Aktuálně: 4 058 inzerátů199 456 diskuzních příspěvků18 102 uživatelů

Třetí víčko

Repta-A-Repta
Repta-A-Repta (59 příspěvků) 16.12.2023, 11:53:25 xxx.xxx.141.12
lesnizinka:

Sic vám je po tom ho.no, ale ne, soused byl samozřejmě doma a provedl mě. Možná to znáte…od sebe. Pokud si to nutně potřebujete ověřit, dala bych vám na něj telefon, ale to taky bez vědomí dotyčných nedělám. A jinak jsem opravdu moc ráda, že vás vůbec, ale vůbec nezajímám😎


Když ono je to těžké, žínko….napsala jste to tak, že mne jako první taky nevěřícně napadlo, že jste si šla"pošmejdit" bez dovolení sousedů…

Druhá věc je, že jsou tady na diskuzi i na novém webu lidé, co si pamatují. 👎

Čtou pak Vaše příspěvky vždy už s jistou mírou ostražitosti, protože automaticky očekávají na základě předchozích zkušeností na Vaší straně absenci schopnosti vstoupit emočně správně do situace a nízkou empatii k živým bytostem vůbec.

A pak jsou na světě také naivní lidé - představte si to - kteří si myslí, že opakované utýrání vlastních zvířat nepéčí by člověka mělo jaksi automaticky vyřadit  ze společenství chovatelů či milovníků zvířat.

Na druhou stranu dokážu pochopit, že někde si holt pokecat musíte.😕

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 16.12.2023, 12:15:49 xxx.xxx.86.204

Rozhodně nemusím vysvětlovat dopodrobna každou prkotinu, ale pravdou je, že byl doma jen soused, mladá paní ne, takže její souhlas jsem neměla😉

Nóó, tak vy skvělé chovatelky, ani nebudu vyjmenovávat všechny ty superlativy, by ste nám možná měly vysvětlit, co vás vede sem, předpokládám, že kočky ani nemaje? Krom slídění, které se tak vehementně snažíte přiřknout mě😎 Už jsem to psala na PSU, buďte tak laskavé a starejte se o sebe (a o svá zvířata) Já jsem ze psů odešla, nemám je v portfoliu ani tady, abych se takovým čůzám vyhnula. Nevykládejte mi tu o veřejných fórech, to samozřejmě vím. Ale je rozdíl někam dát příspěvek k věci a slídit za člověkem jen proto, abych ho mohla napadat. Takže se vraťte zase zpět do své nory. Děkuju

Anonymní (neregistrovaný) 16.12.2023, 13:38:36 xxx.xxx.140.30
Repta-A-Repta:

Když ono je to těžké, žínko….napsala jste to tak, že mne jako první taky nevěřícně napadlo, že jste si šla"pošmejdit" bez dovolení sousedů…

Druhá věc je, že jsou tady na diskuzi i na novém webu lidé, co si pamatují. 👎

Čtou pak Vaše příspěvky vždy už s jistou mírou ostražitosti, protože automaticky očekávají na základě předchozích zkušeností na Vaší straně absenci schopnosti vstoupit emočně správně do situace a nízkou empatii k živým bytostem vůbec.

A pak jsou na světě také naivní lidé - představte si to - kteří si myslí, že opakované utýrání vlastních zvířat nepéčí by člověka mělo jaksi automaticky vyřadit  ze společenství chovatelů či milovníků zvířat.

Na druhou stranu dokážu pochopit, že někde si holt pokecat musíte.😕


Tak tohle byla opravdu velká podpásovka. Tu bych nečekala ani od vás. Děvčata tu mají celkem pohodovou, skoro soukromou drbárnu. Sem tam někdo pronikne se svým “moudrem”, ale….

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 16.12.2023, 15:05:42 xxx.xxx.86.204

Tak byli jsme s bráchou montovat ta světýlka. Všechno jsem si nachystala k ruce, přece jen je to od garáže dost daleko. Já roušku, brácha roušku. Nakonec mi řekl, ať jdu dopr, že to raděj udělá sám, protože se mu mlží brýle a nic nevidí😛 Po hodinové anabázi…pitomá světýlka nesvítí bůhví, kde shořela🙄 O to nejde, koupit nová, ale to příšerné natahování🙄 No a letos to očividně už nebude🙄já nejspíš na borovici nepolezu😏 Dopoledne jsem měla 37.7, tak jsem si ještě nic nebrala. Přijdu z venku a 36.8😛Ale klepu kosu. Nevím, čím to teda je, ale asi to chce na luft😉

