Aktuálně: 4 098 inzerátů197 720 diskuzních příspěvků18 072 uživatelů

Třetí víčko

kometa
kometa (5480 příspěvků) 09.07.2023, 07:52:35 xxx.xxx.147.163
Canka:

Ahoj holky,

Teda Raduš,chudák Macek😄Co ho šokuješ?On chtěl jenom na návštěvu😀Kočičky je mi líto😔

Bobi opravdu si na to hlídání otevři živnost😀A nejlépe jezdi po celé ČR jo?🙂

Holky stále nemám skútr😟Před tou dovolenou jsem ho odvezla k tomu týpkovi,co mi ho opravoval,že je to opravený na prd,že to vůbec nejede,chcípá to a celkově ten motor zní divně..to prostě před tím prasknutím řemenu nedělal,šlapal jako hodinky🙄Tak prý mám být trpělivá,že zítra se tomu pověnuje a dá mi vědět,co s tím..tak to na něm asi do práce v pondělí nepojedu☹️

Dneska hnus,vedro šílený..kobylky jsem hned ráno svlažila vodou a šli se schovat do stínu do lesíka…slepičkám jsem tam natáhla ten rákos,tak snad to bude ok a bude jim to hezky stínit..jen teda začínám bojovat s tím,kde jim sekat zelený,protože je u nás zase totální sucho..

My jsme si dneska udělali sesterský den a vyrazili se koupat do jednoho bývalého zatopeného lomu..doporučil mi ho můj tatér..nádherná čisťoučká voda,málo lidí a byla tam houpačka,takže jsem tam furt skákala do vody jak malá😀No a zrovna jsem mu psala,že děkuji za tip na koupání a on tam zrovna přijel s kamarádem🙂Moje starší ségra hned sjrla jeho kamaráda a hned by to bylo jasný😀Prý kdo je ten jeho kamarád,znáš ho?🤣Říkám že ne,ale že jí můžu zjistit,jestli je zadaný😄Neee prý to ne,že se stydí😄Po kom sakra je?🤣

Po koupání jsme si zajeli ještědo Mekáče na baštu a pak jsem holky odvezla dom..a já šla ještě ke kamarádce na grilovačku..byla jsem i včera,tak jsem nestihla napsat..jdu chrnět,jsem KO🙂


Možná by Bobča objevila díru na trhu.😛 S tím hlídáním. Taková placená dovolená.

kometa
kometa (5480 příspěvků) 09.07.2023, 07:53:58 xxx.xxx.147.163
Bobca:

Říkám, jemně posunout po smajlikach!! Jde to, až na konec.. Mám tablet taky jen dotykac.. Nevymlouvej se🌈.. Poslední řádek ❄️☂️.. 

Dnes mi bylo jaksi smutno.. Miki dosel, mnoukl na mě, já na něj.. Tak jsme spolu na sebe chvíli mnoukali, až se sebral, lehl opodál, otočil hlavu, a se slovy, ať se s ním takhle nebavim, se natahl na chodníku do stínu.. Nevim, co po mě chtěl, konzervu i granule měli, to, že nebyl doma, je jeho věc.. Na mě si hubu otvírat nemusí.. Ale rano se nechal pomazlit, jsem ho nacapala na lavce.. Dnes byly 2 malé vajicka, malá vajicka, pro Kometku😍😊😁.. Asi zacly i ty nové slepičky snaset.. Vyfotila jsem ta zelená vajicka, nevim, jestli jsem je sem už davala, není to poznat, ale jsou fakt zelená, svetlunka.. Prý jsou něčím zvláštní, asi bez cholesterolu… Ale to já neřeším.. Tak dobrou noc, jdu zasednout k telce.. Venku je krásně 😊.. Ta obloha!!! Letí to tu.. Zítra se bude navečer asi vracet Zdenka… Jen ta samota 🤧mě dnes jaksi dostala.. Papa

