Aktuálně: 4 089 inzerátů199 093 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů

Třetí víčko

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 14.02.2024, 11:56:34 xxx.xxx.94.5

Buggyro, doteď jsem měla pocit, že největší bordelář na světě jsem já. Docela mě potěšilo, že se nejde ještě někdo podobný😜 Včera se ptám venku souseda, že jsem viděla k nim naklusat nějaké montéry - že jim jdou montovat vestavné skříně do ložnice. Původně plánovanou šatnu, že zavrhnuli, tak jsem mu na to řekla, že ni šatnu máme, protože jsme nemuseli řešit problém s místem. Až jsem pak čistila kytky jsem tak přemýšlela, že z toho, co jsem mu řekla, těžko ale pochopil, že ne tu regálovou jen, ale normálně taky s vestavnýma skříněma, jen prostě místnost. My a s regálema?!? To by byl úděs, protože tam to musí být, aby to bylo hezké vyskládané, povyvěšované do komínků a snad i podle barev, kdežto já triko tak nějak přeložím a mrsknu ,,do komínku", pak hledám jiné, komínek přebabrám a celé se to sešupačí na stranu…Jak mě napadlo, že jsem mu mohla nabídnout, ať se jde podívat, co se tam dá namontovat a tak…tak jsem si představila tu ložnici, kterou jsem se tedy chystala už dva dny převléct a taky vysát a umýt koupelnu samozřejmě…no ty jo, tam nemůžeš nikoho pozvat, by ho kleplo😏

Tímto Sago hluboce smekám👍 k úklidu mě většinou donutí až hrozba nějaké návštěvy. Vždycky když vydrhnu barák, přísahám si(protože z toho bordelu je to potom něco) že to budu udržovat a už nikdy to nenechám dojít do takového stavu. Ne, pochopitelně ne, v tom se nikdy nezměním, mám to asi v genech🙄

Buggyra
Buggyra (4143 příspěvků) 14.02.2024, 12:01:50 xxx.xxx.198.226

Mě taky vždycky potěší, když zjistím, že v tom bordelaření nejsem sama! 😀 Ale dlí ve mně podezření, že vy, lesnizinko, nebudete úplně ta moje spřízněná duše. Když vám rve srdce, že nemáte vysáto a převlečeno! 🤣 Já většinou návštěvám zakazuji se prostě zouvat, a tajně doufám, že při odchodu nezasviní nánosy z mého hájemvství moc chodbu v paneláku…

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 14.02.2024, 12:02:12 xxx.xxx.94.5
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 14.02.2024, 11:39:30

To si dobrá, mě ani nenapadne koukat na lístek, v tom jsem zase bordelář🙄 Doteď mám před očima, kdy babča přišla ne už ze sámošky, ale od sousedky, co měla nedaleko obchůdek, sedla k účtu a kontrolovala jednotlivé položky, jestli ji neošidila a byla schopná se tam druhý den s ní dohadovat o haléře🙄

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 14.02.2024, 12:05:54 xxx.xxx.94.5

A teď se konečně dostávám k věci: mrzlo tuto noc u někoho z vás a měli jste to hlášeno??😲 U nás měly být 2+, místo toho byl -1st už v 8 večer a do rána -3st. Pro mě super, po týdnu jsem mohla jít kolem potoka, protože bláto ztuhlo. Ale na žádném meteoserveru to nebylo. Naštěstí mi nemělo co zmrznout, ale divila jsem se tedy i ušima. 

