Aktuálně: 4 058 inzerátů199 456 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

Třetí víčko

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 04.02.2024, 21:53:35 xxx.xxx.87.23
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 04.02.2024, 20:11:57

Hele, kdyby se do toho nevložily ty hrůzy kolem zvířat(co ti budu povídat, zažíváš si taky svoje🙄) nemoci v rodině, tobě problémy v práci, nechuť podívat se do zrcadla….tak fakt není problém😜🤣 Blbá už jsem byla, teď si užívám, že přišel i nějaký rozum, nebo říkejme tomu spíš zkušenosti, rozum já nebudu mít nikdy. Neumím se chovat rozumně a dospěle, pořád se chovám jak pako, což už začíná být s vizáží 50leté ženské napováženou😏

Daja
Daja (470 příspěvků) 05.02.2024, 04:47:06 xxx.xxx.237.198
lesnizinka:

Hele, kdyby se do toho nevložily ty hrůzy kolem zvířat(co ti budu povídat, zažíváš si taky svoje🙄) nemoci v rodině, tobě problémy v práci, nechuť podívat se do zrcadla….tak fakt není problém😜🤣 Blbá už jsem byla, teď si užívám, že přišel i nějaký rozum, nebo říkejme tomu spíš zkušenosti, rozum já nebudu mít nikdy. Neumím se chovat rozumně a dospěle, pořád se chovám jak pako, což už začíná být s vizáží 50leté ženské napováženou😏


Dobré ránko 😉,

Žinko nejsme sestry? Totiž popis 🙏 sedí i na mně. Nikdy už asi nebudu rozumná, disciplinovaná, distingovaná a …..atd. V mém věku se to ztratí a kdyby kdysi mě zkoumali tak určitě mám diagnózu ADHD👍, ale spíš se říkalo, že mám motor v prdeli 🤫.

Dája

Buggyra
Buggyra (4156 příspěvků) 05.02.2024, 07:20:01 xxx.xxx.198.226

Canko, díky moc! Ta fotopast vypadá jako něco, co nutně potřebuji 🙂 Teď jsem nechávala dělat novou plachtu na přepravník a zřejmě mě čeká ještě endoskopie dýchacích cest u toho bílého koně z medailonku, takže… musím počkat, až na fotopast bude. Ale rozhodně se vám ozvu, jste velmi laskavá 🥰

Vypadá to báječně, jen teda nemám telefon, co by zvládnul tyhle aplikace, takže mě čeká teda ještě nákup chytrého telefonu… No nevadí, ten bude hozený v pracovní tašce a budu v něm řešit jen ty věci, na které musejí být chytré telefony. Už delší dobu přemítám, že bych si nějaký takový bazmek měla pořídit. Tak to holt vše musí chvilku počkat.

A ještě - potřebuje ta fotopast mít wifi a nebo je to na sim kartu na mobilní signál? Děkuji děkuji

Buggyra
Buggyra (4156 příspěvků) 05.02.2024, 07:41:52 xxx.xxx.198.226

Holky, veselá sobota:

jely jsme na závody (samé holky) s poníkama. Máti s dodávkou, a protože chtěla jet i kamarádka a do dodávky se vejdou tři lidi (a jela i kamarádky dcerka), tak jsem jela ještě doprovodným vozidlem 🙂 No a ještě že tak. Asi na 70. kilometru naší 100kilometrové trasy jsem zajela na benzinku natankovat, dodávka pokračovala, ale byly jsme předem dohodnuté, co a jak a kudy, tak jsem mávla rukou. No a tak jsme pak pokračovaly naším autem na závodiště a najednou telefon, že máti s dodávkou se zasekly na nějakém kruháči. Na jakém, když jsme žádný nepřejížděly? No, ukázalo se,  že nejely nejkratší cestou na závodiště, že máti tam posledně jela po nějaké objížďce, a pokoušela se jet tamtudy. Ale přestalo jim řadit auto. Takže čekaly, až se pro ně vrátíme a odtáhnem je. A udaly mojí kamarádce nepřesné informace a my jely jinam. Jely jsme půl hodiny jak šus, ať u nich co nejdřív jsme, a dojely jsme do vsi, kde měly podle kusých informací být, a tam nebyly. Tak jsme si konečně telefon vzaly my s máti a nikoli kamarádka s její dcerou a řekly jsme si, že jsou někde úplně jinde 😀 Oznámila jsem máti, že to bude k nim trvat stejnou půlhodinu jako do té vesnice v tramtárii, a máti ze zoufalství narvala nějakou rychlost a plížením vpřed se začaly vracet směr správná odbočka na závodiště 😀 Dojely jsme je vesnici před vesnicí, kde byly závody, a vyslaly nás napřed (protože jsme měly víc než hodinové zpoždění), abychom domluvily parkování a byly na místě připravené. A když jsem všechno s jazykem na vestě na závodišti oběhala, tak telefon, že auto zůstalo stát, chcíplo a už nenastartovalo, na příjezdovce na závodiště 🤐 Tak jsme skočily do auta a jely je těch pár set metrů přitáhnout. Přitáhly jsme, hodný pan organizátor nás nechal se zaregistrovat ještě do závodů, ale máti nějak nenapadlo poprosit organizátora, aby nás hodil na startovní listině jako poslední, takže jsme startovaly třetí, no co vám budu  povídat, jen tak tak jsme to stihly naházet na koně, zapřáhnout a vyjet, takže koně neopracovaní, my neuměly pořádně kurz, no konec. Bylo z toho 7. místo z 9 ! 😀 Přemýšlím, kdybychom měly čas na přípravu, zda bychom nebyly na tabuli, minimálně kdybychom měly ten kurz závodu nastudovaný řádně, tak by se to jistě promítlo. No nic. Pak jela ještě holčička jednospřeží a byla velmi šikovná, skončila teda poslední, ale na to, že to byl její první start, se zhostila účasti velmi reprezentativně. No a na zpáteční cestu jsem si od místního trenéra vypůjčila přívěs na koně - poníky jsem domů odvezla a pak jsem jela zase zpátky těch 100 km ten přívěs vrátit a těch 100 km domů, úplně totál mrtvá, v neděli jsem spala do 12… Pro kočár se nakonec otočil příbuzný s autem s malým vozíkem a dovezl domů i máti, takže akorát ta chudák rozbitá dodávka zůstala na závodišti. Takže dneska máti dohodne snad termín v servisu nedaleko, abychom ji tam mohly převézt (tzn. čeká mě ještě jedna cesta tam a zpět někdy v týdnu). Tak zase zážitky k vyprávění… No hlavně že se nikomu nic nestalo 😀

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 05.02.2024, 11:20:15 xxx.xxx.87.23

Bože Buggyro, chtěla jsem napsat i náš víkend, ale tomuhle se nic nevyrovná. Hlavně jste asi superžena, protože já bych tohle všechno asi nerozchodila😲 Když vy napíšete, že mrtvá, to já bych opravdu byla a už ani nenapsala😛 Jen těch zbytečných kilometrů navíc🙄 No tak jste neměli medaile, jen dětem to asi bylo líto😟budou příště👍 Ale zase to bylo hóóódně akční😛

Naše školní děcka měla soustředění na Vysočině, takže jsme jezdili sem tam, tedy 200km na Vysočinu, 80km na hotel, zase na Vysočinu, 50km na schůzku na opačnou stranu, na Vysočinu, 80km na hotel a 200km domů. Mezitím děcka, první noc: kluk si vyhodil koleno, odvezla ho záchranka. Jednomu se něco vylilo na povlečení, našel flek a šli to reklamovat, jako špinavé povlečení. Provozního to pěkně nasr🙄 no nakonec se vyzjistilo, že kluk měl něco vylité v batohu, batoh hodil na postel, to mu proteklo na to povlečení….což zjistil, až si šel potom všem, brát něco z batohu😏 O půlnoci telefon vedoucího akce, že právě přijeli 3 hasičské vozy a výjezd se bude platit…puberťáci si na pokoji zapálili elektronické cigarety😎 V balkonových dveřích a nic. Jenže jim byla zima, tak dveře přivřeli a couvli do pokoje. Chytlo to čidlo🙄 Takže už nám do výčtu IZS, či jak se to píše, chyběli jen policajti, které jsme čekali poslední den. Nakonec kupodivu nic😉 krom toho, že další paní vedoucí souboru zjistila, že jedna z holčiček má vši😛

