Aktuálně: 4 098 inzerátů197 720 diskuzních příspěvků18 072 uživatelů

Třetí víčko

kometa
kometa (5480 příspěvků) 15.05.2024, 15:08:48 xxx.xxx.147.163
Ronja s motejlem:

Mně to přijde jak ťápoty od zajíce, ale hódně blbě na to na telefonu vidím. Nebo tam jsou malá kopýtečka?? 


Pravda, že zajíc mě taky napadl. Ale třeba i jezevec. Prostě nějaký “hraboš”. 

eva (neregistrovaný) 15.05.2024, 15:18:22 xxx.xxx.162.187
kometa:

Ale jenom vám. Znovu píšu - tak to nečtěte a najděte si jiný web. Více sluníčkový. My se kvůli vám nezměníme.


Ale tak o tom, co budu číst, si s dovolením budu rozhodovat sama a ne vy.

Po přečtení onoho příspěvku jsem usoudila, že potřebuji vyjádřit svůj názor a to jsem taky udělala….

eva (neregistrovaný) 15.05.2024, 15:19:23 xxx.xxx.162.187
Saga:

Evo, vidíte to a na mě to nepůsobí vůbec nijak, což není výtka vůči Vám, jenom podotek, že každý jsme jiný, a co je pro jednoho velmi nepříjemné, s druhým ani nehne, konkrétně jako se mnou. Naopak, pro mne to byla úplně nová informace, já se v tomto oboru nepohybuji, vím o tom kulový a přišlo mi to zajímavé. Je to o náhledu na svět. 

Dám příklad, jeden z lidského světa a jeden ze zvířecího. Kolega z práce je aktuálně po výměně kolene, příští rok ho čeká druhé a on se těší!! Je to sportovec, všechno bere sportovně a s nadhledem, jeho pozitivismus je silně nakažlivý. Když měl po zákroku a přihopkal se nám do práce ukázat o berlích, spadla nám brada a to ještě nám přidal všechny historky “z natáčení”. Byl v lokální anestezii, tže všechno čekoval a on si to normálně snad užíval nebo co😄, pokecal s doktorem, laškoval se sestřičkami, chtěl vidět nejen to, co mu tam dávali, ale i to, co mu ehm vyndali, rozumíme si? Když nám to líčil, seděli jsme kolem něj v kroužku a hltali každý slovo, bylo to lepší než na divadle😄, někdo jiný by se šel vyzvracet do pangejtu. Pro mě to byl zážitek jako prase, v pozitivním slova smyslu, viděla jsem jizvu a měla názornou ukázku všeho😄.

Minulý týden u mě byla vetka - zubařka, na obyčejné prevenci u kobyl, aby zjistila, že no…je to blbý, naší malou asi nečekaji úplně příjemný věci, ale to uvidíme až na RTG, které přijede za týden. Do tý doby nechci nic práskat, páč vím kulový. Ale pokud dojde na nejhorší, vet mi celkem zevrubně popsala, co se bude dít. Byla celkem v šoku, že já na to nic, že občas jí u toho lidi omdlívaji a měla radost, že pokud bude zákrok proveditelný v domácích podmínkách (což teď nikdo netuší), že jsem schopná asistence lékaři, což prý také není standard. 

Nemám žádné zdravotnické vzdělání ani kurz, ani jsem o tom nikdy nepřemýšlela, že bych se něčím takovým živila. Přesto mne tyhle věci nechávají zcela chladnou, asi má pravdu další můj kolega, co tvrdí, že jsem citlivá asi jako pařez😄…


Ano, souhlasím, vyjádřila jsem pouze svůj názor, jinak máte ve všem naprostou pravdu…

eva (neregistrovaný) 15.05.2024, 15:20:13 xxx.xxx.162.187
Buggyra:

Mno jo, ale on člověk často zjistí, co čte, až když to přečte 🙂 Takže nakonec… proč by to dotyčný/dotyčná neohodnotila dle svého nejlepšího uvážení. V pořádku.


jj, souhlasím

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 15.05.2024, 15:27:54 xxx.xxx.119.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 15.05.2024, 15:01:04

Ha, tak na jednu stranu je to preventivní nasazení pohodlnější řešení.  Mno ale ať je to prostě dobrý, milý, hodný klíšťátko, co se jen chtělo nažrat.

No po mně jich včera lezlo docela dost, přišla jsem na to tak, že mě něco prakticky neznatelně štíplo na paži, vidím černou tečku a ono pidiklíště. Tak to se ani nezakouslo, pak se kouknu na kalhoty tam další, na botách + už jsem měla ty tři asi kouslý, a to jsem použila repelent. Musím se vrátit k Predátorovi, tohle mě fakt naštvalo. No a další vtípek, když to tříslový nešlo ven, tak že si vezmu psí háčky a zjistila jsem, že jsem jeho lékárničku nechala někde na pobytu, běhala jsem po domě s holým zadkem - pohled pro bohy. Už jsem myslela, že vezmu holítko a přeříznu ho, ať si zbytek vyhnisá a plesk, pustilo se🙂. Jo a po psovi nelezlo žádný.

