Aktuálně: 4 089 inzerátů199 093 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů

Třetí víčko

kometa
kometa (5537 příspěvků) 18.07.2023, 11:25:02 xxx.xxx.147.163
Kilian:

…..z Veselí směrem na Třeboň…piskovny…


To není ten “můj”. O tomhle jsem ani nevěděla. Ale Vlkovů a Vlkovic je po naší zemičce víc, tak není divu.

Canka
Canka (381 příspěvků) 18.07.2023, 18:07:02 xxx.xxx.215.178

Ahoj holky,

Závidím všem,u koho aspoň trochu prší😔U nás jen vedro,vedro a zase vedro..ani kapka..o trávě si můžu nechat jen zdát…všechno už je seschlý..už udržuju jen zahrádku..a to jen to nejnutnější..voda teda zatím drží…ale jestli to takhle bude pokračovat dál,tak v srpnu nevěřím,že ještě poteče…marně jsem koukaal na předpověď,že něco kápne😔

Úspěšně hlásím,že jsem si dneska dala na držku a rozbila všechny vajíčka🤣Protože slepičky nesou jako divý,tak stíhám zásobovat sebe,rodinu i kolegyni v práci..ta mi vždycky pro zvířátka donese mrkev nebo jablíčka a já jí za to dám vajíčka..no a jedu frajerka do práce skútrem,vajíčka pod sedačkou..v pohodě jsem je dovezla neporušený,jenže se mi rozvázala tkanička,já to necítila a jen co jsem udělal první krok,tak jsem si tu tkaničku přišlápla a už jsem letěla..teda nejdřív letěli vajíčka a pak já😄Mám naražený loket,bolí to jako čert…jsem fakt jelito..a kolegyni jsem řekla,že vajíčka jsou míchaný i se skořápkou na parkovišti😂

Holky byl jste někdo v zoo v Hradci Králové?Slyšela jsem na ni samou chválu,ale nikdy jsem tam nebyla..a je to štreka cesta..ale dostala jsem nabídku tam v sobotu jet,tak bych jen chtěla vědět,jestli to za to stojí… 

Koutak
Koutak (42 příspěvků) 18.07.2023, 18:56:19 xxx.xxx.168.33

ZDRAVÍM KOČKY.

   O pěstování melounu se snažím již několik let,ale povedlo se mi to až loni.Vždy jsem si koupil roubovaný a nic.Loni jsem zasel semínka přímo do země a vypěstoval jsem melounů několik.Největší měl 4,70 kg.Letos opět semínka,krásně se rozlézá,ale má zatím jen malé kuličky.Bylo studené jaro,ale on to dožene.Nic nezaštipuji.

   Komata to zítra zhodnotí a určitě poreferuje.🙂

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 18.07.2023, 19:36:52 xxx.xxx.36.125
Odpověď na příspěvek uživatele Koutak z 18.07.2023, 18:56:19

Houby poreferuje, když meloun ještě nedostane😛 Jak jsem vás tu uviděla, hned jsem si říkala, že ste naběhnul, neboť o vás-bez vás😉 Mourek už je v cajku? 

Já jsem zasadila i letos, tuším klasiku Lajko, pak Grimson a ještě jeden, toho si už nepamatuju název. Roste tuším jen Lajko, ty další zdechnuly👎 A Lajko je takový prcek ještě, že ne, že nebude mít plod, ale není k ničemu ani jako půdokryvná rostlina. Vloni jsem měla asi 30 máslových dýní(k ničemu, stejně do ledna všechny shnily) letos nevyrostla ze semínek ani jedna a to jsem koupila nový pytlík👎

Ježíš co to to motovidlo Nikiš zase vyvrbilo😎Naražený loket…doufám, že z toho Nikčo nebude zase měsíc lítání po doktorech😲

Nemyslíš Safari ve Dvoře Králové? Nebyla, ale ta je asi bezkonkurenční, zrovna letos tam byla neteř na školním výletě a nadšená. A to má doma pražskou. 

U nás opět na zdechnutí 29st, v obyvču 31👎raděj jsem umývala další okna a pak šla do chládku za barák. Teď půjdu povysávat ten bor.el po těch oknech a setřít tam rovnou podlahy.

Psala jsem sem, že budem ,,převlékat" okna? Když před měsícem přišlo nacenění, málem jsem se posr… Muži jsem to řekla až včera, až dořešil všechny problémy v práci(teda ty se nedořeší nikdy, ale alespoň ty nejhorší😉) Vzal to líp, jak já😎 Hůř nese to malování, kterým ho ob týden straším😛 Však já ho taky pořád odkládám, ale už je to opravdu tak strašné, že k nám nejde pozvat lidi. Si říkám, že třeba ložnice by se mohly vynechat, posunout na ,,zas někdy" ale bohužel, ty jsou taky šílené. 

