Aktuálně: 4 059 inzerátů199 456 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

Třetí víčko

Buggyra
Buggyra (4156 příspěvků) 15.02.2024, 06:25:01 xxx.xxx.198.226

ale že by ho napadlo něco z toho uklidit, to ani omylem

Tak to bych byla zlá. Jako já jsem dobrej bordelář sama, ale aby mi chlap ještě přidával, a pak nadával, že není uklizeno, to by byl o hlavu (nebo jinou okončetinu) kratší.

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 15.02.2024, 07:41:50 xxx.xxx.94.5
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 15.02.2024, 06:25:01

A to jo, to já si zabrblu, ale je mi to tak nějak prd platné, protože právě, kdybych byla pintlich, tak to by byla jiná, ale největší binec dělám já, tak mám nejmíň co mluvit. No a na úklid jsem tu já, chlapa mám na jiné věci😉 myslím na peníze, samozřejmě😜

Nikiš stále nic?!?😲

Bobiško, na tebe myslím pořád, že ti dlužím psaní, ale nějak nestíhám. Včera jsem makala v zahradě, pak jsem po obědě úplně odpadla u biatlonu pak, že to rozcvičím, nějak to teda moc nepomohlo🙄Valentýn mě dorazil😛 a opět jsem usnula u toho Jadranu. 

eva (neregistrovaný) 15.02.2024, 10:37:56 xxx.xxx.163.64
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 14.02.2024, 23:12:51

Ano, zázraky se občas dějí…že se takový chlap najde…náš známý, taky kolem 50, manželka ho doslova “vykopla” z domu před vánoci, zima na krku…byl zvyklý vše dělat na zahradě sám, práce ho vyloženě bavila…tak ten by se u Vás asi rád někde realizoval…ale spíš znám chlapy, kteří se musí do práce kolem domu a zahrady doslova “dokopat”, také mám příklad doma…tak to je potom horší…🤔

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 15.02.2024, 11:52:40 xxx.xxx.94.5
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 15.02.2024, 10:49:26

Teď je trochu problém i najít právníka, který vás neokrade…👎 Když jsme kupovali a směňovali pozemky na stavbu, byla běžná praxe úložka peněz u právníka, než se to přepíše na katastru. Vím, že někteří měli obavu, že je chceme okrást a je to nastrčené. Jsem jim vysvětlovala, že právník je nemůže okrást, že to je právě ta záruka. Po 20letech jsem se dočetla, že právník někomu ty peníze fakt ukradl, že tam vlastně žádná záruka není a nedostanete to z něj jen tak👎 S naším spolupracujem už nějakých skoro 30let, takže v něj důvěru máme. My, ale ne už tak ta protistrana, což jak se postupně dočítám, tak i chápu🙄

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 15.02.2024, 11:53:32 xxx.xxx.60.89

Jenom zajímavost: Včera jsem se dozvěděla o té osobě, o níž jsem opakovaně psala, že bere 800k a ve Středozemním moři má dvě jachty. A další a další věci, které jsou nepublikovatelné. Vůbec jí to nezávidím, naopak bych asi v jejím případě měla děs (jsou jisté věci, které jsou k děsu). Jen tím pádem chápu, že se ona asi neorientuje v cenách a můj plat považuje za přiměřený.

kometa
kometa (5543 příspěvků) 15.02.2024, 13:48:00 xxx.xxx.224.101
Fikovnice:

I Vás. Do mého bytu mohou vstoupit jen přesně vyselektované osoby…😄

Ale chalupa…to je věc jiná…


Dobrá. V tom případě se hlásím na návštěvu chalupy. O letních prázdninách. Moc ráda vás poznám osobně. Může být?

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 15.02.2024, 14:14:35 xxx.xxx.60.89
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 15.02.2024, 13:48:00

Jasný. Jen je to se mnou těžký cokoli plánovat…🤔

Však Vy víte, že já netuším, kolik budu mít D, jak to všechno bude atd. 

Akorát už mi psaly i holky soukromě…a já to teda napíšu veřejně - tam se v baráku vyspí kromě mě už jen max. dvě osoby - a je to manželská postel.

Edit: Co vím, plánuje přijet Buggyra, Sarah a třeba i Lesnížínka…? 

A také Saga, když překoná strach z pavouků, a možná jsem na někoho zapomněla, tak se omlouvám.

kometa
kometa (5543 příspěvků) 15.02.2024, 14:49:10 xxx.xxx.224.101
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 15.02.2024, 14:14:35

Edit: Co vím, plánuje přijet Buggyra, Sarah a třeba i Lesnížínka…?

