Aktuálně: 4 089 inzerátů199 093 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů

Třetí víčko

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 21.07.2023, 20:09:57 xxx.xxx.36.125

Tak až jsem vynadala mamce, mamka neteři, protože ta řekla, že Mandy vyhnala Gucci na strom, tak jí mamka vynadala, že ji měli hlídat a nenechat ji honit kočky. A v tom telefonování kouknu a Gucci šlape někde odpředu. A to jsem do té doby obešla s řevem zahradu asi 4x. No zatím se mnou nemluví, nechala se pohladit a dál zdrhá🙄 A jak jsem ji hledala, místo toho jsem zase našla toho černého kocoura..nebo kočku, nevím co to je.

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 22.07.2023, 07:55:46 xxx.xxx.36.125

Haló, haló to neznamená, že když se sem vrátím já, nebude už psát nikdo jiný!😟Já si chci počíst co děláte vy a ne, co dělám já…to vím😜 Viktík šel spinkat domů, Gucci zase někam ven. K večeru ležela na záhlaví sedačky v rohu - to je taky jedno z jejích míst. Než ji objevil Vikťa a tak dlouho do ní rýpal, až zase odešla🙄

Jak jsi Bobi říkala fotky a já, že to těžko, tak mi Tom říká: poslal jsem ti fotku(to bylo právě, když Gucci přišla domů konečně)

Obrázek
Bobca
Bobca (1408 příspěvků) 22.07.2023, 08:00:41 xxx.xxx.20.192
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 21.07.2023, 18:22:35

Raduš-nečetla jsi pozorně🙂

a co tak nějakou novou fotečku kočičáků někdo???hm??.

je tu spousta nových “diskutérů”-diskusníků"-prostě diskutujících lidí,třeba jen dávající palec,tak jsem si myslela,že se pokochám novými chlupáči-nebo klidně i naháči😇

včera u nás 2-3 bouřky..ze všech stran..chvíli teda lilo dost⛈️Teď je pod mrakem,19 stupňů venku,25,3 tady…Včera jsme byli popřát Petřiné mámě,i s manželem a jedním synem..Koupila jsem jí kávový likér..něco jak “bejlís”…Už dýl,že potřebuje zahnout záclonu na balkonové okno…Nakonec z toho jsou čtvery,ale krásné..Dvoje zkrátit a dvoje zúžit..že jsou moc nařasené😊..Tak mám dnes práci..

Bobca
Bobca (1408 příspěvků) 22.07.2023, 08:07:21 xxx.xxx.20.192
lesnizinka:

Haló, haló to neznamená, že když se sem vrátím já, nebude už psát nikdo jiný!😟Já si chci počíst co děláte vy a ne, co dělám já…to vím😜 Viktík šel spinkat domů, Gucci zase někam ven. K večeru ležela na záhlaví sedačky v rohu - to je taky jedno z jejích míst. Než ji objevil Vikťa a tak dlouho do ní rýpal, až zase odešla🙄

Jak jsi Bobi říkala fotky a já, že to těžko, tak mi Tom říká: poslal jsem ti fotku(to bylo právě, když Gucci přišla domů konečně)

Obrázek

no vidíš…mě se nezobrazilo hned další jak bych to řekla-další stránka,tak jsem četla jen o tom,že nešiješ,tak jsem odpovídala na ten příspěvek😉

Pohodička na stolku🐈🐱Dík Tomovi👌

biaca
biaca (696 příspěvků) 22.07.2023, 19:49:48 xxx.xxx.0.1

Tak pokud chcete fotečku na tapetu - myslím, že tato je výstavní - výroční fotka k 1 roku. (Jedna z oblíbených fotek mého mladšího.)

ps. také mi chybí fotky z původní ifauny. Třeba jednou se založí vlákno, kde budou fotky našich miláčků.

Obrázek
lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 22.07.2023, 19:54:07 xxx.xxx.36.125
biaca:

Tak pokud chcete fotečku na tapetu - myslím, že tato je výstavní - výroční fotka k 1 roku. (Jedna z oblíbených fotek mého mladšího.)

Obrázek

Teda to je krasavec, ty vzory, ta noblesa….👍

Koutak
Koutak (42 příspěvků) 22.07.2023, 22:15:55 xxx.xxx.168.33

Také přidám pár fotek toho mého trotla.Jak jsem ho přeléčil antibiotiky a packu má zdravou,tak za ním chodí samá kámoška.Ještě,že jsou kastrované.🙂Neustále mě očekává u rybníka a chce rybu,nebo chrápe na studni,ale i jinde.Chtěl bych se mít jako on.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Canka
Canka (381 příspěvků) 23.07.2023, 00:12:46 xxx.xxx.215.178

Ahooooj všem….