Koutak
Koutak (42 příspěvků) 18.07.2023, 20:23:26 xxx.xxx.168.33

Lesnížínko,ona mě ta vaše diskuze  někdy docela pobaví,tak si jí rád před spaním přečtu.😀Kometa sice melouna ještě zítra nedostane,ale snad ho vypěstuji a ona bydlí za rohem.Eva to má ke mě také kousek a už jí slibuji pár let,že jí navštívím na Vlkově,ale léto uteče jak voda a ona prchne zase do té škaredé Prahy.🙂  

Mourek už dobral antibiotika,tlapku má v perfektním stavu,protože už vydrapuje každý strom.Dnes ho zaujal kousek mechu ze střechy a hrál si s ním jak za mlada a tak je zdráv.

Bobca
Bobca (1408 příspěvků) 19.07.2023, 07:01:42 xxx.xxx.20.192

děkuji Kouťáku za info👍.(krásná úroda👌.i tobě žíňko😊..Právě,že ona má obrovský porost,a jeden melounek..ale je to první,tak se těší..Kouťáku,a to jste dal semínka z normálního melounu?nebo kupovaná semínka..?Ona sazeničku,ale nevím,jestli nějakou zvláštní..

já včera nevystrčila nos,dnes už je zase 35 na slunku a tady mám 29..blbě se spí,ale mě utěšuje,že si to tu aspoň vysušuju..

Raduš,a tobě by se chtělo malovat v takovém hicu,Vím,rychle by to schlo,ale..a ta okna jsou v takovém špatném stavu?že je chceš"převléct"?psala jsi něco o oknech…ale co je na nich špatně?

Koutak
Koutak (42 příspěvků) 19.07.2023, 21:36:29 xxx.xxx.168.33

ZDRAVÍM KOČKY.

   Dnes do mého zapadákova přijela vzácná návštěva.Nejprve jsme prohlédli zahradu,kde si každý den huntuji tělo a poté  i koňská návštěva se zdařila.Kometa je příjemná paní a dalo by se povídat hodně dlouho,ale ten čas strašně rychle utíkal.Při malém osvěžení na ní sice málem spadl malý netopýr,ale i já jsem rád,že je tam ještě mám.Mourek si Kometu řádně prohlédl,držel si odstup a po chvilce zmizel ve stodole.Dostal od Komety dárek,balík kapsiček a když odjela,tak jsem mu jednu kapsičku dal a móóóc mu chutnala.

   Paní Renáto děkuji za návštěvu. 

Canka
Canka (381 příspěvků) 19.07.2023, 22:51:59 xxx.xxx.215.178

Ahoooooj všem,

Tak Kometka navštívila Kouťáka🙂Kometko choval se k vám slušně ten chlapec?😄

Já holky včera za boha nemohla usnout..bolel mě ten loket..takže jsem spala asi jen 4 hodiny a ráno podle toho velice eroticky vypadala🤣Byla jsem takový zmuchlaný šarpej🙂

V práci jsem to únavu ještě docela dávala,ale po práci jsem jela na masáž a tam jsem samozřejmě vytuhla a zase mi z křesla tekla slina🤣Bože já jsem fakt ostuda🤣 Každopádně masáž byla úžasná a po masáži mi porvé dali i misku s melounem jako pozornost na osvěžení v horku..to bylo milý..a hned jsem chytla slinu na toho melouna,tak že si zajedu do Lidlu pro melouna a něco málo k snědku..a znáte to,řeknete si,že uděláte malý nákup a ono prd😀nechala jsem tam 2000,- za nic skoro…

Jinak jsem dnes docela propadla depresi z toho,že mi kamarádka dneska volá,že už jen měsíc a týden a letíme ma dovču…a já na sebe koukla do zrcadla a říkám si sakra,je na čase se sebou fakt něco dělat,jinak budu vedle těch dvou hubených koz(ségry a kámošky) vypadat jako vorvaň😄Jenže já a moje vůle🙄

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 20.07.2023, 07:16:35 xxx.xxx.154.234

Jo Kouťáku, k vám může na zahradu návštěva klidně přijet, vy ji máte vymazlenou, umalovanou. To já ani nikoho nezvu, protože do takového stavu ji nemám šanci dostat. Za vás oba jsem ráda, že jste si to užili👍 Vy ste ji zatáhnul do stodoly?😉Nebo odkud na ni vypadnul netopýrek?

Mourek návštěvu bojkotoval? Viktor by se taky přišel maximálně kouknout, ale nějaké důvěrnosti taky ne-e. Gucci většinou ani nevyleze z úkrytu🙂

kometa
kometa (5537 příspěvků) 20.07.2023, 07:46:37 xxx.xxx.147.163
Koutak:

ZDRAVÍM KOČKY.

