Aktuálně: 4 122 inzerátů197 720 diskuzních příspěvků18 072 uživatelů

Třetí víčko

Canka
Canka (377 příspěvků) 25.02.2024, 09:53:43 xxx.xxx.212.25
Odpověď na příspěvek uživatele hmn z 25.02.2024, 09:23:53

Nestresuje…od návštěvy těch chlápků na ty vodoměry tu nikdo nebyl..žádný stres..úplný klid..

Jídlo pořád stejné..nic se nezměnilo..ostatní dva kočičáci bobíky krásné,ukázkové..takže jídlem to nebude..ale když už teď je vyloučený i stres,i snad jídlo,tak nevím..už opravdu ne🙄

Začne škubat ocasem a letí na záchod..každopádně mu chci co nejdřív pomoct a ulevit mu..dala jsem mu zase tu pastu(nemám zajet pro to černé uhlí?Dá se to kočce dát v nějakém množství?),umyla jsem ho,povedlo se mi mu i částečně ostříhat ten zadek,ale jsem totál zeškábaná..teď se umyl a šel spinkat…ale prostě ráda bych dneska koupila něco,co by mu už sakra pomohlo.. 

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 25.02.2024, 10:54:49 xxx.xxx.95.92

Niki, to mě mrzí😟 Tak to vás ta návštěva veteriny asi nemine👎 Já jsem po té ropuše taky první řešila jen telefonicky s vetkou, co všechno bych mu mohla já sama dát. Smectu, černé uhlí, nic nepomáhalo řekla, ať mu dám kousek Imodia, stejně to nepomohlo, takže jsme na tu veterinu jeli. Nic špatného v rozborech nenašli, jen ten průjem prostě, tak ho dali na kapačky a veterinární dietu. Tu pochopitelně nejedl, druhý den na dotaz, jak to vypadá mi řekli, že průjem tam ještě pořád je, ale jak ho zavodnili, tak je čilejší, už si nenechá nic aplikovat, vytrhnul si kanylu, takže nemá cenu ho tam dýl nechávat, nabalili mi sebou nějaké tablety(a to už si fakt nepamatuju, co to bylo😟) taky něco jako smectu, dietní kapsičky(které stejně nežral) no a pak to trvalo jak jsem psala, snad skoro měsíc, než byly bobky úplně normální. Takže snad by Nikimu něco taky dali ještě, snad něco účinějšího, akorát vím, že to bude problém, když by mu to možná žrali ti další dva. Ne, že by jim to nějak uškodilo, ale že by jsi neměla přehled(stejně jako u nás) kdo to vlastně sežral a jestli vůbec něco Nikouš. 

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 25.02.2024, 11:02:18 xxx.xxx.95.92

Ha, u Bobči straší!😲😛 Bobi, přijde mi to jako problém s pedálem, jen je divné, že by se to spouštělo samo. Jestli pasuje, zkusila bych ho předělat na tu Zdenčinu, co to bude dělat, aby jsi trochu odhalila, odkud ,,vítr vane". Nebo i opačně, Zdenčin pedál si dát na tu svoji, aby se ti šilo dobře. Nevím ale, jestli je tam rozdíl v těch zástrčkách. 

Canka
Canka (377 příspěvků) 25.02.2024, 13:55:08 xxx.xxx.212.25

Holky je to špatný😔Lítá na záchod furt…ale nechápu,co to dělá..už vím,proč má tak špinavý zadek..on se normálně vykaká(nebo teda průjmuje) a pak si do toho sedne a dře se prdelí o ten kočkolit🤔Nechápu..každopádně jde vidět,že už je vyčerpaný..dneska lítá od rána..furt..a teď se zase schovává..musela jsem ho zase umýt..musíme jet na veterinu..ten můj vet neordinuje o víkend,ale klinika ve městě funguje od 17 do 20 hodin…budeme muset jet..ale když jsme tam tenkrát byli s Bertíkem takhle v neděli,tak jsme čekali 2,5 hodiny,než nás vzali. Ale to tam přece nemůžu čekat s průjmujícím kocourem🙄 

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 25.02.2024, 14:36:39 xxx.xxx.95.92

Uff😟Tak to jsem Niki děsně zvědavá, na co se přijde😲 Hlavně, aby se přišlo. A hlavně, aby to nějak zastavili. Přemýšlej ještě, co se mohlo změnit doma. Neoprala jsi jim třeba pelechy v něčem? Nebudu psát v Puele, tu vím, že jsi vyhodila. Teď mě napadlo…v čem ho myješ? On to ze sebe olíže, i když si myslíš, že jsi to spláchla dost. Neleze mi do hlavy to zhoršení😟

