Aktuálně: 4 059 inzerátů199 640 diskuzních příspěvků18 105 uživatelů

Třetí víčko

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 25.01.2024, 15:45:17 xxx.xxx.83.6

Hlásím: byly jsme s mamkou ve městě na nákupech. Auto celé, už si trochu zvykám, hlavně jsem nespěchala, tak jsem vůbec nebyla nervní🙂

Buggyro, galoše jsem měla už dvoje, ale ony nějak nevydrží tu turistiku, obojí praskly. Neřkuli, že na nohy to není dvakrát příjemná obuv, i když jsem vybírala hezky s pořádnou podrážkou a trochu podpatkem, prostě to není obuv na turistiku. Nechodím moc, ale denně tři kilometry, ono se to na těch botech nasčítá. Jo, designové jsou spíš na efekt, než na to chození😛 a levné také vydrží prd, takže to si člověk nevybere🙄

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 26.01.2024, 09:50:35 xxx.xxx.83.6

Nikdo nikde🙄 hlásím slunečno, nefučí, v noci byl mrazík, teď už jsou 4st, takže naštěstí, když jsem ráno šla, bylo blacko ještě ztuhlé😛trasu jsem tedy měnit nemusela. Dumám, že bych mohla jít něco udělat ven, alespoň něco málo😉

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 26.01.2024, 10:03:02 xxx.xxx.198.226

S těma holinkama je kříž, mně praskají po dvou měsících, no pravda, nosím od podzima do května denně ke koním, a to je nějaká zátěž, ale aby nový boty udělaly pápá takhle rychle, to se mi nestalo, jen u těch holinek. Takže jsem si loni nechala tu neděravou botu z jedněch a letos mi zbyla neděravá bota z druhejch, takže v rámci úspor chodím na nohou každou botu jinou, komu se to nelíbí, ať si pěkně zazpívá.

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 26.01.2024, 10:04:40 xxx.xxx.198.226

Zkuste jezdecká gumová perka. Není v tom ta noha tolik zazděná, tu louži do 10 cm to projde. Mně se v tom chodí fajn, ale u koní potřebuji, když šlápnu do bahna, které žere boty nebo vystříkne, abych vyšla s botou na noze a nikoli s ohozenou celou nohavicí.

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 26.01.2024, 10:36:54 xxx.xxx.83.6
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 26.01.2024, 10:04:40

Tak tak, jak jsem před časem chodila v tom blacku, snažím se jít rychle, jak to jen jde, tak jsem měla ostříkané leginy až po stehna. Hodila jsem je přeprat a druhý den nanovo. No tak to ne, to na to zvysoka, chodím pořád v těch zastříkaných, i když 14 dní mrzne. 

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 26.01.2024, 12:52:41 xxx.xxx.198.226

Tak jasná, vy jste řekněme za hodinku v suchém a teplém 🙂 Já taky týden svršky neperu, ty, v kterých chodím ke koním, a jsou různě od bláta, sena, prachu, jablek, slintů, pilin… ale že bych si při příchodu ke koním našlápla vodu od kolena po bok a pak v tom mokrém chodila ještě tři hodiny, to děkuji nemusím 🙂

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 26.01.2024, 13:05:04 xxx.xxx.83.6
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 26.01.2024, 12:52:41

Za půl a trošku hoďky😉 Někdy na mě akorát skočí nějaký pejsa, ale jinak mám nanejvíš, podle počasí zpocené triko, to se vymění a nebo mokrou bundu, to do druhého dne uschne. Poklízet je něco jiného, než krátká prochajda, to se nedá srovnat. 

Že ven🙄 Jde jeden sportovní přenos za druhým, ne že ven, já se ještě neodlepila z gauče🙄👎

Buggyra
Buggyra (4179 příspěvků) 26.01.2024, 13:34:29 xxx.xxx.198.226

Hele gauč má taky něco do sebe, akorát teda sport mě moc nebere, kromě dakaru. Což mi připomíná, že jsem na Dakar poctivě koukala první 4 dny a pak jsem to úplně zazdila, vůbec nevím, co se dělo - ne, abyste mi to někdo řekl!!! Mám program na víkend😀 zkouknu všechny reportáže z Dakaru a budu to mít pěkně popořadě i s těmi nervy…

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 26.01.2024, 16:13:53 xxx.xxx.83.6

Ha, ha, ha a já už chtěla psát výsledky🤣 S to nekoukáte ani na zprávy? Já v zimě pravidělně, pravda v létě je to horší, to ještě doma tak brzo nebývám. 

