Aktuálně: 4 061 inzerátů199 593 diskuzních příspěvků18 104 uživatelů

Třetí víčko

kometa
kometa (5545 příspěvků) 12.03.2024, 08:39:54 xxx.xxx.147.163
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 12.03.2024, 08:25:23

Tak u nás chčije a chčije. I kocour se znechuceně vrátil z balkónu, mňouknul, že za to můžu já a demonstrativně ulehl na akumulačky.

Bobca
Bobca (1420 příspěvků) 12.03.2024, 08:42:29 xxx.xxx.20.192
Fikovnice:

MOC děkuji! Ale je klidně možné, že neúčastí na reprezentačním plesu se diskvalifikuji sama. Já vůbec netuším podmínky “soutěže” atd.


Jani,já taky nejsem plesový typ,ale dala bych si černé kalhoty,nějakou pěknou halenku(klidně od ťamanů-tam mají taky pěkné)🙂pohodlné lodičky..a..prostě,uděláš radost těm tvým studentům,a “natřeš” to oponentům…Jen běž,gratuluju k nominaci🌷

Bobca
Bobca (1420 příspěvků) 12.03.2024, 08:53:49 xxx.xxx.20.192

Reni-u nás taky prší…už od včera..takový zahradnický,ale je zamračeno,10 stupňů..Naštěstí dnes nikam nemusím..včera jsem byla u gynekologa s “podvozkem” 🤭..Polemizovala jsem s ním,proč mě tam tahá každého půl roku v mém věku a stavu..Tak vzhledem k tomu,že se mi vyléčil jeden problém,tak že bude stačit jednou za rok..uf

Saga
Saga (511 příspěvků) 12.03.2024, 09:55:11 xxx.xxx.167.183

Já jsem teda zvědavá, jak to Fíkovnice s tím plesem rozsekne! Jako, mě někdo říct, když půjdeš na ples, tak dostaneš….já nevím co, novýho koně ze zlata, třeba😄, tak koně raději oželím, protože na ples ani párem volů. Naposledy jsem byla na svém maturitním a bylo to bezbřehý utrpení, tedy pro mne🙄. Já hlavně doma nemám vůbec žádné společenské oblečení a to včetně kalhot, či halenky, boty už vůbec. Nenosím tento typ oděvů, nemám kam. U mě je to plejáda legín, rajtek a tenisek a triček a mikin. Nemám ani kabát, jen bundy. A abych si něco kupovala/půjčovala kvůli dvěma hodinám v životě, tak to leda tak víte co😂! Ale jinak Fíkovnice gratulka největší!

Buggyro, já chci taky osobního asistenta😄! Jak toho mám dosáhnout?

P.S. já teda nevím, jak je u vás všech, ale u nás je to hnusus flusus😠! Když konečně přešel po 4 dnech ten vichr, začlo ch*át a to tak, že fest. Celou noc, teď je zataženo a drobně kape furt. Tohle mě nebaví, chci sluníčko! Vůbec se nedivím, že se Čanka slunila na obrubáku, to déčko po zimě děsně chybí prostě!

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 12.03.2024, 10:03:42 xxx.xxx.198.226

Sago, vy musíte na osobního asistenta povýšit svou tříčtvrtku 🙂 Takového osobního asistenta, jako mám já, by vám totiž ona tříčtvrtka zřejmě nedovolila 😀

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 12.03.2024, 10:51:13 xxx.xxx.62.126
Saga:

Já jsem teda zvědavá, jak to Fíkovnice s tím plesem rozsekne! Jako, mě někdo říct, když půjdeš na ples, tak dostaneš….já nevím co, novýho koně ze zlata, třeba😄, tak koně raději oželím, protože na ples ani párem volů. Naposledy jsem byla na svém maturitním a bylo to bezbřehý utrpení, tedy pro mne🙄. Já hlavně doma nemám vůbec žádné společenské oblečení a to včetně kalhot, či halenky, boty už vůbec. Nenosím tento typ oděvů, nemám kam. U mě je to plejáda legín, rajtek a tenisek a triček a mikin. Nemám ani kabát, jen bundy. A abych si něco kupovala/půjčovala kvůli dvěma hodinám v životě, tak to leda tak víte co😂! Ale jinak Fíkovnice gratulka největší!

