Aktuálně: 4 058 inzerátů199 456 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

Třetí víčko

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 07.02.2024, 14:02:26 xxx.xxx.83.185

Ano, jsem taky za rovnoprávnost, ale jsem doma, takže hospodyně jsem prostě já. Žiju si jak princezna, mám na co si vzpomenu(krom toho trenažeru, protože muž na to odmítá vlézt, bolely by ho ručičky😉 takže ten jsem zatím neukecala😏) A přes to, že třeba teď v zimě nemám do čeho píchnout a muž jen sedí u compu a řeší a řeší, přes to občas frflám, že je všechna starost o domácnost na mě😉 Můj muž nevím teda, jestli chtěl princeznu, protože si našel ,,holku"?!?😛 co se jí všichni kluci báli, nejraděj hrála s klukama fotbal a závodila ve sprintech, na strom vylezla nejrychlej a mluví jak dlaždič doteď. Já naprosto nesnáším ufňukané afektované hysterky, co se hroutí z každé kraviny - proto jsem nikdy neměla kamarádky, protože v tomto empatická být neumím. Když jsem někdy ve dvaceti uvažovala, že někdy asi budu mít to dítě (naštěstí se to nestalo😉) tak jsem měla hrůzu z toho, že to bude ukňouraná holčička. Když máti řekne, že neteř brečela, že dostala ve škole za 5 a je jí to líto…já jsem schovala žákajdu a zapřela bych všechno😉 Tak jen převrátím oči nad větou: ,,když ona je taková lítostivá". To jsem spíš teď, když už mě potkaly různé ,,rány osudu", ale jako dítě jsem byla tvrďák, nepamatuju si, že bych někdy brečela, pokud nám třeba neumřel pes. Ale nad odraným kolenem rozhodně nikdy, protože ,,kluci nepláčou"😉No a k věci: Tom si myslím, že má svých starostí dost, i s ukňouranýma holčičkama, co ve škole pořád něco řeší (učitelky😉) takže je rád, že to nemá ještě doma. To achich-ouvej😛

Buggyra
Buggyra (4156 příspěvků) 07.02.2024, 14:51:59 xxx.xxx.198.226

Tak to máte doma pěkně rozdělené, to by se mi líbilo, kdybych si žila v paláci jako princezna s obří zahradou jako vy, už by měl v baráku nakynožené herky a místo o zahradu bych se starala o ně 😛 Ale když mám teď těch 8 h na práci a stíhám i půl práce u herek, tak by nebyl problém stíhat celou (nadto dvoučlennou) domácnost a celou práci u herek, to by byl sen 🙂

Takovej vůl se ještě ale nenašel 🤣 ("žena - jezdkyně potřebuje k životu jen dvě zvířata: koně, a vola, který to bude platit")

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 07.02.2024, 16:37:40 xxx.xxx.83.185

Neee, musíte se starat výhradně o muže, žádné herky🙄 jinak fakt zdrhne za tou princeznou, opravdovou, nedělám si iluze😏 I když si kolikrát říkám, škodolibě, ať si zkusí jakové je to muset se starat o princeznu a přijít o komplet full servis😉

Buggyra
Buggyra (4156 příspěvků) 08.02.2024, 06:09:47 xxx.xxx.198.226

Tak vy u toho zjevně stíháte zahradu, bazén, políčka. To já bych neměla, já bych měla jen koně 🙂 A když panáček může mít volnočasové aktivity (třeba tenis), tak já můžu taky (třeba koně) 🙂 Jenže já bych s mužem nejezdila na nějaké jeho obchodní cesty a výlety, já bych si sama jezdila po závodech a soustředěních, takže to by měl smolíkof v tomhle zase (sakra, jsem infikovaná zrzavirem 😀).

Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 08.02.2024, 07:34:13 xxx.xxx.20.192

Bugyro🙂…tu zahradu jí můžem závidět,ale tu práci na ní..určitě né👌Sama to nemůže stíhat,i když dřív si stříhala sama i ty ploty atd..co vím,teď jí sem tam přijde brigádník..