A co přeci jen aspoň pár bazénů, trochu tu hlavu provětrat?

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 15.05.2024, 16:40:10 xxx.xxx.90.145

Bože Jani, do čeho jsi s Čeňkem majznula? Já si takhle odrala Fabku při vjezdu do garáže. Čuměla jsem po Workovi, abych mu nepřejela nožku a auto lízla o zeď, než jsem zastavila, byla to rýha půl metru😲

Po klíštěti je bulka a flek (prostě kousanec) vždycky. Záleží taky na době přisátí. Někde jsem četla, že ATB hned jsou k ničemu. Neptejte se mě proč, protože to jsem si nezapamatovala🙄

A to jsi Vikťu neviděla…👎Vůbec jsem si nemyslela, že to přežije, ani doktorka moc ne. Ale říkala, že všechny kočky co ví, to s tou léčbou zvládly i ty, co už nežraly několik dní vůbec a vlastně už jen ležely. Tak to zase Viktorek  tak hrozný nebyl. 

Fikovnice
Fikovnice (5688 příspěvků) 15.05.2024, 17:12:38 xxx.xxx.68.45
»
Odpověď na příspěvek uživatele Ronja s motejlem z 15.05.2024, 15:27:54

Ronjo, znovu děkuji za povzbuzení🌷…a právě jsem z bazénu vylezla. Voda (slaná) má neuvěřitelných 34 stupňů…a plavu…nahá!!!🤭

Fikovnice
Fikovnice (5688 příspěvků) 15.05.2024, 17:17:15 xxx.xxx.68.45
Fikovnice:

Holky, já jsem šílenec do hokeje!!!

Takže jsem vylezla z bazénu, vlasy ještě úplně mokré a už fandím našim! Hoši, do toho!!!😄👍


Góóóól!!!!!!!😂👏

Fikovnice
Fikovnice (5688 příspěvků) 15.05.2024, 17:25:31 xxx.xxx.68.45

Ještě písnu něco: Já jsem takovej cvok, že občas neudržím emoce…a u hokeje si zařvu!!! No, bude to působit zajímavě, jestli to bude slyšet z mého pokoje!!!😂

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 15.05.2024, 17:26:21 xxx.xxx.119.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 15.05.2024, 17:20:49

Teď, teď jsem říkala sousedovi, ať mi neříká co hokej, blbka vlezu sem a už vím, že vedeme🤣. Jdu si pustit telku😁. 

A copak ta Bobča, snad už odpočívá doma?

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 15.05.2024, 17:32:57 xxx.xxx.90.145
Fikovnice:

Ronjo, znovu děkuji za povzbuzení🌷…a právě jsem z bazénu vylezla. Voda (slaná) má neuvěřitelných 34 stupňů…a plavu…nahá!!!🤭


A celé osazenstvo penzionu v oknech😜 No šak ať, dokud je na co se dívat😜 Aha, až teď jsem to dočetla celé, tak dopisuju. Samozřejmě, že fandím. Sama. Tom je v Praze, ale pracuje, neteř (11letá) bydlí naproti Areny, takže šla s kámoškama do fanzony. Mamka volá co 5 minut, první třetinu, že se z nich zblázní teď už spokojená. Bratránek ze Sovenska neustále píše SMS, podle toho, jak se to vyvíjí. My si fandíme navzájem, my jim, oni nám. Chlapi, co jsou tu na ta okna, chtěli kafe, ale koukat na hokej si prý nemůžou dovolit. No ani ne, ještě toho mají celkem dost dodělávat nevím, jestli to teda stihnou, je tam moc, moc příček.

Jo, já narozdíl od kultivovaného Toma podle vývoje nadávám jak špaček, nebo řvu: hurá, gól! Teď mám otevřené dveře, tak musím držet hubu😊 Raděj😊 

Fikovnice
Fikovnice (5688 příspěvků) 15.05.2024, 17:42:53 xxx.xxx.68.45
»
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 15.05.2024, 17:32:57

Není se nač dívat!!! Ale bazén má prosklenou jen jednu stěnu, a ta má matné sklo. To je vnitřní bazén. Ježiš, Raduš, kdyby tam bylo vidět, snad nemyslíš, že bych plavala nahá? 🤣

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 15.05.2024, 17:47:00 xxx.xxx.119.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 15.05.2024, 17:41:30

Neomlouvejte se, vždyť je to vtipný🙂.

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 15.05.2024, 17:49:06 xxx.xxx.119.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 15.05.2024, 17:42:53

Určitě plavala, vždyt jste přeci impulzivní🤣. Nic přestávám krafat nebo nic neudělám - držet palce a nekecat🙂


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.