Buggyro, já chci taky osobního asistenta😄! Jak toho mám dosáhnout?

P.S. já teda nevím, jak je u vás všech, ale u nás je to hnusus flusus😠! Když konečně přešel po 4 dnech ten vichr, začlo ch*át a to tak, že fest. Celou noc, teď je zataženo a drobně kape furt. Tohle mě nebaví, chci sluníčko! Vůbec se nedivím, že se Čanka slunila na obrubáku, to déčko po zimě děsně chybí prostě!


Sago, zdravím srdečně!🙂

S plesem, oblečením na něj a nedejbože s tancem jsme na tom asi podobně. Teda u Tebe tanec nevím, ale první dvě položky (ples a oblečení), když čtu o Tobě, je to jako bych četla o sobě.😀

No a jinak u nás už chčije druhý den. A včera večer teda fest! A dnes ráno vlastně taky… I teď cosi klape do oken.

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 12.03.2024, 10:56:30 xxx.xxx.90.77

Sago, u nás svítilo slunko denně, asi 14dní, jen teď byl ten vichr, 4 dny tuším celkem. Já šla dneska na obchůzku jen v triku s dlouhým a tenkou vestou, zataženo až hrůza, ale nepršelo, kouknu vždycky do jezera. Jenže! Ono není vidět mrholení😏Takže si vyjdu a ,,mží mi do vlasů", respective na ksicht a to tak, že dost. Kurňa🙄na triku ani vestě nemám kapucu. Neva, není zima, to dám. Mě se naopak moc líbilo, jak jdu v tom mlžném oparu, nepraží mi slunko přímo do ksichtu, takže nemám půl cesty nahozený škleb, který už se v mém věku horko těžko pak z ksichtu vyžehlí😛 Takže jsem byla hezky omrholená😜Jen té vody by to chtělo dvakrát tolik minimálně. 

S plesem jsme na tom nemlich stejně, já nebyla na plese nikdy a nikdo by mě tam ani nedostal. Taktéž nic nemám, teď jsem si do té Opery musela od sestřenky půjčit komplet garderobu: šaty, boty, kabelku🙄

Jak jste Buggyro psala, že nádrž pod svod - tu jsem si přichystala v neděli, tak jsem se ráno šla schválně k domku kouknout, kolik je těch 6mm ze střechy domku. Necelá třetina té 1000litrové😕

To tak vypadá, že je to strašně moc práce, tedy i je, ale jde spíš o to, jak já tam lítám od jednoho k druhému, nevím co dřív a nakonec je uděláno tu tamto, tamhle tamto a když se rozhlédnu, není skoro nic👎 Na té rozloze to prostě není skoro poznat🙄A já se nemohla do večera narovnat😏

Co je ,,houpačka pro koně"😲

Jo ten absces byste asi zvládla prostříknout betadinou i vy, ne? 

Saga
Saga (511 příspěvků) 12.03.2024, 10:57:55 xxx.xxx.167.183

Šmarja, no jó, ono se vlastně na plese i tancuje, že jo? Tak to jsem jaksi vypustila😄v tanečních jsem nikdy nebyla a za street dance bych nejspíš byla odejita😄! Holky já zjistila, že nemám ani kabelku? Do práce chodím s batohem a na výlety taky, akorát s jiným. Je to marný, je to marný, je to marný. Co vidí ženské na kabelkách? Nevíte některá, co je třeba nosíte?😛Nemyslím to urážlivě! Měla jsem kdysi jednu, ale tak mě z ní bolelo rameno, že jsem se vrátila k nošení batohu. 