Raduš,dovolila jsem si pochlubit se tvojí zahradou😇🤗..(ty to možná nemáš ani nafocené,žejo?😊)Aby měli představu,co to obnáší..A to jsem tam nedala zeleninovou,kurty a barák..Je to krásné,ale fuška..🌼Na předposlední je Viktorek a na poslední Gučajz🐈

a co se týče té buchty...Raduš peče každý večer něco sladkého na ráno..to by se mi teda nechtělo..Ale láska je láska❤️

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Buggyra
Buggyra (4156 příspěvků) 08.02.2024, 07:36:46 xxx.xxx.198.226

No dyk říkám, že já bych tam zahradu neměla. Bych tam měla výběh pro koně, způlky beztak vybetonovaný, a bylo by vyřízeno, žádná péče o zahradu netřeba 😀

Edit: jsem se koukla na fotky: tak to není zahrada ale magorozo… tam by mě se sekačkou nikdo nedostal, dejte mi pokoj! To je starostí, že bych mohla mít místo toho klidně nájemní stáj - a ještě by z toho byly prachy!

kometa
kometa (5543 příspěvků) 08.02.2024, 07:42:33 xxx.xxx.224.101
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 08.02.2024, 07:36:46

Jo - a taky sedřené ručičky. A narušenou psýchu při dohadování s majiteli. Ale to asi víte.

Buggyra
Buggyra (4156 příspěvků) 08.02.2024, 07:50:45 xxx.xxx.198.226

Dohadovací majitele bych vyházela 😀 Letěli by jak vlaštovky. No a co, sedřené ručičky, vždyť by mě živil manžel, a když může investovat do takovéhle zahrady (to jsou ňáký milijóny), tak může investovat do pořádného zázemí pro koně, že by mi ručičky neupadly. Vymazleno pro moje hérečky a na ustájení čtyři cizí, to už by nic nestálo, jen sypalo 🙂

kometa
kometa (5543 příspěvků) 08.02.2024, 07:58:05 xxx.xxx.224.101
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 08.02.2024, 07:50:45

To by vám těch majitelů moc nezůstalo. Opakované zkušenosti. Nejhorší jsou ti “prvomajitelé”, kteří mají prvního koně a jsou v prvním ustájení. Poté, co udělají větší či menší kolečko po okolních stájích, většinou prozřou.

Ale ne všichni. Někteří jedou už třetí kolo.

Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 08.02.2024, 09:51:49 xxx.xxx.20.192

Bacha-je to dokopečka…není to rovinka..mezi barákem a “domečkem”-nevím teď,jak mu Raduš říká..prostě na nářadí a tak..Takže koníkům by to nevadilo??

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 08.02.2024, 10:47:27 xxx.xxx.83.185

Ha, ha, ha, hezky to máte vymyšleno holky😉 Bobi, díky za připomenutí, co mě za chvíli zase čeká, teďka to tak nevypadá😛Si zlatá, asi tě pozvu, aby jsi se po zimě rozcvičila😜 Brigádníka mám na ty ploty, ale ten jen drží a posunuje žebřík místo Toma, takže to je vlastně jeho brigádník, pro mě se nic nemění. Dobré je, že těch pár let, co na ty ploty chodí, už jsme sehraní, jen mě tam nahoře sleduje a nemusím ani říkat, už ví, které nářadí má zrovna podat, jak daleko posunout žebřík, abych dosáhnula…ač IQ houpacího koně😉 Na práci je dobrý, když zrovna nemá své dny, kdy přestává chodit a nebo víc sedí a hulí, než pracuje. A také vlastně dělá práci spíš za Toma - odváží nastříhané, nasekané atd. 