Bobi polepšuji se a přidávám nějaké fotky🙂Pučmeldík i Nikouš se mají dobře..Pučmelda je furt stejný hodňouš..a Niky furt stejný zlobidlo🤣🤣 A Bertík,tomu jsem teď musela vyměnit nový dvířka do seníku,protože jsem zjistila,že přestal fungovat magnet a ten úlisný černý kočičák se naučil procházet dovnitř a všechno sníst Bertíkovi🙄Takže jsem objednala nové dvířka a včera s tím trochu bojovala,ale je namontováno a jsou hlavně funkční..zkoušela jsem to a bez magnetu se dovnitř nedostane..ty dvířka vydrželi asi 4 roky,takže nemůžu říct nic..a nový stojí 1300 kč,to není taková hrůza,když vydrží zase 4 roky..trošku teď lituji,že jsem toho černého kočičáka začala krmit,protože se s Bertíkem furt perou..Bert ho tam nechce…takže jsem to teď omezila..dávam mu tam jen granule a ty nechce,takže takový hlad asi nemá…

Jinak dneska jsem strávila cely den vyletěním,byla jsem se známým v tý zoo Dvůr Králové.. Moc hezký..moc se mi líbilo,jak mají zvířátka velké výběhy,dost krmení a nějakého kámoše k sobě..co se mi nelíbilo,byly sloni..malý výběh,jeden oddělený..to mi vadilo..a pak ještě jedna šelma(nevzpomenu si na jméno),která byla úplně sama ve výběhu a chodila tam stále dokola vyšlapanou trasu…

Byli jsme na snídani v Mekàči,a pak po zoo na pozdním obědě a pod zoo je skvělá restaurace,kde jsem si napucla pupíček..měla jsem tu nejlepší kuřecí směs,co jsem zatím kde jedla..a taky trdelník jsem dneska zbouchala..a zmrzku..a ledový kafe🤣No bylo toho hodně🤣Ještě jsme cestou jeli na vyhlídku do Hradce Králové..taky moc hezké..miluji výšky..

A teď už jdu do hajan,jsem úplně vypnutá🤣  

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 23.07.2023, 12:01:22 xxx.xxx.36.125

Niki a to buď ráda, že jsi nevidělala sloninec v Bojnicích(Slovensko) Z toho jsem měla trauma, doslova. Stejně jak ten deprimovaný slon na řetězu, co házel pneumatikou do kachliček na baráku, až byly celé olétané. Neviděla jsem sloninec ve Dvoře, ale nic horšího už existovat nemůže😢

K nám už Niki chodí kocourů…nevím, jestli kocourů či koček, vím jen, že Macek je kocour. A pak ještě celý černý a černý s bílýma packama. Ti vím, čí jsou, takže pokud něco nešlohnou, tak ty nekrmím. Macka jsem neviděla snad týden. Ráno jsem byla u domku ale nebyl tam, už jsem se začínala bát, že už není (nakoupila jsem mu tašku kapsiček) Přijdu s bramborama k baráku a Macek stojí na rohu u pracovny. Viktík sice spinkal až v obyvču, ale když už jsem chodila, tak jsem ho vzala zpátky dozadu a dala mu kapsičku i granule. 

Ráno se mnou přišla zase feňule Dáša, hladová jak vlk, vylízala kočicové misky, dostala další kapsičku, misku granulí a pořád se ještě koukala hladově. Takže druhou misku granulí a šla domů.  Jo Gučinka se přidala ke mně cestou k domku, tam se mnou pochodila, vykopaly jsme brambory, vzaly zeleninu k obědu a zalezla zase někam do kytek, domů spinkat nešla. 

Včera u nás byly slavnosti, takže odpoledne nějaká folklorní vystoupení, jarmark, dostala jsem thajskou zmrzlinku😛 (byli sme po obědě, takže žralo by se kde co, ale nebylo kam to dávat) Mám takové volné letní šaty, Tom mi říká: tobě se to žere, taky bych chtěl, ale já nemám ty těhotenské šaty, jak ty😜 Večer jsme šli ještě do amfiteátru, zkouknout část programu - Tom ze studijních důvodů. Potkali jsme asi milion známých, protože se sjede ke všem i příbuzenstvo, třeba ze zahraničí, kteří sem jezdí jen jedenkrát za rok, k tomuto účelu právě. Počasí vyšlo na jedničku, takže bylo strašně moc lidí. 

