Aktuálně: 4 089 inzerátů199 091 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů

Třetí víčko

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 16.02.2024, 11:46:48 xxx.xxx.177.249
Buggyra:

Jinak já už taky vím, že 13.7.-29.7. budu z větší části pryč, takže zrovna ta půlka črce… Třeba vymyslíte datum, kde ještě nebudu odjetá 🙂 Uvidí se.

To když nás tam bude tolik, to by se dalo udělat spoustu práce za víkend! Jen teda nevím, jak bych se popasovala s takovou spoustou lidí. Já jsem individuál a asi bych seděla někde v koutě a četla si - to by bylo významně nespolečenské 😀 Já jsem vlastně celá nespolečenská, trochu mě to děsí. Tak snad mi to nevyjde na tu společnou sedánku a domluvím se s Fikovnicí indivindy 😀


Klidně indivindy! Máš přece slíbené ty třešně!!!

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 16.02.2024, 11:51:10 xxx.xxx.177.249
Bobca:

No holky🤭..tady se plánuje scuk🥰👌😇..Jani podle indícií tuším,že to bude někde u Plumlovské přehrady??(psala jsi o přehradě)..Počasí se objednat nedá,ale spaní někde ano(kdo má stan,veme stan)..Jen se zeptám..kolik se vejde lidí dovnitř ke stolu-když už-nebo venku je sezení?To je taky důležité(klidně přihodím do auta plastové židle)…Jen skloubit termín..Ostatní je hračka..Každá veme něco na zobání,na pití..abys neměla starost s občerstvením…Pokud by byl zájem,vemu kytaru,a to by bylo,abysme tě Buggyro z toho kouta nevytáhly☝️💪Staré písničky všechny znáte,to by bylo,abysme si večer “nezabékaly”..hm?👌

Já mám hlídání zvířátek prvních 14 dní v červenci..Klidně by to mohl být i některý víkend(so+ne) v červnu..15-16.6…nebo 22-23.6.  hm??


Bobčo, ne ne, jde o Křetínskou přehradu…

Ale už vidím, že to stejně nedáme do kupy. Červen nee. Důvody jsem psala v Politice a asi i tady. Myslím, že budu mít co dělat sama se sebou.

Já můžu fakt až někdy v létě a bohužel znovu raději říkám, že je to se mnou nejisté (Fido a další kočky; pak jezdívám na dovolenky s přáteli - minulé léto jsme byli asi 5x - vždy jen  tak 3 dny +-; práce…). No, stydím se, že fakt nemůžu TEĎ napsat, že tehdy a tehdy na tuty můžu!😔

Edit: Sarah do tohoto vlákna nechodí, s ní se domlouvám soukromě. Také ještě nevím, kdy ona bude moct. A jak víte, se Sarah se setkáváme i osobně.

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 16.02.2024, 11:53:17 xxx.xxx.177.249

Jo, posezení: Poslední věc, než mi táta odešel, byla altán. Nádherný, s posezením! To bude teď vše zarostlé a v úděsném stavu. Tak, když předtím trochu zabrigádníčíme😛, tak pak můžeme sedět v altánu.

Napadá mě, že až tam pojedu, zkusím udělat co nejvíc fotek - interiér i venek.

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 16.02.2024, 11:56:49 xxx.xxx.177.249
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 16.02.2024, 08:27:42

Noooo, je pravda, že se to tu tedy rozjíždí pořádně!!!😂 A beze mě…🤣

Já jsem (prý) těžký introvert (kdysi mi to řekla psycholožka), ale nikdo si to o mně nemyslí!🤣 Mám ráda lidi, mám ráda zábavu, ale řekněme, že taky se scházívám s přáteli spíš v omezeném počtu…

Tak ono je i varianta udělat třeba dva pobyty. Ono se to nějak vyvrbí, ale červen fakt ne.

Bobca
Bobca (1408 příspěvků) 16.02.2024, 12:03:40 xxx.xxx.20.192

Jani,bez tebe určitě né😇..jen tu padaly varianty…nechme tomu volný průběh..Jak dáš termín ty,tak dojede prostě jen ten,kdo může..Nenuť se do ničeho..jen to nadchlo vícero osob,tak jsme to probíraly že by to nebylo špatné…Snít o tom můžeme🤗

Buggyra
Buggyra (4143 příspěvků) 16.02.2024, 12:10:16 xxx.xxx.198.226
Fikovnice:

Jo, posezení: Poslední věc, než mi táta odešel, byla altán. Nádherný, s posezením! To bude teď vše zarostlé a v úděsném stavu. Tak, když předtím trochu zabrigádníčíme😛, tak pak můžeme sedět v altánu.