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 14.02.2024, 12:08:37 xxx.xxx.94.5
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 14.02.2024, 12:01:50

No to je asi jediný rozdíl, protože my tady na Moravě máme těžce vštěpováno, že všechno musí být pintlich. Takže rozdíl je jen v tom, že to mám v té hlavě a proto se hluboce stydím, že jsem prase. Ale to je asi tak všechno, co jsem s tím ochotná dělat😜

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 14.02.2024, 12:14:18 xxx.xxx.94.5

Někdy před měsíci, spí👍š už před lety🙄 jsem sem psala, že jsem si dala zarámovat tepich, na pověšení na zeď do haly. Jelikož záměr je, až se bude malovat a bude tam lešení, vzhledem k tomu, kdy my budem malovat(na svatého dyndy) tak to nějak nespěchá🙄 Paní mi v rámárně říkala, že do Vánoc to bude. Teď, opravdu teď sedím a koukám do stolku, co to tam trčí za lístek. Šmarjá, to je lístek od toho koberce, jsem ho tam strčila, aby byl na očích(mezitím se zaházel kde čím ) aby jsme na to nezapomněli. Je polovina února, ještě jsem tam ani nezavolala. Mají zaplacenou většinu práce, tak také nevolají, asi😏

Jdu pracovat ven. Jako fakt jsem ráda, že to tu žije a píšete👍 Ale ne, že zase dojdu a budu to louskat do večera🤪

Saga
Saga (511 příspěvků) 14.02.2024, 12:15:05 xxx.xxx.167.183

Žínko, díky! Já to právě jen udržuju, mě to vlastně ani nestojí moc sil nebo času. Fakt taky je, že jsme doma samí dospělí a přes den v práci, tže to prostě nestihneme zabordelit, není jak. Samozřejmě mám elektronické pomocníky, prádlo pere a ždímá pračka, dřív jsme třeba chodily máchat prádlo do řeky a ždímačka byla zvlášť, nádobí myje myčka, v ruce myju jen věci, co do myčky nesmí přijít, uklízí mi robotický vysavač, jen tam, kde je koberec, to beru ručním a jednou za čas je potřeba to po tom robotovi dovysát, rohy a tak. Nevytírám, vůbec, není důvod, když něco rozblemcám v kuchyni, setřu to hned. Jednou za čas setřu povrchy a vezmu nějakým Prontem a žehlím, to jo. Mám ráda vůni vyžehleného prádla. Ale celkově to za nějakou dřinu rozhodně nepovažuju, mám to tak celoživotně, jsem zvyklá mít pořádek a i moje drahá tříčtvrtka je stejná. Uklízí si sám, tam kde holky maj vstup zakázán😉!

Saga
Saga (511 příspěvků) 14.02.2024, 12:21:50 xxx.xxx.167.183

Výhoda polovenkovních koček je v tom, že když vás začnou štvát, tak je vyhodíte na mráz a máte uklizeno😄😄Tohle praktikujeme s velkou oblibou. Kocour doma je prima dekorace, ale jak začne něco nebo někoho škubat, dělat bordel nebo lézt po zdi, tak okamžitě končí a kouká na dveře z druhý strany😄takovej jsem ras na kočičku😄!

Buggyra
Buggyra (4143 příspěvků) 14.02.2024, 12:26:05 xxx.xxx.198.226

To je v poho, já jsem zastánce rasů na kočičky 🙂 Já nemám K. kam vyhodit, neb je domovní, bytový, jednomístnosťový. Ale on nedělá bordel jako že by něco ničil (krom toho, co má k disp. - tj. škrabadlo, svůj Taj Mahal matrací u okna, žrací trávu, trhací krabici apod.). On hlavně produkuje chlupy, vytahuje stelivo, cvrnká po místnosti granule a kostičky a hmyz a víří prach a tak 🙂

Irma (neregistrovaný) 14.02.2024, 13:45:31 xxx.xxx.232.71
Saga:

Výhoda polovenkovních koček je v tom, že když vás začnou štvát, tak je vyhodíte na mráz a máte uklizeno😄😄Tohle praktikujeme s velkou oblibou. Kocour doma je prima dekorace, ale jak začne něco nebo někoho škubat, dělat bordel nebo lézt po zdi, tak okamžitě končí a kouká na dveře z druhý strany😄takovej jsem ras na kočičku😄!


