Aktuálně: 4 098 inzerátů197 720 diskuzních příspěvků18 072 uživatelů

Třetí víčko

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 12.07.2023, 10:40:53 xxx.xxx.54.153
kometa:

Tady taky akorát bouřilo a blýskalo se a výsledek? Prd!


Já jsem se probudila v 5.30 a venku vichr, nad lesem mrak. Tak jsem seběhla dolů a odmašlila houpačku, schovala polstry a paraplíčko domů. Lehnu a asi za 5 minut šupec. Ha prší, ty jo, tak dobrý. Než jsem tuhle větu prohnala hlavou, bylo po dešti😕Tady snad normálně už zase nikdy nezaprší, rozumněj: celé léto nazaprší😟

Obrázek
Bobca
Bobca (1354 příspěvků) 13.07.2023, 07:06:46 xxx.xxx.0.1

Ahoj a hezké ráno 🐓

Je zamračeno, večer byla bouřka něco málo poprselo🌧️, ale bouřka byla pěkná, ale asi za humnama.. Včera jsme hlidaly ty holčičky, Laura se chtěla učit háčkovat, tak jsme se s tím morily😇.. Večer jsme šly k nim na navstevu, bylo fakt hezky, ale jak jsme došly dom, tak to zacalo🌩️

Radus, ty si užíváš u vody i doma😊, bezva houpačka.. 

Niki, co slepicky?? Kolik máš vajicek? Ja měla už 6 !! Začly už i mladé snášet malá vajíčka.. To asi z těch kolinek z Makra😀

Lákají mě tu zůstat do neděle, ale už mě to táhne domů.. Petra už čeká, chodí mi větrat pokoj.. Tak uvidím, ale večer asi už kopnu do vrtule😊

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 13.07.2023, 07:55:23 xxx.xxx.54.153

No není možná, i Bobiš si našla chvilku😉sem mrknout🙂Já vím, já vím, na návštěvě je toliko věcí, není čas čumět do compu…to ti chválím, jak si to užíváš. A Niki pořád někde lítá, ta užívá léta👍 Houpačku jsem dostala k 50.od rodiny ze Slovenska. Byla v bazénu, čekala, až budeme mít někdy čas, na ní ležet. Letos není Woruška a taky si užíváme léto na terase, u vody, když je vedro, stejně nepleju. Toto jsem čekala na bráchu, jak měli pro mě přijet na to koupání, pod tunikou jsem měla plavky. 

U nás v noci něco popršelo, ale objevila jsem to, až s mokrou terasou. 8mm, skoro jsem nevěřila vlastním očím. Jasně, ideální by bylo 28, ale o tom my si tady můžem nechat zdát. Ještě je na dnes pršení hlášeno, tak uvidíme. Mám nachystané žehlení, tak doufám, že bude😉

Canka
Canka (377 příspěvků) 13.07.2023, 09:48:16 xxx.xxx.0.1

Já už jsem taky tuuuuu🙂

Lítám,ale furt na vás myslím🙂Teď jsem akorát dosedla u doktorky do křesla,tak mám časík vám písnout..

Bobi takže ty jsi objednávky rozjela ve velkém?🙂To je dobře,kšefty se jen pohrnou..taky si u tebe něco objednám na Vánoce..nějakou pěknou taštičku🙂Byla u vás bouřka?U nás nic..furt hic,sem tam trochu zafouká,jinak nic…ale voda do jezírka furt teče,tak to je to nejdůležitější..dneska udělám velké čistění včetně strouhy..ale nebudu vybírat celé jezírko,jenčást..voda je teď vzácná..Bobi slepičky jedou bomby každý den 8 vajíček od 8 slepiček👌Tak já jim furt něco dopřávám,takže ještě aby ne holky..zásobuju rodinu,sebe a sem tam někoho z práce..do práce tam nosí vajíčka ještě jedna paní..takové velké,zelené..ale strašně smrdí ty vajíčka..je to možné?Z čeho to je?

Raduš teda to je pohodička na té houpačce..úplně ti to tam ty hubenino závidím🤗Je dobře,že si užíváš léto..v sobotu mi to ukazuje u nás neuvěřitelných 36°C🤮Takže to je tak stejně být celý den u vody…ani nemůže člověk nic naplánovat…

Já už se těším na podzim,až bude po vedrech..mě by stačilo jen jaro a podzim🙂

Jooo a někdo se tu ptal na ten půst🙂Vzhledem k období grilovaček nejsem schopná dodržet🙂Asi jako žádnou dietu🤣

Kilian
Kilian (1390 příspěvků) 13.07.2023, 12:53:13 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele Canka z 13.07.2023, 09:48:16

..to jsem byla já s tím půstem…no divila jsem se že jste si to tak naplánovala, ale dá se to i v době grilovaček, jen si člověk musí posunout časy, přeci negrilujete 12 hodin ne?

