Aktuálně: 4 061 inzerátů199 595 diskuzních příspěvků18 104 uživatelů

Třetí víčko

Bobca
Bobca (1420 příspěvků) 23.12.2023, 07:15:42 xxx.xxx.20.192

jo,a já nakonec nic nepeču..Jsem tlustá na 3 prsty-a neumím si říct NE👎Na Štědrý den asi udělám vánočku jako překvapení pro dceru-na první svátek přijede i s vnučkama od syna,ať je čerstvá,nadělám pak taky chlebíčky..Dnes si převleču,nabarvím se konečně!!Byla jsem se nechat ostříhat(líp se barví krátké)🤭odpolko máme posezení s pár lidma v “okně”..mám vzít kytaru(ó mé prsty-půl roku jsem nehrála),ale nějak to dopadne🎵🎶..udělám chuťky s česnekovo-sýrovo-mrkvovou pomazánkou🙂Našla jsem recept na slané arašídové rohlíčky-tak maximálně tyhle-bo jsem si namlela už buráky,a vemu je tam..

Raduš-nemusíš se sedřít..cos nestihla nazdobit,tak to prostě nebude..Nejsi zdravá!!.Zdraví je přednější,než nazdobený byt a strom.😇Očekáváš prezidenta??Rodina pochopí,že nejsi zdravá..👍

Niki-je dobře,že si užíváš wellnesy a masáže..to ti přeju..za nás nic takového nebylo😇

Ještě mi něco dnes přišlo..tak se podělím🙂

Obrázek Obrázek Obrázek
lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 23.12.2023, 09:59:22 xxx.xxx.81.171

Ha, ha a to mi píše ta, co se chystá péct vánočky, rohlíčky, tvořit chlebíčky a chuťovky😜 Taky máš vánoční večírek nakonec👍😉

Ne, nemusím mít všechno tip ťop a rozhodně letos mít nebudu, nejmíň polovinu věcí jsem odškrtnula ze seznamu. Ale v tomto jsem trochu pintlich, všechno musím mít na svých místech: na stole hvězdy a svíčky, na stolku svícen vyrobený, v hale nahoře na oknech světýlka atd. Jinak jsem nesvá a zklamaná, že to nejsou Vánoce😕

Včera půl dnes pršelo, pršosněžilo, asi jako všude. Večer byla regulerní chumelenice a ráno nás budil poprašek. Před snídaní jsem vytáhnula schůdky, že nazdobím ten stromek před vchodem, ale tak mi byla zima na ruce, že jsem to zatím vzdala🙄Je jeden stupeň a pod mrakem. 

Canka
Canka (383 příspěvků) 23.12.2023, 16:11:21 xxx.xxx.212.178

Ahoooj holky…

Já dneska ještě klasická hoňka před Vánocema,protože mi prostě nepřišli balíky ani pro kamarádky😟Omlouvali se,že bude doručeno až po svátkách…takže já dneska lítala a na rychlo sháněla aspoň nějaký dárky..plus teda mamka chtěla ten dárkový koš ovoce a zeleniny..a jedině z Globusu..jenže tam dneska šílený blázinec..neskutečný množství lidí,já nasraná..nesnáším tohle..zase mi to připomnělo akorát tu hnusnou dobu,kdy jsem sama v tom frmolu v Globusu pracovala a nesnášela to…no nebudu se ani vyjadřovat,kolik ten dárkový koš stál😠Ale tak namícháno tam má máma všechno,tak snad bude spokojená…

Ještě jsem nakoupila maso kočicím,mňamky morčátkům a mlsky pro koňuchy a Boženu a samozřejmě slepičky..abych to zítra udělala hezké všem..toulavkám ven jsem koupila 3 velký konzervy a nějaký lepší granulky,ať si taky napucnou bříška víc než obvykle…

Dopoledne jsem byla u zvířátek a teda chčije a chčije a chčije..byla jsem úplně zmáčená..ale už aspoň vím,proč se říká zmoklá jak slepice..když jsem viděla ty moje slepičí holky😀Místo,aby byly schovaný,tak stáli venku v dešti a vypadali fakt směšně…ale tak vypustila jsem je proběhnout a nevypadali,že by jim ten déšť nějak vadil..

Jdu ještě rychle dobalit dárky a ozdobit stromek..koupila jsem si malý smrček v květináči,abych si ho pak mohla vysadit na zahradu..

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 23.12.2023, 18:11:53 xxx.xxx.81.171

Nechci ti Nikči kazit radost, ale doufám, že jsi koupila smrček v květináči, zapěstovaný v květináči. Viděla jsem totiž většinou takové, co je někdo vykopal, uřezal jim kořeny a nacpal je do květináče…což samozřejmě neporoste. 