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 16.12.2023, 16:48:01 xxx.xxx.86.204

Report: 38.1, uvařila jsem si grog - teda Tom. Už jsem měla natažené tepláky a rolák a pod dekou v obýváku jsem se klepala jak ratlík. Tak buď mě to zabije, nebo posílí😛Já vím, že tu píšu něco, co jste si v poslední době prošly všechny(většina) Takže nic nového, ani objevného😏 Ale to tělo bolí děsně, ruce, nohy záda, za tím krkem…takže to asi chytá páteř a tím pádem všechno. Před chvílí mě začalo děsně píchat v kotníku…to mě pos.r🙄 Ale ta crpka rumu už asi zabírá, už nemám husinu. 

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 16.12.2023, 19:08:05 xxx.xxx.63.94
lesnizinka:

Tak byli jsme s bráchou montovat ta světýlka. Všechno jsem si nachystala k ruce, přece jen je to od garáže dost daleko. Já roušku, brácha roušku. Nakonec mi řekl, ať jdu dopr, že to raděj udělá sám, protože se mu mlží brýle a nic nevidí😛 Po hodinové anabázi…pitomá světýlka nesvítí bůhví, kde shořela🙄 O to nejde, koupit nová, ale to příšerné natahování🙄 No a letos to očividně už nebude🙄já nejspíš na borovici nepolezu😏 Dopoledne jsem měla 37.7, tak jsem si ještě nic nebrala. Přijdu z venku a 36.8😛Ale klepu kosu. Nevím, čím to teda je, ale asi to chce na luft😉


Ježiš, proč někde lítáš nemocná??😲

Zas je COVIDu fakt plno. Pořádně to vylež. Však víš (nejen ode mě), že to nemusí být sranda…

A přeju brzké uzdravení!

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 16.12.2023, 20:23:53 xxx.xxx.63.94
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 16.12.2023, 16:48:01

Kámoška PŘESNĚ před rokem COVID! Narozeniny má 17.12. A co myslíš TEĎ, zcela aktuálně? Má ho tam! Opět!!!

Aneboooo, možná kecám, a měla prvoCovid už v 2021? Každopádně jsme spolu mluvily, je zcela bez čichu a chuti a je samozřejmě pořádně naserkaná. Blbý. A to jsme plánovaly se sejít a už už k setkání došlo. Ještě že jsme to odložily…

Edit: Mluvily jsme spolu telefénem… Jinak jiní moji přátelé mi dnes pomáhali vystěhovávat pracovnu, asi slza ukápne…😢

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 16.12.2023, 21:14:38 xxx.xxx.86.204
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 16.12.2023, 20:23:53

Ježíši Jani, jakovou pracovnu, co mi uniklo?!😲

Tom čich a chuť OK, já neměla před těma dvěma(třema už? ) měsíci. Sestřenka 14dní zpátky jen čich.  Přijde mi, že teď se ty příznaky objevují tak nějak báj očko. Někdo žádné, někdo všechny😎 Minule tělo celkem dobré, teď už mě tak strašně začaly bolet nohy, že jsem si před půl hodinou vzala ibuprofen. Už to zabralo. Horečka se drží kolem těch 38, tak bych si ten horký nápoj udělala třeba v noci, kdyby to vyběhlo. Nehodí se s nikým scházet, protože jsou všichni nemocní a potencionálně nemocní…jako jsem byla já👎

Zapomněla jsem napsat, že Viktínek je z toho nervozní a chodí mi ležící očichávat ksicht.

Canka
Canka (383 příspěvků) 17.12.2023, 00:11:36 xxx.xxx.212.178

Ahoj holky,

Prosím zdržme se tu nechutných dohadů,jako to bylo na Ifauně a nechme si to tady pohodové…

Ano,Puella vyskakuje všude..ale napsat jim někam špatnou recenzi sakra nejde…teď mě i docela mrzí,že jsem se celá ten první den nenafotila a fakt to někam neposlala..vím,že v tom pere spoustu lidí a nic..ale spíš,aby věděli,že to může způsobit i něco šílenýho..

