinky..takže toho fakt snědla zatím nejvíc..pak jsmě obě usnuli a asi ve 4 hodiny jsem se probudila,že jí necítím vedle sebe..šla si lehnout do pelíšku vedle gauče,tak jsem jí jen zkontrolovala a ještě usla..a teď jsem se probudila  a akorát vylézala z pelíšku a opět ho počůrala celý🙄Proč si na ten záchod bože nedojde?No a koukám,že tam je kapka krve..hned jsem jí zvedla a zjistila,že si kouše a tahá ty stehy😔

Jsem totálně zlámaná z toho gauče,ale musím do práce..jdu jí ještě zkusit nakrmit a vyčistit to břìško…


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.