Buggyra
Buggyra (4076 příspěvků) 13.07.2023, 13:36:18 xxx.xxx.198.226

ale strašně smrdí ty vajíčka..je to možné?Z čeho to je?

Možné to určitě je, dokonce bych řekla, že je to ověřený fakt, na váš vlastní frňák 😀 No a bude to chovem. Vejce od zdravého ptáka nemají důvod zapáchat, ten důvod je přidaný zvenčí, takže buď kondice ptáka nebo krmivo nebo zootechnika nebo skladování. Úplně si představuji, jak slepice té dámy živoří někde na hromadě vlastního trusu, vejce jsou znečištěná, dáma vejce umyje, čímž otevře póry ve skořápce pro mikroorganismy, a vejce pak předává již lehce “vzatá”. - No ale to je jen takové bohapusté bájení, nemusí to tak rozhodně být. Co se týče krmiva, vím, že se dodáním určitého krmiva do KD dá upravit složení třeba mastných kyselin ve vejci, obsahy různých minerálů, a tak. Na druhou stranu vejce se netvoří z potravy té slepice ale z jejích tělních sekretů, takže je to vše “přefiltrované” v podstatě na molekuly. Tj. pachy jako takové se přenášet nemohou, leda že by díky obsahu nějaké živiny v krmné dávce ve vejcích vzrostl obsah nějaké zapáchající sloučeniny…

Jinak Canko závidím vám napajedlo, nám teď odešlo čerpadlo a v jedné nádrži ze dvou je voda nepoužitelná (musí se vyčerpat, aby mohla napršet čistá), a najít vyhovující (průměrem - otvor v nádrži 15 cm) čerpadlo, to je tedy quest pro odvážné…

Máme doma seno. Na celou zimu, to jsem spokojená. 500,-/balík není zlé. A ještě nám zbylo 10 balíků z loňska, ty byly asi za 400,-, takže jsme ještě uspořili. Na podzim ještě přikoupím vojtěškové seno, ale to už nehoří, to je jen doplněk, místo něj může být v zásadě i senáž, nic se nestane.

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 13.07.2023, 22:50:43 xxx.xxx.54.153

Ano, taky bych si myslela, že ty slepice žijou v bor.elu. Taková vajíčka bych si teda nedala👎

Hlásím, že tu dneska byla vetka, kočice dostaly Bravecto a odčervovačku (kvůli těm Viktínovým blechám) dostanou cca za 14dní. Přinesla mi to natažené všechno ve stříkačkách, s jehlou(ucpané) takže 4 stříkačky, jedno průhledné, druhé ,,kaše" Já vytřeštila oči, že jim to jde píchat, jelikož Gucci zdrhnula z baráku hned, jak uslyšela zvonek od branky😀,,Nééé, nebojte, tady to je Bravecto za krk a to druhé jim pak natlačíte do tlamky"🙂

Bobca
Bobca (1354 příspěvků) 14.07.2023, 10:22:17 xxx.xxx.20.192

ahóój..jsem doma!!😇

Vejce jsem dostala a vyfotila je teď doma ve stínu,aby bylo srovnání..krásně čisťounká,jedla jsem ta zelená i tam(pipinka snášela denně) a neshledala jsem žádnou pachuť..To velké nese asi nějaká starší,jednou měla úplně hrbolaté,podruhé špička praskla,jak jsem na něj jen chytla..má slabou skořápku..ostatní ani né…Dostávají ale drcené sušené skořápky,ty jsem jim doplňovala..Co si pamatuju,když už byla vyjíčka špinavá,tak máma je čistila hadříkem namočeným v octě-učila mě,že se nesmí umývat..ale to byla vyjímka,když bylo třeba blato,ale kukaně byly vyložené slámou..

Sousedka už čekala,dojela jsem akorát na konec její pracovní doby v 5,vyjela jsem ve 3 hodiny-je pořád zúžení,jak spravují starou dálnici,a já musím stejně uhnout přes Příbor tam,a nazpátek ještě i přes Nový Jičín-nemám dálniční..

