Aktuálně: 4 089 inzerátů199 093 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů

Třetí víčko

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 14.12.2023, 22:47:08 xxx.xxx.86.204

Teď jsem skončila🙄Padám na hubu, fakt jsem se za celý den zastavila cca na dvě hodiny i s obědem. Ve středu jsem koupila maso kočkám a nám na jídlo, takže jsem to musela ještě zpracovat…tudíž jsem rovnou šoupnula do trouby dusit hovězí na paprice (našla jsem nějaký recept, ať nejíme pořád totéž) Ještě nevím s čím, prý s knedlíkem nebo rýží. To až zítra, na co bude chuť🙂

Přišel mi ,,těhotný balík z Číny"😛 Respektive někdy po 21h jsem si vzpomněla, že mi v poledne od branky zvonila pošťačka, že má pro mě nějaku cizinu a hodí mi to přes branku(jako vždy) protože to do schránky nevleze. Tak jsem ještě běžela pro to a cestou zjistila, že prší😏 U branky tři malé balíčky a jeden velký. To jsem myslela, že je ta záclona, snad. Nakonec: v tom velkém bylo snad 10 malých, včetně záclony, svetru, řetízku pro mamku, krémíky, kalhotky(dělala jsem revizi a třetinu starých vyházela) - byla to stranda, kolik serepetiček tam vlezlo😛vybalovala jsem to snad půl hodiny😀 Takže přišla i ta poslední záclona super…psali totiž, že přijde asi až 21. a já se bála, že s vyřizováním na celnici a naše Pošta…budem na Vánoce v ložnici bez té jedné záclony. A přišla, tak supéééér👍

Bobca
Bobca (1408 příspěvků) 15.12.2023, 08:40:44 xxx.xxx.20.192
lesnizinka:

To neznáš?😉 To používají turisti😀


Raduš-to teda neznám…👎..taky jsem se trošku podivila,ale odvodila jsem si,že to bude,že spolu chodí ven..Rychlostí asi 1km/hod,s chodítky..už byly známé postavičky tohoto města..kromě silného děště chodily každý den…Někdy s mimi šla ještě jedna s pejskem,tak s tou se domluvila a budou chodit dál spolu👌

Dnes jsem moc nenaspala..i jsem si musela zapnout telku ve 2 hodiny..Jsem sebou mlela jak mokrý tele🐮..a natáhla jsem to do 8..honem něco do sebe před ATB,aby to nebylo nalačno..

Opatrně napíšu,že to prádlo ještě pořád visí..a jak slezl sníh,už je vidět i to růžové na zemi😟😊 

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 15.12.2023, 10:36:29 xxx.xxx.86.204

Tak dobře, že má švagrová ještě tu druhou paní👍

Já jsem včera vyhodila hodně odřezků masa, hlavně teda loje, ale lišák by to snědl. Bohužel, ráno miska plná, měla jsem už dlouho podezření, že liška nechodí😟 A Macek tu včera taky nebyl, nevím jestli předevčírem, to je divné, protože jsem měla dojem, že tu někde už bydlí. Jak jsem šoupla za okno do misky, v mžiku byl u ní a teď je plná od včerejška😟

Tom pořád horečku, ráno vstává s 37.7, večer má skoro 39. A to se cpe léky tak, že se až divím. Bere si ibuprofen, protože ho bolí ta hlava, mezitím měl i nějaký paralen a acylpyrin. Ráno přišel s tím, že ho začíná bolet v krku. Napadlo mě ještě, že mu koupím nějaký ten horký coldrex, tuším ho doma nemáme. Stejně musím do zásilkovny a ke strejdovi s tou elektrikou.

Včera jsem se domluvila s mamkou, že nebudu péct. Vloni jsem měla covid, tak jsem nepekla, předloni jo, ale stejně jsme toho moc nesnědli a zbytečně to skončilo na kompostu pak☹️ Takže budu u mamky jí pomáhat, to bude asi smysluplnější. Nekoupila si levnější máslo, já v mrazáku mám, tak jí ho vemu.  Něco peče z půl dávky, tak co máme rádi, upeče z celé a já si krabičku vezmu. 