Buggyra
Buggyra (4156 příspěvků) 05.02.2024, 11:45:50 xxx.xxx.198.226

Dítě bylo sic poslední, ale ještě dekorované, to bylo podle mě nadšené, pro něj první větší závody, bylo na nástupu a má obří dárkovou tašku s množstvím věcných cen, tak jistě nestrádalo. Zpáteční cestu prospalo 🙂

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 05.02.2024, 12:24:14 xxx.xxx.87.23

Já jsem dneska ráno trochu uklízela, protože muž čekal pracovní návštěvu a lenoším až teď, čtu si konečně, co kde na NETu nového🙂 Ale už začínám uvažovat, jestli nejet do města. Domlouvala jsem se maily v posilovně, kterou jsem našla, že tam mají veslovací trenažér, který si chci pořídit. Tom brblá, že ať si to první zkusím, protože na to vlezu, chytnou mě záda a bude to za tisíce stát v rohu🙄 Áno vím, je možné, že má pravdu, takže raděj první vyzkouším. Brigádníka jsem kvůli nahlášené vichřici z plotů odvolala, takže mám čas zajet to vyzkoušet(jen kdyby to nebylo zbytečně jetých 17km a zpátky) V posilovně jsem nebyla asi 30let, takže jsem z toho mírně nesvá😉

Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 05.02.2024, 15:28:55 xxx.xxx.20.192

já šila(zatím jen podsedák a polštářek na to houpací křeslo…),a chystala na další-sešívala pásky….Jen to vymýšlení mě zabralo času....🙄Do toho telka-co jsem nestihla v týdnu😊

Obrázek Obrázek
Canka
Canka (383 příspěvků) 05.02.2024, 19:13:39 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Dneska mám fakt radost..koupila jsem si ty rycí vidle,které tady někdo zmiňoval,jen už nevím kdo..No a že jsem si je nekoupila už loni!!!Skvělá věc!!Když si vezmu,že jsem se tam lopotila s motyčkou na zahrádce🙄Celou zahrádku jsem si dneska parádně zryla…zítra rozhážu uleželý hnůj a zahrabu hráběma a ve středu má pršet celý den,tak si to hezky sedne..očistila jsem i jahody..a hlavně teda musím přesadit ostružiník a angrešt..mám to moc blízko sebe a bere to jahodám sluníčko..hodím to někam ke kraji záhonku a vyprdnu se letos na brambory…

Bugyrro v pohodě,až budete pozřebovat,prostě se ozvete a domluvíme se..mám to na sim kartu..každopádně ten chytrý telefon k tomu budete potřebovat.. 

Holky mám to stejně..absolutně nesoudím podle toho,kdo je jak oblečený..já sama nejradši chodím.v legínách a tričku..a u koní jsem furt jak prase a chodím takhle normálně po vesnici a je mi jedno,kdo si co myslí..znám jednoho pracháče,na kterém by jste podle toho,jak chodí oblečený,nepoznali,že je milionář…prostě chodí v teplákách a mikině..na pohodu..já si nepotrpím na žádný čančání..prostě pohodlnost je pohodlnost..

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 05.02.2024, 19:25:14 xxx.xxx.87.23

Hlásím: do posilovny jsem jela, leč zjistila jsem prd. Pán mi oznámil: jejda, ono se nám to o víkendu pokazilo, nejde tam monitor. No ten já nějak nepotřebuju, musím hlavně vyzkoušet, co na to moje záda. Tak pojďte. Sednu za to, potáhnu: ,,šmarjá, vždyť to jde nějak ztuha, sotva to utáhnu"😲 Ale tam by měla být ta nejnižší zátěž…asi. ,,No to nevím, to dlouho rozhodně nevydržím". Takže jsem chvíli ,,veslovala", ráno uvidím, co na to tělo a pak se rozhodnu. 

Ještě jsem si koupila zeminu a přepikýrovala papriky. 