   Dnes do mého zapadákova přijela vzácná návštěva.Nejprve jsme prohlédli zahradu,kde si každý den huntuji tělo a poté  i koňská návštěva se zdařila.Kometa je příjemná paní a dalo by se povídat hodně dlouho,ale ten čas strašně rychle utíkal.Při malém osvěžení na ní sice málem spadl malý netopýr,ale i já jsem rád,že je tam ještě mám.Mourek si Kometu řádně prohlédl,držel si odstup a po chvilce zmizel ve stodole.Dostal od Komety dárek,balík kapsiček a když odjela,tak jsem mu jednu kapsičku dal a móóóc mu chutnala.

   Paní Renáto děkuji za návštěvu. 


Rádo se stalo. Hlavně, že jsem se Mourkovi trefila do chutě. U koček člověk nikdy neví.

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 20.07.2023, 07:48:31 xxx.xxx.154.234

Hlásím, že jsem v Praze, od včera. Takže doufám, že kočiny to tam zvládají. Myslela jsem si, že když budem odjíždět častěj, že si na to všichni zvyknem, ale mám z toho nějak čím dál horší pocit😕 Těžko se mi odjíždí, kočky se tváří hůř a ke všemu mamka včera hlásila, že je tam bouřka. Tom kouknul na radar, a že teda pořádná, volala jsem jí zpátky a prý skoro nic a neví, jestli vůbec něco naprší. Klasika👎 Když jsem odjížděli, bylo u nás 36st👎 Měli jsme nějaké vyřizování po Brně(dávala jsem konečně po letech zarámovat koberec, respektive jsem našla rámařství, kde mi to slíbili. Tak snad bude konečně viset v té hale🙂 No a po Brně…jak člověk vystoupil z auta, to bylo na zalknutí👎 Do Prahy jsme přijeli po 18.hodině a to už se dalo, než jsme se ubytovali, vysprchovali, bylo příjemně na procházku, šli jsme omrknout k Vltavě nové kanceláře, kam se budou muž do konce měsíce stěhovat.

Bobi, okna mají nějakých 17? let a údržba nula, nula nic, takže jsou ,,načatá", začíná z nich opadávat lazura - na těch, co na ně nejvíc prší a svítí slunko, co nejsou pod přesahem střechy atd. Vybrala jsem jen ty fakt špatné kusy, potřebovaly by to všechny, snad krom nějakých 5ti. Kometko vím, že ,,ta okna", ale mě to tam po našem prostě nejde😉

Niki, no machrovala jsem, ale včera jsem se koukla do zrcadla a …taky jsem se pěkně rozežrala, budu se muset zase začít krotit☹️ Sice jsem v Brně vlezla zase do Pepca a nakoupila jsem si v dětském😄 Byla jsem nadšená, že vlezu do dívčího overalu velikosti 146😛 I když je teda bíločerný (nějaké ,,listy") ale na tohle horko je super, plátěný, vzala jsem si ho rovnou na tu večerní prochajdu.  Za dvě stovky, nekup to! Ještě tričenko s dlouhým za 60! výprodej, v tom dětském to bylo ještě levnější. Sportovní podprdu a plavky - abych měla náhradní, bohužel zase jen modré🙃 ale za 250, Dobrá cena, jen si je trochu upravím, k obrazu svému. Ramínko je zavázat za krk, hodím to do kříže na záda a našiju tam utahováky na regulaci. A musím sešít výstřih trochu, abych nevytratila prsa😜

kometa
kometa (5537 příspěvků) 20.07.2023, 07:48:46 xxx.xxx.147.163
Canka:

Ahoooooj všem,

Tak Kometka navštívila Kouťáka🙂Kometko choval se k vám slušně ten chlapec?😄

Já holky včera za boha nemohla usnout..bolel mě ten loket..takže jsem spala asi jen 4 hodiny a ráno podle toho velice eroticky vypadala🤣Byla jsem takový zmuchlaný šarpej🙂

V práci jsem to únavu ještě docela dávala,ale po práci jsem jela na masáž a tam jsem samozřejmě vytuhla a zase mi z křesla tekla slina🤣Bože já jsem fakt ostuda🤣 Každopádně masáž byla úžasná a po masáži mi porvé dali i misku s melounem jako pozornost na osvěžení v horku..to bylo milý..a hned jsem chytla slinu na toho melouna,tak že si zajedu do Lidlu pro melouna a něco málo k snědku..a znáte to,řeknete si,že uděláte malý nákup a ono prd😀nechala jsem tam 2000,- za nic skoro…

Jinak jsem dnes docela propadla depresi z toho,že mi kamarádka dneska volá,že už jen měsíc a týden a letíme ma dovču…a já na sebe koukla do zrcadla a říkám si sakra,je na čase se sebou fakt něco dělat,jinak budu vedle těch dvou hubených koz(ségry a kámošky) vypadat jako vorvaň😄Jenže já a moje vůle🙄


Kouťák je příjemný a sympatický “chlapec”.