Tak mi pomohla ještě s jedním synkem vynést věci nahoru a pak jsme sedly ke garáži..😀Dovezla jsem jakési vínko “čokovišeň”,mělo to 14%,jsem napřed myslela,že to bude likér,to má ráda..👌

Niki,to šití budou polstry ještě na venkovní skládací dřevěné židle a na “sofu”do haly..asi metr široké jako křeslo,dřevěné,s opěradlem..Objednaly jsme molitan na netu..a to bude k narozkám koncem srpna..takže na kšeft zatím nic…Doufám,že mě to do podzimka nepřejde a ušiju pak víc..teď v tom horku se nic nechce..ale neusnu na vavřínech😇..tu taburetku by chtěl každý..ta se moc líbila..Jsem byla ráda,však mě dala zabrat😊A ještě si chci pošít sobě tady to “Vladkovo” křeslo a otáčecí židli k počítači..Hezký den☀️

Obrázek Obrázek
lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 14.07.2023, 10:41:31 xxx.xxx.54.153

Jejdá…Bobeš je doma👍😀 Tož to byla dovča…ti povim😉jsi si to protáhnula🙂

A budeš tři dny doma a bude se ti stýskat!?

Niki, máš ty vlastně ještě ty volné pátky nebo ne? Tom vymyslel, že dnes pojede do práce, po cestě mě vyhodí na štěrkách a zpátky jak přijede pro mě, se tam taky zajde vykoupat. Myslela jsem, že na to velké, jak jsme byli s bráchou, ale to je čistě divočina, bez jakéhokoliv zázemí a prý sama tam plavat nemůžu a není tam možnost WC, občerstvení atd, tak na to menší jezero, co je ofiko ,,koupaliště" normoš oplocené, placené. Plavat se tam dá, chodili jsme tam odjakživa, ale to velké jezero, co to tam vypadá jak na Jadranu, mě na to plavání doslova chvátilo. Tady není taková plocha(ani omylem) zato prý by si snad někdo všimnul, kdybych se topila😜Takže pokud se neobjevím, tak si nevšimnuli😎

Bobca
Bobca (1354 příspěvků) 15.07.2023, 07:41:42 xxx.xxx.20.192

to víš,že se mi stýská..normálně Barča si lehla před zadní kolo(samože náhoda),ale Zdenka říká “asi ti chce zabránit v odjezdu,viděla,že nosíš věci do auta”🙂Miki vymňoukával,Ferda se lísal kolem noh..Jsem je musela ještě omazlit..Viděla jsem jiné kočky,co kecají nahlas,(Max taky,ale ne tak vehementně-a nahlas)ale Miki to dřív až tak nedělal,až vřeštivým hlasem..Zdenka ho přejmenovala na Ivana,ale to jsem jí zatrhla..Jela si pro briťáka,a on se vyklubal ruský modrý..Je takový “tuhý”..Jó,on je asi 2 měsíce vykastrovaný..jestli proto tak řve?😲

Ještě sem dám tu třešinku..jsem stahovala z foťáku,většinou jsem tam fotila na tablet,abych vám to mohla posílat..🙂tak hezký den..zase bude pařák..☀️

Obrázek Obrázek
lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 15.07.2023, 07:57:30 xxx.xxx.54.153

A jak dopadla ta třešňa, snědli majitelé, kosi, nebo červík?🤪

Je možné, že mu ještě neodešly všechny hormony a mrouskají se v okolí kočky. Já myslím, že to přejde. Proč, Ivan mu celkem sedí. Woruška byl papírově Vasi. Sestřenka říkala: jo, já bych mu normoš říkala Vasil, vždyť je to Vasil jak vyšitý😜 My jsme měli nachystané jméno pro ještě neexistující štěnda, prý: nachystejte si jméno na W. Jenže ta fena nezabřezla, tak nám nechali štěndo z vrhu V. 

Vedro…měla jsem jít kurňa na okruh v 7h. Teď už je 23st☹️ se upeču👎A ještě hůř závodníci, v 11h je tu start závodu MTB(horských kol) Vyjíždí kolem nás, do hor, po 50km se vrací po druhém břehu - vlastně jedou i moji chodící trasu😉 No nezávidím v tomhle počasí, naštěstí v horách snad bude chladněj. Říkala jedna sousedka, co jezdí na kole a trénovala, že to zkusí. Je tam ještě trať 25 a 9km - tak vlastně nevím kterou. Brácha je tam od včera, je pořadatelská služba, majitel je kamarád. 