Canka
Canka (377 příspěvků) 25.02.2024, 16:11:57 xxx.xxx.212.25

Raduš umyji ho vždy jen obyčejnou vodou,nic víc..nemá si co slízat.. hlavně mi přijde,že hrozně zhubnul…bodejť by ne..no už jen hoďka a hned budu volat..teď už hodinu a půl klid a spí…

Canka
Canka (377 příspěvků) 25.02.2024, 17:02:35 xxx.xxx.212.25

Já už teď taky ne..ale nemůžu přijít na to proč..nebo teda z čeho..šrotuje mi to v palici celou dobu…

Každopádně jsem se dovolala…ordinace už teď prý totál narvaná..vysvětlila jsem jí situaci a prosila jí,že se to fakt zhoršilo dnes a opravdu na něm dnes vidím,že není OK..a že už to trvá týden..takže mi nakonec řekla,že to nějak uděláme,aþ přijedu v 19 hodin…tak nám držte palce..hlavně ať mu dá něco,co mu pomůže prdelkovi..  

Fikovnice
Fikovnice (5688 příspěvků) 25.02.2024, 17:04:10 xxx.xxx.61.245
Odpověď na příspěvek uživatele Canka z 25.02.2024, 17:02:35

Niki, přijde mi tam “zajímavé” a důležité to hrbení hřbetu. To dr. také řekni.

Jasně, že držím pěsti. Sama bojuji…s něčím nedobrým.

kometa
kometa (5480 příspěvků) 25.02.2024, 17:19:19 xxx.xxx.147.163
Odpověď na příspěvek uživatele Canka z 25.02.2024, 09:15:34

co bych mu mohla dát?

Co se tak dává, i když to neřeší příčinu - smecta, živočišné uhlí, odvar z dubové kůry, macerace lněného semínka, odvar z vloček nebo rýže. 

Hlavně, ať pije. Zkoušela jste kožní řasu, jak je na tom s hydratací?

aldamax (neregistrovaný) 25.02.2024, 18:29:33 xxx.xxx.83.143

Ježiš, chudák kocourek, je mi ho moc  líto.  Ať  to dobře dopadne! Nikdy  jsem podobný  urputný problém u koček neměla, a že mi jich prošlo domovem hodně.

Bobca
Bobca (1354 příspěvků) 25.02.2024, 18:33:50 xxx.xxx.20.192

na tu rýži jsem taky myslela..vývar z rýže jsem měla doporučený,když holka-jako malá pořád průjmovala(prý že je to z kojení)..

Raduš,zkusila jsem pak nakonec odpojit tu šlapku..je to tím..Ale jsem se jí vůbec nedotkla..A teď si vem,že bych zítra odjela na 2 dny,a ono se to takhle spustilo,a hrčelo by to tu 2 dny😲..Jsem šlapku rozdělala,nic nepoznám(kousek bakelitu(obdelníček)s tama vypadl-nikam nepasuje..Tak až dojedu,půjdu do opravny..Od té druhé mašiny to nepasuje,má to úplně jiný vstup..

orionka-2
orionka-2 (970 příspěvků) 25.02.2024, 18:39:42 xxx.xxx.64.54

Mně dali v lékárně na průjem Imodium. Ale co vím, jestli by ho mohla kočka?

Hlavně musí veterinář přijít na to, co v organismu špatně funguje a způsobuje průjem !

lesnizinka
lesnizinka (2018 příspěvků) 25.02.2024, 20:15:21 xxx.xxx.95.92
Odpověď na příspěvek uživatele orionka-2 z 25.02.2024, 18:39:42

Může, říkala vetka. Já jsem se ptala na endiaron, protože ho občas beru já, Imodium nemám. Tedy brávala jsem, teď už ho mám jen pro případ nějaké hrůzy, ale to je tak: jednou za 10let. Naposled jsem ho použila u sebe u nějaké té střevní chřipky vloni a před tím asi 5let zpátky, jak jsem dala Workovi to staré maso a on dostal chudák děsný průjem, právě něco jako teďka Nikouš. Řekla, ať Vikťovi dám Imodium, na dotaz proč ne Endiaron tak, že radši to Imodium myslím, že Endiaron neměla nastudovaný, jestli by kočky mohly. Navíc je potahovaná tuším, tak se to nemá drtit.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.