Aktuálně: 4 089 inzerátů199 093 diskuzních příspěvků18 093 uživatelů

Třetí víčko

Buggyra
Buggyra (4143 příspěvků) 12.12.2023, 12:04:41 xxx.xxx.198.226

lesnizinko, já mám jen jednoho chudáka týranýho, páč je sám v bytě 🙂 Až pojde a budu pořizovat dalšího, tak toho pořídím už ve dvojím provedení, ať je sranda 😀

Buggyra
Buggyra (4143 příspěvků) 12.12.2023, 12:34:57 xxx.xxx.198.226

lesnizinko, co se “lepících se” sukní týče, já jsem nosila spodničku. Optimální je bavlněná, ta je i příjemná, hřeje a chladí jak je potřeba, ale já měla většinu spodniček umělohmotných. Na punčochách se zelektrizovala spodnička a vrchní sukni pak nechala ta elektrika na pokoji 🙂 Jinak já nosím sukně pořád - do civilizace v podstatě nic jiného nenosím. Teď už bez spodniček, spodničku už jen leda v létě, když jdu za léto desetkrát bez punčoch (to musí být ale fakt 30 venku několik dní po sobě, abych vevnitř v kanclu, který je zastíněný budovou na severní straně baráku měla aspoň těch 25….). Nosím ty černý tlustý zimní punčochy jako efe.

Anonymní (neregistrovaný) 12.12.2023, 14:07:34 xxx.xxx.190.172
Bobca:

Aviváž!!potřít stehna -teda punčochy-aviváží a nejlépe i ty šaty vyprat v aviváži..Moje dobrá zkušenost z dob,kdy jsem nějaké šaty měla..

Jo a gaťky kupuju v Pepcu..po 30.-(sada 2 za 60)..myslím je to bambus,nevím určitě,ale jsou příjemné,měkké,hlavně do pasu,nedělají to"blllm" pod převis..🤭nakoupila jsem si je postupně 10tery,černé(peru v černém “Perwollu”,jako vše černé co mám..a krásně to drží barvu,jsou pořád jak nové..Chlapa nemám,tak nějaké krajkové nemusím..i když možná v mém věku by ten případný nápadník ty moje “plky” už toleroval👍😇


V aviváži, nejlíp v Puelle 😉😇. Zepteite se maminky. Bavlněná spodnička to jistí 😉

Buggyra
Buggyra (4143 příspěvků) 12.12.2023, 14:36:03 xxx.xxx.198.226
Fikovnice:

No ale je to Pan Kocour!👍

A koukala jsem, že se vyvaluje pěkně v peřinách!😂


Jo, občas ho do postele pustím 🙂 Je zajímavé, jak pěkně dokáže rozlišovat, kdy jsem ho pozvala do pokoje, a kdy ho nikam nezvu, takže tam nesmí. A to by někdo mohl nazvat nedůsledností 🙂

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 12.12.2023, 16:19:30 xxx.xxx.89.144

Už jsem o té spodničce uvažovala. Ale šaty jsou to,,úzká roura na tělo" měla jsem pocit, že se tam v pase rýsují i ty punčocháče, takže víc tam toho ani přibírat nechci. Spodničku samo nemám, možná mamka. Přemýšlela jsem, jestli nevlézt do švadlenky a prostě koupit něco, čím ty šaty podšiju. Nerada bych ovšem koupila něco, co nakonec bude lepit taky😏

Aviváž jsem myslím někde četla. Nejsem si jistá, že nějakou mám, možná zbytek nějaké staré, kterou jsem nevyhodila(nic nevyhodím😉) a lila ji do vody na podlahy. 