Prádlo visí….to bych právě teď potřebovala já😛 Prasknul mi ve vichru ten kruhový sušák a tak nemám možnost nic pověsit ven. V zimě to neva, hodím to na zábradlí do haly a za půl dne je to suché. Vyvoním barák😉navlhčím barák(narozdíl od tebe to potřebujem😉) a nelimituje mě počasí. Jenže teď bych potřebovala vyvěsit tu čínskou záclonu na luft, ať z ní vyjde ten divný puch chemický z výroby. Neležíme v tom, tak to až tak neva, když se to vyvětrá. Prát je nechci, ať nejsou zrovna zmačkané a nemusím řešit ještě to. 

Buggyra
Buggyra (4143 příspěvků) 15.12.2023, 11:27:52 xxx.xxx.198.226

Já jdu dneska dřív z pr., páč máme odpo firemní mecheche, tak se možná dokopu něco upéct. Včera jsem pekla bábovky - 3 ks, protože zítra jedu večer na oslavu a dopo na akci s koňmi, a dnes ten firemní, tak bych nestihla. Jedna je pro rodinu, dvě na párty 🙂 No už mám konečně tři formy, tak to jde - ještě by se mi hodila čtvrtá 😀

Buggyra
Buggyra (4143 příspěvků) 15.12.2023, 11:29:03 xxx.xxx.198.226

Natáhněte lesnizinko v hale prádelní šňůru a pověste čínskou záclonu na ni 🙂 A nebo mezi stromy na zahradu, však pro jednou se nic nestane.

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 15.12.2023, 13:35:29 xxx.xxx.86.204
Buggyra:

Natáhněte lesnizinko v hale prádelní šňůru a pověste čínskou záclonu na ni 🙂 A nebo mezi stromy na zahradu, však pro jednou se nic nestane.


Už jsem natáhnula mezi stromy, aby byla na luftě a taky bych potřebovala, aby navlhnula a vyrovnala se (sklady z přepravy) Snad každý den prskalo, mlha a tak, dnes jak napotvoru slunko😏Však tam pár dní vydrží, bude to jak u Bobči sousedů😜 Normálně ji natahovat mezi stromy nechci, protože tam muž jezdí traktorkem, to by mu zavazelo. Teď to nevadí. Jen jsem ji musela vymotat z toho zlomeného sušáku a tím jsem se právě nechtěla bavit, ale nic jiného mi nakonec nezbylo🙄 Uf, tady Buggyro, vy jste taková večírková královna👍včetně občerstvení!?😲 Já teda jen slyším večírek, tak bych se hned na něco vymluvila, já to doslova nesnáším🙄 Maximum je pro mě sraz spolužáků, ty člověk jednou za pár let opravdu rád vidí👍 A tři bábovky!?? Já peču doslova z donucení, nebaví mě to, nedaří se mi to, bléé, to mám ráda asi jak ty večírky, takže tři bábovky by mě jistojistě rozhodily na měsíc😛

Před pár dny volal brácha mamce, že by mohl na víkend přijet s děckama, už ve čtvrtek večer, ať si švagrová nachystá doma v klidu Vánoce. Předevčírem volá, že malý je nemocný, tak nic. A neteř, že má stejně nějaký večírek z atletiky, tak ani jet nechce. Takže mamka naplánovala pečení od úterý, až odjedou a uklidí si po nich. Včera večer volal, že teda přijede s malým dneska po obědě, že je jen trochu nachlazený, s tím klidně může přijet. Takže mamka, že změna, péct bude až od úterý. No výborně🙄 my ale jedem ve středu pro auto a to bude chtít všechno polévat čokoládou a zdobit….což jsem myslela, že jí u toho budu právě platná. Sice říkala, že však nám napeče, že ani nemusím pomáhat, ale jak jí řeknu, že ve středu nebudu moct, bude jistojistě frflat😏

Strejda mi se světýlkama pomohl, nachystal mi, ja to mám spojit, ale potřebuju bráchu s pájkou. Já jsem si ji chtěla vzít od něj a udělat to sama, ale že když přijede k mamce, tak mi to přijede spojit. Pořád ovšem není nejmenší jistota, že to všechno zrobíme a blbá světýlka jsou někdo roztržená a nic. To mě pak teprve nas…👎Lozit po borovici a kontrolovat po centimetru světýlka se mi vážně nechce, ještě mám v paměti to peklo, když jsem je tam natahovala😏

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 15.12.2023, 20:20:21 xxx.xxx.86.204

Nám se vrátilo😉 dneska i svítilo. Ale moc teplo teda alespoň u nás nebylo. Ale venku stejně nejsme, muž marodí, já gruntuju🙄Teď je dost překvapivě už -1st. 