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 23.07.2023, 22:08:45 xxx.xxx.36.125

Bobišo, co ty zase kdesi děláš celý den, si někde ,,zašitá"?!?🤪 Dneska u nás vedro, zítra má být ještě víc, dumám nad koupáním, alespoň na otočku na tu neofiko pláž.

Canka
Canka (381 příspěvků) 23.07.2023, 23:17:29 xxx.xxx.215.178

Ahojky děvčata,

Kde je Bobiša??? 🙂

No jako Raduš fakt mi to vadilo..bylo to prostě malá na tak velká zvířata..na druhoi stranu ale zlaté proto Ústí nad Labem..tam byl slon sám a vypadal vyloženě nešťastně a smutně,to mi trhalo srdce..

No jako kočicákovi černýmu budu už dávat jen granule..žádný konzervy a kapsy..aby ho to přešlo tam chodit,protlmože Bertík je samý šrám,jak se rvou..nemám úplně to srdce ho od jídla odtrhnout úplně,ale myslímnže tohle ho odradí..protože on ty granule nechce(takže hlad asi nemá zase takový).

Dneska mi přijela kamarádka,dlouho jsme se neviděli,tak my pomáhala u zvířátek a byli jsme s koníkama venku..a pak i když to normálně nedělám,tak jsem jednomu pánovi z vesnice svezla holku za 5 kg mrkve😄Přemlouval mě snad měsíc…měl štěstí,že to byl takový sympoš🤣

A odpoledne jsem byla na výletě a večer na večeři v indické restauraci..nikdy jsem nebyla přímo v takovéhle restautaci,kde to jídlo servírují v miskách,pod kterými je svíčka,co to jídlo zahřívá..a ochutnala jsem jejich indickou zmrzlinu a ta byla jako famózní…úplně jiná,než na jakou jsme zvyklý..bylo tam indické koření s kardamonem a oříškama..opravdu zvláštní…vůbec nevím,k čemu bych tu chuť přiradila..opravdu zvláštní… 

Bobca
Bobca (1408 příspěvků) 24.07.2023, 09:12:39 xxx.xxx.20.192

No holky,abyste se neopupínkovaly,že jsem zapomněla napsat🤔😎😊

Já bych ale řekla,že jsem i psala…a asi neodeslala???už nevím..😇🤗..Jo,asi i o fotkách,že se povedly,a od “Biacy” bych prosila (pokud má) něco i naležato..nešla mi ta fotka nijak upravit,abych ho tam měla celého,v té své noblese..Nikouš si to taky užívá,ten posez.I v té kukani je to pěkná fotka👍.Jsem si je všechny postahovala do složky “miláčci” z iFauny..Toho jednoho maiňáka jsem si vzpomněla jméno-Willy,ale toho druhého jsem zapomněla🐈..Mourek taky dobře pózuje..Se kochávám,když něco hledám a narazím na ně🐱

a co jsem včera dělala?už ani nevím..Přijela Zdenka,dovezla mi ten molitan..3cm,mohl být trošku pevnější na ty podsedáky(na lavici je pevnější)…ale člověk hledí na cenu…Objednávaly jsme to přes internet,a její dcera to vyzvedla v Praze v obchodě,když zrovna jela na Moravu…Jsem pak brouzdala po netu,že přikoupím 1cm silný-pevnější…ale pak sem to zrušila,bo holt,kdyý je to bude až tak tlačit,tak si dají pod zadel ještě něco😀

Tak mám dnes práci..Včera jsem zkracovala a zužovala to čtvero záclon(sada na balkonové dveře a okno-ale to jsem přece psala😇…takže 8 kousků)..No a odpolko jsem šla ke garáži..Dnes chci nastříhat ten molitan a pošít ho prostěradlem,aby se líp pak povlíkal do té rifloviny-Zdenka dovezla nějaká starší ..A chtěla zahnout rifle..ale to jsem taky psala!!!!

Tohle je Willy s uhrančivým pohledem..jsem na něho taky dlouho čučívala,jak jsem ráno rožla počál🥰pak jsem si ho ještě zvětšila..Vidíte ten pohled?🐱

Biaca-Taky mi tu chybí víc fotek zvířátek 🐈🐎🐕

Obrázek Obrázek
lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 24.07.2023, 11:38:29 xxx.xxx.36.125

Niki….měl štěstí,že to byl takový sympoš….a taky měl tu mrkev, že áno😀 

Bobi, šak co si Zdenka objednala, to tam bude mít😉A když to ještě všíváš do prostěradla, tak se to zase trochu zpevní. Já tam mám na opravu taky bráchovi riflové kraťasy, sobě nohavice na kombinéze a ty plavky. Tak buďto večer, nebo spíš zítra. Ve středu jedeme do Maďarska na pár dní, je tu brácha, tak to bude mít u nás na povel. Chtěli jsme tu Bešeňovou zkusit, ale hlásí hnusné počasí, tak teplé jezero bude OK😉