Bavlněné kalhotky Bobi….ty asi nemám ani jedny. Mě nějak nejsou příjemné, přijde mi, jako bych měla plenku. Že toho na těle mám nějak moc. Já totiž většinu dne, chodím naostro. Doma vždycky, v zahradě většinou. Mezi lidi samozřejmě ne😛Pod tyto šaty jsem si ani kalhotky nevzala, stačily punčocháče. Stejný problém😎přišlo mi, že už tam mám narvaných milion věcí, pod ty úzké šaty a kalhotky jsem musela vysvléct🙄A to je nijak nemám moc natěsno, ale já prostě nesnáším ty silonky a když už jsem musela mít ty, tak nic víc, stačilo😏

Doumývala jsem venkovní okna, předtím to nešlo, mrzlo. Vyvezla jsem vrchovaté obr kolečko listí ze vchodu - konečně v těch mrazech spadla většina listí z vistárie, teď jsme v tom do vchodu museli normálně brodit😛 To ne😉vítr to sfoukal do rohů, ale fakt by to byla 20cm vrstva. Opravila jsem si světýlka, která jsem na vistárii ve vchodu na podzim přeťala plotostřihem. Jsk jsem byla v ráži a fidlila to🙄 Vloni mi je spojoval strejda, obkouknula jsem😉 jak na to a letos už jsem je opravila sama👍 Jsem na sebe hrdá😀Ale na příští rok musím koupit nová, už jsem koukala, že jich dobrá polovina(těch pidi led žároviček) nesvítí, asi je vypálilo slunko, jak jsou tam napořád😟 Počkám, jestli budou po Vánocích někde v akci, potřebuju alespoň 30m. Vzala bych i 50, aby bylo alespoň kolem přední strany baráku, ale nevím, jak je upevnit tam, kde jsou cihly…musela bych tam navrtat nějaká očka asi…a to by mě Tom nejspíš zabil😜

Canka
Canka (381 příspěvků) 12.12.2023, 21:35:45 xxx.xxx.212.178

Ahoj holky,

Tak jsem to dneska zvládla😀Musím ale přiznat,že jsem se necítila úplně dobře..ráno mi bylo mizerně..ke zvířátkům jsem se vysloveně doploužila..zpátky jsem se zase sotva táhla a když jsem sedla do auta,že vyrazím do práce,tak se mi motala hlava..no otevřela jsem si okénko,hlavu napůl vystrčila ven,ať se proberu a jela jsem..v práci super přivítání,překvapilo mě,kolik lidí za mnou přišlo,jestli už jsem ok,že se všichni báli..dokonce i manažeři a sám ředitel se mě ptal,jestli jsem už v pořádku. Očividně o mě věděla celá firma🙄Ale bylo to moc fajn..jen teda se na mě navalilo milion věcí..snažila jsem se toho dát co nejvíc do kupy..ale zase v klidu..zítra taky den..no po práci jsem frčela ještě dokoupit nějaky maličkosti a pak k mamce,balili jsme balíky pro bràchu do Anglie k Vanocům..pak už za tmy ke zvířátkům..no domů jsem došla nějak mezi 19-20 hodinou a ani jsem se nestačila svlíknout a v těch špinavých věcech(je teď samozřejmě všude bláto,takže i u zvířátek) jsem si sedla na chodbě v předsíni(bylo mi fakt slabo) a usnula v sedě😂Probudila jsem se před chvíli,skočila do vany,najedla se,dala do kupy morčátka a kočičáky a jsem grogy..musím si jít lehnout..

Bobi kalhotky jsem si nové nekupovala..to by byla trošku drahá sranda,kdybych si vyházela spodní prádlo..nekupuju si úplně levné kalhotky🙂 

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 13.12.2023, 07:50:56 xxx.xxx.89.144

Niki…no zvládla, ale že by jsi byla ready, to se říct nedá😟Snad jak se tělo očistí od všechn těch sajrajtů. co do tebe rvali, bude už líp. Nevěděla jsem, že kortikoidy až takto ovlivňují fungování člověka, vždyť to dostávají i děti?!😲

Bohužel, u nás taky na chuja👎 V neděli jsme byli na vystoupení dětí, bylo to v tělocvičně. Bylo tam poměrně chladno, ani jsem si nesundala bundu, jen rozepla. Tom si kabát shodil, pod ním měl tlustý svetr, ale po chvíli, že mu od zdi táhne na záda, si ho jen přehodil přes ramena. V pondělí mi říká: jsem zvědavý, co jsme tam zase chytnuli, začínají mě nějak bolet ta bedra. Já na to: nestraš, nechci zase covid na Vánoce! Minule jsme ho tam chytli od jeho kolegyně, kterou jsme vezli👎 Dneska nad ránem mi cinkne SMS, koukám 4.50, který debil, nějaká reklama? Tom: mám 39st a nejde to srazit, acylpyrin nezabral, nepotím se, vzal jsem si teď paralen. Letím za ním, prý ať mu uvařím nějaký potící čaj. Tak jsem půl hodiny vařila čaj, než se ochládnul, abych dala med a citron. Takže na jistotu to chytnu taky👎 Jsem moc zvědavá, kdo u nás ty Vánoce nachystá😎

