Aktuálně: 4 061 inzerátů199 595 diskuzních příspěvků18 104 uživatelů

Třetí víčko

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 12.03.2024, 11:52:50 xxx.xxx.119.6
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 12.03.2024, 11:30:38

Myslím, že člověk někdy dospěje do bodu, kdy si uvědomí, že NEOČEKÁVAT je docela osvobozující. A jedno upřímný ocenění je víc, než třeba deset… ale falešných. 

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 12.03.2024, 12:07:43 xxx.xxx.119.6

Kabelky - nejčastější doplněk je batoh, nechci se ho pořád vzdát, i když už je trochu zasmrádlej ale je vymodelovanej podle zad, nebo velkej pamlsovník😂. No a když mám teda ve městě kabelku, tak k ní je často jako doplněk, pes, takže se tam musí vejít mega moc věcí. Navíc mi slouží jako ochranná bariéra, mám pocit, že nejsem tak “nahá.”

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 12.03.2024, 12:10:10 xxx.xxx.198.226

Nosím ledvinku. Tak nevím, jak ta by se na plesání vyjímala 🙂 Většinou ji mám narvanou krámy, takže mi trčí ze zad nebo z břicha, to by se nedalo tancovat, ani kdybych chtěla. Na břiše bych s ní tanečníka odpinkla přes půl parketu a na zádech bych krosila cestu skrz osazenstvo či vybavení a zanechávala zkázu.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 12.03.2024, 12:13:57 xxx.xxx.62.126
Ronja s motejlem:

Myslím, že člověk někdy dospěje do bodu, kdy si uvědomí, že NEOČEKÁVAT je docela osvobozující. A jedno upřímný ocenění je víc, než třeba deset… ale falešných. 


👍👍

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 12.03.2024, 12:21:27 xxx.xxx.62.126
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 12.03.2024, 12:10:10

😂🤣👍

Přátelé, já dnes měla milión snů… A tam bylo asi tisíc paralel s mým životem!

Myslím, že js měla totálně zmnoženou REM fázi, ale totálně. Poslední sen byl ráno, strašně dlouhý!!! Byly tam vlaky, různé soutěže 🙂, já vyhrála obrovský balík peněz. Vlaku předcházelo lyžování s jakýmisi úplně vzdálenými příbuznými z ciziny, a já dokonce v tom snu s nimi mluvila anglicky - přesně si vybavuji ty věty... No a jednou jsem jela z kopce, když vtom se do mě zezadu zavěsil nějaký lyžař, jako když chlap vezme ženu pod paží. A takto jsem se seznámila s nějakým mužem. A naprosto IHNED jsem se neskutečně zamilovala a on do mě také. Pak mi smutně řekl, že dělá nějaký výzkum (snad na zvířatech), ale v Polsku!!! Já tuším i brečela...jako že jsme tak daleko od sebe. Ale byli jsme během minuty strašně zamilovaní. I vím, jak vypadal!!! Zvláštní sen... No a pak se tam zjevila máma (tátou si nejsem jistá), a hlavně teta. A máma mi řekla strašně zle, jestli si myslím, že mě s tím chlapem neviděla a co mě to popadlo...a začala mi tu známost strašně vymlouvat. Pak už tam byly ty vlaky a ty soutěže. Tuším, že šlo o "péčkování", já ale ve snu "déčkovala" 😀...a to tak svědomitě, že jsem vyhrála ten balík peněz. Pak jsem si uvědomila, že jsem omylem sedla do úplně špatného vlaku a donutila jsem kohosi zatáhnout bezpečnostní brzdu. Vlak zastavil, já vystoupila a všichni mi říkali, že to bude strašný průser. Tak jsem čekala, až mě nějak seberou...a když nikdo nešel, sebrala jsem se a odešla kamsi jinam..... A to js napsala tak 5% toho snu. Panebože, to je fakt totální odraz mého života! Znala jsem nejméně 3 Jungiány, kteří uměli perfektně vykládat sny, jedna umřela, s dalšími se už nestýkám.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 12.03.2024, 12:30:42 xxx.xxx.62.126
Buggyra:

Sago, vy musíte na osobního asistenta povýšit svou tříčtvrtku 🙂 Takového osobního asistenta, jako mám já, by vám totiž ona tříčtvrtka zřejmě nedovolila 😀


Buggyro, tak vidíš: Já se dočkala “brigádníka”, ehm “osobního asistenta” alespoň ve snu…😀

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 12.03.2024, 12:32:07 xxx.xxx.198.226
Fikovnice:

Buggyro, tak vidíš: Já se dočkala “brigádníka”, ehm “osobního asistenta” alespoň ve snu…😀


Mno ale teda v ničem neasistoval, to je houby asistent, když jen přidržel podpaží. To musí taky kopat, sekat, stříhat, řezat, hrabat, a hlavně zatloukat, zatloukat, zatloukat! 🤣

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 12.03.2024, 12:48:17 xxx.xxx.62.126
Fikovnice:

😂🤣

Ale zas ten sen byl tak symbolický, že víc ani být nemůže: Byl mi oporou!!!