Jo, ta třešeň je asi 150cm vysoký jeden vyhonek, na druhém obrazku, , a na nem jedna třešnička.. Hlídám ji, aby vydržela, než dojede Zdenka🙏

Obrázek Obrázek Obrázek

Mně to taky nejde. Asi nejsem dost jemná.🙄

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 09.07.2023, 12:16:18 xxx.xxx.25.233

Tak jako já jsem jemná, vyloženě víla😄😄😄 Muž mi říká, že dupu jak slon a když chce otevřít nějakou flašku, jde s tím za mnou…tak áno, Bobiš mě zná😛 Ale tohle fakt nejde a není to o jemnosti Bobi😉

Nikči, já jsem si myslela, že někde zase trajdáš, u vody to bylo asi fajn. Ano, na zdechnutí, odmítám vylézt z baráku👎 Macek…ráno jsem ho potkala u pracovny, obhlížel venku misky, dávám tam, co nesnědly naše kočice - pro něj, kunu, ježky..Má nějakou větší ránu na boku krku. Krvavou, čerstvou😕 On mě ale nenechá ani přiblížit, jednou jsem na něj šáhnula, že mu vytáhnu velké klíště na zádech a vystartoval po mě jak tygr, jen ucítil dotek. Od té chvíle si hlídá, abych k němu nelezla.

Hlásím, že jsem už Vikťovi chytila asi blech. Ne, neymyslím si, že je vychytám😎 V takovém množství už tam má jistě i vajíčka. Jen sleduju a jak vyběhne, tak ji chytím. Musíme ještě pár dní vydržet, dnes se vrací vetka z dovolené, pak než jí to přijde…

Nad ránem přišla Gucci do ložnice, slyšela jsem jí mňoukat, ale nebyla jsem schopná se probrat vůbec, jen jsem jí řekla, že spinkáme. Takže na postel ani nevyskočila, asi poznala po hlase, že by to k ničemu nebylo a ráno byla fuč. Přišla až někdy po 10h, pochodila barák, jídlo nechtěla, asi si byla na vodu v konvičce v bazénu, tu má nejraděj a zase odkráčela někam do zahrady. Viktík bude zřejmě v tom bazénu, je tam teďka nejchladněj. Dneska spal v pracovně, maso nesnědl, takže si myslím, že ho všechno předevčírem stejně zbouchala Gucci. 

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 09.07.2023, 12:21:56 xxx.xxx.25.233

Jo a k tématu Mekáč😉 Mňam Niki pošli mi😍 V pondělí jsem upekla ten třešňový vdolek, povedl se mi. Celý týden jsme ho měli k snídani, Přijedem včera k tchánům k obědu a tam: třešňový vdolek🤪 Tchýně umí ještě o level lepší. Sežrala jsem množství…no minimálně půl plechu sama. Do večera jsem se nemohla pohnout, tlačila jsem před sebou obr pupek, jak by řekla mamka: vypadáš jak skotná😛

U nich je i polívka(vývar) a byla koprovka s pečeným masem…a to všechno jsem prosím na ex do sebe narvala😇

Fikovnice
Fikovnice (5688 příspěvků) 09.07.2023, 12:57:53 xxx.xxx.172.108
kometa:

Možná by Bobča objevila díru na trhu.😛 S tím hlídáním. Taková placená dovolená.