No a teď ti asi regulerně zkazím😉 u nás je dneska takto:

Ale neboj, prý sotva do rána😉

Obrázek Obrázek Obrázek
Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 23.12.2023, 20:34:43 xxx.xxx.60.66
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 23.12.2023, 18:11:53

Já bych někdy v příštím životě chtěla mít takové pěkné bydlení jako máš Ty.👍

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 23.12.2023, 21:17:14 xxx.xxx.81.171
Fikovnice:

Já bych někdy v příštím životě chtěla mít takové pěkné bydlení jako máš Ty.👍


Jéé, no děkuju, ale na tomhle snížku nemám nejmenší podíl😊 A kdyby jsi slyšela Toma, jak nadával, když studeným autem jel k rodičům pro guláš…Jako by nebyly horší věci na světě🙄 ten řval😎 A přitom je to venku dneska tak krásné!👍🤩 A řval: máme dvě auta, garážované, které se dají vytopit dákově, taky spustit vyhřívání sedadel….A on jel mým starým, zasněženým před garáží, které musel první omést protože: protože nechtěl do garáže natahat sníh, až se vrátí, aby tam zase stála voda tři dny😏

Jak jsem šla fotit z patra, našla jsem v hale Gučinku. Schválně, najdete ji?😉 (nápověda: modrá příšerka😛)

Obrázek
Bobca
Bobca (1420 příspěvků) 24.12.2023, 07:55:40 xxx.xxx.20.192

hezký štědrý den😊všem..

Raduš,máš to pěkně vyzdobené..i ty venkovní fotky jsou super..👍O vánočkách jsem letos nemluvila,ale rohlíčky jsem chtěla,to jo(těsto mám v ledničce)..Vlašáky byly stuchlé,tak jsem pomlela nesolené buráky..uvidím,jaké to bude🙂..a biskupák..

jenže-nevím,kdy je udělám,bo jsem jak po koťatech..Došla jsem o půlnoci..Bylo to super,od 4 hodin se hrálo-skoro nonstop-prsty vydržely,jen je dnes nezohnu do pěsti..Ale to se poddá👌Jó,u nás taky nasněžílo..pošlu tohle a pak stáhnu foťák,ať mi to nezmizne.

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 24.12.2023, 07:59:15 xxx.xxx.81.171
Odpověď na příspěvek uživatele Daja z 24.12.2023, 05:35:22

To má ještě i někdo jiný?!?😏 Hele, asi to znáte: sníh, aby se otevřela brána od ní odhazuju já. Zašlapaný vchod umývám já. Dozadu na kompost nosím ve sněhu věci taky já. Případnou vodu z garáže vymetá kdo? No taky já😎 A je skoro 6st a všechno taje, je po nádheře😟

Kilian
Kilian (1405 příspěvků) 24.12.2023, 08:47:50 xxx:xxx.92ad:a096
Bobca:

hezký štědrý den😊všem..

Raduš,máš to pěkně vyzdobené..i ty venkovní fotky jsou super..👍O vánočkách jsem letos nemluvila,ale rohlíčky jsem chtěla,to jo(těsto mám v ledničce)..Vlašáky byly stuchlé,tak jsem pomlela nesolené buráky..uvidím,jaké to bude🙂..a biskupák..

jenže-nevím,kdy je udělám,bo jsem jak po koťatech..Došla jsem o půlnoci..Bylo to super,od 4 hodin se hrálo-skoro nonstop-prsty vydržely,jen je dnes nezohnu do pěsti..Ale to se poddá👌Jó,u nás taky nasněžílo..pošlu tohle a pak stáhnu foťák,ať mi to nezmizne.


….píšete nahoře že vánočka na Štědrý den   jako překvapení pro dceru..

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 24.12.2023, 08:59:36 xxx.xxx.81.171

Evi děkujem😀 Já také přeju, ať nikdo z nás a našich příbuzných a známých, nenarazí v životě na takového magora😢 Brácha mamce volal, že s nima na letišti brigádničil skoro 5let! Ne jak někde psali, že tam byl krátce. Mamka mu na to řekla, že snad na něj byli hodní, chovali se k němu přátelsky, když si na pomstu nevybral je. Ale bylo to spíš asi proto, že byl dost chytrý na to, aby nelezl střílet mezi policajty…

Bobca
Bobca (1420 příspěvků) 24.12.2023, 11:45:23 xxx.xxx.20.192
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 24.12.2023, 08:47:50

ahááá,jo..já zapomněla(a to mám tak pořád)😇..Ale volaly jsme si ráno,takže to padlo..má 2 z Rýmařova-tam pečou dobré..že nemám nic péct..U nich je kalamita,cesty nebyly prohrnuté,poslala mi fotky,jak hasiči uklízeli v noci napadané stromy na Valšovský žleb..takže zítra přijedou podle počasí..Ale taje to..

fotka z rána..sníh na domečku pode mnou..a nefotila jsem vedlejší😊už je i to žluté na zemi..😎

Obrázek
Canka
Canka (383 příspěvků) 24.12.2023, 14:59:28 xxx.xxx.212.178

Krásný Štědrý den všem!!!

