Aktuálně: 4 059 inzerátů199 640 diskuzních příspěvků18 105 uživatelů

Třetí víčko

Daja
Daja (470 příspěvků) 31.12.2023, 12:20:43 xxx.xxx.121.44
Odpověď na příspěvek uživatele Leithian z 31.12.2023, 12:00:02

To je tak hezké 👍 a hady jsou gde hmmm…. a venkovní voliéry hmmm… ráda koukám na zvířatka👁️.

Tak šup, šup bundu a fotit👌.

Dája 

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 31.12.2023, 21:53:59 xxx.xxx.91.225

Tuším jsem zapomněla napsat: včera se chystáme k tchánům na oběd a zvonek. Ty jo, kdo k nám může jít, k nám nikdo nechodí!?! Zvednu intercom a tam: Rady prosim tě, nám k vám uletěl dron, omlouvám se, nevadí, že si pro něj zajdem? (soused přes jedno s děckama) Jo, jasně otevírám, běžte si ho najít…Než jsem přešla k druhé straně baráku, už jsem viděla, jak s ním šlapou od garáže k bráně…asi byl někde vedle garáže. Ani jsem jim nestihnula říct, že odjíždíme a jak jim tam zase vletí, tak budou muset čekat do večera, než se vrátíme😎 Vyprávím to ráno jedné paní, co se potkáváme vedle ve vsi(nějak na to přišla řeč) a ona se vztekala, že jako jak si to můžou dovolit, mají si to hlídat a že by jim ho nedala atd.🙄 Hleděla jsem jak sůva z nudlí, o co jako jde? O ho.no👎 To přece není žádný problém, pokud mi tím něco nerozbijou, nevyrazí okno…no tak jim to uletělo k nám do zahrady, to je toho, já s tím nemám nejmenší problém, já jim to akorát nepůjdu hledat, až jim to vletí někde do výsadby, nebo skončí na jedli😏

Sem tam něco bouchne, nic hrozného, tady kolem mají všichni malé děcka, tak bouchají od 20h. Uvidíme o půlnoci, jestli to nezachrápu😉 Hlavně musíme uklidit domů Gucci, ta zdrhnula ven, když přišli příbuzní🙄 Snad je v garáži. 

Canka
Canka (383 příspěvků) 01.01.2024, 02:13:27 xxx.xxx.108.45

Ahooooj holkyyy,

Zdravím ze zámeckého hotelu,kde s kamarádkou slavíme Silvestr a Nový rok…

Přeji vám všem jen to nejlepší do Nového roku 2024,hlavně zdraví,protože je to to nejdůležitější ..lásku,štěstí,přátelé,rodinu,zvířátka a ať se vám splní všechna vaše přání…

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 01.01.2024, 07:54:08 xxx.xxx.91.225
Odpověď na příspěvek uživatele Canka z 01.01.2024, 02:13:27

Ze zámeckého hotelu, hmm👍 a fotku máme kde?😉😀

U nás prosím prská, jak u vás? Aha, cvakla jsem si radar, tak jen na Moravě, asi i u Bobči a?

Bobca
Bobca (1422 příspěvků) 01.01.2024, 08:16:21 xxx.xxx.20.192

ano i u mě prší☔..za oknem “fialový hnus”..Ohňostroje práskaly až skoro do 1..i celý večer…žádná avizovaná “pieta”..Ale chápu-lidi se chtějí bavit..Byla jsem u Petry,vedle na dvoře bouchali,jsme myslely,jak budou dole psi šílet,ale kupodivu tam byl klid..Mají 2 “stafordy”ve 2 pokojovém bytě..

a nedá mi to-já prostě se musím podělit😏….copak asi leží a leží..a nové nad ním visí a visí🤭??

lesnizinka
lesnizinka (2084 příspěvků) 01.01.2024, 08:52:25 xxx.xxx.91.225

Ha, ha, tak nechám prádo ležet na zemi, raděj si vyperu a pověsím nové? Na které opět prší, než uschne, začne fučet, spadne, po týdnu ležení si vyperu třetí? Nebo rovnou koupím třetí, jestli třetí už není? 😉

Já tady sedím a čekám, až ten mrak ještě kousek cukne, abych mohla vyjít. Ne jako vždy, že vyjdu, moknu a jak dojdu do brány, tak přestane😛

Jo u nás se bouchalo, ne, že ne, ale ti s malýma děckama kolem, začali někdy v těch osum, nic velkého a o půlnoci už spali, obě vesnice o půlnoci něco málo, řekla bych, že sotva třetinový, oproti zvyklostem. Třeba lidi šetří, bylo by záhodno se zamyslet, že když kňourám, že nemáme co žrát(jo, je to na všech vidět😉) tak peníze nespálím v minutovém ohňostroji🙄

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 01.01.2024, 13:26:00 xxx.xxx.62.123

Koukám, že z Třetího víčka je PFkové vlákno…

Tak si také dovoluji popřát všem všechno dobré, hodně zdraví, štěstí, splněných přání a pokud možno žádné trable v roce 2024!🥳

Daja
Daja (470 příspěvků) 01.01.2024, 17:35:01 xxx:xxx.8579:49fa
Odpověď na příspěvek uživatele Leithian z 01.01.2024, 16:45:51

Jé ti jsou hezcí., jako děkujeme 👌, ale i 🐍 chceme vydět. Tak šup, šup fotit aspoň něco málo 🙏.

Dája

Canka
Canka (383 příspěvků) 01.01.2024, 20:34:45 xxx.xxx.212.178

Ahoj holky,

Raduš něco jsem prdnu za foto🙂Moc jsme si to užili..wellness,soukromá vířivka,masáž,Silvestrovský raut aživa hudba..pokoj jak pro princezny..moc se nám tam líbilo…

Ale co si budeme,hrozně jsem se těsila za zvířátkama..i když tam mám tu fotopast,co mi online posílá fotky a i když je byl kamarád z vesnice po půlnoci zkontrolovat a všechno bylo v pořádku,tak prostě dokud jsem je neviděla a neumačkala,tak jsem byla taková neklidná😀Naštěstí všichni v pořádku..prý byl u nás ve vesnici klid..jen pár petard..o kočice doma jsem se nebála..byla zavřená a zatažená všechna okna..ale o Bertíka jsem.strach měla..když jsem odjížděla včera totiž,tak prostě nebyl k nalezení..chtěla jsem ho zavřít do seníku a zamknout mu dvířka..aby tam byl schovaný…jenže byl fuč..naštěstí mi hned dneska přiběhl naproti,když jsem přijela..je to můj štramák..

Teď už ležím doma v obležení kočičaků ze všech stran😀

A zítra už do práce…vůbec se mi nechce..ale fakt vůbec..  

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.