Raduš tak jsi normální někde lítat nemocná?Ségra už je grogy 4 dny..prášky nezabírají..dneska jsem jí vezla balení vod a nějakéjídlo a nechala jí to zacdveřma..nechci to chytnout taky,když se mi to od počàtku vyhýbá..chci být zdravá,protože prášků už jsem si užila dost..a teda ségra ty 4 dny fakt jen leží..prý je jako nadlidský úkol i dát sprchu a dojít si na záchod…

Já jsem dneska šla na peeling a masáž a holky,to mě taaaak osvěžilo…potřebovala bych to každý den..a taky jsem doma poklidila,protože to vypadalo,že ke mě někdo shodil přinejmenším atomovku😂

Zítra jedu pomáhat na jednu vánoční akci s koníkama,tak snad nebude moc zima… 

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 17.12.2023, 09:19:23 xxx.xxx.62.90
lesnizinka:

Ježíši Jani, jakovou pracovnu, co mi uniklo?!😲

Tom čich a chuť OK, já neměla před těma dvěma(třema už? ) měsíci. Sestřenka 14dní zpátky jen čich.  Přijde mi, že teď se ty příznaky objevují tak nějak báj očko. Někdo žádné, někdo všechny😎 Minule tělo celkem dobré, teď už mě tak strašně začaly bolet nohy, že jsem si před půl hodinou vzala ibuprofen. Už to zabralo. Horečka se drží kolem těch 38, tak bych si ten horký nápoj udělala třeba v noci, kdyby to vyběhlo. Nehodí se s nikým scházet, protože jsou všichni nemocní a potencionálně nemocní…jako jsem byla já👎

Zapomněla jsem napsat, že Viktínek je z toho nervozní a chodí mi ležící očichávat ksicht.


Raduš, musíme se všichni do Vánoc vystěhovat. Je to na dlouhé povídání…

Je to u nás špatné, no…

Hlavně, ať je Tobě líp!

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 17.12.2023, 10:40:59 xxx.xxx.86.204

Mě reklama navyskakuje…divné😲 Niki, já jsem nikde nelítala, jen jsem postávala vpředu v zahradě. Nebo dřepěla a přidržovala drátky. Včera k večeru snad nebyl kousek těla, co by mě nebolel. Rozjel se mi i zánět dásní, takže ještě i to👎 Vzala jsem si ten ibuprofen a do 20minut ohromná úleva. Ještě ráno jsem se probudila jak znovuzrozená…než jsem teda začala chodit😏Slabá jsem jak čaj, sotva se vleču a nastoupila zatím jen bolest zad a stehen. A za tím krkem do hlavy vlastně ještě. Mamka nám po bráchovi poslala buchty, ale na ty jsem fakt chuť neměla ( a to je teda vážné😛) takže jsem si namočila vločky. Svlékla jsem Tomovi propocenou postel a dala prát (dokud jsem trochu ready) a lupla jsem si ibuprofen. I když teplotu buďto nemám, nebo jen těsně nad 37 zvýšenou. Ale na to tělo. Do večera mi snad účinek vydrží. Naštěstí ta teplota ani večer nevyletěla tak doufám, že už to tak zůstane.  

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 17.12.2023, 10:51:22 xxx.xxx.86.204
Bobca:

Je třeba si dělat drobné radosti😇.a bacha,na té akci to můžeš chytit taky..Já myslím,že to na mě skočilo na třídním srazu😟


Já doteď netuším, od koho to Tom chytil. Přemýšleli jsme, v neděli měl tenis, já jsem s klukama nebyla, ale nikdo nehlásil, že je nemocný. Pak jsme byli na té akci, ale všude spolu, jen s dvouma lidma natěsněj a ti taky nemocní nejsou. Jedině, že ta paní, co seděla vedle Toma, ale nemocně nepůsobila. Byla jsem přesvědčená, že kolega, co přijel na schůzku ještě večer k nám, s tím jsem nebyla, ale také nemocný není. V úterý prý v práci nachrchlaní všichni, ale že by za pár hodin odpadnul totálně? Byl s nima cca 4 hodiny, do 18h a o půlnoci měl 39.

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 17.12.2023, 11:09:53 xxx.xxx.86.204
Fikovnice:

Raduš, musíme se všichni do Vánoc vystěhovat. Je to na dlouhé povídání…

Je to u nás špatné, no…

Hlavně, ať je Tobě líp!