Já jsem přesně takový typ zákazníka… 😉

Ale konkurence už tedy existuje. Každopádně musí to vydělávat (pokud tedy mají zájemce) obrovské peníze. Mám zjištěno…

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 09.07.2023, 17:11:09 xxx.xxx.25.233

Ve vedlejší vsi chodím kolem domu, kde hlídá černý vořech Max. Je to takový protiva nerudný, pasovalo by spíš Azor😉 Když náhodou nechrápe a zmerčí mě, seběhne schody a letí řvát k plotu. Já ho zdravím: ahoj Maxi, dáš si nějaké kokčo…a strčím mu okem v plotu do huby, aby ji chvíli zavřel. A to už fakt neřve. Minulý víkend jsem viděla auto napakované na dovču, další den barák prázdný, Max nikde. Aha, asi ho dali někde k babi a jeli na stejnou dovču, jako moje setřenky(a půl vesnice) do apartmánů v Itálii. Teta říkala, že se mají vrátit v neděli. Dneska ráno jdu, auto s ,,truhlou" zaparkované, říkám si: to ještě Max nevyběhne, jistě ho někdy v noci nestěhovali domů….A najednou řev a Max vyběhne kdesi z pod schodiště. Jejdááá, ty jsi doma Maxíku? Jak to? Neříkej kurňa, žes byl taky v Itálii?!?😎 Řval jak tur, kokino vyflusnul…no asi v Itálii nebyl, podle toho, jak byl nasratej😜

Koutak
Koutak (42 příspěvků) 09.07.2023, 21:10:36 xxx.xxx.168.33
lesnizinka:

Kouťáku zdravím, s bramborama jsem si zažila totéž minulý týden…a pak jsem tam celý týden přetahovala zavlahu, tak snad na nějakou dobu budou zalité dostatečně. Po vysazení se na ně vozila posekaná tráva, děláme to každoročně…pokud teda nějaká je. cca 20cm. Už nekopčíme, necháme je tak. Drží to vláhu, rozkládající se tráva dodá dusík. Máme s tím fakt dobrou zkušenost, i když ostatní brambory kvůli suchu neměli, my zatím vždycky ano. 

Mourek bude mít prokouslou packu asi. To nepoznáte, dokud nebude jak balon👎 Vlastní zkušenost ještě s Leonkem. Dostal otravu, našla jsem ho až po pár dnech schovaného v psí boudě - to už měl horečku, nevnímal, otravu krve. Na veterině ho z toho dostali (to byla jediná pozitivní zkušenost s veterinou asi) Ale vet říkal, že to nemohli taky najít, až nohu celou oholili, měl to kouslé do kloubu (lokte) Když přišel pajdavý, taky jsem hledala a nenašla nic, myslela si, že někde blbě skočil. 

Pršet u nás taky asi nebude…na svatého dyndy asi, Husa těžko. Mám dojem, že prší stále na stejných místech…jak koukám na ty mraky. 


Lesnížínko,děkuji za upozornění a málem se to stalo.Prchal jsem v pátek na veterinu,protože Mourek už na tlapku nestoupl a celá se mu třásla.Prožíval jsem to s ním a nevěděl jsem jak ho utišit.Dostal jsem CLAVASEPTIN a jediné štěstí bylo,že má hrozně rád gothaj.Prášek vždy slupl bez problémů a dnes třetí den už začal vydrapovat,běhá bez kulhání jak trotl všude za mnou až mě leká.Dostal také nějakou pastu v tubě,kde je plno vitamínů a ta mu strašně chutná.Mám radost,že už je to zase Mourek.🙂

Obrázek
lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 09.07.2023, 23:07:04 xxx.xxx.25.233

Uf, tak to jsem ráda, že to dobře dopadlo…nemuselo by…jak s tetinou kočičkou😢 Ona byla invalidní, tahala za sebou zadní nožky. No a v týdnu se přitáhla už skoro nechodící, nechtěla na sebe nechat sáhnout, ale mezi těma špatnýma zadníma nožkama jí crčela krev s hnisem. Teta se jí to snažila zkontrolovat, vydesinfikovat betadinou, ale sama ji nezvládala, celá rodina odjela na dovolenou. Kočička jí utekla ven a našla ji až za tři dny, prakticky polomrtvou v keřích. Chtěla ji zavézt na tu veterinu uspat, nebo sehnat veta, co ji uspí. Ale svátky, já jsem obvolávala veteriny, nikdo neordinoval. Pak jsem jednu objevila, že ráno tam budou, tak jsem je tam chtěla zavézt, ale umřela chudinka ještě do půlnoci. Vím, naštěstí, nemusela se ještě trápit do rána. Jen já jsem nějak doufala, že by se jí ještě dalo pomoct, taky proto, že jsem ji neviděla, jak moc zlé to bylo😟