Jé, to by bylo fajn, kdyby se nás tam sešlo takhle víc. Všechny ty holky ráda uvidím. Ony mě snad taky, doufám.

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 15.02.2024, 16:50:19 xxx.xxx.60.89
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 15.02.2024, 14:49:10

Já se bojím, že zůstane zase u plánování…😔

Z mé strany platí, že vás také všechny ráda uvidím…ale obzvl. v současné situaci já opravdu plánuji tak max. týden dopředu…a i to se mnohokrát mění. 

Vím, že jsem v tomto ohledu hrozná… Můžu PŘEDBĚŽNĚ uvažovat o termínu, kdy jsou/budou třešně. To by mohlo být +- v polovině črvce. Ale fakt píšu: Bez záruky. On je v tom bližším městě i super hotýlek, já sama jsem tam byla s mým exexex 🙂 kdysi na dovolené, paradoxně, i když mám blízko chalupu! No, anebo byste si holt musely přivézt spacáky…nebo prostě nevím… Přiznávám narovinu, že já s tou mojí otřesnou páteří bych potřebovala spát ve své posteli. Kdyby toho nebylo, přepustila bych ji někomu jinému…ale poslední dny je to s bolestmi fakt tragédie!👎

Edit: Nemluvě o Fidovi, napíšu další příspěvek…

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 15.02.2024, 16:56:26 xxx.xxx.60.89

Dámy (event. pánové), mám pocit, že sem chodí hlavně kočkařky. Tak příspěvek lípnu sem a ne do “diabetického” pokecu. Fido fakt pije hodně. Tak jsem jej zas namátkou změřila…a 7.9. To je hezká hodnota, rozhodně ne trága. Nicméně mi to přivodilo jiné chmury, a to ledviny!!! Vím, že bez laboratoře se dál nehnu…ale pls, kdo máte bytové kočky, také vám teď pijí víc? On i Kukačka chlemtá, Elsa se zas ve vodě furt ráchá (holt MCO). No a kámoška mi říkala, že se dívala na vlhkost v panelákovém bytě a že snad 40%. Dtto mi říkala naše vetka…ať neplaším, že má tyto zkušenosti - zimní měsíce a bytové kočky pijou jak zběsilé… Přesto…mám strach, celkem logicky. Na druhou stranu Fido nemočí rybníky, nehubne (možná spíš naopak) a rád papá…😄

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 15.02.2024, 16:58:17 xxx.xxx.60.89
lesnizinka:

Teď je trochu problém i najít právníka, který vás neokrade…👎 Když jsme kupovali a směňovali pozemky na stavbu, byla běžná praxe úložka peněz u právníka, než se to přepíše na katastru. Vím, že někteří měli obavu, že je chceme okrást a je to nastrčené. Jsem jim vysvětlovala, že právník je nemůže okrást, že to je právě ta záruka. Po 20letech jsem se dočetla, že právník někomu ty peníze fakt ukradl, že tam vlastně žádná záruka není a nedostanete to z něj jen tak👎 S naším spolupracujem už nějakých skoro 30let, takže v něj důvěru máme. My, ale ne už tak ta protistrana, což jak se postupně dočítám, tak i chápu🙄


Raduš, co je s Niki?? Pls, napiš info. Máš na ni více kontaktů. Nechci žádné podrobnosti, ale jestli je aspoň relativně OK.

kometa
kometa (5543 příspěvků) 15.02.2024, 18:53:48 xxx.xxx.147.163
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 15.02.2024, 16:50:19

Vím, že jsem v tomto ohledu hrozná

Nejste. Prostě vyhoďte termín, který vypadá reálně a uvidí se. Já si můžu přivézt nafukovačku a spacák, pak se vyspím klidně i na zemi. 

Canka
Canka (383 příspěvků) 15.02.2024, 19:12:11 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Jsem tu….neboooojte…však víte,že se vylížu ze všeho vždycky😀Ale moc děkuji za starost,jste zlatý holky🤗