Všichni? Takže se jen někam přesunujete, jinam? Budete malovat?😉

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 17.12.2023, 11:57:37 xxx.xxx.86.204

Holky, Bobi, tuším ty jsi mi vloni radila nějaký ten sprej do krku? Nebo kdo? Vím, že jsem si ho koupila a parádně zabral. No nemůžu ho najít👎 Něco se mi mate, že jsem ho pak zanesla mamce, ale ta ho nemá. Koupím zítra v lékárně, musím Tomovi i CRP test(hrozně ho bolí v krku) Jinak…může mi někdo vysvětlit, na co se berou mandle, když pak člověka bez mandlí stejně bolí v krku?  Nějak mi to hlava nebere…

Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 17.12.2023, 12:39:07 xxx.xxx.62.90
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 17.12.2023, 11:09:53

No, já radši nebudu veřejně psát, co za tím je…

Každopádně kvůli “nám” je vzhůru nohama celý kampus, např. mzdová účtárna má před roční uzávěrkou a také se stěhují. Nás dislokují na různá jiná pracoviště…to vše před Vánocemi, tak si dovedeš představit jakou mají všichni radost!👎

Já to vše psala tuším ve vlákně Politika. Po skoro 30 letech samostatné pracovny ji najednou sdílet s někým, koho nemusím…to není dobré.

No a včera mě přátelé stěhovali (= krabicovali), ptž já už bohužel těžké věci nezvládnu… Nebýt jich, tak z ústavu nepomůže nikdo (vyjma pí. uklízečky důchodového věku). Moje souputnice a asi jediná mně bližší osoba tam dala po skoro 30 letech výpověď. To hovoří za vše…

lesnizinka
lesnizinka (2076 příspěvků) 17.12.2023, 13:02:40 xxx.xxx.86.204

Já jinam jak na kočky nechodím…v rámci zachování dobré nálady😉 Ani nevím, že někde nějaká,,politika" je. Už ti to Jani holky psaly…snad bych se poptala po práci jinde. Nebo si otevři vlastní praxi, vždyť teď kdo nemá svého psychologa, jako by nebyl😉 Myslím, že i peněz by jsi měla víc. 

Beru zpět, už jsem ten sprey našla😏 nejsme až takoví bordeláři, no skříňka s léky přeplněná a nepřehledná. Už mě to nar…onehdá, kdy si vemu krabičku s něčím a další tři na mě vypadnou(horní skříňka v kuchyni) Takže jsem teď pohledala ve sklepě vhodnou krabici, vyházela všechno ze skříňky a ejhle…sprey byl zastrčený za krabičkama s náplastěma😊 Tak jsem to uspořádala do krabice a tu strkla do skříňky. Kdo bude něco hledat, vytáhne krabici celou a projde si ji. Jsem to uspořádala i podle užití. 

Canka
Canka (383 příspěvků) 17.12.2023, 15:55:11 xxx.xxx.212.178

Ahoj holky,

Teda jsem zmrzlá jak hovno u cesty🙄Sice bylo nad nulou a svítilo sluníčko,ale foukal opravdu studený vítr..no během hodiny jsme byli zmrzlý asi všichni,no a akce byla od 10 h do 14 hodin a pak ještě nějaké krafání a popíjení…no dojela jsem domů a ne a ne rozmrznout..jsem zalezlá pod dekou,navlečená..a nic..furt zmrzlá..potřebuji jít ještě uklidit výběh a uklidit balík sena,takže to mě snad rozproudí krev v těle… 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Fikovnice
Fikovnice (5765 příspěvků) 17.12.2023, 16:39:19 xxx.xxx.62.90
lesnizinka:

Já jinam jak na kočky nechodím…v rámci zachování dobré nálady😉 Ani nevím, že někde nějaká,,politika" je. Už ti to Jani holky psaly…snad bych se poptala po práci jinde. Nebo si otevři vlastní praxi, vždyť teď kdo nemá svého psychologa, jako by nebyl😉 Myslím, že i peněz by jsi měla víc. 

Beru zpět, už jsem ten sprey našla😏 nejsme až takoví bordeláři, no skříňka s léky přeplněná a nepřehledná. Už mě to nar…onehdá, kdy si vemu krabičku s něčím a další tři na mě vypadnou(horní skříňka v kuchyni) Takže jsem teď pohledala ve sklepě vhodnou krabici, vyházela všechno ze skříňky a ejhle…sprey byl zastrčený za krabičkama s náplastěma😊 Tak jsem to uspořádala do krabice a tu strkla do skříňky. Kdo bude něco hledat, vytáhne krabici celou a projde si ji. Jsem to uspořádala i podle užití. 


Nad tím jsem měla přemýšlet dřív…nad otevřením vlastní praxe - jakékoli, i když třeba ta psychoterapie by mě bavila a naplňovala. Teď už mi ujel vlak, tudíž musím hledat buď práci podobnou té mé stávající, anebo prostě přejít na něco úúúplně jiného. Ta moje kolegyně šla prodávat zdravotnické potřeby.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.