Aktuálně: 4 044 inzerátů199 696 diskuzních příspěvků18 106 uživatelů

Třetí víčko

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 12.01.2024, 12:34:05 xxx.xxx.62.229
Buggyra:

Já včera odpadla v 19:40. Začala jsem po véče mlátit hlavou o stůl, tak jsem se prostě otočila (sedím u stolu na posteli) a zalomila to 🙂 A spala jsem jak špalek do pěti, kdy mě vzbudil idiot soused, co zase zvyšoval hlas na svou rodinu nebo psa nebo cojávím. Ichtyl jeden.


Buggyro, já spala snad 16hodin!!! Noc předtím jsem neusnula vůbec. Pak jsem zkoušela dost lidí, pak přijela domů, něco pojedla…a dál už nevím🤣. A kdyby se v baráku nevrtalo, spím asi až doteď! 🙂

Koutak
Koutak (42 příspěvků) 12.01.2024, 18:51:19 xxx.xxx.168.33

ZDRAVÍM KOČKY.

   Oznamuji,že se Mourek po 3 týdnech vrátil.Tvářil se jak neviňátko a stále se chce mazlit.Je jako koule,tak se někde u kámošek neměl špatně.Nevím jestli zůstane na chalupě.Je v něm divočina,tak ať si dělá co chce.Hlavně ať je zdravej a může se za mnou občas zastavit.

Obrázek
Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 12.01.2024, 20:50:58 xxx.xxx.62.229
Odpověď na příspěvek uživatele Koutak z 12.01.2024, 18:51:19

Téééda, ten je ale fakt jak koule!😀

Někdo mu podstrojoval! Je super, že se zase objevil!👍

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 12.01.2024, 21:57:22 xxx.xxx.89.191

Ha, ha Kouťáku, očividně byl Mourek v lázních😛 Vytáhněte z něho kde a jeďte s ním😜

Je super, že se vrátil v pořádku, je to štramák👍 A váš nový rok, OK?🍀

Daja
Daja (470 příspěvků) 13.01.2024, 05:14:25 xxx.xxx.237.58
Odpověď na příspěvek uživatele Koutak z 12.01.2024, 18:51:19

Dobré ránko 😉,

tak i my máme takhle na chalupě toulavý, už jsme tam dochovaly hlavně malých mimi a vždy se nám kočky postraceji, jen výjimečně se vracejí. Máme tam Šedivku nespočetně jsme ji v duchu pochovávali a ona vždy někde, nějak se objevuje. Kolikrát už měla hrozné rány co jsme léčili a vždy jsme tvrdili, že tohle nepřežije a ejhle 8,5 let se objevuje.

Obrázek Obrázek Obrázek
Bobca
Bobca (1422 příspěvků) 13.01.2024, 07:12:24 xxx.xxx.20.192
Koutak:

ZDRAVÍM KOČKY.

   Oznamuji,že se Mourek po 3 týdnech vrátil.Tvářil se jak neviňátko a stále se chce mazlit.Je jako koule,tak se někde u kámošek neměl špatně.Nevím jestli zůstane na chalupě.Je v něm divočina,tak ať si dělá co chce.Hlavně ať je zdravej a může se za mnou občas zastavit.

Obrázek

zdravím Kouťáku…i Mourka🐈..Tak tohle z myší nemá😉Ten se přišel pochlubit,jak se má dobře,jak mu podstrojují👍..To je fakt změna👌Ale hlavně,že se přišel za vámi podívat,to je hlavní,že víte,jak se má..Tohle dělal Miki od dcery..sem tam po měsíci,někdy i po půl roce!..Teď už asi rok není doma,ale holka říká,že po něm pátrat nebude,nechce vědět,jestli už někde "není"..myslí na něj,že se má někde dobře..Tak má už jenom černého ThoraJá volala “babičkám” kdysi,když měl Maxík narozky,nebraly mi to…Ale pak jsem si řekla,že by mě bolelo,kdybych se dověděla nějakou špatnou zprávu..Tenkrát hned první den šel na ulici,ale neutekl.🐈

Bobca
Bobca (1422 příspěvků) 13.01.2024, 07:20:04 xxx.xxx.20.192

Niki,prosím,mrkni na “Třetí víčko-co žádat za vyšetření”…..Tys měla Bertíka s “víčkem”..pamatuješ si,jak se z toho dostal??Poraď tam.🙏Dík

Canka
Canka (383 příspěvků) 13.01.2024, 15:45:02 xxx.xxx.212.178

Ahoj holky,

Teda Kouťáku,Mourek je pěkně napapkaný!!!Ten se měl sakra dobře!!Mě když se takhle jednou ztratil Bertík a já šílela,každý den hledala,všude letáky..a nic..objevil se pak sám,po asi 10 dnech,úplně vyzáblý,hladový a unavený…takže já to do něj prala o sto šest,abych ho pak co nejrychleji vykrmila zpátky..a teď čím je starší,tím je kulatější…dneska zrovna teda,když jsem ho viděla,jak vylézá ze seníku dvířkama,tak jsemmu hned řekla,že jestli takhle bude tloustnout dál,už těma dvířkama neproleze😀