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 15.07.2023, 11:03:07 xxx.xxx.54.153

Bože taky, jak jsem stará, tak jsem blbá. Mámka mi včera říkala, že závod startuje v 11h. Jelikož tam brácha organizuje, brala jsem to za hotové info. Za 5minut půl sednu ke compu a ne, abych kouknula na propozice závodu😕 Říkám si: 45 se půjdu převléct a vyjdu fandit před bránu. Najednou nějaký ruch, vykouknu z okna a projíždí desítky cyklistů😲 Najdu závod a: start 10.30😠 Já tu mamku zabiju😏

Anonymní (neregistrovaný) 15.07.2023, 16:57:04 xxx.xxx.20.192

třešinku snědla Zdenka…byla krásně uzrálá..Dnes jsem nevytáhla paty z pokoje,jen pověsit 2 pračky na hůru..tam je hic na padnutí😛dovybalovala jsem ještě drobnosti od šití,zprovoznila mašinu..Musím došít na zítra jedno ucho,Zdenka mi přiveze ten molitan a veme malou kabelku Marušce-kámošce..neměla jsem popruh..

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 15.07.2023, 19:37:27 xxx.xxx.54.153

Fůůů, tobě se chce šít, mě nic, bylo 32st, hnus fialovej, paty jsem z baráku vytáhnula ano, jen na pověšení prádla a co jsme přešli k tchánům do baráku a co jsem vyskočila u mamky, abych si ve vchodě vzala nachystaná vajíčka. Máme jít kopat česnek, ale je pořád ještě 30st, až zajde slunko, dřív mě tam nikdo nedostane. Počítám, že zítra se budou chtít jet brácha zase koupat, asi se ani nenechám přemlouvat, stejně se nic jiného dělat nedá. 

Vyhráli jsme Wimbledon, díky Maki, díky😀👍 (Markéta Vondroušová) Byli to nervy, ale díky ní, že to zvládnula, to stálo za to👍

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 15.07.2023, 23:08:03 xxx.xxx.54.153

Normálně mě vyděsila Gučajz. Jdem na ten česnek a já si uvědomila, že se dneska vůbec neukázala. Nějak jsem si myslela, že přišla ráno jako vždy, ale pak mi došlo, že to dneska nebylo. Šli jsme k domku, mysleli jsme, že vyleze odněkud z kytek. Ryli česnek, přišel jen Viktorek. Cestou zpátky, to už bylo 21h, už jsem začala hystericky hulákat, byli jsme pár metrů pod domkem a madam už běžela někde od plotu. Bože babo, kde v tom vedru celý den jsi!??🙄

A koukám, že jsme asi ztratili Nikču! 😲Ta se narozdíl od Gucci neukazuje vůbec😟

Anonymní (neregistrovaný) 15.07.2023, 23:41:27 xxx.xxx.215.178

Neeee už jsem zase tady Raduš,neztratila jsem se🙂Jen vždycky večer odpadnu jak mrtvolka🙂

Včera po práci v tom hicu jsem musela s mamkou na nákupy..a opět to byly nervy a ostuda😄Opravdu jí neprospívá být v důchodu..potřebovala by vyrazit mezi lidi😕Celou dobu mi hustila do hlavy,co viděla ve zprávách a co četla v novinách..v krámě pak vybírala balení vod a protože se jí prý zdali zakalené,tak tam shodila půlku palety tím,že vyhrabala nějakou zespodu..já tam na ní už křičela,že je jak praštěná,že je to prosté voda jako voda a že na nás všichni koukají..samozřejmě ty prodavači naštvaní to tam museli celý přeskládávat🙄Pak u salámů si tam vybírala takovou dobu,prodavačka z ní hotová,protože žádný kousek se jí nelíbil a furt chtěla jiný a jiný…pak to samé u pečiva,tři hodiny přebírání..a když takhle začala prebírat i tuňáky v plechovce,protože se jí zdáli ošuntělí ty obaly,tak jsem pustila ten vozík a šla se uklidnit ven na záchody…nebo bych jí musela říct něco,co by slyšet od své dvery nechtěla😄a jak jsem pak prostě měla na ní nervy,protože v autě mi začala nadávat,že na ní nemám vůbec čas,že jsem furt v práci,tak jsem jela po městě 80 km a bez pasu..a samozřejmě mě chytli policajti🙄Naštěstí jsem teda holka šikovná a ukecala jsem to,ale musela jsem vystoupit z auta a mámu tam zabouchnout,protkmože situaci moc nepřidávala a ješté jim říkala,že jezdím bez pasu furt😠jsem myslela,že jí zastřelím😀Ale dobrý,zvládla jsem to bez pokuty i bodů…