Napadá mě, že až tam pojedu, zkusím udělat co nejvíc fotek - interiér i venek.


Jestli tam pojedeš samostatně, zkus dát předem vědět, třeba budu mít zrovna kačku navíc a mohla bych se tam otočit za tebou 🙂

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 16.02.2024, 12:18:45 xxx.xxx.177.249
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 16.02.2024, 12:10:16

No, zjara tam chci začít jezdit…

Loni jsem nenechala dělat průřez stromů. Děsím se, jak to bude letos vypadat. A musím průřez zadat známému, ten platím jak mourovatá. Takže pokud se nestane něco zlého, tak ano, budu tam jezdit - řekněme +- od dubna. 

A bylo by to fajn se tam setkat, jen teda ty houby ještě neporostou!😄

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 16.02.2024, 12:20:09 xxx.xxx.177.249
Fikovnice:

No, zjara tam chci začít jezdit…

Loni jsem nenechala dělat průřez stromů. Děsím se, jak to bude letos vypadat. A musím průřez zadat známému, ten platím jak mourovatá. Takže pokud se nestane něco zlého, tak ano, budu tam jezdit - řekněme +- od dubna. 

A bylo by to fajn se tam setkat, jen teda ty houby ještě neporostou!😄


Akorát, že pro mě “jezdit tam” znamená jet tam už jen na otočku…ale to bychom nějak vymyslely.

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 16.02.2024, 12:22:27 xxx.xxx.177.249

Jinak já to sem písnu: Jsem zrovna na kratičkém oddechovém pobytu ve svém “druhém domově”.😀😉

Buggyro, pls, koukni do Všeob. pokecu - Čeněk se zas trochu zbláznil…

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 16.02.2024, 16:19:09 xxx.xxx.94.5
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 16.02.2024, 12:03:40

Přesně tohle jsem chtěla napsat, jsi mě předběhnula😉 Až se Jani s někým domluvíš, že se tam sejdete, třeba jen vy dvě, tak písni a uvidí se, jestli ještě někdo z dalších budeme moct. To je jednoduché a bez nervů a plánování😀

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 16.02.2024, 16:34:26 xxx.xxx.94.5

Dneska je venku hezky, nějakých 12st, nakonec jsem jen v tričku čistila skalku. Teda skalka to byla kdysi, teď je to houština😛 Ale tam vzadu u domku tak nefučí. Vlastně první jsem šla s pilou k sousedovi. Jakože ji opravil, ale nemělo to dlouhého trvání, něco je tam blbě, nedrží řetěz, no jo, levná z Lidlu. To je jen na to naše šmrdlání. Blbé je, že pila je zrovna bráchova. Koupili jsme několikero aku nářadí a vzájemně si to půjčujem, jak kdo co potřebuje. Tak jsem nějak došmidlala ještě jednu větev, co jsem potřebovala odřezat(a pořezat) a další velké už skoro stromy, asi zůstanou až na další zimu, až se pila vyřeší, řetěz padá dál, nejde utáhnout. Jo vlastně úplně nejdřív jsem instalovala v garáži nabíjecí kabel(co včera dodal servis) na moje auto. Tom ho jen tak přetáhnul po zemi kolem zdí na moje místo. Jenže to je blbé řešení, v létě se tam tahá hadice s vodou, teče tam většinou i po zemi od kohoutku, jak netěsní rychlospojka. Tak jsem se rozhlédnula, podumala, přinesla schůdky a kabel přetáhnula po vodící liště garážových vrat. Neměla jsem sice dostatečně dlouhé elektrikářské pásky, jen jednu, ale zbytek jsem zatím přidrátovala. Teď musím ještě vymyslet, kam pověsím tu koncovku, aby tam hezky držela a taky nezavazela. První jsem na tu lištu chtěla přištoubovat nějaký hák a motat to na něj, doprostoru, ale nakonec ji asi přetáhnu horem až na zeď a hák přišroubuju až tam. Potřebovala bych nějaký hobby market, abych se tam po něčem vhodném poohlédla😉

Canka
Canka (381 příspěvků) 16.02.2024, 16:44:46 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Teda tady se to rozjelo,normálně domlouvání babince😂