Raduš neštvi měěé😔Jak já bych si přála Vánoce na sněhu..tady jen prší a prší..všude bláto..hnus..stromeček..no já doufám ježiš,že bude s kořenama🤔ujišťovala jsem se v tom zahradnictví a tam mi to potvrdili..takže budu doufam..jen teda nevím,jestli ho prostě po svátkách můžu rovnou vysadit ven,nebo počkat do jara,když teď je v teple..

Já dopoledne strávila se zvířatkama a jako každý rok jsem jela s kobylkou na Vánoční vyjížďku..a teď to ještě potřebuju pofackovat doma,mám tu totiž bordel jak v tanku🙂 

Bobca
Bobca (1420 příspěvků) 24.12.2023, 17:58:39 xxx.xxx.20.192

noční kalamita na Rýmařov..

Mám upečené ty rohlíčky a biskupák👌ten krigl jsem dostala i se 6 pivama v dárkovém balení včera od “šéfa”..Nějaký vánoční speciál Holby😇

Obrázek Obrázek Obrázek
lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 24.12.2023, 22:14:32 xxx.xxx.81.171

U nás ještě sníh je, i když mokrý samá voda😏Ale přece jen to všude na hřbitovech vypadlo líp, než černé blacko. 

Niki, vysazení bude lepší, pokud ti do té doby nezamrzne zem. 

Bobi, co to máš za karbenátle, ty nemáš kapra? 😲 Vůbec si Vánoce bez kapra nedovedu představit..to nejsou žádné Vánoce😎 Blbé řízky, filé, brácha lososa(ano, většina takto kvůli děckám, asi mají jiné huby, než jsme měli my?!?😉) ty má člověk celý rok, na každé blbé oslavě atd. No takže jsem se u mamky zase totálně přežrala, ale prostě musím, kdybych prasknout měla, ty dva kousky kapra do sebe narvu😛

Co říkáte na novou pohádku? Já ji většinou na Štědrý den nezachytím, protože s mamkou meleme. Ale letos měla dřív kostel, takže všechno dřív a stihnuly jsme se vykecat do pohádky😉 takže jsem ji sledovala. Tom se koukal u jejich, jemu se nelíbila, mě ano, celkem dobrá, žádná ořvaná slátanina. 

Daja
Daja (470 příspěvků) 25.12.2023, 04:34:53 xxx.xxx.121.44

 říkáte na novou pohádku? Já ji většinou na Štědrý den nezachytím, protože s mamkou meleme. Ale letos měla dřív kostel, takže všechno dřív a stihnuly jsme se vykecat do pohádky😉 takže jsem ji sledovala. Tom se koukal u jejich, jemu se nelíbila, mě ano, celkem dobrá, žádná ořvaná slátanina. 

Jojo u mě měla úspěch 👍.

Dája

Bobca
Bobca (1420 příspěvků) 25.12.2023, 06:56:16 xxx.xxx.20.192

Já si ji pustím zpětně,byla jsem pozvaná k Petře po 7 hodině a asi v 10 jsem šla domů..byli tam všichni kluci..Já si nedala ani vínko-jen na přípitek trochu..Měla jsem včera odpoledne po chvilkách v levém uchu “bouřku”(vždycky asi 30 vteřin)..nešlo to zastavit..Byla jsem malátná..nebyl to stav kocoviny,spíš nevyspání,nízký tlak,jsem se motala(hlavně,že mám doma tlakoměr-nenapadlo mě se změřit.).i u nich asi 4krát..nepříjemné😟

Dostala jsem poukaz na pedikůru.Mluvila jsem o tom,že už se mi blbě zohýbá ke stříhání nehtů na nohách😊..Trefila se..I já👍Koupila jsem jim “domeček” na klíče..teda bez dvířek-ten mám já..Pořád někde hledají klíče..A že ho sháněli všude možně-já teda taky,ale sehnala jsem v Olmiku na Bělidlech v jakémsi novém obchodě vedle Pepca.

lesnizinka
lesnizinka (2083 příspěvků) 25.12.2023, 07:57:28 xxx.xxx.81.171

Jo Bobi, zapomněla jsem. Mamce přišlo dvakrát zle včera, tvrdila, že má bušení, že z toho, jak bylo v motlitebně horko. Musela si i na hřbitově sednout na lavičku chvilku. Doma jsem jí nacpala acylpyrin a pojedla, pak už tvrdila, že dobré…doufám, že jo. Vynadala jsem jí, že když jí to chození do kostela nedělá očividně dobře, ať tam  neleze👎 Určitě taky nepila, nejedla….celý den. 

Niki, sníh už je všecek pryč, už je jen nohoře na kopcích😕


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.