Aktuálně: 4 060 inzerátů199 640 diskuzních příspěvků18 105 uživatelů

Třetí víčko

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 13.03.2024, 12:59:21 xxx.xxx.198.226

Mám doma asi 30 pravých nepoužitých rukavic, protože z páru beru jen levé.

Tohle u těch levných rukavic (kde je protiskluzová vrstva prosáklá i na vnitřní stranu) dělám tak, že prostě tu druhou z páru otočím naruby 😀 Stávalo se mi, že jsem právě hmátla do paklíku na prodejně a vytáhla “nějaké” rukavice vhodné velikosti, a až doma zjistila, že mám tři pravé a sedm levých 😀 Vyřešila jsem takto elegantně 🙂

Dokonce na závody jsem si brala obě dvě naruby, protože zmizel ten rušivý tmavý potisk, co je na hřbetě zvnějšku 🙂

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 13.03.2024, 17:01:02 xxx.xxx.177.163

Sago díky, určitě otravovat nebudu, nebojte😉 Z toho jsem se už kdysi dávno vyléčila, když jsem se takhle na psech bavila s holkou a pozvala jsem ji k nám, záhy jsem zjistila, že si absolutně nesednem a nerozumíme. Bylo to vzájemně nepříjemné. Jasně, bylo i hodně příjemných, jako třeba s Bobčou👍 ať nechodím daleko. Viď Bobi?😉 Kde je vlastně zase ta baba?!?😲 Ale po té zkušenosti si opravdu dávám hodně pozor na to, s kým se sejdu. To není vůbec nic proti vám, protože to zklamání by mohlo být v prvé řadě na vaší straně😉já jsem pako😛

Canka
Canka (383 příspěvků) 13.03.2024, 21:03:32 xxx.xxx.212.25

Ahoj holkyyyy,

Vidím,že se tu řeší téma kabelky a šaty😂To je něco pro mě😂Kabelky nenosím..prostě jsem fakt taková ta typická jézéďačka a ke mě to nejde…nosím malý batůžek,když někam vyrazím a jsem takhle maximálně spokojená ..a šaty?Žádný společenský nemám..na plesy a tyhle akce nechodím,nikam,kde šaty a podpatky musí být😂Mám letní šaty,to ano..ale došla jsem k tomu až věkem nebo jak to říct😂Prostě nemám postavu na nějaký hezký upnutý šaty,tak jsem vždycky nosila kraťasy,ale delší,protože mám silný stehna..no ale v tom jsem se prostě v létě v hicech potila jak prase..takže jsem objevila kouzlo takových těch volných maxišatů a šatů do áčka a jsem v létě max spokojená…prdím na to,jak vypadám,hlavně,že je to pohodlný a já se nepotím jak vrata od chlíva😂

Holky na zahradu ke zvěrstvu mi začal chodit nějaký černobílý kocour..trvá to už asi týden..Bert ho nevyhání..spíš jen hlídá a chodí za ním,ale nevyžene ho,jako aspoň se snažil tenkrát vyhnat toho černého,co jsem odvezla té kamarádce na hory(mimochodem už je z něj mazel u koní😂).Nebudu ho krmit,takovou blbost už neudělám jako s tím černým..ale jen se modlím,aby nepřišel na to,jak prorvat ty dvířka do seníku,jako to tenkrát dělával ten černý…podme záznamuz fotopasti chodí každé ráno a odpoledne..někdy i večer..i ho potkávám osobně..ale člověka zná..neutíka přede mnou i když jsem se ho snažila vyplašit..popojde jen kousek a sedí a nic..proč tam asi tak najednou začal chodit,když k jídlu se nedostane? 

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 14.03.2024, 07:31:20 xxx.xxx.198.226

***proč tam asi tak najednou začal chodit,když k jídlu se nedostane? 

Třeba chodí na myši? 🙂 To by bylo fajn, ne?

Jo, objednala jsem na Temu dvě padací víka na kyblíky na chytání živých myší. Už je má Zásilkovna, tak držte palce, ať dorazí, co má (bylo to trapně levné), a ať to sestavím (to bych mohla zvládnout, a když jdou dva kusy, je naděje, že tam budou aspoň na jeden všechny díly, i když něco zničím…) a ať to pak hlavně funguje!