Buggyra
Buggyra (4143 příspěvků) 13.12.2023, 07:58:32 xxx.xxx.198.226

Tak příbuzný, co k němu jezdím na vánočky, má coviďáka. No, nechali se očkovat pozdě, asi před měsícem, to holt ještě imunita nenaběhla pořádně. A on taky lítá po všech čertech, to by bylo, aby si něco z Prahé nepřivez. Tak snad bude mít lehký průběh, prý rýma a hlava zatím. Tak uvidíme, jestli pojedu na svátky na jih 😀 Taky jdu dávat 20.12. krev, tak možná letos Štědrý den radši doma, abych se z toho trochu zmátořila a neskočila z transfuzky rovnou do jámy lvové.

kometa
kometa (5537 příspěvků) 13.12.2023, 08:03:00 xxx.xxx.224.101
lesnizinka:

Niki…no zvládla, ale že by jsi byla ready, to se říct nedá😟Snad jak se tělo očistí od všechn těch sajrajtů. co do tebe rvali, bude už líp. Nevěděla jsem, že kortikoidy až takto ovlivňují fungování člověka, vždyť to dostávají i děti?!😲

Bohužel, u nás taky na chuja👎 V neděli jsme byli na vystoupení dětí, bylo to v tělocvičně. Bylo tam poměrně chladno, ani jsem si nesundala bundu, jen rozepla. Tom si kabát shodil, pod ním měl tlustý svetr, ale po chvíli, že mu od zdi táhne na záda, si ho jen přehodil přes ramena. V pondělí mi říká: jsem zvědavý, co jsme tam zase chytnuli, začínají mě nějak bolet ta bedra. Já na to: nestraš, nechci zase covid na Vánoce! Minule jsme ho tam chytli od jeho kolegyně, kterou jsme vezli👎 Dneska nad ránem mi cinkne SMS, koukám 4.50, který debil, nějaká reklama? Tom: mám 39st a nejde to srazit, acylpyrin nezabral, nepotím se, vzal jsem si teď paralen. Letím za ním, prý ať mu uvařím nějaký potící čaj. Tak jsem půl hodiny vařila čaj, než se ochládnul, abych dala med a citron. Takže na jistotu to chytnu taky👎 Jsem moc zvědavá, kdo u nás ty Vánoce nachystá😎


, že kortikoidy až takto ovlivňují fungování člověka, vždyť to dostávají i děti?!

Tady platí, dobrý sluha, ale zlý pán. S kortikoidy je potřeba zacházet s respektem.

Bobca
Bobca (1408 příspěvků) 13.12.2023, 08:36:16 xxx.xxx.20.192

Bugyro-je tam😊..ale jak se vlastně jmenuje???asi jsem to nějak zasklila

Raduš..zrovna Puelu bych nezkoušela😛,ale věř vyzkoušenému..bavlna se lepí zrovna tak..Jestli má manka trochu aviváže,vyzkoušej to doma..já teda měla šaty z umělotiny,silonky taky,takže ta “elektrika” se tím eliminovala..nevím,jak bavlna..ale zkusila bych to👍

Obrázek
Kilian
Kilian (1402 příspěvků) 13.12.2023, 09:31:33 xxx:xxx.5f2b:aa3a
Bobca:

Bugyro-je tam😊..ale jak se vlastně jmenuje???asi jsem to nějak zasklila

Raduš..zrovna Puelu bych nezkoušela😛,ale věř vyzkoušenému..bavlna se lepí zrovna tak..Jestli má manka trochu aviváže,vyzkoušej to doma..já teda měla šaty z umělotiny,silonky taky,takže ta “elektrika” se tím eliminovala..nevím,jak bavlna..ale zkusila bych to👍

Obrázek

..hlásím, že Peulla již provoněla čtvrtou várku, čili užívám cca měsíc, peru vše krom pelechu pro zvířata a kalhotek a v pohodě….ale vždyckytam dvakrát až třikrát cáknu z malé vzorkové lahvičky..