Fikovnice
Fikovnice (5688 příspěvků) 10.07.2023, 04:37:08 xxx.xxx.60.238
lesnizinka:

Uf, tak to jsem ráda, že to dobře dopadlo…nemuselo by…jak s tetinou kočičkou😢 Ona byla invalidní, tahala za sebou zadní nožky. No a v týdnu se přitáhla už skoro nechodící, nechtěla na sebe nechat sáhnout, ale mezi těma špatnýma zadníma nožkama jí crčela krev s hnisem. Teta se jí to snažila zkontrolovat, vydesinfikovat betadinou, ale sama ji nezvládala, celá rodina odjela na dovolenou. Kočička jí utekla ven a našla ji až za tři dny, prakticky polomrtvou v keřích. Chtěla ji zavézt na tu veterinu uspat, nebo sehnat veta, co ji uspí. Ale svátky, já jsem obvolávala veteriny, nikdo neordinoval. Pak jsem jednu objevila, že ráno tam budou, tak jsem je tam chtěla zavézt, ale umřela chudinka ještě do půlnoci. Vím, naštěstí, nemusela se ještě trápit do rána. Jen já jsem nějak doufala, že by se jí ještě dalo pomoct, taky proto, že jsem ji neviděla, jak moc zlé to bylo😟


To je strašný…

Raduš, možná se na mě naštveš (i když vlastně byla to kočka tety), ale proč ji nechávala žít s ochrnutýma nohama?? Jakou kvalitu života ta kočka měla? Vždyť nemohla asi ani šplhat, skákat, jen za sebou vláčela ochrnuté nohy.

A ještě ten konec - ach jo…😢

Jakej Ty jsi vlastně okres? Tipla bych si, že okresní města mívají pohotovostní vety. Má je i městečko, kde žijí příbuzní (famílie) a to má k okresu daleko. Dokonce ta vetka jezdívala i po klientech - párkrát jsem ji volala na chalupu, když mi stonal některý z chalupových kocourů.

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 10.07.2023, 07:51:58 xxx.xxx.25.233

Nevím, já jsem kočku nikdy neviděla, jen mi to teď teta říkala, že moc špatně chodí, má ty nohy špatné, takové chromé. I to, že před časem ji kastrovali, protože dospěla a kocouři by ji dle vetky umordovali, nemohla by se dostatečně bránit. Takže asi tak strašné to zase až nebylo, vet ji viděla. Každá kočka nemusí šplhat, naše to nedělají vůbec, když pominu Gucci z nutnosti vyšplhat přes vistárii za mnou do patra.

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 10.07.2023, 10:23:22 xxx.xxx.25.233

Počasí hnus fialovej. Mrknu na Forecu na předpověď, tam píšou, že je u nás momentálně 26st, kouknu vedle na teploměr meteostanice a tam je 30,2st🙄 V předpovědi na dnes, je 30, očividně to překonáme👎Déšť v nedohlednu. Byly tam bouřky st-čt, zůstala středa a to by byl spíš zázrak🙄