Saga
Saga (511 příspěvků) 15.12.2023, 20:43:55 xxx.xxx.245.41

Lucie noci upije, ale dne nepřidá. O slunovratu se sice sluníčko začne přibližovat k nám, to je pravda, ale mezi svátky je to sotva poznat, tma je tak nějak furt stejná. Až právě po Třech králích je vidět progres. U nás to je jak pod dekou, střídá se jen šero a tma. Na slunovrat se těším, už pomalu klepe na dveře 👍

Canka
Canka (381 příspěvků) 15.12.2023, 21:16:30 xxx.xxx.212.178

Ahojky děvčata..

Buggyro vzorky Puelly odeslané…hodně štěstí😀  

Dneska v práci frmol…jsem se nezastavila..v úterý nám totiž začíná inventura,tak se všechno připravuje,srovnává…naštěstí už je úterý taky můj poslední den v práci letos🙂Takže už jen 2 pracovní dny a volno až do 2.1…hurááá😀Fakt si těším,až se odpočinu..že si užiju volno se zvířátkama..

Dneska jsem po práci frčela do města vyzvednout nějaké balíčky ještě..ale mám objednaný dva balíčky pro ségru,už někdy od 5.12. a stále nic..ani žádný info..telefony nezvedají,na emaily neodpovídají..mě hrábne..takže budu muset ještě rychle shánět jiný dárek..pak na angličtinu a pak ještě koupit slunečnici od jednoho pána..vzala jsem 40 kg..pak rovnou frčela ke zvířátkům a lítala tam asi do 20 hodin..pak jsem ošéfovala zvěrstvo doma a teď už se válím ve vaně…

Zítra ráno jdu na masáž,tak to bude takový můj relax zase..ani nevíte,jak se na to těším…jinak jž mi je úplně dobře..cítím se už fakt dobře…doufám,že smůlu už mám pro letošek vybranou🙂

Jooo a přidávám fotku vnitřní strany stehna.. je to už 3 den léčby,kdy už to vypadá luxusně…první dny jsem ani neměla sílu to vidět,natož fotit…

Obrázek
orionka
orionka (531 příspěvků) 15.12.2023, 21:38:22 xxx.xxx.64.54
Saga:

Lucie noci upije, ale dne nepřidá. O slunovratu se sice sluníčko začne přibližovat k nám, to je pravda, ale mezi svátky je to sotva poznat, tma je tak nějak furt stejná. Až právě po Třech králích je vidět progres. U nás to je jak pod dekou, střídá se jen šero a tma. Na slunovrat se těším, už pomalu klepe na dveře 👍


Já vím, ale jen ten pocit, že už se otočilo, to je tak pozitivní!!!

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 15.12.2023, 22:11:11 xxx.xxx.86.204

Ha, ha Niki, ty barvy, ty vzory….😏 Vypadá to jak fakt hnusná popálenina. Ale já, co jsem si před rokem vyrobila 3x větší ret a nateklou celou hubu raděj mlčím😎 Někdy je to fakt hned😕

Dneska jsem vlezla k novým sousedům vedle - šla jsem pro poštu a viděla tam stát vodo-topo, potřebovala jsem se něco zeptat. Zapojoval jim bojler, příští týden se nastěhujou. Viděla jsem kuchyň, vlezla do koupelny😉 protože to jsem mu avizovala, že až ji dodělají kouknu, jakovou vymysleli. Móóc hezké to mají, všechno, moderní luxusní vzhled👍 Koupelnu lesklé kachle ala šedý mramor v kombinaci s dřevěným obkladem a bílé skříňky v lesku, ve stejném duchu vlastně i kuchyň - bílý lesk se dřevem. Já vím, bude to omatlané, budou leštit, pak se na to člověk vybodne, hlavně s dětma a bude to omatlané😉 ale s dřevěnou podlahou a šedou sedačkou moc hezké👍Hezky si to nakombinovali, děcka👍 Kdybych zařizovala barák dneska, asi by to dopadlo stejně😀