Bobca
Bobca (1408 příspěvků) 20.07.2023, 07:58:17 xxx.xxx.20.192

Já dnes taky moc nenaspala,o půlnoci mě vzbudila bouřka a bubnování dole na střechu,tak jsem zavírala okno,abych si sem nepouštěla vlhko…Večer se mi sice chtělo už v 9 hodin spát,ale vedle “zlatíčka”vás prostě nenechají..A holt do 10 můžou,tak jsem o třičtvrtě,když začal opět pes,chtěla na ně zavolat,ale kdych vylazla z pelechu,tak bych se probrala úplně,tak jsem to vydržela..Zkoušela jsem taky bez ponožek😇..ale ne a ne usnout.🙄.Tak jsem si je musela obut a pak teprve usnula😔

Jinak už leze sluníčko,ráno bylo ještě pod mrakem..Nevím,kolik napršelo,kaluže tu nebývají🙂..A prádlo visí a visí😊..koberce,běhouny,ložní…ale začíná foukat,tak to zas uschne…Zmokne-uschne😎

Reni a Kouťáku..je fajn,že jste se konečně potkali…a měli si o čem povídat👍

Našla jsem u Zdenky starý plecháček po její mámě,tak jsem ho dostala..a piju z něho kafe..Ještě jsem tam ušila nějaké drobnosti,tak jsem to blikla..Musím na 2x,bo sem vleze jen 5 fotek😎

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Bobca
Bobca (1408 příspěvků) 20.07.2023, 08:03:29 xxx.xxx.20.192

pokračování…Tahle je měkká,nevyztužená,ale s podšívkou..Jaruš chtěla jen tak,do obchodu něco..Ale včera jsem u garáže párala,co jsem dostala ještě před dovčou..a vytřídila jsem tvrdé a měkké rifloviny-ty použiju pak na potahy-Zdenka chce ještě křeslo..a ty tvrdé na ty polstry..jak doveze molitan,musím se do toho pustit..29.8. má narozky,pojedu tam,tak bych to chtěla mít hotové..

Ty malé chtěla ta kámoška na mobil a tak,když jdou na výšlap..

Obrázek Obrázek
Bobca
Bobca (1408 příspěvků) 21.07.2023, 07:33:56 xxx.xxx.20.192

tak nic???☀️🌺

a co tak nějakou novou fotečku kočičáků někdo???hm??..zatím mám nejdýl na ploše ty “maiňáky”…jsou úžasní..každé ráno na ně čučím,oni na mě😊Kouťák Mourka poslal nedávno…A co dělá Pan Bečka? a Matýsková?..Pučmelda? Nikouš?..Od Raduš Viktorka mám na nástěnce na fotce před sebou..🐈..Nebo nějakého nového?? Pořád vzpomínám na Nica od Fernanda,ten musí být už obrovský…Někam se vytratil🐱

Tak hezký den všem🌷

Jen jsem si zapomněla uklidit na ploše🙄😲než jsem je blikla

Obrázek
kometa
kometa (5537 příspěvků) 21.07.2023, 07:37:19 xxx.xxx.147.163
Bobca:

tak nic???☀️🌺

a co tak nějakou novou fotečku kočičáků někdo???hm??..zatím mám nejdýl na ploše ty “maiňáky”…jsou úžasní..každé ráno na ně čučím,oni na mě😊Kouťák Mourka poslal nedávno…A co dělá Pan Bečka? a Matýsková?..Pučmelda? Nikouš?..Od Raduš Viktorka mám na nástěnce na fotce před sebou..🐈..Nebo nějakého nového?? Pořád vzpomínám na Nica od Fernanda,ten musí být už obrovský…Někam se vytratil🐱

Tak hezký den všem🌷

Jen jsem si zapomněla uklidit na ploše🙄😲než jsem je blikla

Obrázek

Když já nemám chytrý telefon (i když na tlačítkovém pár fotek mám) a hlavně chytrou hlavu.🙂

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 21.07.2023, 18:22:35 xxx.xxx.36.125

Alíku jsem doma!😉Cesta po D1 tradičně hrozná a …je pátek, že áno😏Doma jsme našli zatím jen Viktěnku, no dozvěděli jsme se, že tu dnes byli na tenis brácha s děckama a….s Mandy👎U domku jsem našla vytrhnuté bílé chlupy, to nevím, jestli Viktě nebo Macka, Gucci bílé nemá. 

K čemu se mám přidat? Tašky nešiju, zapomeň!😲😜S focením sme na tom s Reňkou stejně😏


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.