Ten “brigádník” mi byl oporou…tak to bylo myšleno. 😉

kometa
kometa (5545 příspěvků) 12.03.2024, 14:33:10 xxx.xxx.147.163
Odpověď na příspěvek uživatele Saga z 12.03.2024, 09:55:11

Já hlavně doma nemám vůbec žádné společenské oblečení 

Já mám kamarádku, od které jsem si už před léty jedny šaty půjčila. A mám je stále, jelikož ustály i mé váhové přírůstky.🙂 A jednou za rok holt ten ples absolvuji, kvůli dětem. Tanec netřeba - protože než se přežene šerpování, maturitní video, prodej tomboly…, tak je najednou půlnoční překvapení a po něm odcházím.

kometa
kometa (5545 příspěvků) 12.03.2024, 14:35:50 xxx.xxx.147.163
Odpověď na příspěvek uživatele Saga z 12.03.2024, 10:57:55

Nevíte některá, co je třeba nosíte?😛Nemyslím to urážlivě! Měla jsem kdysi jednu, ale tak mě z ní bolelo rameno, že jsem se vrátila k nošení batohu.

Já nosím kabelku - kromě plesu a občasných návštěv kulturních představení, kdy teda jsem za “dámu”, výjimečně. protože chodím hodně pěšky s batohem na zádech. 

Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 12.03.2024, 15:25:55 xxx:xxx.2b5e:35d6

….ja se jednou za rok moc ráda hodim do gala a vyrazím protancovat střevíčky,…pak zas celý rok ve sportovním a teniskach s batohem místo   kabelky.,

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 12.03.2024, 16:44:06 xxx.xxx.177.163
Odpověď na příspěvek uživatele Saga z 12.03.2024, 10:57:55

Nosím tohleto, není to kabelka, je to crossbody taška, je malá. A nosí se křižmo, takže z ní ramena nebolí. Jinak jsem nosívala velkou shopindbag, ale už se mi nechce s ní tahat. Vemu si tuhle, hodím do ní smotanou nákupní, peněženku, mobil, kapesníky, lesk na rty😀

Obrázek
Doron
Doron (2369 příspěvků) 13.03.2024, 00:42:29 xxx.xxx.162.21

Kabelky jsou úžasné, mám jich mnoho, protože moje kamarádka obchoduje kabelkami a vždycky když přijede na návštěvu, přiveze kabelku. Jezdí tak čtyřikrát ročně.

Muži mají kapsy, sposty kapes, ženy musí nosit kabelky.

  Kabelky jsou hezké. Kabelky jsou přehledné. Kabelku máte při ruce, není na zádech . Kabelku můžete i roztočit a praštit s ní někoho po hlavě. Můžete několikrát denně beztrestně zmatkovat,: Kde mám kabelku?  A zapomínat ji na různých místech.. Když máte kabelek více, můžete překládat věci z jedné do druhé a pak je hledat. Když vám dojdou peníze, prohledáte kabelky. Někdy v kabelce, kterou jste dlouho nenosily, najdete něco, co jste postrádaly a máte radost. Můžete být hrdé, jak se hmatem dokonale orientujete v kabelce , máte dovednost, kterou muži nemají.

Prostě výhod kabelek je mnoho, těžko je všechny vyjmenovat .

Saga
Saga (511 příspěvků) 13.03.2024, 06:52:02 xxx.xxx.167.183

Doron, dostala jste mě! Tohle nemá chybu😀😀!

Zjišťuji, že to je vlastně škoda, že nemám taky takovou kamarádku! Protože cca čtyři kabelky ročně, to je dobrá investice, po čase bych je otočila a byla bych herdek bohatá😄! A takhle mám…no akorát tak batoh na zádech. Vidím, že jsem to chytla za špatný konec😛!