Bobi, si dobrá, že to takhle vymyslíš👍 Já bych na to čučela a nevěděla bych asi, co s tím. Mě teďka nějak stávkuje mozek, první Worka, teď jsem řešila Viktorka, nějak nedokážu myslet kreativně, jsem jak v tunelu, jen jedním směrem😕

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 06.02.2024, 10:38:00 xxx.xxx.83.185

Tak teď koukám, že jsem Nikču nečetla, ale hurá, vrátilo mě to na její příspěvek👍

Po včerejšku jsem ,,mírně" zdechlá, no brigádník přilezl o hodinu dřív, protože zřejmě nepozná hodiny, takže jsem mu dala dorýt to nedoorané a jdem na ty ploty…pokračování. Tento druhý, bych ráda zvládnula dneska z obou stran, není tak hustý a velký. Akorát já tedy nejsem moc ready. Trochu deště hlásí i u nás, na středu, víc na čtvrtek. Uvidíme.  Jdu na to🙂

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 06.02.2024, 16:35:25 xxx.xxx.83.185

A taky by tě neubylo, kdyby jsi písla něco víc😏😛 

Niki, rycí vidle jsou bezva, bohužel v naší zemi jsem jeden zub vyhnula, sice jsem ho vyšlápla zpět, ale ono jak se to jednou ohne, už to má tendence ohýbat se pořád, takže momentálně je moc nepoužívám, poněvadž z toho šílím🙄 Jdou s nima třeba vyrývat brambory či kořenová zelenina, ale takhle si zrýt záhon…to ani omylem, i rýčem je člověk nadřený jak hovado. Dneska mi ty nedoorané šlice doryl brigádník👍

Frajerka, áno, že udělám ten menší plot z obou stran. Poslední metry…jsem myslela, že mě na ten žebřík bude muset vytáhnout jeřáb😛 Mít ten plot o dva metry víc, tak to nedám. Měla jsem problém doploužit se domů. Všechno mě bolelo, strašně šlapky z toho žebříku, ze šprušlí. Boty vyloženě s tvrdou podrážkou by na tom klouzaly, tenisky au, au.

Canka
Canka (383 příspěvků) 06.02.2024, 20:54:11 xxx.xxx.212.25

Ahojky děvčice,

Raduš já jsem právě z těch rycích vidlí nadšená..nádherně jsem si zryla celý záhon..ale já to nemám bůhví jak velké,tak asi proto jsem s tím byla v pohodě…dneska jsem odpoledne po práci drapla kolečko a začala navážet uleželý hnůj..už jsem od loňska zapomněla,jak je ten uleželý hnůj těžký😂Navozila jsem 5 koleček,hezky hraběma promíchala a pohrabala..přesadila ten ostružiník a rovnou ho ostříhala..i ten angrešt jsem přesadila..protrhala trochu ten maliník,protože ten se odnožil všude…no celkově jsem byla spokojená,že jsem to všechno stihla do tmy…zahrádka je na jaro připravená…jahody vypadají dobře,že asi přežijou všechny,ale chci letos zase dokoupit..ať jich mám hodně..

Soused se mě dneska ptal,jestli budu vysazovat semínka..tak jsem mu říkala,že ani prd..že se mi to nevyplatí..že na jaře zajedu na trhy a koupím sazeničky..pro tu mojí potřebu to stačí..a stejně by mi je doma ty sazeničky sežrali kočice..a Čikita zvlášť..to je malý dravec😂Ale teda šílená závislačka..jestli jsem si myslela,že Pučmelda a Nikouš jsou závisláci,tak kam se hrabou na Čikitku🤭Mám jí všude za sebou,i když si sednu na záchod😂Hned jí mám na nohou..furt se o mě otírá,motá se mi pod nohama..a jak si sednu nebo lehnu,mám jí hned na krku🙂 

Jinak u nás už týden furt fouká..je to už otravný…protože mi všechno lítá,roztrhalo mi to zase plachty..no a foukat má dál a zítra se do toho ještě přidá déšť..kdyby už aspoň bylo dýl vidét..a ráno?Už jsem myslela,že začne dřív svítat,ale prd,chodím za úplné tmy…

