Aktuálně: 4 089 inzerátů199 095 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů

Třetí víčko

Bobca
Bobca (1408 příspěvků) 21.05.2024, 06:49:44 xxx.xxx.20.192

zapomněla jsem…kvete mi spatyfilum(spatifilum?)..prostě lopatkovec😇Jak jsem byla u Zdenky,jsem si ho nechala přesadit do trochu většího květináčku-dala mi i obal..Nechce se mi kupovat zemina zkrz 1 kvítko..a ona přesazuje pořád-podle lunárního kalendáře..Jinak u nás už krásně☀️

Obrázek
Buggyra
Buggyra (4143 příspěvků) 21.05.2024, 07:21:20 xxx.xxx.198.226
Leithian:

Jako ono to je drama no. Zadny supr dej. Ale pak to stoji za to.

Jinak jestli rada serialy zkus Odloučení (Severance). Dělal to Ben Stiller. Úžasně jednoduché “scifi” bez scifi prvků (az na detail). Výborní herci ve výborných postavách a vizual s atnosferou pecka. Jako dej neni fofr ale od prvního dílu napětí. Pokud víc akce tak ten Příběh služebnice je fakt síla. Minimálmě první série.

Co se týče filmů s koňmi. Tam mam rada jen 3. Tu Pozvánku, Černýho krasavce a Phar Lapa. Zbytek je síleně zkreslenej na muj vkus. I když Stříbrný vítr s mladým Russelem Crowem jako “záporákem” má něco do sebe.


Já můžu Muže od Sněžné řeky, oba. Romantické scény přejíždím rychloposunem 😀 A jinak se tam s těmi koňmi zachází uvěřitelně a hlavně mě fascinuje, jak tam mají všichni padnoucí cajky (při té přípravě na naháňku)…

Pak taky ráda Závod se smrtí. Starý, vynikající, zase jednou podle skutečnosti, a kůň si zahrál sám sebe 🙂 Skvělá hudba.

Saga
Saga (511 příspěvků) 21.05.2024, 07:35:41 xxx.xxx.167.183

Přimlouvám se za Muže od Sněžné řeky, na to, kdy to bylo natočené, jakože tenkrát se někdo s nějakým welfare asi úplně moc nemazal, tak mi to taky přijde celkem uvěřitelné a má to hlavu a patu. A romantické scény nesnáším kdekoliv, taky přetáčím nebo přepínám, děsná zdržovačka od normálního děje prostě.

Bobca
Bobca (1408 příspěvků) 21.05.2024, 07:36:38 xxx.xxx.20.192
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 21.05.2024, 07:21:20

ano,hudba je k tomu překrásná…a ta upoutávka👍..já čekala,čekala..gradovalo to!..a..😲..konec😟

Buggyra
Buggyra (4143 příspěvků) 21.05.2024, 07:42:22 xxx.xxx.198.226

To není upoutávka, Bobi, to jsou úvodní titulky. Já nevím, zda se tenkrát dělaly k filmům nějaké upoutávky.. Teda, k Terminátorovi jo, ale myslím k těmhle “obyčejným” 🙂

Bobca
Bobca (1408 příspěvků) 21.05.2024, 07:43:15 xxx.xxx.20.192

ano,muž od sněžné řeky👍….a Válečného koně jsem půlku prořvala…scéna,jak se zaplete do drátů a válka jde stranou-obě strany zapomenou a snaží se pomoct(to jsem strašně prožívala)….a konec,jak se poznali v tom lazaretě..to už jsem štkala jak blbá..i teď jsem naměkko,jak to píšu😢

a ty romantické scény?už si nepamatuju jaké tam byly,ale to k tomu i patří,k tomu ději..Horší jsou v novodobých,kdy se odhaluje daleko víc..

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 21.05.2024, 08:59:58 xxx.xxx.86.6

Holky, mě se dělá blbě jen když to čtu. Ne, nekoukla bych ani omylem, u válečného koně jsem přepínala už u upoutávek. Třeba taky u nějakého Grizlyho…tušila jsem, že hezké to nebude. 