Reni, sedřené ručičky mám taky, ani je nechtějte vidět🙄

Tak dost bylo zahrady, vraťme se k baráku😛 včera u nás opět veselo🙄 Jelikož trenažér nemám, nezbývá nic jiného, než vlézt do sklepa do posilky a brát to pěkně jedno za druhým, procvičit ruce, nohy, záda, břicho atd, protože při pohledu na ta hnusná stehna, se mi ježí chlupy. Jsem si tak říkala: no to jsem milá zlatá zvědavá, jak tohle chceš napravit na koukání, než se začnou nosit šortky😲 Upřímně…myslím, že nelze, ale tak alespoň se pokusím tu hrůzu zmírnit🙄Cvičím, už končím a přijde Tom: ha, co tu blbneš? Moc se nezpoť, neumyješ se, neteče nám voda👎 Cože!??😲 Zalezl do kotelny, já za chvíli za ním. Jsme laborovali s tím, co nefunguje, bylo skoro 8 večer. ,,Zajeď pro strejdu, ať proměří elektriku, v čem to teda je" Si normální, teď večer? Mě pošle někam…Volala jsem, nebral, protože stejně jako já hluchý, používá na telku sluchátka. Tak jsme se chvíli dohadovali, kde vezmem vodu na hygienu, načež jsem při té představě nevydržela a jela pro strejdu. 5 minut jsem ho ukecávala, už byl v pyžamu, říkám mu, ať neřeší, hodí bundu, veme brašnu a jedem. Nakonec nevydržel a jel, chtěl vyzkoušet moje auto😉 Jenže jsme na nic nepřišli, elektrika OK, nautila jela, ale netlakovalo to. Možná nějak blbne, už před dvěma měsíci byl strašně slabý tlak. No taky už má skoro 20let, není se čemu divit. Strejdu jsem s nepořízenou odvezla, že budem muset sehnat vodaře. Přijedu domů, v garáži vemu kbelík a jdu žebrat k sousedům o vodu. Přitáhnu ji domů a Tom: kde jako chodíš? No kde, byla jsem pro vodu, když už lítám po venku. Hmm, tak to zbytečně, voda teče. Cóó?😲 Jak to, že najednou teče? Nevím, asi si potřebovala nautila oddechnout😏 Toho vodaře potřebujem stejně, protože je tu k rekonstrukci asi 100věcí, krom umyvadla u WC na čidlo, které je stále v řešení a čeká se na výměnu pojistky, vadná baterie na vaně, kterou tedy stejně nikdo nepoužívá, atd, atd….

Buggyra
Buggyra (4156 příspěvků) 08.02.2024, 11:43:10 xxx.xxx.198.226

Jéžiš, vy nemáte rychlovarku nebo hrnec na plotnu? 😀 Bych si ještě udělala pořádnou koupel, my na chatě ještě pořád ohříváme vodu na koupání v prádelním hrnci (sprcha jde teda z bojleru, no, ale je malý, na koupání pro rodinu by nestačil).

Vy vlastně máte ty velké potíže s vodním kamenem, co? Aby to nebylo ještě tím…

Saga
Saga (511 příspěvků) 08.02.2024, 12:33:38 xxx.xxx.167.183

Žínko, Vy máte překrásnou zahradu! To je ouplně emerickej sen! Já jsem teda dost na vážkách, protože stejně jako Buggyra bych tam pochopitelně nacpala herky. Mojí výhodou je, že mám jen dvě a ještě ne moc velké a hlavně bych nikdy neustajovala, páč na tohle nemám absolutně morál. Když přijdu ze šichty, tak poslední věc na světě, která mě zajímá, jsou lidi a jejich kydy, chci mít klid a ten bych tady jistě měla.  Já bych to musela nějak královsky rozdělit, jakože část nechat, tak jak to máte Vy a do jiné části vypustit hajtry. Koňský sen prostě!😉

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 08.02.2024, 12:35:29 xxx.xxx.63.55
Odpověď na příspěvek uživatele Saga z 08.02.2024, 12:33:38

Jéé, to by se Ti možná líbila a hodila moje chalupa…a pozemky.

Dávala jsem kdysi nějaké snímky, viděla jsi je?

Obrázek
lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 08.02.2024, 12:49:28 xxx.xxx.83.185
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 08.02.2024, 12:35:29

Jani mě se tvoje chalupa líbila👍 Kdybych neměla, už tě lámu na prodej😉

Sago, není to americký sen😉 byl to můj dětský sen, v krásné zahradě jedné Němky jsem vyrůstala a říkala jsem si, že jestli budu mít někdy tu možnost, vybuduju si taky zahradu, ne jen humno, jako jsme měli my. Koníky by vám vlezli místo zeleninové části, pro dva je to velké dost😉 kdyby jste nechtěla být soběstačná v zelovoci🙂

Buggyra
Buggyra (4156 příspěvků) 08.02.2024, 12:58:09 xxx.xxx.198.226

No, nevím, pro dva říkáte… je to aspoň hektar? Protože dva koníci tak ten hektar ke spokojenému životu potřebují - a část zabírá ten rybník… 😀


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.