Obrázek
Bobca
Bobca (1418 příspěvků) 06.02.2024, 20:58:27 xxx.xxx.20.192

A taky by tě neubylo, kdyby jsi písla něco víc😏

Raduš-Nebylo jaksi o čem..Prádlo visí od nového roku jiné…Dnes dělali ráno oheň, až na ně volal nějaký soused..jiskry lítaly..asi točili pak prase..čoudilo to tam celý den-vedle plného sušáku👍Jinak jsem měla i rozlítané..neměla jsem čas to všechno popisovat😊a chodím taky i jinam,tak to všechno nestíhám počíst😇 Snažím se něco vymyslet na to šití,,sedím nad tím prostě dýl…U počítače jsem většinou jen ráno..Jsem psala,že mě zdržuje odbíhání..Zítra asi přijede Eliška na chvilku,než pojede dál do školy,a v pátek Zdenka-jen tak na otočku..Nakoupila prý v sekáči obrovské rifle,tak je doveze..

Buggyra
Buggyra (4156 příspěvků) 07.02.2024, 08:57:49 xxx.xxx.198.226

Tak včera jsem si brala dovolenou, a jely jsme s máti převézt dodávku ze závodiště do servisu. Hodný servis, dal termín na zjištění závady expres brzo (no ale hodinová sazba na práci přes tisíc korun, tralala). Naštěstí přesun jen asi 30 km, ale bez spojky, tam se bohužel něco komplet urvalo a propadlý pedál a nepoužitelná. Tak že to zkusím odvézt po svých, a necháme si druhé auto a lano jako zálohu. Máti jela druhým autem přede mnou a umetala mi trochu cestičku, protože jsem nemohla zastavit.

Musela jsem startovat se zařazenou rychlostí, takže na start se auto rovnou rozjíždělo. Je to skvělý vůz se silným startérem, baterkou v kondici a dobrým motorem, takže za dva a rovnou vpřed. A protože mám jakousi praxi v ježdění bez spojky, tak jak jsem se rozjela, dalo se pak za sledování otáček i řadit, takže jsem jela 2-3-4 a cesta vlastně docela pěkně ubíhala. Jen jednou jsem najížděla z vedlejší na celkem rušnou výpadovku na hlavní, ale máti tam byla předem a už z dálky ukazovala, kdy jet a kdy nejet, takže jsem tam vklouzla aniž bych musela brzdit. A pak už jen kruháče, a s trochou štěstí, trochou potřebných informací od  ostatních řidičů (používali blinkry! děkuju…) a trochou snahy jsem jich asi 6 projela bez ztráty kytičky a hybnosti 🙂 

Dodávka prve před závodištěm zastavila a zdechla proto, že vypadla hadička od čerpadla paliva a do motoru nešla nafta. To nám nasadili zpět už v den závodů, takže jsem vyjela s tím “posledním litrem ve vemeni”, hladové oko svítící. A po cestě jsme minuly pár benzínek, no a u jedné jsem to nevydržela a blikla na máti, že jdeme natankovat. Měla jsem se štěstím dokonce i volný stojan, takže jsem nabrala naftu (ručička už se opírala o doraz) a po drobném zádrhelu, kdy jsem se blbka pokusila zařadit ještě než auto bylo rozjeté, a musela jsem  znovu chcípnout a startovat s kvaltem rovnou na hlavní ulici, jsme to šťastně dojely až do servisu. Tam se mi povedlo i celkem elegantně zaparkovat. Uf.

Takže teď už jen počkáme, kolik nul bude na předběžné cenovce za opravu, a zda to bude stát ledvinu jen máti a nebo i mě.

Mimochodem v pondělí jsem si přivezla z autoplachet přívěs na koně s fungl plachtou. Stála bezmála dvacet tisíc. Přívěs teď svítí do dáli a hádám tak do měsíce mi ho ukradnou a zmizí v polských dálavách… meh. Musím z něj vytáhnout starou plachtu a zkusit ji narvat přes tu novou, aby vypadal jetě a odraně… 😀

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 07.02.2024, 11:35:46 xxx.xxx.83.185