No a dneska to šílený vedro?To se nedalo nic dělat..dopoledne jsem byla u zvířátek a teda zpocená jsem byla až na prdeli..co zpocená,byla jsem úplně promáčená🙂Doma jsem se jen najedla a jela s kamarádem k vodě..ukázal mi krásne místo kousek ode mě,kde bydlím..vůbec jsem o tom nevěděla..je to zatopená pískovna..moc hezké místo..tak tam vezmu přístí týden ségry…

Co jste v tom vedru dnes dělali vy?

Obrázek
Bobca
Bobca (1354 příspěvků) 16.07.2023, 08:05:05 xxx.xxx.20.192

nádherný obrázek Niki(taky anonymní🙂)

U nás už je venku 30 ve stínu-nebo teploměr,co mám venku je ohřátý od fasády?Na meteo mám 29,9,uvnitř 27,3 !!,ale zjistila jsem,že čidlo je zabořené do hovínek od Jiřinek🤭Musím to dnes vymést…Letos se jim muselo něco stát..buď jim ty mladé něco vytáhalo-když bylo jedno dole na zemi,nebo nevím..Odstěhovaly se brzo po tom😟Nalítávaly k druhému oknu nějaké jiné,ale tam jsem zakročila.Tak tu nemám to jejich ranní švitoření už hodně dlouho..

Ale včerejšek teda!!!!Vedle mají bazének-budiž..od 1 hodiny začal řev..Já o půl 1 si šla chvíli bucnout..Neměla jsem šanci..Okno zavřené,a i přesto😲😈..Lámala jsem se v tom hicu a pak jsem vylezka a pustila si telku..Zkoukla jsem asi 3 díly toho nového Gibbse,ale už tam není☹️,je místo něho jiný..ale ostatní pokračují v té samé práci..líbí se mi ten seriál😇Lidi,s malou přestávkou to ječení bylo do 8..Pak byl klid..Já si otevřela okno,že na noc si konečně ovlažím pokoj,a o půl 10 se už “ztrácela”😴..A ony začly ty staré se hádat..V 10 jsem volala z okna,ale neměla jsem šanci,aby mě slyšely..Naštvaná jsem zavřela okno,vzteky nemohla usnout,tak o půl 11 znovu otebřela,a už byly jen dozvuky..Ale i tak bylo horko celou noc..včera,jak jsem psala o horku,tak to bylo na té hůře..při druhém věšení,byla první pračka skoro suchá..Tak jsem to za 2 hoďky všechno posbírala..

Jo,nasísla jsem,v čem se vlastně koupou..Bazének nafukovací,uvnitř rozměr tak 1,2x2,5m..vody max5-10cm..2 větší holky v šatech..+2 malé,strkaly se a padaly,u toho řvaly jak na lesy..no zábava jak blázen..Dnes čekám repete..Není to pomlouvání cikánů,ale jen konstatování,vím,mají jinou mentalitu,ale opravdu se chovají,jako kdyby tu nebydlel kromě nich nikdo..přitom je naproti bytovka,kde se to liská ve vyšších patrech..a u mě taky-mám je přímo pod okny..Do toho pes !!!

Hezkou neděli🌼

kometa
kometa (5480 příspěvků) 16.07.2023, 08:16:00 xxx.xxx.147.163
Anonymní:

Neeee už jsem zase tady Raduš,neztratila jsem se🙂Jen vždycky večer odpadnu jak mrtvolka🙂