Svatá jsem chtěla kouknout, ale čekala jsem na Toma, že si to teda pustíme pozděj. On dělal na compu věci do práce, tak jsem šla veslovat a pak už bylo tolik hodin a tak jsem byla hotová, že bych to nedala. Včera koukal na tiki-taka, ale to si musím pustit do sluchátek. No a dneska už nebude, jede na cesty zase na tři dny😟 Tak až snad pak si to pustíme, takže ne, že mi to tady vykecáte😛

Bobca
Bobca (1408 příspěvků) 21.05.2024, 09:14:32 xxx.xxx.20.192

Raduš-chápu-se zvířátkama…ale teda “dva a půl chlapa”?? 😟a ty matky?  ani náhodou!!..Ale proti gustu…😇..Vím,vy jste víc na ten sport-ten zas já nemusím..…ale nějaký odpočinkový??před spaním??nic?😔ani ta Modrava?.Nádherná příroda..hudba👌

Anonymní (neregistrovaný) 21.05.2024, 09:20:11 xxx.xxx.119.6

Já se po týdnu vyspala😱, odpadla jsem na gauči oblečená, nemytá, neodlíčená🙄, ale cítím se zase jako člověk a ne jako zombík. A a necítím, už včera se mě milý ptal, jestli jsem neuklízela hadrem namočeným v záchodě, “musela” jsem očichávat nábytek. Žádnou chybu jsem nezaznamenala. A dnes jsem si ráno udělala kávičku a bylo mi divný, že mě nenakopává linoucí se vůní. Tak proběhl test s octem a nic. Ale jinak žádný příznaky (ale možná i proto ta únava minulý týden), tak myslím, že to bude v pohodě.  

Jen dám vědět našim, strávila jsem u nich pracovní sobotu. Ono teda pršelo, ale lepší bylo vypadnout z chalupy - mají ponorku jak prase, takže jsem si šmrdlala v záhoncích, co mamča chtěla zasadit do květináčů, jsem dělala v garáži a docela mi to tam takhle uteklo. V něděli u nás zima a pro změnu pršelo, když to ale přešlo do poprchávání vyrazili jsme na výlet. Dorazili do cíle/startu…a vedro, posundavali jsme co se dalo…a vedro😁. Pár kilometrů jsme si zašli, protože jeden úsek se nedal, sundavali jsme klíšťata skoro na kila. No nedali jsme žádnou dlouhou trasu, ale vyflusaní a spaření jsme byli všici. Přijeli jsme dom a tady chládek a pršelo🙄, pak přišla i bouřka. Shodli jsme se s milým, že si musíme pořídit nějaký vyletněný turistický boty. 

 Sago, pupíci jsou nadherní.    

Obrázek Obrázek
Ronja s motejlem (neregistrovaný) 21.05.2024, 09:23:47 xxx.xxx.119.6

Bobčo, mně lopatkovce zhynuli - 4, podezřívám substrát, přesazovala jsem je a chytli plíseň. Ten Váš se Vám časem určitě pěkně rozjede. 🙂

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 21.05.2024, 09:25:36 xxx.xxx.119.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 21.05.2024, 09:20:11

Já🙄

Saga
Saga (511 příspěvků) 21.05.2024, 10:28:27 xxx.xxx.167.183

Ronjo, děkujůů😉 a moc moc závidím ten spánek! Já jsem v nějakém hlubokém deficitu, či co? Ale v tomhle jarně - letním období to mám dycky tak. Člověk lítá od rána do večera, jak hadr na holi, chodím spát pozdě, vstávám brzo a pak se divím…🙄O víkendu to chci dycky nějak dohnat a nedoženu, chjo.

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 21.05.2024, 11:56:16 xxx.xxx.61.163

Milé dámy (asi hlavně milá Buggyro, ale i ostatní).

Zítra jdu na vstupní lékařs. prohlídku, a bojím se, bojím. Záleží, zda dostanu štempl…

Pokud ano, tak nástup “jinam” se blíží.

Jak zde všichni víte, miluji svoji dosavadní práci, ale děly a dějí se tam opravdu nedobré věci. Proto tento krok. Zatím stále nic nepovažuji za jisté. Ale cítila jsem potřebu sem napsat, že jsem vnímala a vnímám podporu zde od vás na CHZ!🌹

Leithian
Leithian (783 příspěvků) 21.05.2024, 12:44:04 xxx.xxx.13.198
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 21.05.2024, 07:21:20

Jo a Ohnivy ocean. Sice kravina ale konici hezky. A vlastne je to podle pravdy. I kdyz nektery veci mi prisly dost… ale ta scena 100 nabusenych koni na startu….

Uznavam Viggo je proste fesak 😁 mam rada tenhle typ hercu. Jeste takovy Mads Mikkelsen 😅 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.