Neměla jsem to od nikoho jako že bacil,ale snědla jsem blbé jídlo..byla jsem si pro oběd u Turků,kde si beru jídlo často a vždy to mají čerstvé…no jenže teď,už když mi to nandavali,tak se mi ten dresing zdál hustší než kdy jindy.. no každopádně chuťově mi přišel normální..jenže už půl hoďky po snědení jsem to začala krkat ten dresing..no šla jsem ke zvířátkům…a jak jsem něco furt dělala,začalo mi být šoufl..to už jsem věděla,že je zle..rychle jsem pokrmila,zavřela zvěrstvo a šla domů..jenže už cestou jsem to nevydržela a zvracela několikrát..přes vesnici jsem to ještě udržela..a doma se to rozjelo na plno vrchem i spodem..no naposledy jsem zvracela v půl čtvrté ráno…a v půl šesté mi zvonil budík do práce…nemusím zmiňovat,jak jsem vypadala asi..nevyspalá,zelená…no stejně jsem šla do práce..klasika u mě..tam do mě ženský naládovali Endiaron na průjem,Hylak na žaludek,Colu po lžičkách a obklady…a přežila jsem😀Odpoledne jsem už snědla i 2 rohlíky..no jenže večer jsem byla pozvaná na večeři a wellness do Prahy…takže unavená jsem se táhla pak večer ještě do Prahy🥱Nic neříkejte,vím,že jsem blbec..každopádně večeři jsem si dala jen lehkou a byla ráda,že ji žaludek udržel..wellness byl skvělý..ale skoro jsem usnula ve vířivce😂Ale bylo to super,snídani na hotelu jsem už zbaštila normálně a bylo to ok..do práce jsem z Prahy dojela okolo 9 hodiny ráno(mám hodného šéfa,tak mi dovolil přijet později),nějak to přetrpěla a hurá domů…dneska u nás nádherně..užila jsem si to u zvířátek a až teď dorazila domů..protože jsem fakt unavená..takže skočím do vany,něco ještě sním a jdu do hajan dneska…

Ale co na tom bylo hrozně hezký,byli doma všichni 3 kočičáci…celou dobu se ode mě nehnuli..pokaždý,když jsem letěla na záchod,hned byli všichni u mé..jak jsem vlezla do postele,hned byli u mě…kluci každý z jedné strany a Čikitka na krku…bylo to fakt moc hezký…

Jinak přidávám fotku vegetícího Berta..je to taková stará krabice hnusná,jenže on jí má nejradši..tak jsem mu do ní nacpala takový polštářek a dala to na jeho oblíbené místo ven do přístřešku na seno..to bylo spokojenosti..

Jinak jestli se chystá nějaka akce na potkání se na chatě,tak já chci takyyyyyyyyy 

Obrázek
lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 15.02.2024, 19:12:25 xxx.xxx.94.5

Nikču písnu hned, jak se ozve, možná napíše ona sem. Nevím nic😟

Měla jsem sepsaný sáhodlouhý elaborát, jak mám tu dotykovou myš, asi jsem nechtěně nějak klikla na reklamu, ta se mi otevřela a všechno mi tím pádem zmiznulo. Myslela jsem, že mě klepne👎 Přesně to jsem Jani psala i já. Že slibuju (slibem nezarmoutíš😉) ale se mnou je to tak, že jsem plně závislá na muži, co má naplánováno on. Zatím vím jen jistě, že konec června a začátek července jsem fuč. Ale stejně svou část postele přenechávám, jak jsem psala, našla bych si hotel, protože by tam třeba se mnou jel i Tom(nemyslím k tobě Jani, myslím prostě na výlet, on by si něco našel😉) A taky nesnáším pavouky😛

Kometko, i kdyby jste nechtěla, byla by jste nucená se seznámit, když se tam nasáčkuju😜

Dneska jsme sekali rákos kolem jezera, ještě se nám nestalo, no dostala jsem kačírkem pecku do hlavy(odletěl od křoviňáku) Do vlasaté části, trochu to bolí a mám bouli. Naštěstí to nebylo do okna, protože to bylo pár metrů(blíž jak ke mě) od veeelkého okna. Naštěstí to letělo opačným směrem, tedy ke mě. To další štěstí…nebylo to do oka. Už by mi jen k té parádě (stará svrasklá švestka, chodí jak Žofré, hluchá) a ještě skleněné oko!?😲

Než jsme začínali říkám Tomovi: zapomněla jsem si vzít špunty do uší! On se směje, že je taky nemá…já zapomněla, že už máme křoviňák na baterku, to je balzám proti motorovému😎 No příště si ale vemu už ochranné brýle, Tom štít má vždycky. 

Buggyra
Buggyra (4156 příspěvků) 16.02.2024, 06:54:31 xxx.xxx.198.226

Já mám dokonce cestovní matraci, takže na zemi, s pavoukama, s obojkovkou, pod stromem, pod mostem…. - když bude teplo, je mi všechno jedno 🙂 A jsem malá, skladná, vyspím se i v autě 😀


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.