Buggyro - maskování přívěsu…asi tak nějak. Ta cena🙄 Však víte, že si pro korunu nechám koleno vrtat, takže se mi zdá hrozné, z fleku utratit tolik peněz a za chvíli fa za opravu auta…by mě šlehlo. I když pak z fleku vyhodím tisíce za nějakou ptákovinu, kterou nutně v tu chvíli musím mít😉 Tu cestu…si ani nedovedu představit, když já bojuju s autem, co dělá všechno takřka samo😛 Když tak nad tím uvažuju…vy jste sen každého muže👍 Všechno zvládnete, zařídíte si, vyrobíte si…😀 Jak píšou, že chlap se potřebuje vedle ženy cítit jako chlap…si nemyslím. Možná jich pár bude, ale tohle je pro něj jistě pohodlnější a rád to bude sledovat z kanape😜 Večer si nachystám heřmánkový odvar, že si umyju vlasy, muž přistane po 20h na gauči a že: pocem, něco ti pošeptám jo?Já zvědavka letím ozlomkrky: cóó? ,,Nemáme na ráno buchtu!"😛 Doprčic, jsem zapomněla! Takže jsem letěla péct perníkový závin s povidly, protože je to rychlé😏

Jo a po včerejším plotostříhání jsem se potokem jen odploužila a tahám se jak smrad, sotva lezu. Bolí mě lýtka, kotníky, ruce 🙄

Buggyra
Buggyra (4156 příspěvků) 07.02.2024, 12:23:44 xxx.xxx.198.226

Mno jo, jenže do toho přívěsu teklo. Stará plachta je fakty roztrhaná, poslední vítr v lednu rozškubal i moje opravy (byla vejpůl už loni, ale nedostala jsem u autoplachet termín, takže jsem lepila doma v kuchyni). A protože je v hengru dřevěná podlaha, a já bych ráda koně dovezla se všema nohama… Příští rok, pokud na to budu mít, dám zase udělat jinou podlahu. Pak mi ten přívěs bude skutečně drahý.

Při tom, jak uvažujete o trenažéru veslování, jsem myslela, že zrovna Vy s těmi koleny nevrtáte 😀 No ale vše je otázka priorit, že 😉

Naštěstí fa za opravu auta nejde za mnou… ufff. Stejně samozřejmě máti vypomůžu, jak budu moci, ale v mezích, nebude mě to omezovat. Ona mi beztak vypomohla s tím přívěsem - je vlastně skoro polovičním podílníkem 😀 Tak jí to teď vrátím.

Ad sen každého muže - nene, tak já to neznám - právě naopak, každý pán si přeje princeznu, kterou může zachránit. Takže abych udržela svého muže dostatečně mužným, musím si pravidelně schovávat různé prosby o výpomoc a chovat ho v přesvědčení, že ho potřebuji a bez něj budu ztracená, protože jinak to pánové těžce nedávají. Argumentují tím, že nikdo nechce “mužatku”. Ale samozřejmě, pak brblají, proč si nemůže ženská tu zásuvku přišroubovat sama a že Máňa odvedle už byla na technické s autem dvakrát a taky ji tam neukousli… A pak že ženská neví, co chce…

A já bych mu na buchtu řekla “Tak si ji upeč a nebo si skoč do pekárny.” pánovi tvorstva…  - vy jste v domácnosti? To by pak byla jiná, no. Ale toto je jedna z věcí, které jsem odmítla, tj. dělat domácí posluhovačku. Pomůžu naštípat dříví, dovezu, odvezu autem, pomůžu řezat, betonovat, nakládat, kopat, sekat, navíjet, brousit, zařídím, domluvím, oběhám. Ale stát u plotny aniž bych JÁ chtěla nebo potřebovala, to prrr. Jo, pokud by mě pan domácí živil a já to měla jako zaměstnání, koho chleba jíš, toho píseň zpívej, to se dá pochopit. Ale jeden mi vysvětloval, že po stejné šichtě ve stejné kanceláři přijdeme domů, a on si pustí TV, a já skočím k plotně, želičce a pračce, a že on bude pracovat na oplátku kolem baráku o víkendech, tak jsem ho sladce ujistila, že než já přijdu po šichtě od koní, tak on bude hlady mrtvej, takže to aby si radši něco ohřál a rovnou tam klidně hodil i porci pro mě 🤣


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.