A rovnou napíšu, jaková jsem já blbaňa😛 Jak jsem předělávala v mé ložnici ty police, tak jsem zapomněla, že jsem to všechno vyskládala na parapet na okně, které je francouzské, prostě balkonové dveře se stejně velkým neotevíracím oknem vedle. V poledne volá mamka: jsem na hřbitově a zase se něco děje, přistává vrtulník, asi ve městě na točně. Nevidíš ho? Já: vydrž, letím do patra. Vlítnu do ložnice, pod nohy nekoukám, záclona je hustá, nevšímnu si, protože hypnotizuju oblohu před sebou, otevřu okno, že vyběhnu na terasu a švác, jen to lítalo, sklo práskalo jedno za druhým: ozdobná olejová, taková ze skla kroucená lampa - dar od příbuzných před 100lety😉(nikdy nepoužitá) lampa s ikei, spíš skleněné stínidlo na svíčku(ta byla hezká🙄) terakotová modrá kačenka, kterou jsme si kdysi koupili do modrobílého bytu ve Zlíně - tu slepím.  A vrtulník jsem stejně už jen slyšela😏 Teď jsem si na tu katastrofu vzpomněla a byla to posbírat a vysát😊

Venku jsem jen zkontrolovala, co je třeba,  vylámala suché větve z jedněch hortenzií(ty málokdy přežijou zimu, v létě obrazí nové výhony👎) a odtahala velké větve olámané z vrb ven na skládku.

Canka
Canka (383 příspěvků) 26.01.2024, 19:30:03 xxx.xxx.212.178

Ahoj holky,

Teda mám pocit,že nic nestíhám😕Jak u nás fučelo,všude popadali suché stromy a bohužel mi to místama zničilo i ohradu… takže jsem včera přišla z práce a makala a makala…stromy odtahala,ohrady opravila,zatloukla pár nových kůlů,natáhla nové pásky…odlítali mi i nějaky plachty,všechno roztrhaný a rozlítaný po pozemku a zamotaný ve stromech….takže dneska jsem to ještě dávala do kupy a všude čistila..potřebovala bych sakra zajet do města pro nový plachty,pro ty dárky pro vás,nakoupit….ale prostě nestíhám..

Ale z čeho mám velkou radost,že mám zase čivavku po dlouhý době na celý víkend až do neděle do večera… takže si chci užít společný víkend…jsme už domluvený s mamkou a ségrou,že za nima přijedu,taky jí dlouho neviděli..pak s kamarádkou a jejím pejskem,že vyrazíme na hory na prochajdu…no těším se…

Teď u nás zase fouká,do toho prší..no počasí,že bys psa nevyhnal..

Jinak Raduš,dneska jsem se málem zabila o lískový oříšky😂Čikitka mi jich očividně pár ukradla z krabičky,pinkala si s nima a já dneska přišla z práce domů,otevřu dveře,šlápnu,zařvu a sesouvám se k zemi🤣  

Bobca
Bobca (1422 příspěvků) 27.01.2024, 08:15:59 xxx.xxx.20.192
efe:

Má zánět v uchu. Hubený není, naopak, co je jedináček, tak mu nějak moc dopřávám. 


Efe.děkuji👌

Jak-jedináček😲už nemáte mopsíky??..Chtěla jsem napsat,že je to fotka z kotěcích let,zdá se mi taky jakýsi menší,podle těch,co je focený s mopsíkama..ale nasraný pohled on mívá na fotkách🤭..nebo spíš “znuděný”-ospalý…

Na těchto vypadá fakt jak "bečička"😎

Obrázek Obrázek
efe
efe (1499 příspěvků) 27.01.2024, 08:24:23 xxx.xxx.44.1
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 27.01.2024, 08:15:59

Fotila jsem ho jakoby zespodu, fotka zkresluje, bečka je pořád. 
Mopsíky už nemáme, vloni nám odešly poslední dvě bábušky…


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.