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 12.03.2024, 11:01:25 xxx.xxx.198.226

Já tomu koni do toho kopyta nechci nic patlat, protože je to dutina a může se to uzavřít, a jak něco zvenčí dovnitř šoupáte, tak vždycky riziko zavlečení infekce. Tak leda po konzultaci s vet. Ale teď už to vypadá dobře, asi to nebudu řešit vůbec. To nejhorší, co se může stát, je, že se udělá ten absces znova 😀 Ale při tom, jak se to řešilo před těmi dvěma lety, kdy třetí den po abscesu už nezájem, tak to vzhledem k tomu, že vetka může přijet nejdřív pozítří, už by neměla co revidovat…

Saga
Saga (511 příspěvků) 12.03.2024, 11:01:33 xxx.xxx.167.183

Žínko, u Vás fakt svítilo? Ten náš kraj je fakt naprd, nám tu hodně prší, hodně fouká, ale sluníčka si moc neužijeme. Až budete zase někdy s mužem v Praze a pojedete domů přes D1, tak zhruba uprostřed si vzpomeňte! Až vjedete do deště, šera a sychrava - jste u nás!

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 12.03.2024, 11:04:55 xxx.xxx.198.226

houpačka pro koně:

----------------------------
///////////O////////////

zpevněná paleta posazená na kůlu (v trávě, kdyby to někomu nedošlo). Houpe se to o ten kůl, paleta je tři nebo čtyři metry dlouhá a metr dvacet široká, takový povalový chodníček, pod kterým je uprostřed kulatina, o kterou se houpe. Kůň na to vyjde směrem do kopce a jak dojde na/za prostředek, tak se to s ním zhoupne dopředu a kůň sejde směrem z kopce.

Koně, kteří to neznají, po překlopení té houpačky různě couvají, panikaří, hopsají dolů nebo se rozběhnou, je to sranda 🙂

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 12.03.2024, 11:06:46 xxx.xxx.119.6

Jeeenže na nějaký takový akci člověk může posbírat všelijaké kontakty, užitečný drby. A vohoz to se dá sehnat po známých aj v nějakém dobrém sekáči, a tančit se nemusí. 

A gratuluju Fikovnice, je to krásná zpětná vazba.

U nás leje, leje a leje. 

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 12.03.2024, 11:30:38 xxx.xxx.62.126
Odpověď na příspěvek uživatele Ronja s motejlem z 12.03.2024, 11:06:46

Děkuji Ronjo.

Ono je “sranda”, že mi zde gratulujete vy, pak lidi, kteří jsou mými přáteli v reálném životě…a taky jsem kopii poslala asi 4 lidem z ústavu, vč. přednostky. Reakce (celkem hezká) přišla od jediné osoby. Přednostka reakce NULA…ale vlastně jsem to i čekala. Nepředvídám jí hezkou budoucnost (jen za to, co vše vím já; další věci jsou mi určitě skryty).

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 12.03.2024, 11:31:37 xxx.xxx.62.126

Jo a Brno - také furt chčije a chčije! Já jsem dnes doma, ale potřebuji vyřizovat asi milión věcí a zatím se mi úúúplně strašně do toho deště nechce…

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 12.03.2024, 11:37:19 xxx.xxx.62.126
Saga:

Šmarja, no jó, ono se vlastně na plese i tancuje, že jo? Tak to jsem jaksi vypustila😄v tanečních jsem nikdy nebyla a za street dance bych nejspíš byla odejita😄! Holky já zjistila, že nemám ani kabelku? Do práce chodím s batohem a na výlety taky, akorát s jiným. Je to marný, je to marný, je to marný. Co vidí ženské na kabelkách? Nevíte některá, co je třeba nosíte?😛Nemyslím to urážlivě! Měla jsem kdysi jednu, ale tak mě z ní bolelo rameno, že jsem se vrátila k nošení batohu. 


Já “kabelku” nosím, ale je to spíš kabela. A rozhodně ne značková - nejsem blázen!😂

Takže vždy koupím co nejpraktičtější a co nejlevnější. Módní trendy nesleduji. Hlavně, aby se mi do ní vešlo mých milión, většinou nepotřebných 😀, věcí!


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.