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 24.07.2023, 17:28:50 xxx.xxx.36.125

Kouťáku, mě fascinuje, jak chce Mourek ty ryby. To si myslím, že je naprosto nej strava pro kocozura, když to ještě prokládá myšima. Co já bych dala za to, kdyby ti moji sežrali alespoň ty ryby, co vyskočí na molo…než zdechnou. No jo, letos tedy zatím žádná, vloni myslím dvě. Jak u nás byla cikánovic Dáša, fena tedy, tak jsem koukala, jak má běloskvoucí zuby - v 15letech. Je jak reklama na thymolin. Nevím vůbec, čím ji krmí, ale kdybych náhodou někdy viděla paničku, tak se fakt zeptám😉Tipnula bych, že tím, co doma zbyde po děckách. 

Byla jsem se to vykoupat, jen na dvě hoďky, Tom sice do vody vlezl, ale ječel, že je mu zima a tak jsem raděj plavala sama. Na druhé straně koukám, nudista(oni tam jsou, spíš teda jen levý břeh) tenhle se vycapil naproti, kam lidi plavou právě z toho placeného ,,koupaliště". I jiní, ne jen já. Takže plavu, koukám z dálky, že tam má palec od překřížené nohy, no blíž už jsem koukala, že to teda není palec🤭tím spíš, když chlap zmerčil oběť a popomáhal mu k růstu. Takže jsem se se hned odrazila a plavala zpátky😏 Tom říká: poplaveš ještě jednou, nebo už jedeme? Blázníš, jen jednou, když sme zaplatili vstup? Poplavu, jestli tamten ale vypadne😎 Než jsem šla podruhé naštěstí zmiznul👍 Jo, teď šly bouřky, pochopitelně opět milimetr nad náma, ani nekapnulo☹️

Elisak
Elisak (69 příspěvků) 24.07.2023, 21:36:19 xxx.xxx.194.232

Tak když jste tu nadávno nakousli váhu, tak se rovnou trošku pochlubím. Už mám dole 42kg, trvalo mi to přesně 1 rok a 14 dní. Začínala jsem na 112, teď mám 70, jsem už skoro spokojená, ještě by teda něco dolů jít mohlo (2-3kg), ale už to tak moc nutný není.

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 24.07.2023, 21:51:53 xxx.xxx.36.125
Odpověď na příspěvek uživatele Elisak z 24.07.2023, 21:36:19

Raděj se ani nechlubte, já se pochlubila kolik? 14dní zpátky😏jak je mi dobře a cítím se super v tom zhubnutém těle…zase jsem to já….no a dnes si myslím, že mám minimálně 2kg navíc, protože se pořád něco slaví a žere a žere👎

Nééé, vy se klidně chlubte, protože to, co ste dokázala je naprosto super a hodno obdivu👍👍👍 Já zhubnula pár kilo a našla jsem zase zašlapané sebevědomí, vám muselo vystřelit do nebeských výšin, když vidíte nového člověka🙂 Asi sem nechcete dát ty fotky před a po? Ráda se na ně v časákách dívám a vždycky si říkám: no vidíš a pak, že to nejde. A tady ta mladá paní omládla o 10let nejmíň. Sice pleť bez vrásek, ale kila navíc, stejně strašně přidávají roky👎

Elisak
Elisak (69 příspěvků) 24.07.2023, 22:32:12 xxx.xxx.194.232
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 24.07.2023, 21:51:53

Už jsem nad srovnávačkou přemýšlela. Problém je, že nemám úplně fotku před, ale zrovna dneska mi přítel (no teď vlastně snoubenec, nějak jsem si ještě nezvykla, už se vejdu do normálních velikosti, tak jsme se rozhodli to konečně posunout dál) ukazoval fotku ze září, to jsem měla dole jen cca 10kg, ale i tak je to velkej rozdíl. Zkusím si někdy za denního světla vzpomenout a něco vyfotit.