  Včera po práci jsem jela s autem k mému automechanikovi,auto na mě řvalo,že chce servis oleje..však už jsem taky měla dost najeto..takže mi vyměnil olej a filtry,píchnul auto na počítač a kromě nenaplněné klimatizace je auto úplně v cajku,což se mi ulevilo…a žadonila jsem a prosila,aby mi na jaře kouknul na ten můj proklatý skútr,který mi ostatní jen zkurv.li svými opravami..dohadoval se,že skútry fakt nedělá..a já ho prosila,že když je tak strašně šikovný na auta,zvládne i můj jednoduchý skútr..a moc dobře vím,že dokážu být neuvěritelně otravná,takže jsem dosáhla svého😂A slíbil,že se na něj na jaře podívá..takže doufám,že se konečně dočkám toho,že bude fungovat tak,jako když jsem ho koupila..a taky mi dal zpátky ten domeček po té jeho mrtvé kočičce,nějaké granule a kapsičky,tak jsem to hned dala tady toulavkám za barákem..jen musím vymyslet,kam ten domeček..kočiček je tu dost,takže ho využijí,ale musím ho dát pod střechu,aby nepromokl..musím ho nějak nastrkat do meziprostoru mojí garáže..aby nevadil sousedům..už tak tam mám těch kočičích domečků několik..

Canka
Canka (383 příspěvků) 14.01.2024, 08:26:38 xxx.xxx.212.178

Dobré ráno děvčata…taky máte někdy den,že nevhcete vyléztz postele?😂Já teda zrovna dnes…a kočičáci mají očividně stejný názor😂Všichni chrní vedle mě na peřině,tak já vlastně ani vylézt nemůžu😂

Jinak pamatujete na Zrzka?S tím zraněním na té pusince?Včera večer mi paní psala a posílala videa…moc mi děkovala,že jsem ho tenkrát zachránila a že ho teď může mít,protože prý hodnějšího a vděčnějšího kocourka si nemohla přát..až mě to dojalo😇Má se královsky,je to pořádný tlusťoch a prý celou zimu nevylezl ven a je jen doma v teplíčku😊

Bobca
Bobca (1422 příspěvků) 14.01.2024, 09:15:15 xxx.xxx.20.192

Niki-čtu celkem poctivě denně👌..ale stát se to mohlo..nebo mám ten můj “výpadek”🙄😏to je škoda..A Zrzka si pamatuju🐈Kolik máš teď těch toulavek venku??

U nás sněží..Já včera šila-se musím pochválit🤗..jak stáhnu foťák,dám to sem..konečně pro sebe kabelku a podhlavníček do křesla..a sešívala jsem kousky-dokaváď se mi chtělo..použiju to asi na potah židle k počítači…🤔Už se na to chystám taky dost dlouho..

Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 14.01.2024, 09:21:03 xxx:xxx.6b:9953
Bobca:

Niki-čtu celkem poctivě denně👌..ale stát se to mohlo..nebo mám ten můj “výpadek”🙄😏to je škoda..A Zrzka si pamatuju🐈Kolik máš teď těch toulavek venku??

U nás sněží..Já včera šila-se musím pochválit🤗..jak stáhnu foťák,dám to sem..konečně pro sebe kabelku a podhlavníček do křesla..a sešívala jsem kousky-dokaváď se mi chtělo..použiju to asi na potah židle k počítači…🤔Už se na to chystám taky dost dlouho..


….Bobčo, ja čtu také a nečetla jsem to také…

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 14.01.2024, 10:39:50 xxx.xxx.89.191

Asi ani já jsem nezachytila kočičku z autodílny, možná jsi to Niki psala někam jinam. Tak to je mi líto, neolízali fridex?😟Zrzka si pamatuju, jasně, jak jsi ho ochočovala a jak šel k paní a u ní byl v zimní zahradě👍 

My jsme vcčera přijeli až v půl jedenácté, doma kalamita, kočičáci si první oba načůrali do záchodku, pak šli kadit, nebylo už moc kam, tak to ani nezahrabali a nechali ležet nahoře, možná půl dne😏Takže u nás už v jídelně smrádek jak v Cařihradu😜Takže jsme větrali, zapálili svíčku Niki👍A pak teprve mohli jít spát. Byla jsem úplně vyflusnutá, celý den náročný, zkoušky děcek, bez jídla, pak se jim sháněly(nakupovali, tedy vybírali si kostýmy na vastoupení-dvě holky s jeden kluk náctiletí) na cestu domů jsme si všichni koupili alespoň Mekáče.

Probudila jsem se někdy ve 4h, světlo svítilo, jak jinak😛 uvědomila jsem si, že jsme nevytáhnuli žádné maso k obědu, tak jsem šla do sklepa do mražáku, vzala jsem krůtí prsa, musím něco vymyslet. V kuchyni jsem zjistila, že jsem nedala do myčky a nemáme hrnky🙄no to jsem teda nechala už na ráno, dala jsem pak krátký program, než obejdu potok, se to umyje(umylo)

Bobca
Bobca (1422 příspěvků) 15.01.2024, 12:08:49 xxx.xxx.20.192

Přišel mi doporučený dopis…co myslíte,že to bylo? Pokuta😏A tak si dávám pozor😟Jak jsem jela na tu technickou..asi jsem spěchala a v Chomoutově jsem jela 69..odečetli 3km a mám to za 650,-..Je tam celkem provoz,tak nás muselo být víc..Býval tam měřák,jezdila jsem slušně,ale  zmizel,.. asi stáli někde za rohem👎Co už..Ušetřila jsem na technické,tak si můžu zaplatit pokutu👌😎

S kabelkou jsem měla úspěch u sousedky,tak se budu muset snažit😊


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.