Kilian
Kilian (1402 příspěvků) 13.12.2023, 09:34:08 xxx:xxx.5f2b:aa3a
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 13.12.2023, 08:34:41

….brát Prednizon již několik let odmítám svému hematologovi, jen z toho vždycky kravál, ale zatím vyhrávám….

Fikovnice
Fikovnice (5746 příspěvků) 13.12.2023, 14:55:16 xxx.xxx.177.249
kometa:

, že kortikoidy až takto ovlivňují fungování člověka, vždyť to dostávají i děti?!

Tady platí, dobrý sluha, ale zlý pán. S kortikoidy je potřeba zacházet s respektem.


Nemyslím, že by Niki nefungovala kvůli GKK. Spíš tipuju, že oblbnutí způsobily antihistaminika…

Já právě prosila, ať sem Niki vypíše, CO KONKRÉTNĚ jí dávali.

A Raduš, Ty to píšeš tak jako, že Niki poškodili ve špitále…ale na začátku byla ta Puella (když jsem si googlila recenze, hrozila jsem se).

Orionka (neregistrovaný) 13.12.2023, 15:43:54 xxx.xxx.64.54
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 13.12.2023, 09:31:33

Já vám tu vůni a pohodu s Puellou přeju, ale - nebojíte se, že třeba vánoční návštěva v “puellovém povlečení” nebude tak úplně šťastná a hlavně zdravá?

Bobca
Bobca (1408 příspěvků) 13.12.2023, 16:01:29 xxx.xxx.20.192

Mě se nelíbí,že je Niki ještě tak slabá,dělá se jí šoufl,ale do práce musí😲👎..Ať je to způsobeno čímkoli..měla ještě pár dní vydržet😟

Mě dnes přišel e-recept na další ATB-Cifloxinal 500..Takže výsledky nebyly vpořádku..V pondělí nebyly ještě,včera tam nebyla,až dnes to tam asi došlo…Příznaky už ani tak nemám,ale stehno a kyčel pořád hrozné,ale ten dryják brát nezačnu..Třeba zaberou tyhle ATB..

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 13.12.2023, 16:03:53 xxx.xxx.89.144
Fikovnice:

Nemyslím, že by Niki nefungovala kvůli GKK. Spíš tipuju, že oblbnutí způsobily antihistaminika…

Já právě prosila, ať sem Niki vypíše, CO KONKRÉTNĚ jí dávali.

A Raduš, Ty to píšeš tak jako, že Niki poškodili ve špitále…ale na začátku byla ta Puella (když jsem si googlila recenze, hrozila jsem se).


Ne, ne, já to píšu jako fakt, že kortikoidy jsou svinstvo, kterému se u určitých nemocí a problémů člověk nevyhne, ale netušila jsem, že se po nich cítí mizerně? Myslela jsem, že právě přijde velká úleva, že problémy jsou pak sice různé, ale až u dlouhodobého užívání. Workovi, když dala kortikoidy na zánět prostaty, bylo mu hned druhý den líp. Jinak bez zkušeností, u nás v rodině je nikdy nikdo nebral. 

Niki většinu dostávala v injekcích, tak asi neví. 

lesnizinka
lesnizinka (2066 příspěvků) 13.12.2023, 16:10:40 xxx.xxx.89.144
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 13.12.2023, 15:43:54

Není to sice na mě, ale já si myslím, že problém je v dávkování. Tak nějak tuším, že člověk, když už to pere, si řekne: dám tam kapku navíc, ať to fakt voní…a je👎 U těch vzorků…je to pytlíček, pytlíček na pračku. Dala jsem pytlíček, ještě z něj předtím ,,odebrala" pár kapek do vody na mytí podlahy a chlap oblečení nosí, potil se v tenisových trikách a bez sebemenšího problému a to on je potvrzený alergik.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.