Výborná noc😏 Probudilo mě někdy po 1h, že mi něco přístálo na ksichtě. Ohnala jsem se, zamotalo se mi to do vlasů, bála jsem se šáhnout, ale pak jsem slyšela to odletět. Zhnuseně jsem se otřepala a spala dál, protože jsem neměla sílu se úplně probrat. Ráno jsem se vzbudila po 5h, Gucci nikde, šla jsem na WC, u toho jsem zjistila, že mě bolí oko. Přemýšlela jsem, jestli jsem se včera o něco škrábnula, obírala jsem maliny večer, ale nevzpomínala jsem si. Zato jsem si vzpomněla na to noční,,cosi"😏 V ložnici jsem se rozhlížela všude kolem, prohlédla postel a na zácloně našla  zeleného koně - tu kobylu velkou. Nadávala jsem: ty hovado blbé, můžeš mi říct, co tu nacvičuješ!?? Sbalila jsem ji do záclony a vyhodila ven👎 Uvědomila jsem si, že přes to oko mi přeletěla, až sem se probudila, asi mě škrábnula ona. Ráno jsem si ho pak vykapala, protože dole jsem měla takovou nějakou červenou čmáru na bělmu. Už je to skoro OK. 

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 10.07.2023, 22:07:57 xxx.xxx.25.233

Vidím, že dnes si tu píšu tak max sama se sebou😉 Tak si postěžuju sama sobě, že přešly bouřky, máme tam maximálně polámanou pavlovnii a spadl milimetr, respektive, abych byla tedy přesná: 1,2mm. No comment😠

Bobca
Bobca (1354 příspěvků) 11.07.2023, 06:44:20 xxx.xxx.0.1

Ahoj osamocena zinko 😇

Ja sem nestiham, bo jsme vcera se Zdenkou hodně hrály spojování písmenek.. Dojela v nedeli vecer, to jsme plkaly, a včera od rana pořád něco delaly a mezitím hraly, ona to má rada, je jí to vzacne, akorat jak dojedu, tak to hrajem.. Po snídani zajedem do Polska.. Tak aspoň neco, nevim, kd, pojedu domu… Papa🌺

Jo, tady taky prselo, asi 5 krat.. Bouřilo, naprselo taky ale nic moc.. 

Canka
Canka (377 příspěvků) 11.07.2023, 19:33:29 xxx.xxx.215.178

Ahoj už neosamocená Raduš a Bobi🙂

Já taky nestíhala,včera jsem totiž myslela,že v tom vedru umřu🙂V práci dobrý,tam je klimatizace..ale když jsem vyšla ven,to byla sakra facka tepla a dusna..u nás nespadla ani kapka,i když bouřilo😠...takhle mi v jezírku fakt za chvíli dojde voda..

Šla jsem po práci vyzvednout skútr a stejně to není opraveno na 100%☹️Prostě to nestartuje tak,jak by mělo..nechytá to..takže jsme se zase dohadovali a já mu řekla,že mu prostě nezaplatím,dokud to nebude 100% stav..no že prý to zaplatit nechce..a nebudu se dál vyjadřovat k tomu,co mi nabízel🤣

Pak jsem jela pomoc kamarádovi vybrat štěnátko pro jeho ségru k narozeninám..a byla jsem z toho celá rozněžnělá🤣Byli jsme kouknout na francouzské buldočky a já tyhle chrochtíky miluji🙂A málem to dopadlo tak,že jsem si vybrala taky😄Neee,jsem si plně vědoma,že pejska už bych časově nedala…jeli jsme pak ještna ledovou tříšť a zmrzku..ale v tom vedru to tak rychle tàlo,že jsem byla jak prase🤣Eroťanda upatlaná🤣

No u zvířátek jsem byla asi do 22 hodin a doma jsem dala vanu a nevylezla z ní do půlnoci🤣

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 11.07.2023, 19:38:26 xxx.xxx.54.153
Bobca:

Ahoj osamocena zinko 😇

Ja sem nestiham, bo jsme vcera se Zdenkou hodně hrály spojování písmenek.. Dojela v nedeli vecer, to jsme plkaly, a včera od rana pořád něco delaly a mezitím hraly, ona to má rada, je jí to vzacne, akorat jak dojedu, tak to hrajem.. Po snídani zajedem do Polska.. Tak aspoň neco, nevim, kd, pojedu domu… Papa🌺

Jo, tady taky prselo, asi 5 krat.. Bouřilo, naprselo taky ale nic moc.. 