Plaka
Plaka (459 příspěvků) 15.12.2023, 23:17:12 xxx:xxx.3364:6347

šla jsem pro poštu a viděla tam stát vodo-topo, potřebovala jsem se něco zeptat. Zapojoval jim bojler, příští týden se nastěhujou. Viděla jsem kuchyň, vlezla do koupelny😉 protože to jsem mu avizovala, že až ji dodělají kouknu, jakovou vymysleli.
Chápu to správně, že jste po domluvě s nějakým řemeslníkem vlezla novým sousedům bez jejich vědomí do téměř dokončeného domova?! Jestli to je tak, řeknu jen “no týýý vole!". Nemám slov. Kdyby vám někdo udělal to samé, co by se dělo?
Jestli to bylo se sousedy domluvené, bylo by to jiné, ale vaše psané slovo vyznívá spíš opačně.

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 16.12.2023, 07:29:33 xxx.xxx.86.204
Odpověď na příspěvek uživatele Plaka z 15.12.2023, 23:17:12

Sic vám je po tom ho.no, ale ne, soused byl samozřejmě doma a provedl mě. Možná to znáte…od sebe. Pokud si to nutně potřebujete ověřit, dala bych vám na něj telefon, ale to taky bez vědomí dotyčných nedělám. A jinak jsem opravdu moc ráda, že vás vůbec, ale vůbec nezajímám😎

Bobca
Bobca (1408 příspěvků) 16.12.2023, 08:29:48 xxx.xxx.20.192

ale ale děvčata😇

Niki,tak s tímto jestli chodíš do práce!!😟to chce na to snad dát bombarďáky s nohavičkou,aby to nedřelo😲Přesně takhle to mívám já v létě pod kozenkama..Vychytala jsem na to “sudokrém” nebo "imazol"…

Raduš,tu záclonu bych vyprala bez ždímání,nechala na té šňůře venku okapat a pak ještě hodně vlhkou pověsila..Nemám dobrou zkušenost s “vyčichnutím”to s tama nedostaneš😇..

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 16.12.2023, 10:31:57 xxx.xxx.86.204

Bobi vyčichne to. Já ty dvě totiž minulý týden pověsila. Tom řval jak tur, že to tam smrdí, větralo se a za dva dny už to není poznat.  Za jedno tam teď marodí a zadruhé to fakt ty dva dny smrdělo, takže ji rovnou luftuju.

Máme novou vánoční tradici - covid. Už ho mám i já. Ráno jsem vstala ještě v poho, obešla potok, cestou jsem se stavila v sámošce Tomovi na vincentku - bolí ho od včera v krku. Sednu ke snídani…sakra jsem si asi sležela krk, bolí mě ramena, kurňa, i mezi lopatkama…Šáhnu si, že si prohnětu ten krk a mám ho nějaký horký. Za 5minut cítím, jak mi běhají zimonravky po ruce. Doprdele to ne, já mám covid. To se smál, že ne. Šáhnul mi za krk - máš, určitě 37 máš. Tak zatím jen 37.2. Jestli budu mít jak on, skoro 40, tak se ozývám naposledy😏Ne, že nemám nic na Vánoce vystrojeno, nemám ani douklízeno, chtěla jsem to dodělat dnes a zítra. Tak nic🙄 On dostal horečku v noci, z úterý na středu. Takže ty tři dny sedí🙄

Bobca
Bobca (1408 příspěvků) 16.12.2023, 11:11:34 xxx.xxx.20.192

no vidíš..ono se to nepotento..😊člověk míní,situace mění…Já od toho začátku listopadu-nebo jak jsem to chytla,se nemůžu k ničemu dokopat..šití mi tu leží roztažené…Plány jsou fuč..takže “ježíšci”letos nebudou☹️😟ale nějak se nad tím netrápím..ono to na mě zase “přijde”..věřím tomu a doženu to😇☝️

Drž se a hlavu vzhůru😎


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.