Kočičky to tady mají brutus, hlavně venkovní.😀

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 14.02.2024, 13:47:43 xxx.xxx.62.147
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 14.02.2024, 12:02:12

Já taky kontroluju položky. A hádám se o pultové ceny. Pokud mi účtují víc, ale pultovou cenu měli jinou (třeba vinou jejich bordelu), nechávám si rozdíl vyplatit… ;-)

eva (neregistrovaný) 14.02.2024, 15:38:28 xxx.xxx.163.64
Fikovnice:

Jj, já s našima, když tam jsem, vždy pár vět prohodím…❤️

Stran prodeje, ZATÍM fakt ne. Do prkvančic, myslíš, že by se fakt nenašel mužskej, kterýho by chalupa a zahrada nenaplňovala? Vždyť snad ještě nejsme věkově úplně za zenitem…😛

Já vím, Ty nic takového řešit nemusíš… Já někoho ráda mám🤫, ale jestli on mě také, to pořádně nevím…


Věk padesátka…mládí v pr…., do důchodu ještě daleko…ALE: chtěla bych vidět chlapa, který bude makat na cizím baráku a cizí zahradě…ten chlap už taky bude mít nějaký věk a určitě se nebude chtít sedřít na něčem, co mu neříká pane…😏

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 14.02.2024, 16:56:26 xxx.xxx.94.5
Odpověď na příspěvek uživatele eva z 14.02.2024, 15:38:28

Nějaký snílek leda, co si to představuje jak Hurvajs válku, ale pro život bude nepoužitelný. 

Jani promiň😇ale v tomhle jsem já fakt pesimista. Nebo je to tím, že jsem v okolí takového  chlapa nepoznala a neznám. 

 Co se týče bince, nemít Toma, jsem na tom Jani jak ty, s tím bydlením ve sqatu😉 On vyrůstal v domácnosti, kde neexistuje mít špinavé nádobí na lince ještě pět minut! po obědě🙄 (u mě ho tam najdete ještě na druhý den a to mám tu myčku😛) Jenže taky byl zvyklý, že maminka kolem lítá a všechno okamžitě uklízí. Toho se se mnou bohdá nedočkal, takže se tak nějak přizpůsobil. Jako…občas ho ten binec štve, takže až nevydrží a řekne, že v kuchyni je hrozný bordel a tím mě teda vyburcuje k úklidu, ale že by ho napadlo něco z toho uklidit, to ani omylem. A ještě mě vytáčí tím, že mi to na tu linku vyskládává místo, aby to vzal a dal tam, kde to má být. Petku do tříděného ve špajzu, kelímek od smetany do odpadkáče(taky tříděný, ale špinavý) igelitku do špajzu…jediné co uklízí, že vrací věci do ledničky😉

kometa
kometa (5537 příspěvků) 14.02.2024, 18:42:32 xxx.xxx.147.163
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 14.02.2024, 10:23:23

I mě? Já bydlím v garsonce minimálně 50 let staré s nábytkem po rodičích. Nejnovější věc je toaleta, instalovaná minulý měsíc.

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 14.02.2024, 23:12:51 xxx.xxx.62.147
Odpověď na příspěvek uživatele eva z 14.02.2024, 15:38:28

No, Vy jste mě asi špatně pochopila…

Moje kamarádka v mém věku si teď po mnoha letech našla muže - přítele. A ten pro ni udělá první poslední, mj. ona má také rozsáhlou zahradu a barák. Takže já to nemyslela tak sehnat námezdního dělníka, ale bez té mzdy. 😄 Alébrž jsem to myslela tak, že sice můžu být pesimistka, ale zázraky se občas dějí. Jinými slovy, pokud by se našel mužský, s nímž bychom cítili vzájemné souznění, tak nevidím důvod, proč by jej práce na chalupě, potažmo zahradě odrazovala. Respektive vidím, ale ne ten, co Vy. Vidím tu možnost - jako už tolikrát v minulosti - že to toho mužského prostě nebude bavit.

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 14.02.2024, 23:14:10 xxx.xxx.62.147
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 14.02.2024, 18:42:32

I Vás. Do mého bytu mohou vstoupit jen přesně vyselektované osoby…😄

Ale chalupa…to je věc jiná…


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.