No šak, to je dost, že alespoň někdo sem čumne. Dneska jsem měla v plánu zkusít plet, když něco malinko kaplo. No ani sem se k tomu moc nedostala. Vzala jsem nůžky, že první posbírám tu olámanou pavlovnii, něco zavazelo i do cesty, něco viselo ulomené napůl, tak jsem to právě musela stříhnout a když už jsem byla v tom jela jsem s kolečkem ještě ostříhat překážející větve na vrbičkách - už se pod nima nedalo projít. Tak jedu po cestě k baráku na ty vrby a jak vyjedu od sakury, někde se tam odlepí žluna a s velkým řevem letí pryč. A prásk…napálí to do dveří muže pracovny😲Já jsem s výkřikem: ježíšikriste co děláš!?! praštila s kolečkem a letěla se podívat, muž zevnitř baráku - seděl zrovna u compu. Když jsem přiběhla na terasu viděla jsem, že sedí, hlavu na bok, ale sedí. Takže jsem pomalu začala couvat: neboj, sedinkej, nehýbej se. Jenomže na ni pražilo slunko. Chvilku jsem ji zdálky pozorovala, zrovna tam naštěstí jela závlaha, tak ji to svlažilo a trochu probralo. Tak za 5minut odhopkala pod křesla na mole. Já jsem barák objela z druhé strany, zkontrolovala, že je na mole a stříhala ty vrby. Za chvíli jsem ji šla znovu zkontrolovat, seděla schovaná pod stolem. Najednou se za mnou objeví Viktorek. A dopr…!😲 Letěla jsem na molo, žluna tam nikde nebyla. Řvu na muže, který šel mezitím do patra na hygienu: kde je žluna, je tu Vikťa! Odpověď mi byla: no právě, nevím. Viktín byl totiž předtím někde v zahradě, takže musel projít kolem ní, což jsme věděli oba. Naštěstí asi už zvládnula odletět. I když on by si na ni asi netroufnul, jeho ani ptáci všeobecně moc neberou. 

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 11.07.2023, 22:15:12 xxx.xxx.54.153

Ha, Nikča mě předběhnuláááá😎 Jsem si vůbec nevšimla, když jsem to odstřelila.  Ještě jsem nenapsala, že jsem se byla koupat s bráchou s děckama a mamkou, tady na pískách. Tedy ne až tak daleko od nás. Brácha mě ukecával😉jedeš s náma 13.30 odjezd. Nééé, nemám oběd, pak je tenis, ten chci vidět…No a co boha, tak si ho pustíš ze záznamu. Hmm, tak to by mě určo bavilo, když budu vědět, jak to dopadlo. Tak nebudeš! Budu, Tom mi bude referovat, on to nevydrží. A není tam zázemí, není tam WC, znáš mě😏Aby si se neposr…No právě😜 Jenže to plavání mě strašně lákalo, tak jsem nakonec jela. Zaplavala jsem si, parádně👍 Je to obr jezero, dalo by se plavat takřka do nekonečna🙂No myslela jsem si, kolik jsem neuplavala…nakonec jen kilometr 😇 Jako jo, klidně jsem mohla dál, brácha si vzal paddleboard, že mě bude jistit, jenže chtěla jet i malá. Ono by nás to asi uvezlo všechny tři, kdyby něco, ale jí se až tak daleko nechtělo. Jestli bude ještě nějaké ,,příště, tak už zkusím, kolik prostě uplavu. Nikdy jsem to nezkoušela, vždycky to bylo: na ostrov, na druhý břeh atd….jenže nikdy to nebyla tak velká jezera. 