Včera po práci v tom hicu jsem musela s mamkou na nákupy..a opět to byly nervy a ostuda😄Opravdu jí neprospívá být v důchodu..potřebovala by vyrazit mezi lidi😕Celou dobu mi hustila do hlavy,co viděla ve zprávách a co četla v novinách..v krámě pak vybírala balení vod a protože se jí prý zdali zakalené,tak tam shodila půlku palety tím,že vyhrabala nějakou zespodu..já tam na ní už křičela,že je jak praštěná,že je to prosté voda jako voda a že na nás všichni koukají..samozřejmě ty prodavači naštvaní to tam museli celý přeskládávat🙄Pak u salámů si tam vybírala takovou dobu,prodavačka z ní hotová,protože žádný kousek se jí nelíbil a furt chtěla jiný a jiný…pak to samé u pečiva,tři hodiny přebírání..a když takhle začala prebírat i tuňáky v plechovce,protože se jí zdáli ošuntělí ty obaly,tak jsem pustila ten vozík a šla se uklidnit ven na záchody…nebo bych jí musela říct něco,co by slyšet od své dvery nechtěla😄a jak jsem pak prostě měla na ní nervy,protože v autě mi začala nadávat,že na ní nemám vůbec čas,že jsem furt v práci,tak jsem jela po městě 80 km a bez pasu..a samozřejmě mě chytli policajti🙄Naštěstí jsem teda holka šikovná a ukecala jsem to,ale musela jsem vystoupit z auta a mámu tam zabouchnout,protkmože situaci moc nepřidávala a ješté jim říkala,že jezdím bez pasu furt😠jsem myslela,že jí zastřelím😀Ale dobrý,zvládla jsem to bez pokuty i bodů…

No a dneska to šílený vedro?To se nedalo nic dělat..dopoledne jsem byla u zvířátek a teda zpocená jsem byla až na prdeli..co zpocená,byla jsem úplně promáčená🙂Doma jsem se jen najedla a jela s kamarádem k vodě..ukázal mi krásne místo kousek ode mě,kde bydlím..vůbec jsem o tom nevěděla..je to zatopená pískovna..moc hezké místo..tak tam vezmu přístí týden ségry…

Co jste v tom vedru dnes dělali vy?

Obrázek

Ráno a dopoledne u koní - nejdřív vyvenčit starou kobylu kamarádky, pak jsem sesbírala jedno kolečko koblížků z výběhu a odpadla jsem. Důkazem je, že jsem hlad dostala až po dvou hodinách!🙂

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 16.07.2023, 10:17:33 xxx.xxx.54.153

Ježíš Reni, holky, v tom vedru? To by snad ani ty koně neměli být venku, leda ve vodě. Ráno byl koník, co kolem něho chodím už druhý den schovaný v takovém seníku, kde mívá rozdělaný balík sena. Je to i částečně pod stromy, tak tam má trochu chládek. Ráno jsem mluvila s jedněma sousedama vedle psí kamarádky Dášenky cikánovic. No neušla jsem 20m a Dáša mě s funěním a pištěním doběhnula. Dáše je cca 15, běhá ještě jak čamrda, i když je šedivá jak bába. Chytrá je jak rádio😛 Pořád běhala ode mě kousek a hned zase zpátky, jsem jí nadávala, ať pořád v tom hicu neběhá, i když to už jsme šli kolem potoka pod stromy, v chládku(relativním, když bylo 27 ve stínu) Po 200m vběhla do potoka, tam kde je vymletá hloubka, sedla si tam, dala si dvě tempa, koukla na mě,,plav, já počkám, až se zchladíš!" pak vyběhnula a pokračovaly jsme k nám. Doma jsem zjistila, že je pěkně hladová, asi jejich nejsou doma. Jinak určo hlady netrpí, není nijak vychrtlá. Tak kromě toho, že vylízala misky po kočkách, dostala svoji kapsičku, pak jsem jí nasypala granule: Dášečko, to stejně nebudeš…jo vymetla jednu misku, tak jsem jí sypla ještě jednou…snědla všechno nevím, odkdy teda nejedla. Pak jsem jí otevřela bránu, ona obejde zahradu a odejde si zase domů, má to cca 400m, když přeběhne přes potok. Jen odešla Dáša, už se šoural po cestičce k baráku Macek. Ten má kapsičky u domku, tady jsem mu hodila do misky starou šunku, zbytek. Tom hlásil, že večer byl před obývákem černý kocour s bílýma tlapkama…toho znám, to je od sousedky, co jezdí na trávu pro koně. Jen jsem nevěděla, že chodí až k nám, taky to má cca 300m. Viktorek ležel před oknem a jen prý na něho koukal. A teďka je zalezlý v bazénové místnosti, protože ta je z poloviny na sver a je momentálně nejchadnější z baráku😜 Gučajz byla pak celý večer doma, ale na noc se zdejchnula a zatím není. Viktor taky domů nešel, prý musí hlídat toho černého kocoura. 

Poučení pro tebe Bobi…nejnormálnější tam bude ten pes😛😉


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.