Jinak pořídím Ratimor a kočky mají pešík (a my taky, páč budem čuchat ty smradlavý chcíplotiny po buňce).

Saga
Saga (511 příspěvků) 14.03.2024, 08:07:04 xxx.xxx.167.183

Ešiši, ten je slaďoučký🥰To pak ale bude úplná modelka! A vypadá jednoduše, nejspíš se ani neoběsím😄. A ta malá bestie to potřebuje jako prase drbání! Včera jsem měla migrénu, že jsem se sotva potácela, přesto jsem s ní šla na hodinku ven (v domnění, že mě to přejde - nepřešlo👎). Byla prudná, prudná a ještě jednou prudná😏, jako že si budu muset uprostřed pole vyjasňovat pozice s něčím takhle prťavým, očičko tomu lezlo z důlku, no ale fujky. Nakonec zvítězil duch nad hmotou a domů pěkně u nožičky jako pes😛, ale když jsem se pak doma zřítila na gauč, myslela jsem si, že je to moje poslední hodinka. S migrénou už nikam nejdu😈!

P.S. Když byste to zvládla poslat a mě by to přišlo řekněme příští týden PO - ST, tak by to byla značka ideál, to je vždy někdo doma, kdo mi to vyzvedne!

Bobca
Bobca (1422 příspěvků) 14.03.2024, 08:21:03 xxx.xxx.20.192
Doron:

Pracovní oděvy miluju! Mají tam kvalitní věci, co vydrží . Teď si tam chci koupit montérky, vůbec nechápu, proč jsem je pořád přenechávala mužům .

Neodolala jsem a vyfotila svojí nejstarší kabelku ( vedle ní formát A5) , je po prababičce, úplně nepatrně ožraná od molů, ale parádu s ní ještě nadělám, zrovna včera jsem ji měla v divadle.🤣

Obrázek

té kabelce se myslím říkalo “pompadůrka”,né?Nosila jí madam Pompadůr…Je super..👌

Bobca
Bobca (1422 příspěvků) 14.03.2024, 08:48:53 xxx.xxx.20.192

Jinak jak tady čtu…Všechno jeden “druh”děvčat(nic ve zlém-i moje krevní skupina)😊Raduš je vyjímka..i když se prezentuje jako šedá myška,umí se vyparádit za dámu-ona jen tak mlží😎…mě chlap před svatbou “musel”koupit hodinky,jeli jsme do Olomouce a já jela v důchodkách ( 1977)..S oblibou to dával  všude k dobru..Já dědila po bratrech věci,žádná sukně,šaty,prostě jen gatě..ty jsem si šila už od asi 17..a pak i do dědiny..letěly tesilky se širokýma nohavicema..I šité halenky,bundičky..Pak otevřeli v Ol.Tuzex,asi 1972+-,tak se sháněly bony..a já podle těch riflí šila duplikáty..nebylo to ono,ale byly to rifle..První šaty jsem si musela koupit,když jsem dělala garde nejstarší dceři na ples..To mi bylo 25,a byla jsem jak lunt..jí bylo 17..Jinak jsem pak fakt jenom kalhoty..Taky kolchoznice..gumáky nebo traktory,a vaťák..Taky nakupuju v Canisu-pracovní oděvy,botasky na zimu s traktorovou podrážkou,nezebe v nich👌

Jo,ohledně těch kalhot,Já musela-už pak starší, tlustší,na pohřeb,tak jsem u ťamana koupila asi za 350kč černé,k tomu halenku,v sekáči sako…a po obměně za světlou halenku jsem absolvovala i svatbu vnučky..Horší byly boty..na svatbu jsem pořídila páskové a na pohřeb jsem to zvládla s černýma polobotkama..Takže se to dá..Jani,tančit nemusíš..Ale pokud čekáš ocenění,měla bys tam jít..To zvládneš👍

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 14.03.2024, 08:51:17 xxx.xxx.62.49
Buggyra:

prdím na to,jak vypadám,hlavně,že je to pohodlný a já se nepotím jak vrata od chlíva😂

sestro!😄


To je nás tu, koukám, více sourozenců…🤣

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 14.03.2024, 08:54:45 xxx.xxx.62.49
lesnizinka:

Ne, ne, i u koček a psů bývá jen jedna díra, pak se zapouzdří, vyhnije praskne a pokud nejdete k vet, prostě to vystříkáváte doma, nějaký drén je zbytečnost, jak jsem se několikrát přesvědčila. Možná u něčeho hlubokého, špatně přístupného nevím, ale u běžného kousnutí, píchnutí atd. drén být nemusí…tedy pokudmajitel zvládne ošetřovat, zvíře spolupracuje😉 Leonek byl kouslý do loketního kloubu a tam to neprasklo, to jsme museli na veterinu hned, jak jsem to zjistila(byl tři dny schovaný v psí boudě a to už měl otravu) U koní samozřejmě netuším, jak to tam má. Ale je pravda, že ono se to jak to praskne, už vyčistí samo. U všech🙂


Počkej, já to tu nečetla…ale Fido měl u abscesu drén. Dávala jsem fotky…

Teď to nemůžu najít. Zde (foto) Fidova záda s abscesem - vyholená - před zavedením drénu. Teda nejdřív to dr. vymačkávala z těch kousných ran. Bylo to hrozné!!! 

Obrázek
Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 14.03.2024, 09:04:47 xxx.xxx.198.226

První šaty jsem si musela koupit,když jsem dělala garde nejstarší dceři na ples..To mi bylo 25,a byla jsem jak lunt..jí bylo 17..

Bobco, já jsem samozřejmě pozdní přivandrovalec, takže nic nevím, tak se možná blbě zeptám - jak vaší dceři mohlo být 17 a vám 25 ? 😀 To je vyvdaná?

Bobca
Bobca (1422 příspěvků) 14.03.2024, 09:15:12 xxx.xxx.20.192

jojo,já vyvdala 9letou dceru a 8letého syna,pak jsem měla ještě druhou dceru a syna…Takže dnes je mi 68,jim 57,56,46 a 43,vnoučatům 36,32,18,10..a pravnoučatům 9 a 6…Jojo,život není peříčko,ale pořádné péro😊(tím myslím pštrosí)😎

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 14.03.2024, 09:38:32 xxx.xxx.119.6

Pořádný péro😂, to si zamapatuju.

Třeba tím odrovnám mamču.

“ To víš, matko moje drahá, život s otcem není med, za to je to pořádný péro”.  

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 14.03.2024, 10:22:38 xxx.xxx.177.163

Jani, já vím, že měl Fido drén, ta jeho záda si dobře pamatuju. Ale zrovna to je místo, kde by se to zvládnulo i bez. Fido je trpělivý a ty by jsi to vystříkávat zvládnula, je to dobře přístupné místo. I když…nemá ti ho kdo přidržet. Tom držel Gucci v osušce, já jí vystříkávala díru v ocase. Stačilo myslím 2x, už je to dávno, přesně si nepamatuju. Ono když se to nasbírá a uvolní(já odškrábnula jehlou strup, nevěděla jsem, co to přesně je) tak už to stejně vyteče samo. Gucci teďka po tom kousanci (taky měla bouli, ale asi jen jak menší vajíčko) jsem z toho vytáhnula chlupy a jak se to uvolnilo, zbytek už si dovylízala sama, nic jsem jí nečistila. 

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 14.03.2024, 10:29:19 xxx.xxx.177.163

No jo Bobi, máš pravdu, však víš, že občas musím reprezentovat. Nerada a i když zbytek možná vidí labuť, já pořád jen tu myš, co vylezla ze zahrady, zastříhnula ulámané nehty alespoň dorovna, vydrápala z pod nich bláto, lízla to lakem a snaží se netvářit jak blbec🙄 i když se tak vždycky cítím. Nejsem to já, v té roli se necítím. Vždycky jen koulím očima, jak někdo píše, že se třeba jednou za rok vypraví do toho divadla, na ples a užívá si, jak je za dámu. Mě se z toho tak akorát ježí chlupy😛

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 14.03.2024, 11:32:20 xxx.xxx.198.226
lesnizinka:

Sem blbá, nechytám se, co to je? Asi jsem něco přehlédnula😊 S čím tu kšeftujete? 😉


To je poprsní tažný postroj na poníka - na velmi lehkou zápřež, třeba tahání dětských sáněk nebo lyžaře 🙂


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.