Bobca
Bobca (1354 příspěvků) 12.07.2023, 07:16:17 xxx.xxx.0.1

Ahoj všichni 🌩️

Tady je parádní bouřka 🌧️začíná rubat☔jak říká Zdenka.. Ochladilo se, což je dobře, včera to bylo nesnesitelné.. V Polsku jsem si koupila aspoň nudle, Zdenka jela hlavně pro zeleninu, jahody a maso, prsa za 98..nekup to😎

Tak mě ukecala, budu tu ještě asi do zitra.. Hlidame její vnucky, 4 a 7 let.. Treperendy, byly tu už včera chvíli na návštěvě 🙃.. Miki pořád mnouka a mnouka a mnouka.. Chvili jsem mu odpovídala mnoukanim, až se nastval, odesel, lehl si, otočil na mě hlavu a se slovy, ať si chuchnu, se otočil a zmlkl.. Nevim, co by chtel🐱jsou všichni omazleni až az.. Nejvíc Ferda, ten si o to říká, jak na těch videích.. Jak přestanu, se mě hlavou podbizi🐱je to milé.. Budou mi chybět, kočičaci jedni.. Ale zkraje září pojedu zas na pár dní, Zdenka má narozky.. Už mám zakázku na další polstry😊a tasky.. Nestíhám vcera jsem ještě sila záclony do dveri proti mucham.. No nechybely mi 3 cm odspodu.. Tak jsem usila druhou 😀. Má jich moře.. Tak se tu mejte.. Papa

A je po desti, nic moc nenaprselo

Buggyra
Buggyra (4076 příspěvků) 12.07.2023, 07:44:25 xxx.xxx.198.226
Leithian:

Ano posledne jsem to tak chtěla řešit. Odpověď utulku. Máme plno neberem nebo tezce zaplaťte a zkusíme vám něco najít. Toulavy kočky utulky od lidi co je tam vemou uz daaaavno neberou. Prej se tak lidi bezpltne zbavovali cicin. Smůla. Psi to samy. Policajti to řešit odmítají. Toliko k tomu


Tak obec. Platíte daně? Platíte. Tak prosím, do služeb, které si daněmi platíme, patří i zavobstarání bezprizorních zvířat. Takže popadnu kočku, nechám ji na úřadě a nazdar. Je to jejich zákonná povinnost. Jak to zaříděj, je mi jedno (jestli to rozdají nebo dají utratit).

kometa
kometa (5480 příspěvků) 12.07.2023, 07:49:14 xxx.xxx.147.163
Bobca:

Ahoj všichni 🌩️

Tady je parádní bouřka 🌧️začíná rubat☔jak říká Zdenka.. Ochladilo se, což je dobře, včera to bylo nesnesitelné.. V Polsku jsem si koupila aspoň nudle, Zdenka jela hlavně pro zeleninu, jahody a maso, prsa za 98..nekup to😎

Tak mě ukecala, budu tu ještě asi do zitra.. Hlidame její vnucky, 4 a 7 let.. Treperendy, byly tu už včera chvíli na návštěvě 🙃.. Miki pořád mnouka a mnouka a mnouka.. Chvili jsem mu odpovídala mnoukanim, až se nastval, odesel, lehl si, otočil na mě hlavu a se slovy, ať si chuchnu, se otočil a zmlkl.. Nevim, co by chtel🐱jsou všichni omazleni až az.. Nejvíc Ferda, ten si o to říká, jak na těch videích.. Jak přestanu, se mě hlavou podbizi🐱je to milé.. Budou mi chybět, kočičaci jedni.. Ale zkraje září pojedu zas na pár dní, Zdenka má narozky.. Už mám zakázku na další polstry😊a tasky.. Nestíhám vcera jsem ještě sila záclony do dveri proti mucham.. No nechybely mi 3 cm odspodu.. Tak jsem usila druhou 😀. Má jich moře.. Tak se tu mejte.. Papa

A je po desti, nic moc nenaprselo


Tady taky akorát bouřilo a blýskalo se a výsledek? Prd!


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.