No já mám za sebou noc…těsila jsem se,že se konečně vyspím..a ono prdlajz..probudila jsem se asi v 1 hodinu ráno,když po mě přeběhl Nikouš..lítal jak splašený..za ním Čikita i Pučmelda..ale nebyl to prostě cvrkot nebo hraní..bylo to jako by se něčeho hrozně lekl..nechápala jsem,co se děje..cítila jsem i smrad..rozsvítila jsem a všude nasr…Nikouš měl průjem…ale naprosto nechápu,proč nešel do záchodku,ale běhal jak splašený..nešel zastavit..Čikita a Pučme jen běhali za ním,vždy když se zastavil,zastavili se taky a koukali na něj..asi prostě nechápali,co se děje..já taky ne..nakonec skočil pod deku na gauči a vrčel..ale já nevím prostě proč…možná prostě jestli ho nebolelo břicho..křeče..nebo něco..no nemohla jsem samozřejmě spát,protože jsem nevěděla,co se děje..ráno se normálně najedl,napil,šel na záchod..takže jsem šla s klidem do práce..a když jsem se dneska vrátila z práce,tak nečekal jako vždy za dveřma..ale po chvilce přišel,pomazlil se..dal si kapsičku a pak najednou zaběhl za gauč a už je tam hodinu zalezlý a nechce vylézt..spí…jenže má úplně špinavý posraný zadek a já mu ho musím umýt..má to úplně zaschnutý..doma mám nějakou tu pastu na průjem po Čikitě,tak mu jí chci dát..Dinesil nebo tak nějak…jenže on fakt nechce vylézt..napadá vás něco,co by mu mohlo být? 

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 16.02.2024, 16:57:16 xxx.xxx.177.249
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 16.02.2024, 16:19:09

Holky, na třešně jste reagovaly a na vlašáky nic…???😀

Já se nikdy netajila tím, že jsem nevařící/nepečící, takže i o vlašáky se podělím! Mívám nádherné - obrovské!👌

Hodit se mohou obzvl. dámám chystajícím se na vdavky.😛

Jako něco si samozřejmě nechám…ale jinak je škoda, aby takovéto plody zahrady zůstávaly vniveč.

O jabloních nemluvě…ale na ty se vždy domluvávám s Kocourkem😛a zatím to nikdy neklaplo.

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 16.02.2024, 16:59:31 xxx.xxx.177.249
Odpověď na příspěvek uživatele Canka z 16.02.2024, 16:44:46

Ježkovy voči, je divný, že zalejzá. To je mu asi dost zle.

Niki, a pije aspoň? 

Jo, vlastně snědl tu kapsičku, tak aspoň něco…

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 16.02.2024, 17:05:14 xxx.xxx.177.249

Koukám, že je online Irma.

Jestli sem zavítáš, nechceš se také zúčastnit scuku u mě na chalupě? Teda žádnej termín není domluvenej, takže jak psala Bobča, zatím o setkání bájíme a sníme a těšíme se…

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 16.02.2024, 18:53:54 xxx.xxx.94.5

Niki, tohle je fakt divné, neměnila jsi něco kolem jídla? Velký břichabol? Mě dostal Viktík velký průjem, když jsem mu koupila kotěcí granule, aby nemusel kousat ty velké. Měl chudák průjem týden, jinak se choval celkem normálně, byl spavější, ale nevyváděl jak Nikouš, to je mi dost divné. Neměla jsi doma třeba nějakou kytku, jak podotýká Kometka, že by se mohl přiotrávit, kdyby požužlal. Třeba si to dovedu představit u difenbachie, nějakého pryšce(vánoční hvězdy) nebo narcisu? Že by mu to popálilo i hubu. 

Buggyra
Buggyra (4143 příspěvků) 16.02.2024, 19:06:04 xxx.xxx.118.127
Fikovnice:

Holky, na třešně jste reagovaly a na vlašáky nic…???😀

Já se nikdy netajila tím, že jsem nevařící/nepečící, takže i o vlašáky se podělím! Mívám nádherné - obrovské!👌

Hodit se mohou obzvl. dámám chystajícím se na vdavky.😛

Jako něco si samozřejmě nechám…ale jinak je škoda, aby takovéto plody zahrady zůstávaly vniveč.

O jabloních nemluvě…ale na ty se vždy domluvávám s Kocourkem😛a zatím to nikdy neklaplo.


Když já z toho pochopila, že vlašák agilní soused porazil, aby ti nespad na střechu? Ale jestli je, tak vlašáky já také ráda 🙂 Ale to budu muset přijet dvakrát, to dá rozum! Jednou na třešně a jednou na vlašáky 😀


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.