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 13.03.2024, 06:56:38 xxx.xxx.198.226

Výhody kabelek tedy zjevně nedokážu plně docenit. Já jsem ráda, když mám všechno v pořádku na řádku a nikde nic nehledám, nezapomínám, v poslední době se mi to i docela daří, nezapomínat. Na kabelkách mi vadí, že se do nich nic nevejde. Beru max. na dostihy, kde vím, že mám zbytek krámů v dochozí vzdálenosti v autě.

Jinak mám nový komp - lítá jako srna, no co, srna, jako splašená nadopovaná veverka! Musím si do něj stáhnout nějaké programy, umí jen internet. Ale já toho o moc víc nepotřebuji 🙂 Mám ho hlavně na internetovou TV a na filmy, včera jsem ho propojila s televizí a pěkně to pracovalo, tak jsem spokojená 🙂 Vyhodím tu malou mršku, co jsem si na ní pouštěla TV doteď, musím akorát udělat zálohu dat, co tam mám. Možná půjde mrška ještě hodit do továrního a prodat za pětistovku. No, možná si ji zatím nechám ještě jako provozní počítač (ta ty officy má) a dám uvést do civilizovaného stavu svůj normální provozní laptop Dell, ten by mohl ještě chvíli vydržet, do toho se vyplatí zainvestovat. Až zase bude co… Tak mám radost 🙂

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 13.03.2024, 07:00:50 xxx.xxx.177.163

Byla jsem mimo, už jsem zde a hodinu pročítám všechno, co ste napsaly😉

Buggyro, abscesy se běžně vyplachujou betadinou(ředěnou samozřejmě) psům, kočkám a předpokládám, že i koni. Vyplachovala jsem sama Gucci I. po tom trnu, Leonkovi po tom, co mu doktor musel rozříznout a vyčistit packu po kousanci, Workovi tak třikrát určitě. Natáhne se do stříkačky a pod tlakem stříkne do rány, aby se vypláchnula pořádně. Minimálně dvakrát-třikrát po sobě vždycky. Tím nenavádím, aby jste to dělala jen, že je to běžný postup. Houpačka pro koně…aha, už vím, tak jsme se houpali i jako děcka přece😉 Nebo přes to jezdili na kole😉 I psi to mají na cvičáku😀 

Sago, vy ste z Vysočiny??😲 To jo, to je úplně jiné počasí. Když na Moravě prší, prší na Vysočině, ale ne u nás🙄 Když jde fronta ze západu, většinou skončí na Vysočině😏 V pondělí bylo sluníčko až cca do 13h, pak se zatáhnulo a ve 14 začalo kapkat a kapkalo až do večera. Těch 6mm prý napršelo kolem půlnoci, pak už jen mrholilo a kolem oběda dneska už nepršelo. 

Když jsme u těch veverek😜Tom mi tvrdil, že na vrby k jezeru pořád chodí veverka, ta tmavší. Viděla jsem ji tam ale snad jen jednou, protože chodí dopoledne, kdy on na ni kouká ze své pracovny a já jsem většinou v obyvču na druhou stranu. Dneska si čistím zuby a veveruňa běhá po kavkazských jedlích, co jsou vysazené před okny. Úplně světlounce rezavá - jak Nikouš😉 proběhnula nahoru-dolů 3 jedle, pak metelila po zemi k vrbě, ale na ni nelezla, ale vzala to od ní k vřesovišti, kde jsou zase velké borovice. A cca za půl hodiny se pod vrbama objevila ta tmavá🙂

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 13.03.2024, 07:08:38 xxx.xxx.198.226

Jo, jenže pes a kočka mají abscesy někde mezi měkkými tkáněmi, kdežto ten kůň to má v kopytě, kde je rigidní obal, a hlavně jen jedna díra, zatímco u těch psů a koček to bývá přístupné, otevřené, a můžete z toho tu tekutinu vymačkat a nebo to proplachujete skrz, protože je tam drén nebo to vet rozříznul, přesně jak píšete, u koně je to jako díra do kokosu, když se tam něco dostane, neuděláte nic. Bez asistence vet tam nic patlat nebudu, max. na povrch na tu prasklinu. Při tom prvním abscesu to bylo otevřené ze dvou stran a vet to stejně nepropláchla zevnitř. Zase jen vydesinfikovala ty oba konce, aby se dovnitř s povrchu kopyta něco nezaneslo. Nebyla ani ATB.

Včera udělal pár kroků, kdy jsem ho viděla, čistě, kulhal jen v klusu, tak se to zjevně vylepšuje 🙂


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.