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 24.07.2023, 22:35:24 xxx.xxx.63.2
lesnizinka:

Raděj se ani nechlubte, já se pochlubila kolik? 14dní zpátky😏jak je mi dobře a cítím se super v tom zhubnutém těle…zase jsem to já….no a dnes si myslím, že mám minimálně 2kg navíc, protože se pořád něco slaví a žere a žere👎

Nééé, vy se klidně chlubte, protože to, co ste dokázala je naprosto super a hodno obdivu👍👍👍 Já zhubnula pár kilo a našla jsem zase zašlapané sebevědomí, vám muselo vystřelit do nebeských výšin, když vidíte nového člověka🙂 Asi sem nechcete dát ty fotky před a po? Ráda se na ně v časákách dívám a vždycky si říkám: no vidíš a pak, že to nejde. A tady ta mladá paní omládla o 10let nejmíň. Sice pleť bez vrásek, ale kila navíc, stejně strašně přidávají roky👎


Raduš, já mám z Tebe deprese…vždy, když sem nakouknu!🤣

Jednak to psala Bobča, druhak jsi dala foto, dále nakupuješ oblečení v dětském…a furt a furt provokuješ!!!😄😛

A co jinak, co je nového? Nekloníš se přece jen k tomu, že pořídíte nějakého pesana?

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 24.07.2023, 23:25:50 xxx.xxx.36.125
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 24.07.2023, 22:35:24

Začnu tím, že nekloním. Teď to prostě ani nejde, pořád trajdáme, pak honem, honem doháním resty v zahradě a na baráku(nikdy je nedoženu) teď jsem byla po delší době u mamky a koukala jsem na Mandy…taky už hodně schází, je jí 14 pryč a říkala jsem si, že bych se jí měla taky víc věnovat, abych pak nelitovala. Hodně jsme spolu zažili, jezdily s náma a klukama po výletech…a teď spolu už skoro nejsme. Vlastně ani na mamku čas nemám, vždycky tam vběhnu jen na pár minut a letím zase třeba vařit oběd…Teď mi na slezině sestřenky muž oznámil, že si budou kupovat NO. Dost mě to nasr…protože nemají taky čas se takovému psu věnovat, u tety je labradůra, mladá, která od nudy neví, co by vyvedla, prostě hnije na dvorku. Starají se o ni hezky, ne že ne, ale jsou peciválové, prostě s ní každý den ven nepůjdou, místo toho raděj pořád uklízí. A NO skončí stejně👎pravděpodobně v kotci☹️ protože sestřenka má opečovávanou zahrádku.

Já se neumím psu věnovat jen jako tak mimochodem a žít svůj život. Já se prostě do toho nadchnu, obětuju všechen svůj čas, upnu se na něj…nezdravě, vím. Začnu zase žít ani ne tak život se psy, ale ,,život psa".

Já jsem Jani byla strašně sportovně založené dítě. Pohyb všeho druhu, pořád překonávat své hranice, i ve štípání dříví a házení uhlí jsem musela být nejlepší😛 závody v páce s klukama, jednu dobu i kulturistika(to mi bylo 18) Měla jsem sílu i predispozice. Ale jak jsme pak založili zahradu a pořídili kluky, už to byl pohyb přirozenější, z nutnosti😉musela jsem v zahradě doslova dřít, pak lítat po horách s klukama, denně x kilometrů. Takže váhu jsem neřešila. Až teď jak Worka nemohl a padesátka na krku, jsem najednou zjistila, že hezky a pomalu kynu a mé pevné tělo se změnilo v buchtu. Byl to celkem šok, když Worka odešel a já se konečně měla čas kouknout do zrcadla. Takže se snažím vrátit to zpět, i když to už samozřejmě nejde, kůže stará, svrasklá a vytahaná nebude zpátky mladá a pružná…to je sci-fi. Ale tak alespoň ty proporce vrátit a nemuset kupovat stahovací prádlo😉

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 24.07.2023, 23:28:51 xxx.xxx.36.125
Elisak:

Už jsem nad srovnávačkou přemýšlela. Problém je, že nemám úplně fotku před, ale zrovna dneska mi přítel (no teď vlastně snoubenec, nějak jsem si ještě nezvykla, už se vejdu do normálních velikosti, tak jsme se rozhodli to konečně posunout dál) ukazoval fotku ze září, to jsem měla dole jen cca 10kg, ale i tak je to velkej rozdíl. Zkusím si někdy za denního světla vzpomenout a něco vyfotit.


Jé gratuluju!😀 A těším se i na svatební fotky😉 takhle je nebudete muset schovávat👍

P.S. viděly jste někdo svatební fotky Petry Kvitové? Líbily se vám šaty? Mě teda připadly strašně levně vypadající, jak od Ťonga😎 Možná nebyly tak dobře vidět detaily, ale první dojem teda na mě neudělaly. Viděla jsem je na Showtime na Primě a byly tam i jiné svadby, nevěsta Štáfka, či jak se ten herec jmenuje, ty šaty měla mnohem hezčí. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.